Jump to content
Gustis_Gustisss

SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

2NpA55F.png

SWAT direktoriaus rinkimų apžvalga

Tikriausiai, paskutinį kartą išvydote mano rinkimų apžvalgą į direktoriaus poziciją. Būtent šiais rinkimais užsiėmiau aš, nes iš dalies noriu pabaigti šį darbą ir naujasis Direktorių prižiūrėtojas neturi tam laiko. Ypač džiaugiuosi šių rinkimų varžovais. Sulaukėme daug žinomų Serverio asmenų ir, žinoma, patyrusių teisėsaugininkų. Taip pat džiaugiamės, kad mūsų žaidėjai pradėjo rašyti vis solidesnes anketas. Tačiau buvo ir tokių, kurie galėjo skirti daugiau pastangų savo anketoje. Viliuosi, kad ateityje pasitaisys. Pasitarę su Viliumi, išsirinkome 3 kandidatus, kurie, mūsų nuomone, geriausiai tinka šiai pozicijai užimti. Galiausiai, priėmėme abiems tinkamą sprendimą ir išrinkome naują SWAT direktorių. 

 

Karka_Djd - išties nustebau, kuomet anketa yra paskelbta po pusantros valandos nuo rinkimų pradžios. Tačiau toliau skaitydamas anketą pradėjau suprasti, kad nebuvo skirta pakankamai pastangų. Teigiate, kad esate neprognozuojamas. Būtent SWAT direktorius turi turėti tvirtą charakterį ir žinoti, kaip elgtis reikiamoje situacijoje. Pildote į šią poziciją dėl to, kad dar nesate buvęs šio darbo valdžios atstovas ir norite pabandyti. Tokie argumentai yra netinkami, nes Serveriui nereikia direktoriaus, kuris tik pabandys, o vėliau - pagalvos, ar jam likti, ar ne. Šioje situacijoje turite būti konkrečiai apsisprendęs. Susikūrėte savo firmos įvaizdį, kuris yra pakankamai geras SWAT darbui. Pavyzdžiui: rinktumėtės darbuotojus tik su teigiamu charakteriu (galbūt, pavyktų, tačiau sudėtingai); atsižvelgtumėte į teisėsaugos darbų patirtį, dėl to sprendžiu, kad naujokų nebūtų. Apskritai, sau iškėlėte siekį sukurti prestižinį darbą su teigiama atmosfera, o to seniai nebuvo. Manote, jog motyvacija turi trykšti iš pačių darbuotojų. Iš pradžių, taip ir būtų, tačiau po kiek laiko, liktų tik keletas motyvuotų. Darbuotojus motyvuosite pareigomis, tačiau verta priminti, kad jas gali užimti tik vienetai, o galbūt norinčių bus daugiau? Patiko, kad atsigrobti užgrobtas vietas siektumėte savo pačio ar pagalbininkų sugalvotomis taktikomis, per kurias siektumėte panaudoti visą darbo inventorių. Tačiau tas praktikavimas su užgrobėjais ir atsigrobėjais yra visiems atsibodęs. Derėtų galvoti naujų veiklų. Sprendžiant iš Jūsų sukauptos vadovavimo teisėsaugai patirties, galėtumėte vadovauti šiam ypatingam darbui. Pastaruoju metu pastebėjau, kad mėgstate pavadovauti Policijos departamento darbuotojams, iš tiesų labai gerai, kuomet užsiimate panašia veikla ir iškeliate save kaip kandidatą. Vos ne prieš mėnesį šiame darbe buvote pavaduotojas, tačiau manęs Jūsų sprendimai visiškai nežavėjo. Teko girdėti daug nusiskundimų apie Jus. Taip pat, palikote dėl to, kad tuomet buvo vasara ir turėjote darbą. Spėju, kad aplinkybės dėl darbo nepasikeitė, o dabar spėjote sugrįžti ir sudalyvauti šiuose rinkimuose. Pastaruoju metu Serveryje Jūsų aktyvumas buvo vidutinis. Sveikinu užėmus garbingąją trečiąją vietą. Tikiuosi, kad dar teisėsaugoje aktyviai pasižymėsite grįžęs iš neaktyvumo. Ačiū už dalyvavimą.


