Jump to content
Vilius_Venturas

RENKAMAS DYLERIŲ DIREKTORIUS!

Rekomenduoti pranešimai

RENKAMAS DYLERIŲ DIREKTORIUS

Sveiki, turėjome dar vieną nenusisekusę dylerių era, todėl esu suinteresuotas kuo greičiau rasti naująjį šios firmos vedlį. Pagrindiniai reikalavimai kandidatams būtų pastovumas, aktyvumas ir autoritetas tarp nusikalstamų grupuočių.

 

RINKIMŲ TAISYKLĖS IR INFORMACIJA

 1. Nebūti pagarsėjus kaip čyteriu, kenkėju, bugeriu, prastu valdžios atstovu.
 2. Nebūti NDS ir JVS sąrašuose.
 3. Draudžiama kopijuoti anketas ir jų kontekstą.
 4. Atsakymus privaloma rašyti desaturated blue spalva ir juos paryškinti ir naudoti arial šriftą.
 5. Draudžiama prašyti reputacijos ant Jūsų anketos.
 6. Patekus tarp kandidatų, draudžiama viešinti informacija jog esate juose ir atrankos tolimesnę eigą.
 7. Pabaigus anketą privalomą paspausti „Rodyti kas redagavo“ per 15 minučių nuo anketos paskelbimo.
 8. Į visus klausimus atsakyti privaloma.
 9. Atsakant į antrą klausimą, firmų prižiūrėtojų nevardinti.
 10. Pateikus savo kandidatūrą rinkimuose, privalu žaidime būti aktyviam.
 11. Laikytis bendrųjų projekto taisyklių.
 12. Rinkimai vyksta iki 2019-08-30 24:00h.
   

