Jump to content
Zygis_Budrys

Zygis_Budrys banned Rokas_Janickas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zygis_Budrys
2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Janickas
3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas (Naudoja keybinda.auto keybinda.auto clicker, programomis kuriomis naudojasi anti afk ir sedi masinoje taip bugina alga. Situacija buvo ta pati Lil_Cobra auto teksta skelbe gavo bana patvirtino uz auto clickeri ar auto typer nepamenu)
4. Vaizdinė medžiaga: 

Ta pati banned - http://www.lmg.lt/forumas/topic/626307-mune_nike-užblokavo-lil_cobra/?tab=comments#comment-4543917

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nu ka zinau, atrašau aš kada noriu :D Ar vakare ar ryte, man nėra poslinkio laukt banned ir atmazus metyt iki ryto. Tai tiek ir dabar norėčiau tave ignoruoti, bet reikia pasiaiškinti. O dėl to, jog buvai apšviestas mano kolegų apie ta auto typeri ar kaip jis ten tai ta žinau jau ir žinau iš ko sužinojai. Iš jo to nesitikėjau, bet matai ką padaro pavydas, kai negauni pareigų. Jeigu Jums atrodo, kad kaltas bauskit. Bet tiesiog žmonės žinos, jog banneda patvirtino nekaltam žmogui, kuris tiesiog ignoravo žmogų kurio nelabai mėgsta. O ką jus rašot ir galvojat man dalampački :D 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užblokavimo apeliacija patvirtinta.

4. bet koks kitas sukčiavimo būdas (kuris gali būti alternatyva AFK botui), kurio dėka galima pasipelnyti, įgyti bendros ar darbo patirties ar kitų materialių dalykų Serveryje. Naudojantis tam tikromis priemonėmis, Serverio apėjimui ir neatsekimui (nebūtinai programinis tipas)(minimaliai 2 minutes vaizdo įrašo kaip kviečiat žaidėją). (Pavyzdžiai: Dirbant naru ir būnant vidury vandenyno, darbinės mašinos sėdėjimas prie vandens, transporto valdymas interjeruose (pvz: privačiame name), įvairios strategijos, jog mašinos ratai judėtų ir panašiai); 

(nebūtinai programinis tipas)* šiuo atvėju - programinis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.