Jump to content
Vilius_Venturas

Buvę Direktoriai ir Pavaduotojai

Rekomenduoti pranešimai

.d36Pb9R.png

Buvę Direktoriai ir Pavaduotojai

Buvę Direktoriai:

2019 rugpjūtis

Emis_Klaipeda (Transporteriai) - nuo 2019.08.18.
Arnas_Sanra (Radija) - nuo 2019.08.18.
Aironas_Pavarde
(Policija) - nuo 2019.08.16.
Kent_Brokman
(FTB agentai) - nuo 2019.07.27.
Edvis_Tanks
(Dyleriai) - nuo 2019.07.23.
Luk_Pran (Mechanikai) - nuo 2019.06.26.
Arnoldis_Arnoldis (Fūristai) - nuo 2019.06.26.
Mindaugas_Adidas (Medikai) - nuo 2019.05.02.

Emis_Klaipeda (Tuninginiai) - nuo 2019.07.22 iki 2019.08.18 (Apsikeitė firmomis)
Arnas_Sanra (Taksistai) - nuo 2019.03.27 iki 2019.08.18 (Apsikeitė firmomis)
Cristian_Opps (SWAT) - nuo 2019.07.16 iki 2019.08.17 (Nušalintas)
Eimis_Mag (Policija) - nuo 2019.07.04 iki 2019.08.08 (Atsistatydino)

2019 liepa

Spoiler

Monika_Maser (FTB agentai) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.27 (Atsistatydino)
Karo_Wanted (Tuninginiai) - nuo 2019.07.16 iki 2019.07.22 (Atsistatydino)
Matas_Kurk (SWAT) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.07 (Nušalintas)

 

2019 birželis

Spoiler

Deivis_Razer (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.17 iki 2019.06.30 (Atsistatydino)
Klecka_Yolo (SWAT) - nuo 2019.05.06 iki 2019.06.26 (Atsistatydino)
Sirioga_Master (Mechanikai) - nuo 2019.04.02 iki 2019.06.26 (Atsistatydino)
Aidas_Lithuania (Policija) - nuo 2019.05.23 iki 2019.06.26 (Atsistatydino)
Jeremy_Osama (Dyleriai) - nuo 2019.06.09 iki 2019.06.20 (Atsistatydino)
Koldunu_Vagis (FTB agentai) - nuo 2019.03.28 iki 2019.06.09 (Atsistatydino)
Cactus_Germis (Apsauga) - nuo 2018.02.27 iki 2019.06.05 (Atsistatydino)
Jokubas_Nas (Fūristai) - nuo 2019.05.04 iki 2019.06.02 (Atsistatydino)

 

2019 gegužė

Spoiler

Dodo_Batiovic (Policija) - nuo 2019.05.12 iki 2019.05.23 (Atsistatydino)
South_West (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.17 iki 2019.05.17 (Atsistatydino)
Aironas_Pavarde (Policija) - nuo 2019.03.24 iki 2019.05.04 (Nušalintas)
Vycka_Rycka (Fūristai) - nuo 2019.04.05 iki 2019.05.04 (Atsistatydino)
Aivaras_Gun (Medikai) - nuo 2019.03.27 iki 2019.05.02 (Atsistatydino)

 

2019 balandis

Spoiler

Mantis_Okay (Dyleriai) - nuo 2019.03.16 iki 2019.04.18 (Nušalintas)
Saras_Gurry (Tiuninginiai) - nuo 2019.03.19 iki 2019.04.01 (Atsistatydino)

 

