Jump to content
Vilius_Venturas

Įtakos ir verslo zonos

Rekomenduoti pranešimai

cH8zb.png

 

Įtakos ir verslo zonos - gaujų veiksmas, kurio metu yra kovojama dėl tam tikros zonos, užėmus ir išlaikius tam tikrą zoną ir išlaikius ją tam tikrą laiką, gaujai suteikiamos papildomos privilegijos ar prizas. Šiame veiksme gali dalyvauti oficialios gaujos, neoficialios gaujos, klubai.


W0EYeVi.png
 

ĮTAKOS ZONŲ PROCESAS:
Serveryje yra trys įtakos zonos. Kuo daugiau įtakos zonų turi gauja, tuo jos didesnė įtaka serveryje. Iš įtakos zonų galima gauti komandos skin gaujos lyderiams, papildomas bazes, aprangas, tuninginių ar baikerių firmas ir kitas privilegijas. Norint kovoti dėl šios zonos, vienas iš gaujų lyderių turi užpildyti kvietimo į kovą anketą specialiai sukurtoje temoje, kuri yra gaujų skiltyje. Norint gauti prizą, gauja turi turėti visas 3 zonas ir jas išlaikyti 7d.

ĮTAKOS ZONOS:

RiCPx.png

Zona Priklauso: Nėra

CaZ9W.png

Zona Priklauso: Nėra

hmE7x.png

Zona Priklauso: Nėra

 

C8zS2hr.png


 

VERSLO ZONŲ PROCESAS:
Serveryje yra trys nelegalūs verslo šaltiniai. Kuo daugiau verslo zonų turi gauja, tuo ji turtingesnė. Iš verslo zonų gaunami tik pinigai. Verslo zonos perėmimas iš kitos gaujos atrodo taip pat kaip ir gaujos grobimo procesas. Jeigu zona nepriklauso niekam, gauja ar klubas ją grobti turi prieš SWAT arba FTB firmas.

VERSLO ZONOS:

StEHh.png

Viešbutis, per kurį plaunami pinigai gaunami iš nelegalios narkotikų prekybos. Išlaikius šią zoną 2d. ir jos niekam neatidavus, gauja gauna 100.000e.

Zona priklauso:
Nėra

5K023.png

Pagrindinis pinigų šaltinis - nelegali naftos prekyba, kuri atkeliauja iš pietų. Išlaikius šią zoną 2d. ir jos niekam neatidavus, gauja gauna 200.000e.

Zona priklauso:
Nėra

c27As.png

Pinigai gaunami iš atgabentų narkotikų lėktuvais, kurie atkeliauja iš Kolumbijos. Išlaikius šią zoną 2d. ir jos niekam neatidavus, gauja gauna 150.000e

Zona priklauso: Nėra

 

Zonų karų taisyklės:

 • Draudžiama naudoti VIP/ADMIN komandas.
 • Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas (liaud. čytus).
 • Grobiant verslo zoną, ją reikia laikyti 20 minučių, reikia turėti įrodymus jog kitos gaujos lyderis ne AFK daugiau nei 15 minučių ir gaujos narių yra bent 7 (teamspeak arba firmos nuotrauka).
 • Pūsti žolę ir vartoti narkotikus galima nuo pat karo pradžios.
 • Draudžiama daryti bet kokią įtaką gaujoms, kurios dalyvauja susirėmime (galima rašyti pretenzijas).
 • Zonų karas gali vykti tik 1x1 principu.
 • Zonų karų metu galima naudoti tik AK/M4/SG ginklus.
 • Jeigu verslo zona niekam nepriklauso, ją grobti reikia prieš SWAT arba FTB firmą. Reikia turėti įrodymus jog vienos iš šių firmų darbuotojų skaičius yra bent 8 ir firmos valdžios atstovas nėra AFK ilgiau nei 15 minučių.
 • Grobiant verslo zoną, skelbimas turėtų atrodyti taip (pavyzdys): /v [LEAD] Naftos išsikrovimo zona užgrobta, by: tulpiniai, laikom iki 10:20, jeigu grobiama prieš teisėsaugą, reikia paminėti prieš kurią frakciją.
 • Verslo zonų karų metu draudžiama naudotis medikų paslaugomis abiems pusėms (išskyrus grobiant prieš teisėsaugos firmas).
 • Grobti verslo zonas galima nuo 10:00h iki 24:00h.

Anketa, užėmus verslo zoną:

 1. Jūsų Vardas_Pavardė, gauja, kuriai atstovaujate:
 2. Kurią verslo zoną užėmėte:
 3. Paskelbimo, išlaikymo, gaujinių/darbuotojų skaičiaus, valdžios nuotraukos:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×