Jump to content
Vilius_Venturas

Buvę Direktoriai ir Pavaduotojai

Rekomenduoti pranešimai

d36Pb9R.png

Buvę Direktoriai ir Pavaduotojai

Buvę Direktoriai:

2020 vasaris

Matis_Mind (Taksi) - nuo 2019.11.28
Arnoldas_Supermenas (SWAT) - nuo 2019.12.01
Jarek_Blackhead (Policija) - nuo 2020.01.14
Image_Lmg (Medikai) - nuo 2020.01.22
Mark_Lunno (Radija) - nuo 2020.01.25

 

Extazy_Kiss (Dyleriai) - nuo 2020.01.05 iki 2020.02.03
Paul_Kaiser (Mechanikai) - nuo 2020.01.26 iki 2020.02.05

 

2020 sausis

Abrikosas_Weed (Dyleriai) - nuo 2019.11.18 iki 2020.01.02 (Nušalintas)
Kenny_Silver (FTB agentai) - nuo 2019.11.19 iki 2020.01.02 (Atsistatydino)
Luk_Pran (Mechanikai) - nuo 2019.06.26 iki 2020.01.05 (Nušalintas)
Lexas_Lmg (Transporteriai) - nuo 2019.12.23 iki 2020.01.13 (Atsistatydino)
Deivis_Splash (Mechanikai) - nuo 2020.01.14 iki 2020.01.18 (Atsistatydino)
Paul_Nesu (Radija) - nuo 2019.12.15 iki 2020.01.20 (Atsistatydino)
Mode_Full (Medikai) - nuo 2019.12.22 iki 2020.01.22 (Atsistatydino)
Koala_Stonkus (Fūristai) - nuo 2019.12.23 iki 2020.01.22 (Atsistatydino)
Regiux_Lol (FTB Agentai) - nuo 2020.01.05 iki 2020.01.25 (Atsistatydino)


2019 gruodis

Spoiler

Vilius_Venturas (Fūristai) - nuo 2019.11.23 iki 2019.12.03 (Nušalintas)
Karka_Djd (Policija) - nuo 2019.11.05 iki 2019.12.04 (Atsistatydino)
Baikeris_Note (Radija) - nuo 2019.11.05 iki 2019.12.15 (Atsistatydino)
Lukas_Hybrid (Medikai) - nuo 2019.11.14 iki 2019.12.18 (Nušalintas)
Cactus_Germis (Transporteriai) - nuo 2019.08.27 iki 2019.12.23 (Atsistatydino)
Lexas_Lmg (Fūristai) - nuo 2019.12.03 iki 2019.12.23 (Pakeitė firmą)


2019 lapkritis

Spoiler

Piktas_Lukas (Fūristai) - nuo 2019.10.20 iki 2019.11.03 (Atsistatydino)
Aironas_Pavarde (SWAT) - nuo 2019.09.12 iki 2019.11.24 (Atsistatydino)
Offline_Matas (Dyleriai) - nuo 2019.10.20 iki 2019.11.18 (Atsistatydino)
Jocker_Pocker (Fūristai) - nuo 2019.11.03 iki 2019.11.17 (Atsistatydino)
Carlos_Drugs (Medikai) - nuo 2019.10.26 iki 2019.11.11 (Nušalintas)
Lauris_Hud (Taksi) - nuo 2019.11.11 iki 2019.11.28 (Atsistatydino)


2019 spalis

Spoiler

Eimis_Mag (Medikai) - nuo 2019.09.15 iki 2019.10.26 (Atsistatydino)
Arnoldis_Arnoldis (FTB agentai) - nuo 2019.08.19 iki 2019.10.22 (Atsistatydino)
Nojus_Box (Dyleriai) - nuo 2019.09.15 iki 2019.10.20 (Atsistatydino)

Tomas_Weeds (Policija) - nuo 2019.09.15 iki 2019.10.01 (Atsistatydino)

 

2019 rugsėjis

Spoiler

Linas_Dolex (Medikai) - nuo 2019.08.19 iki 2019.09.13 (Paliko direktorių)
Aironas_Pavarde (Policija) - nuo 2019.08.16 iki 2019.09.12 (Apsikeitė firmomis)
Coach_Carter (SWAT) - nuo 2019.08.18 iki 2019.09.07 (Nušalintas)
Kent_Brokman (Fūristai) - nuo 2019.08.19 iki 2019.09.01 (Atsistatydino)

 