2019 kovas

Spoiler

Antonio_Escobar (Taksistai) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.26 (Nušalintas)
Rytis_Carbon (Mechanikai) - nuo 2019.03.08 iki 2019.03.26 (Atsistatydino)
Lukas_Yawazaki (Fūristai) - nuo 2019.03.18 iki 2019.03.24 (Nušalintas)
Eimis_Mag (FTB agentai) - nuo 2019.01.17 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Kuolas_Tube (SWAT) - nuo 2019.01.16 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Ignas_Mezo (Medikai) - nuo 2019.03.12 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Mat_Himplin (Policija)- nuo 2019.02.19 iki 2019.03.24 (Atsistatydino)
Naf_Boyz (Radistai) - nuo 2019.03.16 iki 2019.03.20 (Nušalintas)
Luk_Bam (Transporteriai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.20 (Nušalintas)
Skirmantas_Dalniakas (Fūristai) - nuo 2019.02.14 iki 2019.03.17 (Atsistatydino)
Sangokas_Mantas (Radistai) - nuo 2019.03.12 iki 2019.03.16 (Atsistatydino)
Griffin_Opps (Medikai) - nuo 2018.12.25 iki 2019.03.09 (Atsistatydino)
Hause_Party (Transporteriai) - nuo 2019.03.08 iki 2019.03.08 (Nušalintas)
Monte_Gangga (Dyleriai) - nuo 2019.02.17 iki 2019.03.07 (Atsistatydino)

 

Buvę Pavaduotojai:

2019 rugpjūtis

Eimis_Mag (Dyleriai) - nuo 2019.08.15.
Edga_Fox (SWAT) - nuo 2019.08.11.
Lil_Cobra (FTB agentai) - nuo 2019.08.07.
Tamara_Reksmonosovaa (Policija) - nuo 2019.08.04.
Marihuana_Boss (Medikai) - nuo 2019.08.03.
Lukas_Lays (Fūristai) - nuo 2019.08.03.
Nojus_Box (Dyleriai) - nuo 2019.08.03.
Diana_Like (Medikai) - nuo 2019.07.31.
Misteris_Extreme (Mechanikai) - nuo 2019.07.25.
Koldunu_Vagis (SWAT) - nuo 2019.07.24.
Masia_Mantas (Dyleriai) - nuo 2019.07.23.
Tadys_Kent (Fūristai) - nuo 2019.06.26.
Linas_Dolex (Medikai) - nuo 2019.06.12.

Matis_Mind (Taksistai) - nuo 2019.07.01 iki 2019.08.18 (Pakeista firma)
Antanas_Nolaiferis (Tuninginiai) - nuo 2019.07.31 iki 2019.08.18 (Pakeista firma)
Cactus_Germis (Tuninginiai) - nuo 2019.08.04 iki 2019.08.18 (Pakeista firma)
Auris_Gasol (SWAT) - nuo 2019.08.11 nuo iki 2019.08.17 (Nušalintas)
Rokas_Janickas (Dyleriai) - nuo 2019.08.12 iki 2019.08.14 (Nušalintas)
Lukas_Lukaolskis (FTB agentai) - nuo 2019.07.27 iki 2019.08.12 (Nušalintas)
Saras_Cortez (SWAT) - nuo 2019.07.19 iki 2019.08.10 (Atsistatydino)
Koldunu_Vagis (SWAT) - nuo 2019.07.24 iki 2019.08.08 (Atsistatydino)
Azaza_Aza (Policija) - nuo 2019.07.22 iki 2019.08.08 (Atsistatydino direktorius)
Lol_Ikas (Fūristai) - nuo 2019.07.22 iki 2019.08.05 (Atsistatydino)