RINKIMŲ EIGA

 1. Anketos pildymas forume.
 2. Apklausa TeamSpeak 3 programoje.
 3. Praktika žaidime (gali ir nebūti).
   

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte:
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl:
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link:
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma:
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Zygis_Budrys | Zygis_Budrys#2398
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: 4valandos aktyvaus žaidimo. Biški dienos metu ir tik paskui pagrinde vakare. Pasiekimai mano yra gan nemaži. S.W.A.T firmos direktorius. 2S.W.A.T pavaduotojai. 1 PD pavaduotojas. Dyleriu pavaduotojas. Furistu pavaduotojas. Lietuvos miesteliu tarybos narys.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Tiesiog kaip minėjau ana kartą firma mane visad žavi savo idėja. Tai prekiavimu. Nuo mažėns su tečiu užsiimėm prekyba, tik legaliu dalyku :D. Ir tiesiog ši firma turi didelį pranašumą su kitomis, nes čia gali sugalvoti daug, labai daug veiklos, dėl kurios neatsibostu dirbti.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Su transporteriais ir furistais stengčiausi kuo labiau bendradarbiauti, tik todėl nes šiuo metu nusikalstama yra labai didelėje krizėje ir verkiant reiktu bendradarbiauti ir sustiprėti. Nežinau ka daugiau net pasakyt nes tiesiog neverta tusčiažodžiauti.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Nelegelių prekių platinimas irgi nelagali veikla, tad labiausiai skirčiau dėmėsi š nusikalstamą veikla, kaip teisėsaugos triuškinimas.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Pradėčiau pirmiausia nuo savęs, tai susirinkti gerą komandą, kuri galėtu tiek gerai pūsti žolę, tiek būtų paklusnųs. Nes jeigu nėra geros komandos, neikada nelaimėsi karo prieš gerai pasirengusią komandą. 
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Pagal mane būtų LS stadionas. Nes nu atvira vieta pilną žaidėju kurie nesilaiko taisyklių. Plius atvira vieta kurioje būtų sunkiau pagauti čyterį, kuris pvž. naudoja aim. Nes nevisi skiria tokį dalyka, ir tiesiog nesutikrintum visų. Kaip aš daryčiau, kad būtų lengviau išlaikyti, tai pasinaudočiau tuneliu po laiptais kuriuose galima būtų slėptis ir šaudyti teisėsauga.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Naujovių esu sugalvojas ir jau esu jas rašęs, tad viliau nenustebinsiu, o žaidėjam manau kurie to dar nežino tegu 
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. Taip žinoma juos rengčiau. O esu sumastes idėja, kad būtų visos burios paiimtos, ir tiesiog dauguma išvažiuotu, per viena pusę, o kitos dvi tiesiog šunkeliais važiuotu iki bažės, tada būtų daug protingiau ir veiksmingiau. + Būtų išrinkti, bei apmokyti buritto vairuotojai.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Kad tai ka pasakau ir pažadu, ta ir padarau. Anketa paprasta, bet nėr tolko prirašyt to ko nepadarysiu. Įdėjas viliau gali rasti anoje anketoje, tiesiog čia nerašau nes reiktu labai daug rašyti+ nenoriu prisižadėti.
Redaguota nario Zygis_Budrys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Jack_Menco,  Ryčka#1300
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: 2-3 valandos per diena, aktyviausiai vakarė, 5 tuninginiu pavaduotojai, vienas tuninginiu direktorius, 1 apsaugos pavaduotojas. 
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Seniai stebėjau dylerių firmą, bet vis neprisirinkdavau drąsos užpildyti ir išbandyti jėgas, po paskutiniu rinkimu prižadėjau sau jog užpildysiu ir pabandysiu gauti dyleriu  direktoriaus kėde. , ir pabandyti pasipriešinti SWAT dominavimui.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Su fūristai palaikyčiau agresyvius santykius, kadangi direktorius yra iš kitos pusės barikados ir visiškai nesupranta nusiklastomos veiklos serveryje, firmoje sėdi po 10-12 darbuotoju, kai pas kitus direktorius po 20-30, manau jisai nėra vertas šio posto, su transporteriais palaikyčiau neutralius santykius, @Emis__Klaipeda gan neblogai susitvarko su direktoriavimų, manau galima būtų susukti viena kitą bendra grobimą. Prieš gaujas neturiu nieko blogom, kaip su transporteriais palaikyčiau neutralius santykius.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Manau nusikalstamai veiklai, kadangi su nelegaliu prekių platinimu susitvarko gerai ir patys darbuotojai, skelbdami skelbimus per /v, ir siūlydami žaidime gun/nark/žolės, Kodėl būtent nusikalstamai veiklai? Kadangi dabar serveri dominuoja teisėsauga, ir reiktu išlyginti jėgas, ir kaip reikiant pasikapot. Jog ir nusikalstamom būtų veiklos ir teisėsaugai nereiktu bausti visu serverio nusikaltėliu :D 
