Jump to content
Nojus_Box

nojus_box banned lauriss_samper

Rekomenduoti pranešimai

prasivalyk akis, lo*as image.png.f9a5f8801e6fe264f3d1ae4a451b8f74.png

1. G mygtuko (atsisėdimas į keleivio vietą) naudojimas esant surakintam. Teisėsaugai (PD/FTB ir SWAT) ši taisyklė negalioja. Paprastiems žaidėjams galima įsėsti į bet kokį transportą, kai yra surakinti, jeigu jie yra palikti prie vandens ar toli nuo miestelių (bent 5 minutes);

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Ką tik, Lauriss_Samper rašė:

prasivalyk akis, lo*as image.png.f9a5f8801e6fe264f3d1ae4a451b8f74.png

1. G mygtuko (atsisėdimas į keleivio vietą) naudojimas esant surakintam. Teisėsaugai (PD/FTB ir SWAT) ši taisyklė negalioja. Paprastiems žaidėjams galima įsėsti į bet kokį transportą, kai yra surakinti, jeigu jie yra palikti prie vandens ar toli nuo miestelių (bent 5 minutes);

Be skino koks man skirtumas cia dabar

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pats matau nesupranti ka kalbi, taisykleje parasyta " naudojimas esant surakintam. Teisėsaugai (PD/FTB ir SWAT) ši taisyklė negalioja" teisesaugai galima spausti g tik surakintiems

zinau esi iq dropas tai paprastai man paaiskink nes su tavim kai su siena cia galeciau varyt visa diena

Pvz as ne mentas  ir per vartus spaudziu g ir mane banina

tu mentas spaudi per vartus g nebanina

suprasicau jei tu g spaustum tik surakintas tada nieko bet dabar spaudei g per vartus

Sedimas g i masina ir sedimas per vartus i masina du skirtingi dalykai 

tad karocia baigiau cia pasakot savo istorijas saudyk atmazu kiek nori vycka jei nori tegul ir nepatvirtina

p.s ko cia del sampo gruzini gi leavinai bet siki belenkaip del acc ajj tuo paciu kam cia sedet kad leavini?

gerai daugiau no comment nes su tavim kaip su siena kai pradesi taip ir nebaigsi

ceu samperi 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 minutes(-čių), Nojus_Box rašė:

Pats matau nesupranti ka kalbi, taisykleje parasyta " naudojimas esant surakintam. Teisėsaugai (PD/FTB ir SWAT) ši taisyklė negalioja" teisesaugai galima spausti g tik surakintiems

zinau esi iq dropas tai paprastai man paaiskink nes su tavim kai su siena cia galeciau varyt visa diena

Pvz as ne mentas  ir per vartus spaudziu g ir mane banina

tu mentas spaudi per vartus g nebanina

suprasicau jei tu g spaustum tik surakintas tada nieko bet dabar spaudei g per vartus

Sedimas g i masina ir sedimas per vartus i masina du skirtingi dalykai 

tad karocia baigiau cia pasakot savo istorijas saudyk atmazu kiek nori vycka jei nori tegul ir nepatvirtina

p.s ko cia del sampo gruzini gi leavinai bet siki belenkaip del acc ajj tuo paciu kam cia sedet kad leavini?

gerai daugiau no comment nes su tavim kaip su siena kai pradesi taip ir nebaigsi

ceu samperi 

Tu parodyk taisykle, kur parašyta, kad negalima per vartus su g. Čia visai kita kalba, kur lauriss numetė taisyklę visiškai nesusijusi su tavo banned, kadangi ji priskirta tik surakintam žaidėjui, tačiau tavo įrodymuose jis nebuvo surakintas ir tiesiog įsėdo į transporto priemonę. O dabar pasiskaityk bannedų taisykles ir įkelk būtent tą taisyklę už kurią tu blokavai, nes sori seni aš tokios nerandu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.