Jump to content
Vilius_Venturas

Trijų spalvų analizė į tuninginių direktoriaus postą!

Rekomenduoti pranešimai

02ad3921653774a3059c3e5cd688a8cb671.png

 

Sveiki, sveiki, sveiki. Pirmoji mano analizė į direktoriaus postą.... Gerai, o jai rimtai, sulaukėm gan didelio skaičiaus kandidatų, netgi 15. Tuninginiai tikrai nėra pati patraukliausia firma žaidėjams, todėl šis skaičius mane maloniai nustebino. Išties, galiu pripažinti, kad buvo gan konkurencingi ir įdomus rinkimai, su perspektyviais kandidatais tačiau reikėjo išsirinkti vieną ir mano manymų labiausiai tinkantį žmogų, flakonėlio meistrą, kuris stos prie tuninginių direktoriaus firmos vairo. Iš rinkimų išskyriau pagrindinius 3 kandidatus - Karo_Wanted ; Emis_Klaipeda ir Saimonas_Fire. Taigi skaitom analizę ir sveikam nugalėtoją, o tiems, kas nepatekote tarp kandidatų, visada galite man parašyti privačiai, stengsiuosi kuo plačiau Jums išaiškinti priežastis.

 

5a4da12aa484b9a6bff1652253f35112272.png

9e9377f678c82646eff2930b73db77a3984.png

 

 

K A R O  W A N T E D

Teisėsaugos vilkas kelia kandidatūrą į tuninginių direktorių? Keista, keista.... Išties, nustebau tave pamatęs tarp žaidėjų, pateikusių kandidatūrą į tuninginių direktorių, nes vos tik išgirdus tavo NickName'a, prieš akis stovi tu ir policijos departamento apranga. Žinoma, tavo patirtis teisėsaugoje galėtų būti naudingas indėlis į tuninginių direktoriaus postą, vis gi, turi supratimą ir patirties bagažą kaip dirba teisėsauga grobimų ir kitų veiksmų metu, taip savo darbuotojus galėtum paruošti susirėmimas prieš juos. Patiko tai, jog rašei, kad stengtumeis susivienyti tarp kitų nusikalstamų grupuočių, o ne suremti ginklus su jais, vis gi Jums kartu bus lengviau kariauti su teisėsauga. Didelis pliusas - tavo aktyvumas serveryje. Esi turbūt aktyviausias kandidatas iš visų, kurį pastebėti serveryje galiu dažniausiai. Tokiam darbui kaip tuninginiai, direktoriaus aktyvumas yra pagrindinis indėlis ir pamatai, norint pastatyti puikią firmą. Iš anketos leidai suprasti jog pagrindinis tuninginių tikslas - veiksmas. Žinoma, tai yra didžiausias „kabliukas“ serverio žaidėjams, tačiau reiktų ir nepamiršti dar vienos, labai svarbios tuninginių pusės - mašinos ir jų tuningavimas. Nelabai supratau tavo pasakymo, cituoju: „ pažiūrėti iš šono kaip darbuotojas kaip veikia šiuometinė teisėsauga, galbūt sugalvočiau daugiau veiklos tiuninginiams daugiau veiklos“. Kaip tu sugalvotum daugiau veiklos tuninginiams dirbdamas teisėsaugos firmoje?? WHAT? Puiku, kad parašei jog savo firmos darbuotojus ir valdžios atstovus stengtumeis surinkti iš naujų žaidėjų, nes Tunginiai tokia firma, kurioje nauji žaidėjai, kupini didelios motyvacijos, gali labiausiai atsiskleisti. Labiausiai patiko jog paminėjai nelegalias lenktynes. Tik įdomu būtų pamatyti, ar gavęs direktoriaus postą jas tikrai rengtum, ar čia tik dar vieni, eiliniai pažaidai anketoje, direktorių prižiūrėtojui? Užėjąs į furistų kanalą ir paklausias valdžios atstovų, tai koki gi kandidatą norėtų matyti tuninginių direktoriaus poste, abu vienareikšmiškai atsakė - Karo_Wanted. Didelis pliusas, jog turi palaikymą iš kitų nusikalstamos grupuotės valdžios atstovų. Taigi, viską bendrai sudėjus ir apgalvojus, leidau sau tave prigriebti prie pagrindinių kandidatų ir išleisti į kitą etapą.

