Jump to content
Vilius_Venturas

Analizė į SWAT firmos direktorių!

Rekomenduoti pranešimai

giphy.gif

 

Sveiki,

Skubame išrinkti naująjį SWAT firmos vedlį. Šiuose rinkimuose sulaukėme daug kandidatų, tačiau išrinkau tik 2 stipriausius, kurie mano manymų būtų tinkamiausi variantai. Atranka susidėjo iš dvejų etapų - registracijos ir apklausos discord programoje. Taip pat buvo stebėtas kandidatų aktyvumas ir elgesys serveryje. Šį kart direktorių norėjau išrinkti ne pagal „rašlevas“, o pagal jo asmenybę t.y. sugebėjimus ir patirtį projekte. Atsižvelgus į dabartinę teisėsaugą, toks rinkimų principas, mano manymų, pats efektyviausias.
 

I ETAPAS
(registracija forume)

viso sulaukėme 12 registracijų anketų, tačiau iš jų buvo atrinkti tik du geriausi - Koldunu_Vagis ir Coach_Carter. Koldunas, senas teisėsaugos vilkas su didelio teisėsaugos bagažu, aktyvus ir darbštus žmogus. Coachas, turėjąs 3 puikias firmas - Dyleriai, Fūristai ir FTB. Su visomis firmomis drebino serverį, turi didelį autoritetą serveryje tarp kitų žaidėjų.
 

II ETAPAS
(apklausa discord programoje)

Kandidatams buvo užduoti 9 klausimai, į juos turėjo būti atsakyta per 3 minutes. Į klausimą, apie idėjas, kandidatas privalėjo atsakyti per 10 minučių. Visi kandidatai gavo tuos pačius klausimus, o jų atsakymus galite išvysti apačioje.
 

COACH_CARTER

 

9pyoXWW.png
L08kvRm.png
AP6lXfi.png
 
 
KOLDUNU_VAGIS

 
V86nYXC.png
qvM9nEL.png
VTzEPVX.png

III ETAPAS
(aktyvumo patikrinimas)
 
COACH_CARTER
UNhBKu7.png
KOLDUNU_VAGIS
oJ8Ptd7.png
 
APIBENDRINIMAS IR NAUJASIS DIREKTORIUS
 
Pradėkim nuo apklausos discord programoje. Pas Kolduną buvo nemažai klausimų, kurie viršijo 3 minučių limitą, tas rodo jog kaip asmenybė, gal ne tai, kad ne moka, tačiau prasčiau sekasi suktis iš įvairių situacijų kur reikia greitumo ir tikslumo. Pažiūrėjus į coachą, viskas vyko greitai tačiau - TIKSLIAI. Atsakymai aiškūs, tikslūs ir trumpi, viskas aprašyta bendrais bruožais. Pas Coacha pasigedau idėjų, pas Kolduną jų buvo viena, vakariniai darbuotojų pasikalbėjimai. Taip, tai gan veiksmingas būdas, nes bendravimas su žmogumi gyvai ir asmeniškai atneša gerų rezultatų. Pasižiūrėjus į kandidatų aktyvumą, pas Coachą pastarosiomis dienomis šis daug geresnis. Viską apibendrinus, išanalizavus, manau jog Coachas turi didesnį autoritetą serveryje ir sugebės ištraukti SWAT firmą ir visą teisėsauga iš bedugnės. Šiuo metu reikia puikus lyderio, su puikia vadovavimo praeitimi - ką galime pamatyti pas jį. Koldunui trūksta tikslumo ir užsidegimo, taip atrodo jog gavęs SWAT direktorių nieko blatno nepadarytum, tiesiog firma, 8 on ir viskas. Pasižiūrėjus į Coachą, visai kitoks vaizdas, tai galėjom įsitikinti jo Fūristų, FTB ir baikerių firmose.
 
NAUJASIS SWAT FIRMOS DIREKTORIUS - COACH_CARTER.
 
 
RAŠLEVYTĖS HEITERIAMS
Taigi bl*, čia Coachas neseniai baną gavęs, čyteris visiškas, dylerių firma vapše sup*so. Apie bannedą... Ten tai chebra, nepykit, vapše kosmosas. Jeigu nebaudžiam už keybindą, kodėl tada baudžiam už AHK? Dyleriai? Neteisinu coacho, taip, jo atsakomybė jog sušiko dylerius, tačiau tam yra svarių jo asmeninių priežasčių. Taip pat atkreipkim dėmesį į kitas jo buvusias firmas. Būkim biedni, bet teisingi, Coachas turi didelį autoritetą serveryje ir daug chebros, pats kaip vadovas yra puikus ir tai mums visiems įrodė ne kartą. Pasikartosiu turbūt 105 kartą, teisėsaugos situacija šiuo metu tragiška ir galiu jums teigti visu 100% jog Coachas sugebės ją atgaivinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH, NU MIESTELIAI, LAIKYKITES. Sveikinu savo druzhoka, laikai kardana stipriai ir ilgai, daryk revoliucija serveryje seni ir nepasikeisk kaip asmenybe. O furos ir dileriai, ruoskit skatikus, nes pertraukos negausit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×