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Manau banaliu būdu grobimai, konvojai / nelegaliu prekių platinimas / susišaudymai ir kitos nelegalios veiklos.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Manau būtų hotelio priekis, kodėl? Kadangi nusiklastomai firmai nėra daug vietos kur galima būtų užimti gera pozicija, viena geriausiu tai yra laiptai, jog apsaugoti laiptus reikia padaryti gan gera sienele, jog teisėsaugai būtų sunku prasimušti gyliai į hoteli. Kitos grobiamos vietos yra gan lengvos.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Realiai į firmą kurios pats negali niekaip redaguoti, nieko naujo ne įneši, manau paprasta tašku sistema, ir didelis valdžios aktyvumas, to pilnai užtektu palaikyti gera firmos stovi. Bet visgi viena įdėja yra, susijusi su ginklu konvojumi, tai būtų išrinkti geriausi keturi firmos darbuotojai, kurie vairuotoju pakrautas mašinas nuo Pasikrovimo iki Bazes, renkami darbuotojai būtų pagal sukurta trasa ir greitu nuvažiavimu nuo everesto kalnu arba dar kažkokia sugalvota užduotimi.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. Pagrindine užduotys ginklų konvojuje išaugot krovinį, bandyčiau susitarti su mechaniku direktoriumi, ir iš anksto rengiat konvojų pasiimti pora geriausiu mechaniku jog jie gydytu mašinas, antra reiktu geros palydos, jog kiti firmos darbuotojau galėtu apsaugot mašinas nuo teisėsaugos veiksmu, ir aišku jog vairuotu pakrautas mašinas geriausi firmos vairuotojai. O kalbant aplamai apie ginklų konvajus taip įdėja yra gan įdomi, ir šiek tiek atgaivina dylerių rutina.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Nelaikyti firmos tik dėl dienų, nepardavinėti pavaduotoju :D  ir jei matysiu jog nesusitvarkau paliksiu ir atiduosiu antros vietos laimėtojui
Redaguota nario Jack_Menco
Nepaimsiu vstk, nes mentas esu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Diana_Like, diskordas #pupsikasiskretingos, taip pat skype; leliu_vagis.
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: Pusantros paros. Patirtis dyleriuose pagal XP: 5.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Praeitas dyrikas bandė stumdyti pavus, nepaėjo. Pas mane laiptinėj yra du snukiai kurie pirks, tai vien dėl to imu.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ir nusikalstamoms veikloms.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Dubysos valgykla
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Išbuvimą daugiau nei 5 dienas
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Kad iš šito direktoriaus uždirbsiu mažiausiai 30 eurasikų
Redaguota nario Edward_Harrell
jeigu paimu, leavinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:Antanas_Nolaiferis, discord:Antanas_Nolaiferis$3031
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte:Mano šiuo metu vidutinis aktyvumas yra nuo 2-8h  kartais būna 2-5h. Na  pradėkime nuo pasiekimų :1. 2 kartus buvęs Transporterių firmos  pavaduotojas , 2. 1 kartą buvęs dylerių  firmos pavaduotojas . 3. 3 kartus buvęs tuninginių firmos pavaduotojas.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:Kodėl pasirinkau būtent pildyti į šio direktoriaus postą nes  labai laukiau šios atrankos ir nuspręndžiau užpildyti į šios firmos direktoriaus kėdę, nes dar nesu nei vieno karto buvęs direktoriumi ir norėčiau  šiuo metu gauti direktoriaus pareigas.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:Ryšius su nusikalstamomis firmomis palaikyčiau labai gerus rengčiau su kitomis nusikalstamomis firmomis nelegalias veiklas tai susišaudymai , grobimai , okupacijos  nelegalių prekių pardavinėjimai ir taip pat renčiau bendromis jėgomis su šiomis firmomis tai fūristais , transporteriais  tai bendras veiklas susijusias su nusikalstama veikla.Na manau kodėl būtina palaikyti ryčius su kita nusikalstama firma nes manau kitos nusikalstamos firmos taip pat nori tiek gero mūsų firmai tiek gero norime dylerių firmai kad nebūtų jokio karo prieš kitą nusikalstamą frakciją.