2019 rugpjūtis

Spoiler

Arnas_Sanra (Radija) - nuo 2019.08.18 iki 2019.08.29 (Atsistatydino)
Emis_Klaipeda (Transporteriai) - nuo 2019.08.18 iki 2019.08.28 (Atsistatydino)
Marius_Benz (Dyleriai) - nuo 2019.08.21 iki 2019.08.24 (Nušalintas)
Edvis_Tanks (Dyleriai) - nuo 2019.07.23 iki 2019.08.21 (Atsistatydino)
Arnoldis_Arnoldis (Fūristai) - nuo 2019.06.26 iki 2019.08.19 (Apsikeitė firmomis)
Kent_Brokman (FTB agentai) - nuo 2019.07.27 iki 2019.08.19 (Apsikeitė firmomis)
Mindaugas_Adidas (Medikai) - nuo 2019.05.02 iki 2019.08.19 (Atsistatydino)
Emis_Klaipeda (Tuninginiai) - nuo 2019.07.22 iki 2019.08.18 (Apsikeitė firmomis)
Arnas_Sanra (Taksistai) - nuo 2019.03.27 iki 2019.08.18 (Apsikeitė firmomis)
Cristian_Opps (SWAT) - nuo 2019.07.16 iki 2019.08.17 (Nušalintas)
Eimis_Mag (Policija) - nuo 2019.07.04 iki 2019.08.08 (Atsistatydino)

 

2019 liepa

Spoiler

Monika_Maser (FTB agentai) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.27 (Atsistatydino)
Karo_Wanted (Tuninginiai) - nuo 2019.07.16 iki 2019.07.22 (Atsistatydino)
Matas_Kurk (SWAT) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.07 (Nušalintas)

 

2019 birželis

Spoiler

Deivis_Razer (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.17 iki 2019.06.30 (Atsistatydino)
Klecka_Yolo (SWAT) - nuo 2019.05.06 iki 2019.06.26 (Atsistatydino)
Sirioga_Master (Mechanikai) - nuo 2019.04.02 iki 2019.06.26 (Atsistatydino)
Aidas_Lithuania (Policija) - nuo 2019.05.23 iki 2019.06.26 (Atsistatydino)
Jeremy_Osama (Dyleriai) - nuo 2019.06.09 iki 2019.06.20 (Atsistatydino)
Koldunu_Vagis (FTB agentai) - nuo 2019.03.28 iki 2019.06.09 (Atsistatydino)
Cactus_Germis (Apsauga) - nuo 2018.02.27 iki 2019.06.05 (Atsistatydino)
Jokubas_Nas (Fūristai) - nuo 2019.05.04 iki 2019.06.02 (Atsistatydino)

 

2019 gegužė

Spoiler

Dodo_Batiovic (Policija) - nuo 2019.05.12 iki 2019.05.23 (Atsistatydino)
South_West (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.17 iki 2019.05.17 (Atsistatydino)
Aironas_Pavarde (Policija) - nuo 2019.03.24 iki 2019.05.04 (Nušalintas)
Vycka_Rycka (Fūristai) - nuo 2019.04.05 iki 2019.05.04 (Atsistatydino)
Aivaras_Gun (Medikai) - nuo 2019.03.27 iki 2019.05.02 (Atsistatydino)

 

2019 balandis

Spoiler

Mantis_Okay (Dyleriai) - nuo 2019.03.16 iki 2019.04.18 (Nušalintas)
Saras_Gurry (Tiuninginiai) - nuo 2019.03.19 iki 2019.04.01 (Atsistatydino)

 

2019 kovas

Spoiler

Antonio_Escobar (Taksistai) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.26 (Nušalintas)
Rytis_Carbon (Mechanikai) - nuo 2019.03.08 iki 2019.03.26 (Atsistatydino)
Lukas_Yawazaki (Fūristai) - nuo 2019.03.18 iki 2019.03.24 (Nušalintas)
Eimis_Mag (FTB agentai) - nuo 2019.01.17 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Kuolas_Tube (SWAT) - nuo 2019.01.16 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Ignas_Mezo (Medikai) - nuo 2019.03.12 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Mat_Himplin (Policija)- nuo 2019.02.19 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Naf_Boyz (Radistai) - nuo 2019.03.16 iki 2019.03.20 (Nušalintas)
Luk_Bam (Transporteriai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.20 (Nušalintas)
Skirmantas_Dalniakas (Fūristai) - nuo 2019.02.14 iki 2019.03.17 (Atsistatydino)
Sangokas_Mantas (Radistai) - nuo 2019.03.12 iki 2019.03.16 (Atsistatydino)
Griffin_Opps (Medikai) - nuo 2018.12.25 iki 2019.03.09 (Atsistatydino)
Hause_Party (Transporteriai) - nuo 2019.03.08 iki 2019.03.08 (Nušalintas)
Monte_Gangga (Dyleriai) - nuo 2019.02.17 iki 2019.03.07 (Atsistatydino)