2019 liepa

Spoiler

Eimutis_Qubas (Tuninginiai) - nuo 2019.07.24 iki 2019.08.01 (Nušalintas)
Kerstas_Starkovas (Dyleriai) - nuo 2019.07.25 iki 2019.08.01 (Nušalintas)
Setonas_Velnias (Medikai) - nuo 2019.06.12 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Carlos_Drug (Medikai) - nuo 2019.07.15 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Erikas_Neziniukas (Mechanikai) - nuo 2019.07.06 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Setono_Degtine (Fūristai) - nuo 2019.06.30 iki 2019.07.29 (Atsistatydino)
Kenny_Silver (Policija) - nuo 2019.07.17 iki 2019.07.28 (Atsistatydino)
Pinky_Boy (FTB agentai) - nuo 2019.07.05 iki 2019.07.27 (Atsistatydino direktorius)
Kent_Brokman (FTB agentai) - nuo 2019.07.20 iki 2019.07.27 (Atsistatydino direktorius)
Ignas_Boom (Policija) - nuo 2019.07.08 iki 2019.07.24 (Atsistatydino)
Vasiuk_Bratka (FTB agentai) - nuo 2019.07.09 iki 2019.07.23 (Atsistatydino)
Jack_Menco (Tuninginiai) - nuo 2019.07.12 iki 2019.07.22 (Atsistatydino direktorius)
Paulius_Rokc (Tuninginiai) - nuo 2019.07.17 iki 2019.07.22 (Atsistatydino direktorius)
Edvis_Tanks (SWAT) - nuo 2019.07.04 iki 2019.07.07 (Nušalintas direktorius)
Arnold_Zulikas (SWAT) - nuo 2019.07.03 iki 2019.07.07 (Nušalintas direktorius)
King_Exotic (Taksistai) - nuo 2019.07.01 iki 2019.07.06 (Nušalintas)
Jokubas_Nas (SWAT) - nuo 2019.07.03 iki 2019.07.05 (Nušalintas)
Paulius_Bumer (SWAT) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.03 (Nušalintas)
Lio_Soo (FTB agentai) - nuo 2019.06.26 iki 2019.07.01 (Nušalintas)

 

2019 birželis

Spoiler

Rokas_Kviestas (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.15 iki 2019.06.30 (Atsistatydino direktorius)
Luk_Pran (Mechanikai) - nuo 2019.05.06 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Erikas_Kare (Mechanikai) - nuo 2019.04.22 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Matas_Kurk (SWAT) - nuo 2019.06.18 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Edga_Fox (Policija) - nuo 2019.06.16 iki 2019.06.26 (Atsistatydino direktorius)
Monika_Maser (SWAT) - nuo 2019.05.20 iki 2019.06.24 (Atsistatydino)
Wladek_Hulk (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.21 iki 2019.06.23 (Atsistatydino)
Rytis_Sapkus (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.16 iki 2019.06.23 (Atsistatydino)
Lauris_Hud (Dyleriai) - nuo 2019.06.20 iki 2019.06.20 (Atsistatydino direktorius)
Vilius_Venturas (Dyleriai) - nuo 2019.06.13 iki 2019.06.20 (Atsistatydino direktorius)
Antanas_Nolaiferis (Tiuninginiai) - nuo 2019.05.25 iki 2019.06.20 (Nušalintas)
Lio_Soo (Policija) - nuo 2019.06.06 iki 2019.06.20 (Atsistatydino)
Arnoldis_Arnoldis (Medikai) - nuo 2019.05.07 iki 2019.06.19 (Atsistatydino)
Dominykas_Miguel (Dyleriai) - nuo 2019.06.10 iki 2019.06.17 (Nušalintas)
Gas_Gas (Tiuninginiai) - nuo 2019.06.07 iki 2019.06.13 (Atsistatydino)
Games_Profe (FTB agentai) - nuo 2019.05.20 iki 2019.06.09 (Atsistatydino direktorius)
Karka_Djd (Policija) - nuo 2019.05.23 iki 2019.06.05 (Atsistatydino)
Jason_Reflex (Apsauga) - nuo 2019.05.19 iki 2019.06.05 (Atsistatydino direktorius)
Paulius_Pestysis (Apsauga) - nuo 2019.05.17 iki 2019.06.05 (Atsistatydino direktorius)

 