Koldunu_Vagis - dar vienas puikus teisėsaugininkas, kuris dar visai neseniai direktoriavo FTB agentams. Mokate vadovauti, atstovauti savo darbą ir darbuotojus. Pranokote pastarąjį kandidatą savomis kandidatavimo priežastimis. Šių pareigų siekiate ilgai. Netgi teko pasidomėti, kad kone prieš metus dalyvavote SWAT direktoriaus rinkimuose ir pasirodėte gana neblogai. Labai džiaugiuosi, kad nepasidavėte ir toliau siekiate norimo tikslo. Esate reiklus žmogus, kadangi sau iškėlėte gana daug gerų reikalavimų. Tačiau nesupraskite klaidingai, geras direktorius visada turi turėti nusistatęs, ko iš savęs reikalauja. Būtent tokiu būdu jis bus motyvuotas ir sieks norimų tikslų. Su darbuotojais siektumėte bendrauti lygiai, draugiškai ir siekti vieno bendro tikslo - teisingumo Serveryje. Rinksitės panašaus į save būdo žaidėjus: motyvuotus, pavyzdingus ir pareigingus. Iš tiesų, rinkdamasis turėtumėte žinoti daug apie juos, kad neprašautumėte. Vėlgi, darbuotojams suteiktumėte pasirinkimo laisvę, kad galėtų patys pasirinkti darbą ir jų pas save neužlaikytumėte. Kursite gerą atmosferą, organizuosite smagias veiklas. Tikitės, kad dėl šių priežasčių žaidėjai darbe pasiliks, tačiau kitų gali nesudominti smagios veiklos. Nebuvo aišku, apie kokias privilegijas nusipelniusiems darbuotojams, kuriomis skatinsite, kalbate. Šiuose klausimuose trūko daugiau argumentų, o dėl to man buvo sudėtinga sudaryti bendrąjį kuriamos firmos įvaizdį. Teigiate, kad esate emocionalus ir nevaldote necenzūrinės leksikos. Išties, turėtumėte daugelyje situacijų susivaldyti, kad nesukeltumėte konfliktų, dėl kurių tektų gailėtis. Patiko Jūsų siekis paruošti darbuotojus atsigrobimui greitai ir kolektyviškai. Tam skirtumėte daug laiko ir pasiruoštumėte itin profesionaliai. Kurtumėte naujus metodus, kuriuos tobulintumėte kiek įmanoma geriau. Būtent šioje vietoje atsispindėjo Jūsų vadovavimo būdas. Suprantu, kad sieksite kiekvieną darbuotoją tinkamai paruošti ir jam skirsite daug dėmesio. Dėl to labai džiaugiuosi. Direktoriaus poziciją palikote dėl laiko stokos. Suprantu, kad sezoninis oras atima dalį laiko, tačiau ar jis vėl nenutiks taip pat direktoriaujant? Direktoriavote gana gerai, palikote firmą su įvaizdžiu ir geru kolektyvu. Esate gana pastovus, patyręs ir motyvuotas, tačiau ne šį kartą. Naujajam direktoriui siūlau paskirti Jus į pavaduotojo poziciją. Sveikinu tapus antrosios vietos nugalėtoju. Ačiū už dalyvavimą.


Cristian_Opps - Jūsų dalyvavimas šioje atrankoje man buvo netikėčiausias. Nustebau, kad norite vėl įsitaisyti teisėsaugos direktoriaus pozicijoje po tokios ilgos pertraukos. Nors ir grįžote anksčiau negu prasidėjo atranka, dėl to negaliu prikibti. Vis dėlto, turėjote susipažinti su Serverio pasikeitimais ir naujais žaidėjais. Skaitydamas Jūsų anketą, jaučiu nostalgiją iš anksčiau, kuomet daugelis pildančiųjų pateikė kokybiškesnes anketas negu dabar. Dalyvaujate šioje atrankoje su tikslu paversti SWAT darbą prestižiniu. Manau, kad turėdami lyderio savybes, galite laisvai tą padaryti. Žinoma, reikia neužmiršti pastoviai bendrauti su Serverio žaidėjais ir žinoti, ko jie iš Jūsų tikisi. Džiaugiuosi, kad apskritai atitinkate žmogų, kurio mes ieškome: aktyvų, motyvuotą ir, žinoma, su vadovavimo patirtimi. Anketoje sudėtinga rasti, prie ko galėčiau stipriai prikibti, kadangi ji kokybiška ir į ją įdėta pakankamai daug pastangų. Iš visų kitų varžovų išsiskyrėte pastarąja priežastimi ir savo aktyvumu, o jis buvo didžiausias iš visų kitų. Dėl to galima spręsti, kad turite gana daug motyvacijos žaisti ir vadovauti. Kaip ir kiti Jūsų varžovai, dirbate Policijos departamente ir parodote savo norą atstovauti teisėsaugos pusę. Patiko Jūsų sau iškeltas reikalavimas pastoviai organizuoti veiklą. SWAT darbe galima daug ką nuveikti, kadangi visas darbo inventorius yra platus, o darbuotojams sugalvoti užsiėmimų neturėtų būti sudėtinga. Labai patiko, kad motyvuosite darbuotojus savo aktyviu ir brandžiu darbu, taip pat sieksite draugiško kolektyvo ir darbe vyraus disciplina. Visgi, tai atspindi Jūsų norą siekti kokybės. Net neabejoju, kad vyraujant disciplinai darbuotojai padarytų mažiau klaidų. Apskritai, drausmė turėtų būti kiekviename teisėsaugos darbe. Atsigrobiant pastatus sieksite organizuotumo ir individualaus darbuotojų apmokymų. Komandinis darbas su kitomis teisėsaugos frakcijomis yra būtinas dėl stipraus nusikalstamumo Serveryje. Labai tikiuosi, kad visi minimi pažadai bus ištesėti ir padarysite tai, ką sugebate geriausiai. Pasirodėte gana profesionalai ir solidžiai. Sveikinu laimėjus šiuos gana sudėtingus, tačiau įdomius rinkimus. Linkiu visokeriopos sėkmės! Ačiū už dalyvavimą.

 

  • Direktoriui neišbuvus minimalaus laikotarpio, šis bus perleidžiamas antrosios vietos nugalėtojui.
  • Asmenys, kurie nebuvo paminėti apžvalgoje, turi 24 valandas susisiekti su manimi ir sužinoti nepatekimo priežastis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×