 

Buvę Pavaduotojai:

2020 vasaris

Marcka_Fernandes (Taksi) - nuo 2020.01.08
Elyga_Bmw (Fūristai) - nuo 2020.01.10
Marius_Benz (Fūristai) - nuo 2020.01.10
Mantvydas_Zigass (Fūristai) - nuo 2020.01.08
Ajwa_Kanaple (FTB Agentai) - nuo 2020.01.14
Edward_Harrell (Policija) - nuo 2020.01.26
Gta_Fresh (Mechanikai) - nuo 2020.02.06


 

Lukas_Hybrid (Policija) - nuo 2020.01.18 iki 2020.02.02 (Atsistatydino)
Lauris_Hud (Mechanikai) - nuo 2020.01.26 iki 2020.02.03 (Atsistatydino)
Tomas_Tankas (SWAT) - nuo 2020.01.12 iki 2020.02.03 (Atsistatydino)
Mantvydas_Zigass (Dyleriai) - nuo 2020.01.27 iki 2020.02.03 (Direktorius atsistatydino)
Setono_Degtine (Radija) - nuo 2020.01.26 iki 2020.02.04 (Atsistatydino)
Nojus_Extazy (Mechanikai) - nuo 2020.02.03 iki 2020.02.05 (Direktorius atsistatydino)

 

2020 sausis

Mark_Lunno (Dyleriai) - nuo 2019.12.17 iki 2020.01.02 (Nušalintas direktorius)
Rokas_Prodrifter (Radija) - nuo 2019.12.24 iki 2020.01.02 (Nušalintas)
Matas_Kurk (Transporteriai) - nuo 2019.12.23 iki 2020.01.02 (Atsistatydino)
Regiux_Lol (FTB Agentai) - nuo 2019.12.05 iki 2020.01.02 (Paliko direktorius)
Lil_Cobra (Mechanikai) - nuo 2019.11.30 iki 2020.01.05 (Nušalintas direktorius)
Lukas_Hybrid (Medikai) - nuo 2019.12.22 iki 2020.01.06 (Atsistatydino)
Edvinas_Kapow (Transporteriai) - nuo 2019.12.23 iki 2020.01.06 (Atsistatydino)
Arnas_Query (Radija) - nuo 2019.12.23 iki 2020.01.07 (Nušalintas)
Gytis_Qpk (Fūristai) - nuo 2019.12.27 iki 2020.01.10 (Atsistatydino)
Ponas_Hoperis (Transporteriai) - nuo 2020.01.02 iki 2020.01.13 (Atsistatydino direktorius)
Reebok_Boss (Mechanikai) - nuo 2020.01.14 iki 2020.01.18 (Atsistatydino direktorius)
Kenny_Silver (Dyleriai) - nuo 2020.01.08 iki 2020.01.18 (Atsistatydino)
Fig_Not (Radija) - nuo 2020.01.08 iki 2020.01.20 (Atsistatydino direktorius)
Mark_Lunno (Radija) - nuo 2020.01.08 iki 2020.01.20 (Perleistas direktorius)
Omis_Zekas (SWAT) - nuo 2019.12.08 iki 2020.01.21 (Atsistatydino)
Image_Lmg (Medikai) - nuo 2020.01.06 iki 2020.01.22 (Perleistas direktorius)
Paul_Kaiser (Dyleriai) - nuo 2020.01.17 iki 2020.01.26 (Perėjo į Mechanikų direktoriaus pareigas)
Vycka_Rycka (Policija) - nuo 2020.01.18 iki 2020.01.29 (Nušalintas)

 

