Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Kenny_Silver

Dėl sa:mp

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Kokia iškilo problema?: Pirmąsyk įjungus sampą, jis nepasijungia, tiesiog rodo kaip veikiančią programą task manageryje bet nieko neišmeta, jokio logotipo apačioj ar kažko panašaus. Perjungus iš naujo veikia, tačiau baisiai lūžinėja, kas 5 sekundes nudropina framai. Išjungus sampą po antro karto visos kitos programos ir žaidimai dažniausiai nesiekia 30 fps.
2. Kuo plačiau apibūdinkite iškilusią problemą: ^^^
3. Komentaras (kaip sprendėte problemą) (nebūtina): Bandžiau pravalyt kompą, išjungt visas programas prieš jungiant, ištrint modus/perinstaliuot visą žaidimą. Tikrinau memory usage, pajungus ir po pajungimo dažniausiai 100% būna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Task manageri ir man budavo kad rodydavo bet isjungus per task manageri viskas pasijungdavo . Jeigu iskart nepasijungia nueik I regedita ten kazka daryk nauja launcher gta.sa exe siuskis ar kazka . O del fps limiteris visu pirma gali but pajungtas arba rezoliucija valgo arba dar kazka . Pamegink dar nodust isirasyt ir fps unlockus ir boostus . Jei ka kennysai susisiek su manim per ts pameginsiu labiau padet :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×