2019 gegužė

Spoiler

Bene_Claun (Fūristai) - nuo 2019.05.04 iki 2019.05.27 (Atsistatydino)
Kent_Brokman (SWAT) - nuo 2019.05.09 iki 2019.05.24 (Atsistatydino)
Aidas_Lithuania (Policija) - nuo 2019.05.14 iki 2019.05.23 (Atsistatydino direktorius)
Azuolas_Kirminas (FTB agentai) - nuo 2019.04.30 iki 2019.05.19 (Atsistatydino)
Antanas_Nolaiferis (Tiuninginiai) - nuo 2019.05.04 iki 2019.05.17 (Atsistatydino direktorius)
Deivis_Razer (Tiuninginiai) - nuo 2019.05.02 iki 2019.05.17 (Atsistatydino direktorius)
Linas_Lobisss (FTB agentai) - nuo 2019.04.30 iki 2019.05.14 (Atsistatydino)
Setono_Degtine (Medikai) - nuo 2019.05.03 iki 2019.05.08 (Atsistatydino)
Zygis_Budrys (Policija) - nuo 2019.04.30 2019.05.04 (Nušalintas direktorius)
Jack_Strong (Policija) - nuo 2019.04.22 iki 2019.05.04 (Nušalintas direktorius)
Jokubas_Nas (Fūristai) - nuo 2019.04.21 iki 2019.05.04 (Atsistatydino direktorius)
Setono_Degtine (FTB agentai) - nuo 2019.04.14 iki 2019.05.03 (Atsistatydino)
Aidas_Lithuania (Policija) - nuo 2019.04.03 iki 2019.05.03 (Atsistatydino)
Mindaugas_Adidas (Medikai) - nuo 2019.04.18 iki 2019.05.02 (Atsistatydino direktorius)
Lauris_Hudd (Fūristai) - nuo 2019.04.16 iki 2019.05.01 (Atsistatydino)

 

2019 balandis

Spoiler

Kenny_Silver (Fūristai) - nuo 2019.04.21 iki 2019.04.30 (Nušalintas)
Saltukas_Yzf (Medikai) - nuo 2019.04.13 iki 2019.04.29 (Atsistatydino)
Dwayne_Winston (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.17 iki 2019.04.20 (Nušalintas)
Karka_Djd (Policija) - nuo 2019.03.29 iki 2019.04.19 (Nušalintas)
Ropke_Musicalas (Mechanikai) - nuo 2019.04.09 iki 2019.04.17 (Nušalintas)
Airis_Space (Medikai) - nuo 2019.03.29 iki 2019.04.17 (Atsistatydino)
Nedas_Ventura (Fūristai) - nuo 2019.04.07 iki 2019.04.16 (Atsistatydino)
Masia_Mantas (Dyleriai) - nuo 2019.04.07 iki 2019.04.14 (Nušalintas direktorius)
Antanas_Nolaiferis (Dyleriai) - nuo 2019.04.07 iki 2019.04.14 (Nušalintas direktorius)
Luk_Pran (Mechanikai) - nuo 2019.04.03 iki 2019.04.11 (Nušalintas)
Deividas_Winstonas (Tiuninginiai) - nuo 2019.04.06 iki 2019.04.10 (Nušalintas)
Titas_Sthanman (Apsauga) - nuo 2019.03.17 iki 2019.04.08 (Atsistatydino)
Exitukas_Tukas (SWAT) - nuo 2019.03.25 iki 2019.04.08 (Atsistatydino)
Koala_Stonkus (Dyleriai) - nuo 2019.03.23 iki 2019.04.07 (Atsistatydino)
Vilius_Venturas (Dyleriai) - nuo 2019.03.19 iki 2019.04.07 (Atsistatydino)
Image_Lmg (Apsauga) - nuo 2019.03.10 iki 2019.04.01 (Atsistatydino)
Dovis_Netas (Tiuninginiai) - nuo 2019.03.25 iki 2019.04.01 (Atsistatydino direktorius)
Jack_Menco (Tiuninginiai) - nuo 2019.03.21 iki 2019.04.01 (Atsistatydino direktorius)