2019 gruodis

Spoiler

Vainius_Lol (Transporteriai) - nuo 2019.10.28 iki 2019.12.01 (Atsistatydino)
Marius_Benz (Dyleriai) - nuo 2019.11.24 iki 2019.12.01 (Atsistatydino)
Levas_Admiral (Mechanikai) - nuo 2019.11.01 iki 2019.12.03 (Atsistatydino)
The_Fisheris (Medikai) - nuo 2019.11.20 iki 2019.12.03 (Nušalintas)
Lexas_Lmg (Fūristai) - nuo 2019.11.23 iki 2019.12.03 (Direktorius perleistas)
Town_Road (Policija) - nuo 2019.11.24 iki 2019.12.04 (Atsistatydino direktorius)
Player_Edvinas (Policija) - nuo 2019.11.27 iki 2019.12.04 (Nušalintas)
Jocker_Poker (FTB Agentai) - nuo 2019.12.01 iki 2019.12.05 (Atsistatydino)
Mode_Full (Medikai) - nuo 2019.11.20 iki 2019.12.05 (Atsistatydino)
Arnas_Query (Radija) - nuo 2019.11.11 iki 2019.12.11 (Atsistatydino)
Paul_Nesu (Radija) - nuo 2019.11.26 iki 2019.12.15 (Direktorius perleistas)
Diana_Like (Medikai) - nuo 2019.11.30 iki 2019.12.18 (Atsistatydino direktorius)
Lauriss_Samper (Fūristai) - nuo 2019.12.15 iki 2019.12.22 (Atsistatydino)
David_Edyionii (Dyleriai) - nuo 2019.11.26 iki 2019.12.23 (Atsistatydino)
Carl_Morello (Radija) - nuo 2019.12.22 iki 2019.12.23 (Atsistatydino)
Antanas_Nolaiferis (Transporteriai) - nuo 2019.12.12 iki 2019.12.23 (Atsistatydino direktorius)
Matas_Kurk (Fūristai) - nuo 2019.12.04 iki 2019.12.23 (Direktorius pakeitė firmą)
Edvinas_Kapow (Fūristai) - nuo 2019.12.08 iki 2019.12.23 (Direktorius pakeitė firmą)
Erlandas_Smile (Dyleriai) - nuo 2019.12.09 iki 2019.12.24 (Nušalintas)
Reniuzz_Profazz (Mechanikai) - nuo 2019.11.30 iki 2019.12.25 (Nušalintas)
Justelis_Tiz (FTB Agentai) - nuo 2019.12.05 iki 2019.12.26 (Atsistatydino)
Duodu_Garu (Taksi) - nuo 2019.12.19 iki 2019.12.26 (Nušalintas)


2019 lapkritis

Spoiler

Tadaksss_Lietuvis (Fūristai) - nuo 2019.10.27 iki 2019.11.03 (Atsistatydino direktorius)
Jocker_Poker (Fūristai) - nuo 2019.10.20 iki 2019.11.03 (Atsistatydino direktorius)
Extazy_Kiss (Dyleriai) - nuo 2019.11.02 iki 2019.11.07 (Nušalintas)
Paul_Kaiser (Dyleriai) - nuo 2019.10.26 iki 2019.11.10 (Atsistatydino)
Deivis_Razer (Medikai) - nuo 2019.11.02 iki 2019.11.11 (Nušalintas direktorius)
Nojus_Box (Medikai) - nuo 2019.11.07 iki 2019.11.11 (Nušalintas direktorius)
Vasiuk_Bratka (SWAT) - nuo 2019.10.14 iki 2019.11.11 (Atsistatydino)
Paul_Nesu (Fūristai) - nuo 2019.11.08 iki 2019.11.17 (Atsistatydino direktorius)
Abrikosas_Weed (Dyleriai) - nuo 2019.11.12 iki 2019.11.18 (Perleistas direktorius)
Vilius_Venturas (Policija) - nuo 2019.11.06 iki 2019.11.18 (Atsistatydino)
Paul_Kaiser (Taksi) - nuo 2019.11.11 iki 2019.11.21 (Atsistatydino)
Drago_Menas (Mechanikai) - nuo 2019.10.03 iki 2019.11.23 (Nušalintas)
Vycka_Rycka (SWAT) - nuo 2019.11.14 iki 2019.11.24 (Atsistatydino direktorius)
Erlandas_Smile (Policija) - nuo 2019.11.07 iki 2019.11.28 (Nušalintas)
Kentas_Mantas (Taksi) - nuo 2019.11.21 iki 2019.11.28 (Atsistatydino direktorius)
James_Fallen (Taksi) - nuo 2019.11.22 iki 2019.11.28 (Atsistatydino direktorius)
Matas_Kurk (Taksi) - nuo 2019.11.17 iki 2019.11.28 (Atsistatydino direktorius)
Offline_Matas (FTB agentai) - nuo 2019.11.21 iki 2019.11.28 (Atsistatydino)
Arnas_Superr (Radija) - nuo 2019.11.06 iki 2019.11.30 (Atsistatydino)


