Jump to content
Zhenka_Mongol

[Įdėja] Dėl serverio medikų

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Zhenka_Mongol

2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - Siūlau padaryti ,kad žaidėjai būnant nušaunami turėtų pabūti medicinos viduje tam tikrą laiką. Tai manau galėtu būti logiškiau žaisti pastebėjau ,kad kai yra okupuojami/užemami objektai kas mirštą tiesiog būna sugetinti,o reiktų padaryti ,kad kai kariauja tuo pačiu ir neleistų getinti. Nu dabar prie esmės jeigu vykstą veiksmas ir reikią skubiai išeiti medicinos darbuotojas surašo ten pvž komandą /php tai būtų sumokama pvž 500e suma už paleidimą ,bet jeigu norėtum išeiti kitu būdų galimą tiesiog sumokėti ir serveriui didesne ,bet tokią pačia sumą. Kas pagavot tas pagavot kas ne skaitykit dar.

3. Kuo ši idėja būtų naudinga projektui - Būtų naudinga naudingumu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 2 valandas(-ų), Tadaksss_Lietuvis rašė:

Sveikas Zhenka. Ši įdėja manau yra nevertinga vien dėl grobimų, nes teisėsaugai tektų per grobimus sėdėti ligoninėse, nebent grobimai būtų ilgesni tada tai gal įmanoma būtų igivendinti šį dalyką.

Na ,bet medikai turėtu galimybė su tam tikra komanda tiesiog pasiūlyti išeiti greičiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Aš esu PRIEŠ. Kodėl?

1. Tai tikrai būtų nesąmonė per grobimą tai padaryti, nes žmonės turėtų ilgai laukti kol išeis į laisvę, kaip, pavyzdžiui, teisėsauga praloštų, nes po kiekvieno ,,rusho" jiems reiktų laukti ir net dabar jau yra sunku atsigrobti teisėsaugai, tai kas tada jau būtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×