Jump to content
Rokas_Swaggg

-SILAČIAI- vs Robada Royals

Rekomenduoti pranešimai

prieš 12 minutes(-čių), Vycka_Rycka rašė:

jeigu gw imat, neimkit onesided tilto ;') video kaip video, tokie patys nuo 2017

Seniukas nestumk, pats taip judedavai :P

Video zjbs,  kova zjbs, labai gražiai padarytas video. Judam toliau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 47 minutes(-čių), Nojus_Bboxas rašė:

Išversiu lietuviškai aš jums:

Šie plėtiniai šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nepriimsiu, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebūsiu laukiamas Sveiki šiandien, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius nebus. Sveiki šiandien, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nesiruošiu Sveiki, šiandien jums pateiksiu pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir jie nebus naudojami Sveiki, šiandien pateiksiu jums pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebus laukiami Sveiki, šiandien aš jums duosiu. Programa Aš duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius Priedai šiandien nebus laukiami, duosiu jums pamoka, kaip rašyti šiuos papildinius, ir nebus laukiami Sveiki, šiandien pateiksiu jums pamoka, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebus laukiami Sveiki, šiandien pateiksiu jums pamoka, kaip parašyti šiuos plėtinius, nebus laukiami. Th Aš duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos papildinius, ir šiandien nebus laukiami, aš jums duosiu vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebūsiu laukiami Sveiki šiandien, aš jums duosiu pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius ir šiandien nebus laukiami, aš jums duosiu programą. Vadovėlis, kaip rašyti šiuos plėtinius ir nebus šiandien laukiamas, aš jums duosiu vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, šiandien nebus laukiama, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip šiuos rašyti. Papildymas Aš duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir jums, kaip rašyti šiuos plėtinius, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebūsiu laukiamas. Šiandien aš duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebus laukiami Sveiki, šiandien aš jums duosiu pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebūsiu laukiami Sveiki, šiandien aš jums duosiu pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, aš jums duosiu programą. Vadovėlis apie Kaip parašyti šiuos plėtinius ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir ne. Sveiki šiandien, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebus Sveiki, šiandien, aš jums pateiksiu pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus Sveiki, Sveiki, aš jums pateiksiu pamokymą, kaip parašyti šiuos plėtinius, šiandien nebus laukiami. Aš padarysiu Aš duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip Rašydamas šiuos plėtinius ir nesiruošdamas šiandien laukti, duosiu pamokymą, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebūsiu laukiamas, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius nebus. G Sveiki, šiandien duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos papildinius, ir neisiu pas jus. Sveiki, šiandien jums pateiksiu pamokymą, kaip parašyti šiuos plėtinius, ir nesiruošiu šiandien sveiki. Pateiksiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebus. Aš duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip Knyga Aš duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir duosiu jums vadovėlį, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius nebus. Sveiki, šiandien duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos papildymus, ir nebus Edukacinė programa Kaip parašyti šiuos įskiepius ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip parašyti šiuos plėtinius, ir šiandien nebus laukiami, duosiu jums vadovėlį, kaip šiuos rašyti. Priedai šiandien nebus laukiami, duosiu jums pamoka, kaip rašyti šiuos papildinius, ir nebus laukiami Sveiki, šiandien pateiksiu jums pamoka, kaip rašyti šiuos plėtinius, ir nebus laukiami Sveiki, šiandien pateiksiu jums pamoka, kaip parašyti šiuos plėtinius, nebus laukiami. Šiandien Pateiksiu pamokymą, kaip tai parašyti

gaila, kad man nereik rugsejo 2 i shl jums pavydziu nesit geliu mokitojai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Manfredas_Bmwx rašė:

gaila, kad man nereik rugsejo 2 i shl jums pavydziu nesit geliu mokitojai

Gaila, kad man už savaitės į šūlę

apie video kad nebaustu : MAN LABAI PATIKO ŠITAS VIDEO YRA LABAI GERAI SUMONTUOTAS GRAZUS EFEKTAI GRAZIAI SAUDE IR FILMAVO MAN LABAI LABAI PATIKO GERA MUZIKA GERAI CE JUDA KAIMIECIAI

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Nojus_Bboxas rašė:

Gaila, kad man už savaitės į šūlę

apie video kad nebaustu : MAN LABAI PATIKO ŠITAS VIDEO YRA LABAI GERAI SUMONTUOTAS GRAZUS EFEKTAI GRAZIAI SAUDE IR FILMAVO MAN LABAI LABAI PATIKO GERA MUZIKA GERAI CE JUDA KAIMIECIAI

nu va saunu nesi mokitojai. geliu sedesi 7 pamokas eisit uzh kampo rukyti cool funny moment@@!!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Mlg_Cia rašė:

@Zygis_Budrys mokykis kaip video daryt, ganksteri.

Nu vidosas tai meno gabalas ka galiu pasakyt, patiko man ziauriai ir muzikele, ir modai.

sausainiukai robadukaj

Am kad cia tikrai juodas ekranas buvo uzdetas fsio taip pat sukarpyta o gfx kitos ant video dejosi del to  :D tai ka cia gangsteriu vadini :D gaujinis rimtas :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.