2019 spalis

Spoiler

Dovis_Netas (Transporteriai) - nuo 2019.10.20 iki 2019.10.28 (Atistatydino)
Titas_Sthanman (Transporteriai) - nuo 2019.09.25 iki 2019.10.28 (Atsistatydino)
Carlos_Drugs (Medikai) - nuo 2019.10.11 iki 2019.10.26 (Atsistatydino direktorius)
Azaza_Aza (Medikai) - nuo 2019.10.11 iki 2019.10.26 (Atsistatydino) 
Misteris_Extreme (Mechanikai) - nuo 2019.07.25 iki 2019.10.24 (Atsistatydino)
Paul_Kaiser (Dyleriai) - nuo 2019.10.10 iki 2019.10.20 (Atsistatydino direktorius)
Offline_Mantas (Dyleriai) - nuo 2019.09.18 iki 2019.10.20 (Atsistatydino direktorius)
Tadys_Kent (FTB agentai) - nuo 2019.08.19 iki 2019.10.20 (Atsistatydino)

Tadaksss_Lietuvis (FTB agentai) - nuo 2019.09.24 iki 2019.10.20 (Atsistatydino)
Town_Road (FTB agentai) - nuo 2019.09.24 iki 2019.10.20 (Atsistatydino)

Matas_Kurk (Dyleriai) - nuo 2019.10.02 iki 2019.10.17 (Atsistatydino)
Kristupas_Amd (Transporteriai) - nuo 2019.10.02 iki 2019.10.16 (Atsistatydino)
Masia_Mantas (SWAT) - nuo 2019.09.26 iki 2019.10.14 (Atsistatydino)
Lukas_Hybrid (Policijos) - nuo 2019.09.25 iki 2019.10.01 (Paliko direktorius)
Lauris_Hud (Dyleriai) - nuo 2019.09.18 iki 2019.10.01 (Paliko pareigas)

 

2019 rugsėjis

Spoiler

Eimis_Mag (Medikai) - nuo 2019.08.20. iki 2019.09.15 (Direktorius perleido pareigas)
Mindaugas_Adidas (FTB agentai) - nuo 2019.08.20. iki 2019.09.22 (Paliko pareigas)
Lukas_Lays (FTB agentai) - nuo 2019.08.19. iki 2019.09.21 (Paliko pareigas)
Tomas_Weeds (Policija) - nuo 2019.08.28iki 2019.09.12 (Direktorius apsikeitė firmomis)
Matas_Kurk (Policija) - nuo 2019.08.22iki 2019.09.12 (Direktorius apsikeitė firmomis)
Games_Profe (Medikai) - nuo 2019.08.19. iki 2019.09.12 (Atsistatydino)
Arma_Max (Fūristai) - nuo 2019.08.25. iki 2019.09.01 (Atsistatydino direktorius)
Koala_Stonkus (SWAT) - nuo 2019.08.18. iki 2019.09.07 (Nušalintas direktorius)

Lil_Cobra (Fūristai) - nuo 2019.08.19. iki 2019.09.01 (Atsistatydino direktorius)
Ignelis_Lol (Mechanikai) - nuo 2019.08.18iki 2019.09.03 (Nušalintas)

 

