Jump to content
Domis_Sallop

"Zonos Šliapos"

Rekomenduoti pranešimai

Untitled-3.jpg

 

Ankščiau jie tarnavo kaliniams, dabar atėjo laikas parodyti ką jie sugeba!

Vieną gražų vakarą Egidijus sugalvojo nueiti į klubą, klube Egidijus labai nedrąsiai elgėsi todėl nieko nelaukdamas ėmė gerti viena "SHOTĄ" po kito. Nusigėręs Egidijus pamatė gražią mergina, mergina jį taip sujaudino, kad jis nieko nelaukęs ėmė ir ją užkalbino. Deja tai buvo ne mergina, gaila, kad Egidijus tai suprato per vėlai... Norėdamas užmiršti nuoskauda Egidijus pradėjo smarkiai girtuokliauti ir užsiiminėti nelegalia veikla. Laikui bėgant Egidijus surado tokių pat likimo nuskriaustų žmonių kaip ir jis, todėl Egidijus nusprendė įkurti gaują.

 

 

 

"Valdžia"

[LEAD]- Domis_Sallop , Cactus_Germis

[CO-LEAD]- Egis_Sel

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ� â��egidijus dragunas policijaâ�� Egidijus Dragūnas, dar žinomas kaip Egis_Sel vienas iš gaujos įkūrėjų, kadaise Egidijus buvo kelių erelis, tačiau pasėdėjas kalėjime jis tapo "Šliapa"

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ� â��antanas nedzinskasâ�� Cactus_Germis- metus dirbęs apsauginiu įsitraukė į nelegalia veiklą ir tapo Praveiniškių "Šliapa". 

image.jpeg.cc042a5ff5a4f67c63ec3a66dea9e89c.jpegDomis_Sallop- Užima aukštas pareigas, todėl jis yra viršiausias, net Egidijus jo prisibijo.

"Cars"

Vaizdo rezultatas pagal užklaus� �samp tahoma black�

"Skins"

Skin_102.pngSkin_103.pngSkin_104.png

102- 103- 104  

"Hood"

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×