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl:Na  skirčiau daugiau dėmesio į nelegalias veiklas tai susišaudymus , grobimus, okupacijas ir taip pat karts nuo karto  skirčiau nors kelis kartus nelegalių prekių pardavinėjimui  ir kitoms nusikalstamoms veiklos kurias šiuo metu paminėjau.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:Na kaip kariaučiau su teisėsaugos firmą tai duočiau veiksmo tiek swatams tiek FTB , karts nuo karto daryčiau grobimus prieš SWAT, prieš FTB ir galų gale duočiau veiksmo pd firmai kuriai irgi labai reikalingas veiksmas, taip pat rengčiau miesteliuose susišaudymus  taip pat rengčiau okupacijas  bažnyčioje ir kitame kokiam nors grobiamame pastate ,  karts nuo karto padaryčiau ginklų konvojų prieš SWAT/FTB nes  ši naujovė manau prisiskaito prie nelegalių firmos veiklų.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link:Na mano manymu sunkiausia yra  viena iš grobiamų vietų tai hotelio pirmas kambarys nes  kai pradeda  teisėsaugos firma dėti kliūtis tai jie gali  po biški jas vis arčiau ir arčiau pasistatyti ir manau  šioje vietoje sunkiausia išlaikyti grobimus  nes šioje vietoje karts nuo karto krešina sudedant teisėsaugai kliutis, na manau  ko reikėtų kad išlaikyčiau sėkmingai grobimą tai kad teisėsauga kuo mažiau   statytu kliūtis priekyje prie mūsų .
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma:Na tai pirmoji naujovė būtų  tai sukurti temą Tahomos teisės šioje temoje darbuotojai pasiekę tam tikrą rangą galėtų  užsiregistruoti laikytis tahomos teises.Antroji naujovė būtų sukurti Veiklų tvarkaraštį šioje temoje būtų visi vedamos direktorių ir pavaduotojų veiklos grobimai susišaudymai , okupacijos.Trečioji naujovė būtų tai  Taškų ir pliusų sistema  šioje temoje darbuotojai galės rinkti sau taškus ir išsikeisti į tam tikrą skaičių pliusų  už pliusus darbuotojai galės gauti piniginius prizus  taip pat galės kanale gauti M raidę taip pat galės  galimybę kandidatuoti į prižiūrėtojo arba pavaduotojo pareigas.Ketvirtoji naujovė  būtų tai Naktinės užduotys šioje temoje būtų  skirtos užduotys atlikti nuo 22:00h iki 06:00h ryto  ir taip pat būtų gaunami papildomi didesni pinigai negu gaunate šiuo metu į algą.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.Taip manau kad rengčiau nes kiti buvę direktoriai kiek pastebėjau mažai darė ginklų konvojų tai manau  jai tapsiu šios firmos direktoriumi tai padarysiu ginklų konvojų karts nuo karto per savaitę  nors du tris kartus .Na  įdėja būtų tokia   pakalbėčiau su mechanikų direktoriumi kad mechanikų firmos darbuotojai padėtų gydyti mašinas kad nesprogtų  taip pat pasamdyčiau transporterius kūrie padės  šaudyti į teisėsaugą kad  gabenamų ginklų  krovinių nesušaudytų  tai manau pagyvintų ginklų konvojų  ši mano sugalvota įdėja, nes šios ginklų konvojaus pagrindinis tikslas yra išsaugoti gabenamus krovinius kad jie išliktų visiškai sveiki ir pasiektų dylerių firmos bazę .Na manau tikrai iš pastarojo direktoriaus tikrai trūko ginklų konvojaus manau tapęs direktoriumi padaryčiau jo kuo daugiau kad darbuotojams ir teisėsaugai būtų kuo daugiau veiklos .
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas:Gavęs  dylerių direktoriaus pareigas prižadu tiek direktorių prižiūrėtojui tiek  visiems serverio žaidėjams jog  nepaliksiu šios firmos direktoriaus pareigų anksčiau laiko  taip pat nepardavinėsiu pavaduotojo postų ir nečytinsiu  ir taip pat darysiu kuo daugiau veiksmo dylerių firmai.
Redaguota nario Antanas_Nolaiferis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:Frank_Accardo,  HarisGG#9067.
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte:Aktyvumas yra nedidelis tai kartai 3-5h, kartais po 5-8h + tai taip būną kartais kitaip, prasidės mokslai 8 klasė manau bepražaisiu po 3-8h vistiek, pasiekimai labai maži, buves mechaniku pavaduotojas, ir vien tik prižiurėtojai.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:Manau pamačiau atranką į direktoriu, ir sumaniau užpildyti, esu laukes jau šios atrankos 3 dienas, pamačiau kad vyksta sėdau ir pradėjau rašyt anketą, ir šiap šis direktorius užiamą serveryjia beveik daugiausiai veiklos, pardavinėja nelegalias prekias, daro susišaudymus, okupacijas, grobimus, manau vien dėl to pildau į šį direktoriu, ir būtu pats pirmasis mano direktorius, ir tikrai gerai pasirodyčiau jei paimčiau.