2019 rugpjūtis

Spoiler

Gytis_Qpk (SWAT) - nuo 2019.08.18 iki 2019.08.29 (Nušalintas)
Matis_Mind (Radija) - nuo 2019.08.18 iki 2019.08.29 (Atsistatydino direktorius)
Cactus_Germis (Transporteriai) - nuo 2019.08.19 iki 2019.08.07 (Atsistatydino direktorius)
Antanas_Nolaiferis (Transporteriai) - nuo 2019.08.18 iki 2019.08.07 (Atsistatydino direktorius)
Brent_Russel (Transporteriai) - nuo 2019.08.20 iki 2019.08.27 (Nušalintas)
Fat_Cat (Dyleriai) - nuo 2019.08.20 iki 2019.08.24 (Direktorius nušalintas)
Lauris_Hud (Dyleriai) - nuo 2019.08.20 iki 2019.08.24 (Direktorius nušalintas)
Eimis_Mag (Dyleriai) - nuo 2019.08.15 iki 2019.08.21 (Atsistatydino direktorius)
Nojus_Box (Dyleriai) - nuo 2019.08.03 iki 2019.08.21 (Atsistatydino direktorius)
Masia_Mantas (Dyleriai) - nuo 2019.07.23 iki 2019.08.21 (Atsistatydino direktorius)
Lil_Cobra (FTB agentai) - nuo 2019.08.07 iki 2019.08.19 (Direktorius apsikeitė firmomis)
Lunis_Hakis (FTB agentai) - nuo 2019.08.18 iki 2019.08.19 (Direktorius apsikeitė firmomis)
Lukas_Lays (Fūristai) - nuo 2019.08.03 iki 2019.08.19 (Direktorius apsikeitė firmomis)
Marihuana_Boss (Medikai) - nuo 2019.08.03 iki 2019.08.19 (Atsistatydino direktorius)
Diana_Like (Medikai) - nuo 2019.07.31 iki 2019.08.19 (Atsistatydino direktorius)
Tadys_Kent (Fūristai) - nuo 2019.06.26 iki 2019.08.19 (Direktorius apsikeitė firmomis)
Linas_Dolex (Medikai) - nuo 2019.06.12 iki 2019.08.19 (Atsistatydino direktorius)
Edga_Fox (SWAT) - nuo 2019.08.11 iki 2019.08.17 (Atsistatydino direktorius)
Koldunu_Vagis (SWAT) - nuo 2019.07.24 iki 2019.08.16 (Atsistatydino)
Matis_Mind (Taksistai) - nuo 2019.07.01 iki 2019.08.18 (Pakeista firma)
Antanas_Nolaiferis (Tuninginiai) - nuo 2019.07.31 iki 2019.08.18 (Pakeista firma)
Cactus_Germis (Tuninginiai) - nuo 2019.08.04 iki 2019.08.18 (Pakeista firma)
Auris_Gasol (SWAT) - nuo 2019.08.11 nuo iki 2019.08.17 (Nušalintas)
Rokas_Janickas (Dyleriai) - nuo 2019.08.12 iki 2019.08.14 (Nušalintas)
Lukas_Lukaolskis (FTB agentai) - nuo 2019.07.27 iki 2019.08.12 (Nušalintas)
Saras_Cortez (SWAT) - nuo 2019.07.19 iki 2019.08.10 (Atsistatydino)
Koldunu_Vagis (SWAT) - nuo 2019.07.24 iki 2019.08.08 (Atsistatydino)
Azaza_Aza (Policija) - nuo 2019.07.22 iki 2019.08.08 (Atsistatydino direktorius)
Tamara_Reksmonosovaa (Policija) - nuo 2019.08.04 iki 2019.08.08 (Atsistatydino direktorius)
Lol_Ikas (Fūristai) - nuo 2019.07.22 iki 2019.08.05 (Atsistatydino)

 

2019 liepa

Spoiler

Eimutis_Qubas (Tuninginiai) - nuo 2019.07.24 iki 2019.08.01 (Nušalintas)
Kerstas_Starkovas (Dyleriai) - nuo 2019.07.25 iki 2019.08.01 (Nušalintas)
Setonas_Velnias (Medikai) - nuo 2019.06.12 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Carlos_Drug (Medikai) - nuo 2019.07.15 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Erikas_Neziniukas (Mechanikai) - nuo 2019.07.06 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Setono_Degtine (Fūristai) - nuo 2019.06.30 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Kenny_Silver (Policija) - nuo 2019.07.17 iki 2019.07.28 (Atsistatydino)
Pinky_Boy (FTB agentai) - nuo 2019.07.05 iki 2019.07.27 (Atsistatydino direktorius)
Kent_Brokman (FTB agentai) - nuo 2019.07.20 iki 2019.07.27 (Atsistatydino direktorius)
Ignas_Boom (Policija) - nuo 2019.07.08 iki 2019.07.24 (Atsistatydino)
Vasiuk_Bratka (FTB agentai) - nuo 2019.07.09 iki 2019.07.23 (Atsistatydino)
Jack_Menco (Tuninginiai) - nuo 2019.07.12 iki 2019.07.22 (Atsistatydino direktorius)
Paulius_Rokc (Tuninginiai) - nuo 2019.07.17 iki 2019.07.22 (Atsistatydino direktorius)
Edvis_Tanks (SWAT) - nuo 2019.07.04 iki 2019.07.07 (Nušalintas direktorius)
Arnold_Zulikas (SWAT) - nuo 2019.07.03 iki 2019.07.07 (Nušalintas direktorius)
King_Exotic (Taksistai) - nuo 2019.07.01 iki 2019.07.06 (Nušalintas)
Jokubas_Nas (SWAT) - nuo 2019.07.03 iki 2019.07.05 (Nušalintas)
Paulius_Bumer (SWAT) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.03 (Nušalintas)
Lio_Soo (FTB agentai) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.01 (Nušalintas)

 

