Jump to content
Karka_Djd

Policijos Departamentas - Naujieji firmos prižiūrėtojai.

Rekomenduoti pranešimai

i73iG56.png

ANALIZĖ Į POLICIJOS DEPARTAMENTO PRIŽIŪRĖTOJUS

 

Gera diena, visiems LMG forumo nariams bei svečiam. Nesenai pasirodė mūsų projekte naujasis direktorių prižiūrėtojas Vilius_Venturas ir su nekantrumu noriu pranešti naujuosius policijos firmos prižiūrėtojus. Apie rinkimus daug neišsiplėsiu, tiesiog įvardinsiu tuos asmenys kurie gavo prižiūrėtojų pareigas, kad visiems būtų aiškiau ir paprasčiau.

 

Grobimų prižiūrėtojas - Lauriss_Samper

Taigi, Laurynai. Pradedant nuo tavosios anketos tai ji nebuvo tikrai ten labai gera, tačiau geriausia iš kitų kandidatų į šį prižiūrėtoją. Į klausimus neatsakei labai plačiai, tačiau patenkinamai. Minėjai, kad grobimų prižiūrėtojas buvai ne kartą, tad manau su "lag'ais" ir panašiai dalykais problemų tau nekils. Kalbant apie tave kaip žmogų tai kanale dažniausiai tyli, bet kartais ir būna pakalbi bei retai negražiais žodžiais, tad tikiuosi kai eisi šias pareigas tokių dalykų daugiau negirdėsiu, o kalbant apie aktyvumą serveryje bei darbą policijos departamente tai jis nėra blogas, tad tik linkiu sėkmės bei sveikinu su pareigomis.

 

Veiklų prižiūrėtojas - Rokas_Janickas

Sveikas, Rokai. Esi subrendęs vaikinas, toks visai fainutis, pabirutis. Kalbant iš anketos pusės tai neišsiplėtei labai, tačiau labai puikiai tilpai į rėmus ir šitaip, tad dėl to yra džiugu. Kaip minėjai žinai daug įvairių dalykų, tad tikiuosi juos pateiksi einant šias pareigas, nes kiek pamenu tave iš anksčiau, panašias pareigas užėmei ir pas mane kol negavai pavaduotojo rango, bet kažko naujo kaip ir iš tavęs nemačiau, tad tikiuosi šis kartas bus kitoks. Teamspeak3 neišsišoki, lieki savo vietoje, dėl to labai sveikintina. Tikiuosi pasirinkęs tave nesuklysiu ir linkiu tau didžiausios sėkmės einant šias pareigas bei sveikinu tave užėmus prižiūrėtojo pareigas.

 

Darbuotojų prižiūrėtojas - Matas_Kurk

Nušalintasis SWAT direktorius, Kurkelis, deamm žinau tą jausmą, bet mano truputi buvo kitoks <šypt>. Jei imant ir sakant tiesa, tai tavo anketa nebuvo labai gera, tačiau niekas kitas geriau nesugebėjo užpildyti. Esi buvęs direktorius bei pavaduotojas, tad kaip tvarkytis su darbuotojais žinai, tad tikiuosi ir dabar žinosi. Kalbant apie tave kaip žmogų tai labai dažnai išsikeli kanale, tad tikiuosi tapsi neutralus ir atliksi savo pareigas nepriekaištingai ir nereikės tavęs šalinti kaip iš direktoriaus :x Tad linkiu sėkmės bei sveikinu su šiomis pareigomis.

 

Vyr.Prižiūrėtojo pagalbininkas - Victor_Kongston

Pradėkime pradžioje nuo to, kad tu kandidatavai į veiklų prižiūrėtoją, tačiau tau buvo suteiktos galimybės pereiti į truputi aukštesnės pareigas. Kodėl? Taigi pradėkime nuo to, kad tavo anketa iš visu labiausiai mane sudomino ir ne gana to, tu brandžiausiai atrodei tiek žaidime tiek teamspeak3 programoje. Todėl pamaniau, kad kol busiu išvykęs manęs pavaduojančio asmens tikrai reikėtu, o toks žmogus manau galėtum būti tu. Tad sveikinu su pareigomis, tikiuosi susitvarkysi ir sėkmės.

 

 

Kas nepateko į prižiūrėtojus ir norite sužinoti priežastis susisiekite

su manim per až. Tam turite 24h.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×