 

4129c4f7b3a3e11a976db4588693adb6195.png

 

E M I S  K L A I P E D A

Dažniausiai kur tave galima pastebėti - tuninginiai. Sužibėjai pas Tanką eroje, pas mane taip pat buvai pavaduotojas. Didelis pliusas pildant į šias pareigas. Turi vieną pavaduotoją nusikalstamoje firmoje - dyleriuose, nei gerai, nei blogai. Ne esi pėščias vaikinas esi, tą tikrai žinau. Davus tau tuninginių pavaduotojo pareigas, manau būtum motyvuotas, vis gi pirmasis direktorius, tačiau yra keletas klaustukų. Pirma, tai tavo aktyvumas. Esi pats neaktyviausias iš visų trijų kandidatų, didelis minusas rinkimuose. Antra, ar vis gi tau neatsibodo tuninginiai ir ar gavęs direktoriaus postą kartais nedėsi maksimalių pastangų į darbą? Išsamiausia anketa iš visų trijų kandidatų, laikas lysti į jos turinį. Rašai, jog tavo aktyvumas 1-4 valandos per dieną, bet turbūt reikėjo rašyti 1-2 valandos per dieną, meluoji direktorių prižiūrėtojui? Negerai, negerai.... Smagu, jog kaip ir Karo, stengtumeisi palaikyti gerus ryšius su kita nusikalstama firma, vis gi, taip pat lengviau kariauti prieš teisėsauga. Labai patiko tavo pasakymas „Nusikalstama veikla nesusidaro vien iš grobimų“, šį teiginį reiktų pasakyti ne vienam, dabartiniam ar būsimam nusikalstamų firmų valdžios atstovai. Įvairovės pilna, reikia ja tik naudotis, smagu jog nepamiršai jos paminėti. Sakai, jog prisijungęs iškart padarytum lengvą okupaciją ar susišaudymą, vėliau grobimą, tačiau, nepagalvojai jog padarius tokią veiklą daug darbuotojų sėstų į kalėjimą, būtų atliktas šturmas ir grobimą reiktų nukelti kelias valandas į priekį? Labai patiko, jog rašei apie abipusį tuninginių darbo įvaizdį - tiek mašinų tuningavimai, kas tuninginiams yra prioritetas, tiek nusikalstama veikla - kas žaidėjus traukia į firmą. Taip pat, kaip ir tavo praeitas kandidatas Karo paminėjai nelegalias lenktynes, šaunu, tik norėčiau, kad tai neliktų vien pažadai, jeigu tau pasisektų šiuose rinkimuose. Daug kur paminėjai, jog norėtum iškelti tuninginius iš mirusiųjų, smagu matyti tokį entuziazmą, tačiau, ar tai tikrai pavyks, didelis klausimas. Anketoje mačiau didelį užsidegimą ir norą, labai patiko jog minėjai įvairovę, to labai trūksta, todėl šie du aspektai tau atpirko tavo aktyvumą ir leidau sau tave paskirti prie pagrindinių kandidatų.

 

 

S A I M O N A S  F I R E

Dar vienas nusikalstamų grupuočių veidas. Turbūt esi buvęs ko ne visose mano erose, tiek tuninginiai, tiek dyleriai, tiek fūristai. Anketa nebuvo viena iš išsamiausių, tačiau žinant tavo patirtį, sugebėjimus ir visa tai palyginus su kitais kandidatais skyriau tave prie trejų pagrindinių. Laikas pasižvalgyti po tavo anketos turinį. Su aktyvumu, manau, šiek tiek primelavai, kaip ir Emis, 2-4 valandų pastebėti tikrai netenka. Išvis, su aktyvumu turi šokių tokių problemų, suprantama, vis gi vasara, atostogos, panos, draugai ir t.t., bet jeigu jau pildai į šias pareigas, o dar tuninginių firmą, aktyvumas būtinas. Smagu, jog vis bandai užimti šios firmos direktoriaus vairą, vis gi, kyla klausimas, ar motyvacija neišblėso? Apie sąjungas, tarp kitų nusikalstamų firmų nieko neišsiskyrei, vienas kumštis - lengviau kariauti prieš teisėsauga, visiškai pritariu tau. Smagu, jog bet kokiu atveju, neatsižvelgiant į darbuotojų skaičių, rengsi nusikalstamą veiką, tačiau nepaminėjai kokią, trūko išsamumo. Į 8 klausimą prašovei, arba nesupratai klausimo arba rašei beleką. Atsakei visiškas pievas, tavęs buvo klausta kokį įvaizdį stengsiesi sukurti tuninginių firmai(nusikalstama, neutrali), o tu atsakei apie motyvuotus darbuotojus ir gerą firmos vardo sugrąžinimą. Trūko išsamumo ties tavo pasakymu „Sugražinti tuninginius į senus laikus“. Kaip? Kodėl? Kokiais būdais? Imant visą anketą, kol kas esi silpniausias kandidatas iš visų trejų, matysim, kaip seksis apklausoje.