2019 birželis

Spoiler

Rokas_Kviestas (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.15 iki 2019.06.30 (Atsistatydino direktorius)
Luk_Pran (Mechanikai) - nuo 2019.05.06 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Erikas_Kare (Mechanikai) - nuo 2019.04.22 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Matas_Kurk (SWAT) - nuo 2019.06.18 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Edga_Fox (Policija) - nuo 2019.06.16 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Monika_Maser (SWAT) - nuo 2019.05.20 iki 2019.06.24 (Atsistatydino)
Wladek_Hulk (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.21 iki 2019.06.23 (Atsistatydino)
Rytis_Sapkus (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.16 iki 2019.06.23 (Atsistatydino)
Lauris_Hud (Dyleriai) - nuo 2019.06.20 iki 2019.06.20 (Atsistatydino direktorius)
Vilius_Venturas (Dyleriai) - nuo 2019.06.13 iki 2019.06.20 (Atsistatydino direktorius)
Antanas_Nolaiferis (Tiuninginiai) - nuo 2019.05.25 iki 2019.06.20 (Nušalintas)
Lio_Soo (Policija) - nuo 2019.06.06 iki 2019.06.20 (Atsistatydino)
Arnoldis_Arnoldis (Medikai) - nuo 2019.05.07 iki 2019.06.19 (Atsistatydino)
Dominykas_Miguel (Dyleriai) - nuo 2019.06.10 iki 2019.06.17 (Nušalintas)
Gas_Gas (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.07 iki 2019.06.13 (Atsistatydino)
Games_Profe (FTB agentai) - nuo 2019.05.20 iki 2019.06.09 (Atsistatydino direktorius)
Karka_Djd (Policija) - nuo 2019.05.23 iki 2019.06.05 (Atsistatydino)
Jason_Reflex (Apsauga) - nuo 2019.05.19 iki 2019.06.05 (Atsistatydino direktorius)
Paulius_Pestysis (Apsauga) - nuo 2019.05.17 iki 2019.06.05 (Atsistatydino direktorius)

 

2019 gegužė

Spoiler

Bene_Claun (Fūristai) - nuo 2019.05.04 iki 2019.05.27 (Atsistatydino)
Kent_Brokman (SWAT) - nuo 2019.05.09 iki 2019.05.24 (Atsistatydino)
Aidas_Lithuania (Policija) - nuo 2019.05.14 iki 2019.05.23 (Atsistatydino direktorius)
Azuolas_Kirminas (FTB agentai) - nuo 2019.04.30 iki 2019.05.19 (Atsistatydino)
Antanas_Nolaiferis (Tiuninginiai) - nuo 2019.05.04 iki 2019.05.17 (Atsistatydino direktorius)
Deivis_Razer (Tiuninginiai) - nuo 2019.05.02 iki 2019.05.17 (Atsistatydino direktorius)
Linas_Lobisss (FTB agentai) - nuo 2019.04.30 iki 2019.05.14 (Atsistatydino)
Setono_Degtine (Medikai) - nuo 2019.05.03 iki 2019.05.08 (Atsistatydino)
Zygis_Budrys (Policija) - nuo 2019.04.30 2019.05.04 (Nušalintas direktorius)
Jack_Strong (Policija) - nuo 2019.04.22 iki 2019.05.04 (Nušalintas direktorius)
Jokubas_Nas (Fūristai) - nuo 2019.04.21 iki 2019.05.04 (Atsistatydino direktorius)
Setono_Degtine (FTB agentai) - nuo 2019.04.14 iki 2019.05.03 (Atsistatydino)
Aidas_Lithuania (Policija) - nuo 2019.04.03 iki 2019.05.03 (Atsistatydino)
Mindaugas_Adidas (Medikai) - nuo 2019.04.18 iki 2019.05.02 (Atsistatydino direktorius)
Lauris_Hudd (Fūristai) - nuo 2019.04.16 iki 2019.05.01 (Atsistatydino)

 

2019 balandis

Spoiler

Kenny_Silver (Fūristai) - nuo 2019.04.21 iki 2019.04.30 (Nušalintas)
Saltukas_Yzf (Medikai) - nuo 2019.04.13 iki 2019.04.29 (Atsistatydino)
Dwayne_Winston (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.17 iki 2019.04.20 (Nušalintas)
Karka_Djd (Policija) - nuo 2019.03.29 iki 2019.04.19 (Nušalintas)
Ropke_Musicalas (Mechanikai) - nuo 2019.04.09 iki 2019.04.17 (Nušalintas)
Airis_Space (Medikai) - nuo 2019.03.29 iki 2019.04.17 (Atsistatydino)
Nedas_Ventura (Fūristai) - nuo 2019.04.07 iki 2019.04.16 (Atsistatydino)
Masia_Mantas (Dyleriai) - nuo 2019.04.07 iki 2019.04.14 (Nušalintas direktorius)
Antanas_Nolaiferis (Dyleriai) - nuo 2019.04.07 iki 2019.04.14 (Nušalintas direktorius)
Luk_Pran (Mechanikai) - nuo 2019.04.03 iki 2019.04.11 (Nušalintas)
Deividas_Winstonas (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.06 iki 2019.04.10 (Nušalintas)
Titas_Sthanman (Apsauga) - nuo 2019.03.17 iki 2019.04.08 (Atsistatydino)
Exitukas_Tukas (SWAT) - nuo 2019.03.25 iki 2019.04.08 (Atsistatydino)
Koala_Stonkus (Dyleriai) - nuo 2019.03.23 iki 2019.04.07 (Atsistatydino)
Vilius_Venturas (Dyleriai) - nuo 2019.03.19 iki 2019.04.07 (Atsistatydino)
Image_Lmg (Apsauga) - nuo 2019.03.10 iki 2019.04.01 (Atsistatydino)
Dovis_Netas (Tiuninginiai) - nuo 2019.03.25 iki 2019.04.01 (Atsistatydino direktorius)
Jack_Menco (Tiuninginiai) - nuo 2019.03.21 iki 2019.04.01 (Atsistatydino direktorius)

