Jump to content
Tadas_Ray

[apklausa] isimintiniausias dp?

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų klausimas?: koks jums dp  isimintiniausias, geriauses per visa lmg gyvavimą? 

2. Apklausos terminas:5d

3. Apklausos tikslai: idomumo dėlei 

Man tai šjp ryanas 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

objektyviai - compadre estebano. sudejo visus pradmenis visiem sekantiems naudotis.

del furu drk - mat himplin

del ftb drk - jimmy absolut

del baikeriu drk - inferno player

del dyleriu drk - ryan collins

ai jo dar as geras buvau nes baudziau visus, dariau permainas bet tingejau cia sedet ilgiau negu menesi

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jimmis vienareikšmiškai. Pasižymėjo itin dideliu griežtumu, nešališkumu ir unikaliomis idėjomis. Kalbant apie idėjas, paminėčiau dar mūsų trenerį Coacha, taip pat ir prie Collinso neblogai buvo. Jeigu prakalbus apie profesionalumą - Himplis, taip pat dar Arną reiktų paminėt.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Compadre_Estebano ir Marko_Escobar. Savo laiku įnešė daug gaivumo į serva ir naujovių. Prie jų buvo tvarka ir direktorių pareigos buvo gerbiamos, nenuvalkiotos. Į radiją, mechanikus buvo daug rimčiau žiūrima nei dabartiniai žaidėjai galėtu įsivaizduot. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kiek aš žaidžiu, tai per mano 5 metų laikotarpį mano manymu geriausi direktorių prižiūrėtojai buvo;

@Tony_Greyn

@Mat_Himplin

@Norvegas_Esu

@Tomcikas_Zdarof

@Jimmy_Absolut

@Ryan_Collins [ nesvarbu jo minusai, svarbu jo pliusai, ką padarė naudingo ]

@Coach_Carter

@Vilius_Venturas

@Inferno_Player

@Arnas_Yeah

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jimmy absolut - pirmasis suteiktas direktorius. užsidegimas ir idejos ties analizėmis. coach carter - antrasis suteiktas direktorius, nors ir išbuvo trumpai, bet subūrė tvirtą ir vieningą direktorių komandą. noriu paminet dar ir einara, uz suteikta sansa buti neutraliu atstovu, tik jam dar pritruko laiko buti priimtam i servery

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.