c3eacb0a7d4d2a3279f5da7a2b5ff6bb752.png

Emis_Klaipeda

 

Patirtis, vienintelis postas - dylerių pavaduotojas, nedidelė tačiau ir nebūtina tuninginių direktoriui. Paklausus apie idėjas, sakei jog kažkokios „įspūdingos“ idėjos neturi, minėjai flakonėlių sistemą, tačiau čia, kaip supratau, tas pats kas ir taškų sistema, nieko naujo. Gaila, jog gavęs spaudimo bėgtum mokėti nalogą, be to, labai nuvertinai savo galimą darbuotojų skaičių firmoje. Matėsi gal būt šioks toks jaudulys apklausoje, gal nelabai supratai klausimus, tačiau pasigedau išsamumo ir užtikrintumo. Smagu jog savo firmoje nedarytum daug prižiūrėtojų, kaip kandidatas duodi suprast jog didelį darbą apsiimtum ant savo pečių. Paklausus apie tavo šansus atrankoje, šiuos nuvertnai, sakei jog yra daug stipresnių kandidatų. Blogas požymis gal būt būsimam direktoriui.

 

Karo_Wanted

 

Antrasis kandidatas, kuris dalyvavo apklausoje. Patirtis gan didelė, vienas postas nusikalstamų grupuočių valdžioje, keli teisėsaugoje. Labai patiko tavo atsakymas į mano klausimą apie idėjas. Sakei jog nori padaryti paprastą veiksmo firmą, nemelavai jog nieko didelio čia jau nebeišbursi, vis gi tuninginiai, didelės žaidėjų paklausos neturinti firma. Smagu jog ne kaip praeitas direktorius neminėjai nalogų susimokėjimo, jeigu gautum spaudimo iš kitos nusikalstamos grupuotės, garbingai eitum atsigrobinėti bei kariautum prieš ją. Smagu jog savo firmoje, pamatą darytum iš naujokų, vis gi tokioje firmoje naujokai geriausias firmos varikliukas. Apklausoje jautėsi tavo užtikrintumas, pasitikėjimas savimi, pačios geriausios savybės ko reikia direktoriui. Savo atrankos šansus taip pat nenuvertinai, sakei jog turi gerą reputaciją, kuo aš tikrai neabejoju.

 

Saimonas_Fire

 

Atmestas už neaktyvumą, nepasirodė apklausoje.

 

W1aYgNu.png

Kadangi Simonas_Fire nepasirodė apklausoje ir buvo atmestas už neaktyvumą, rinkimuose liko dvi spalvos - oranžinė ir raudona. Galvojau, stebėjau abu kandidatus, raudono anketa buvo kur kas stipresnė už oranžinio, tačiau apklausa pasisuko link oranžinės pusės. Oranžinė spalva turi kur kas daugiau patirties serveryje, bei didelis pranašumas aktyvumo atžvilgiu. Raudona spalva serveryje beveik nepasirodo, vienintelis aktyvumas - forume. Atsižvelgęs į visus šiuos faktorius, naujuoju tuninginių direktoriumi noriu paskirti oranžinę spalvą. Aktyvus, pasitikintis savimi, paprastas darbštus žmogus. Linkiu kuo didžiausios sėkmės, parodyk tikrąjį tuninginių vardą, savo motyvaciją ir vadovavimo įgūdžius!

 

Direktoriui neišbuvus savo poste minimalaus kadencijos laikotarpio, jo vietą perims antrosios vietos laimėtojas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×