 

2019 kovas

Spoiler

Smoke_Cloud (Taksistai) - nuo 2019.03.24 iki 2019.03.26 (Nušalintas direktorius)
Edvardas_Leipas (Taksistai) - nuo 2019.03.17 iki 2019.03.26 (Nušalintas direktorius)
Dwayne_Winston (Mechanikai) - nuo 2019.03.13 iki 2019.03.26 (Atsistatydino direktorius)
Rokiz_Cliford (Mechanikai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.26 (Atsistatydino direktorius)
Marcus_Walton (Taksistai) - nuo 2019.03.11 iki 2019.03.25 (Atsistatydino)
Hot_Road (Fūristai) - nuo 2019.03.20 iki 2019.03.24 (Nušalintas direktorius)
Tadys_Kent (FTB agentai) - nuo 2019.03.02 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Aironas_Pavarde (FTB agentai) - nuo 2019.01.17 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Zygis_Budrys (SWAT) - nuo 2019.03.21 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Sinaloa_Cartel (Fūristai) - nuo 2019.03.19 iki 2019.03.24 (Nušalintas)
Tik_Jonas (Medikai) - nuo 2019.03.17 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Greg_Slokittik (Medikai) - nuo 2019.03.12 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Aivariux_Original (Policija) - nuo 2019.03.23 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Magnus_Camel (Policija) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Paulius_Bumers (Policija) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Motoristas_Pro (SWAT) - nuo 2019.03.03 iki 2019.03.23 (Atsistatydino)
Rokiz_Cliford (Mechanikai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.23 (Nušalintas direktorius)
Koala_Stonkus (SWAT) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.23 (Atsistatydino)
Tomas_Weeds (FTB agentai) - nuo 2019.02.17 iki 2019.03.23 (Atsistatydino)
Jonas_Mud (Transporteriai) - nuo 2019.03.18 iki 2019.03.20 (Nušalintas direktorius)
Dovis_Netas (Apsauga) - nuo 2019-02.17 iki 2019-03.20 (Atsistatydino)
James_Splite (Policija) - nuo 2019.03.16 iki 2019.03.19 (Atsistatydino)
Zygis_Budrys (Fūristai) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.17 (Atsistatydino direktorius)
Vilius_Venturas (Fūristai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.17 (Atsistatydino direktorius)
Povilas_Neon (Fūristai) - nuo 2019.03.03 iki 2019.03.17 (Nušalintas)
Mac_Mantyz (Transporteriai) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.15 (Nušalintas)
Minde_Saker (Apsauga) - nuo 2019-02.17 iki 2019-03.11 (Atsistatydino)
Jeremy_Osama (Transporteriai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.10 (Atsistatydino)
Meska_Rembo (Policija) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.10 (Nušalintas)
Antonio_Escobar (Medikai) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.09 (Atsistatydino direktorius)
Aivaras_Gun (Medikai) - nuo 2019.02.07 iki 2019.03.09 (Atsistatydino direktorius)
Andrius_Maust (Medikai) - nuo 2019.02.07 iki 2019.03.09 (Atsistatydino)
Ryan_Barker (SWAT) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.08 (Nušalintas)
Jeremy_Osama (Dyleriai) - nuo 2019.02.17 iki 2019.03.07 (Atsistatydino direktorius)
Mac_Mantyz (Dyleriai) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.07 (Atsistatydino direktorius)
Gvidas_Boomeris (Policija) - nuo 2019.02.19 iki 2019.03.07 (Atsistatydino)     

 

Didelis ačiū visiems buvusiems Direktoriams ir Pavaduotojams už vadovavimą bei įdėtą darbą!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×