 

2019 kovas

Spoiler

Smoke_Cloud (Taksistai) - nuo 2019.03.24 iki 2019.03.26 (Nušalintas direktorius)
Edvardas_Leipas (Taksistai) - nuo 2019.03.17 iki 2019.03.26 (Nušalintas direktorius)
Dwayne_Winston (Mechanikai) - nuo 2019.03.13 iki 2019.03.26 (Atsistatydino direktorius)
Rokiz_Cliford (Mechanikai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.26 (Atsistatydino direktorius)
Marcus_Walton (Taksistai) - nuo 2019.03.11 iki 2019.03.25 (Atsistatydino)
Hot_Road (Fūristai) - nuo 2019.03.20 iki 2019.03.24 (Nušalintas direktorius)
Tadys_Kent (FTB agentai) - nuo 2019.03.02 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Aironas_Pavarde (FTB agentai) - nuo 2019.01.17 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Zygis_Budrys (SWAT) - nuo 2019.03.21 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Sinaloa_Cartel (Fūristai) - nuo 2019.03.19 iki 2019.03.24 (Nušalintas)
Tik_Jonas (Medikai) - nuo 2019.03.17 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Greg_Slokittik (Medikai) - nuo 2019.03.12 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Aivariux_Original (Policija) - nuo 2019.03.23 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Magnus_Camel (Policija) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Paulius_Bumers (Policija) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.24 (Atsistatydino direktorius)
Motoristas_Pro (SWAT) - nuo 2019.03.03 iki 2019.03.23 (Atsistatydino)
Rokiz_Cliford (Mechanikai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.23 (Nušalintas direktorius)
Koala_Stonkus (SWAT) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.23 (Atsistatydino)
Tomas_Weeds (FTB agentai) - nuo 2019.02.17 iki 2019.03.23 (Atsistatydino)
Jonas_Mud (Transporteriai) - nuo 2019.03.18 iki 2019.03.20 (Nušalintas direktorius)
Dovis_Netas (Apsauga) - nuo 2019-02.17 iki 2019-03.20 (Atsistatydino)
James_Splite (Policija) - nuo 2019.03.16 iki 2019.03.19 (Atsistatydino)
Zygis_Budrys (Fūristai) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.17 (Atsistatydino direktorius)
Vilius_Venturas (Fūristai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.17 (Atsistatydino direktorius)
Povilas_Neon (Fūristai) - nuo 2019.03.03 iki 2019.03.17 (Nušalintas)
Mac_Mantyz (Transporteriai) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.15 (Nušalintas)
Minde_Saker (Apsauga) - nuo 2019-02.17 iki 2019-03.11 (Atsistatydino)
Jeremy_Osama (Transporteriai) - nuo 2019.03.09 iki 2019.03.10 (Atsistatydino)
Meska_Rembo (Policija) - nuo 2019.03.10 iki 2019.03.10 (Nušalintas)
Antonio_Escobar (Medikai) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.09 (Atsistatydino direktorius)
Aivaras_Gun (Medikai) - nuo 2019.02.07 iki 2019.03.09 (Atsistatydino direktorius)
Andrius_Maust (Medikai) - nuo 2019.02.07 iki 2019.03.09 (Atsistatydino)
Ryan_Barker (SWAT) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.08 (Nušalintas)
Jeremy_Osama (Dyleriai) - nuo 2019.02.17 iki 2019.03.07 (Atsistatydino direktorius)
Mac_Mantyz (Dyleriai) - nuo 2019.02.27 iki 2019.03.07 (Atsistatydino direktorius)
Gvidas_Boomeris (Policija) - nuo 2019.02.19 iki 2019.03.07 (Atsistatydino)     

 

Didelis ačiū visiems buvusiems Direktoriams ir Pavaduotojams už vadovavimą bei įdėtą darbą!

Redaguota nario Vilius_Venturas
Atnaujinta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×