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:Manau su Transporteriais ir Fūristais sutaru gerai, karta po karto padarytumem bendra grobimą, pom kad yra Fūristuse po 10-15 snukiu, bet vistiek susuktumėme koki bendrą grobimą, darytumėme dėl veiksmo GangWar Brawl, ar ka dar, šeip yra ydomu daryti tik del garbės, nesipykti, ir teisėsaugai doti veiksmo manau su visom nusikalstamom firmom, Na manau kodėl būtina palaikyti ryšius su kita nusikalstama firma nes manau kitos nusikalstamos firmos taip pat nori tiek gero mūsų firmai tiek gero norime dylerių firmai kad nebūtų jokio karo prieš kitą nusikalstamą frakciją.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl:Manau skirti laiko visiems, tai reikia pardavinėti ginklus - žole - narkus, ir grobimams - susišaudymams - okupacijom skirčiau laiko dar GangWar- Brawl skričiau laiko ir patiems darbotojams, kad nenusižengtu labai, ir laikytu sava pagarbą, gal sieks kažko, 
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:Manau Teisėsaugą nėrą legendą pagal viską, jinai tik surinkusia masia ant mesos, tikrai nugalėtumem tą teisėsaugą su Dyleriuhoms, ir duotumem veiksmo ir nusikalstamos yra daug, manau yra teisėsaugos masė tik dėl veiksmo, pamatytu pas dyrelius veiksmo suaitu daugiau, manau patis senbuviai ateitu palaikyti kompanijos, ir šiap karą skelbt teisėsaugai.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link:Manau sunkiausias groti yra Otto Cars, nes yra teisėsaugai geras užlindimas, ir dar negalimą užstoti sienele prie laiptu, nes butu pritenzijos, ir šiap yra kai miršti toli važioti, manau Otto cars yra sunkiausia vietą grobti kai aiškinau.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma:Manau naujovių nėrą daug ka begalvoti, nes viskas beveik yra, manau pradėsiu nuo pirmosios mano kilusės mintės tai yra tokia, kad kiekvienas dyleris parduodamas bent 1koki paketą [Žolės - Narkotiku - Ginklų] gautu papildamus taškus, ir iš tų paškų galės jie usidirbti M raidės, arba gaus pinigų už iveiktas uzduotis, manau būs naujesni prižiurėtojai, kaip TeamSpeak 3 kanalo vadovo pagalbininkas, tada jis galės vadovauti teamspeak kanale darbotojams, ko negalimą daryti, būs tada dar kitokių sugalvotu prižiurėtoju tiesiog, marodos išrinkčiau pavadotoją kuris man padėtu kaškokių naujoviu sugalvoti, ar panašiai, pavadotoją rinkčiaus tik iš savo darbotojų, kurie stengasi bando pasiekti, ir pats būčiau atsakingas už pavadotojo veiksmus manau, ir rinkčiau prižiurėtojus pagal anketą.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.Manau konvojus rengčiau į savaite bent po 1-2 kartus į savaite, nes manau yra kitų svarbesnių dalyku, kaip grobimai, okupacijos, susišaudymai, apmokimai, veiklos, ir tat tą 1 savaitė būtu praėjusi labai greit ir tuo pačiu konvojus yra vertą rengti kad pamytutu kad kokių naujoviu atsirado, kad būtu serveris gyvesnis, teisėsaugai doti veiksmo, manau tai vertą, ir tuo pačiu per konvojus, dažnai trūksta narkotiku, žolės, ginklų paketu, nes būtu akciju biški, kad už gun paketą nusipirkus gražintu po 2.000 rublių, ir tuo prisiminiau kai Žygis_Budrys buvo Dyleriu pavadotoju, mes visi susirinkome ant baikeriu stogo, ir tenais darėm konvojus, manau pasisektu viskas okey jei surinktumėme masės, ir gautumem šaibu kad nebūtu daug ADMIN IR VIP NARIŲ.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas:Prižadu tikrai direktoriu prižiurėtojui kad nepardavinėsiu kai benzas pavus, ir tikrai žadu laikyti virš 30 dienų dyriką, visiems tą pati prižadu, nenoriu perdaug prisižadėt bet kelis dalykus prižadu.

2.png

Redaguota nario Frank_Accardoo
srr intikas buvo dinges kaip paskelbiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Marius Benz, turi
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: Po 12 valandų per dieną ir krč čia esu jau nuo 2011 m.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Nu, nes reik visgi prasukt varkę. 
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Visus grobčiau, kad žinotų kas servo dievai
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Plbm, kad veiksmuhai, mano vierhai šautų cbugo serijas broke fūrom.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Kai pisčiau į bazarų ts kanalą
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: cj xata
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: jokių, nes čia gaidynas
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. b b d ant tavo konvojų
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: kad šį kart susidėsiu su hareliu ir sėkmingai varkė bus prasukta. @Edward_Harrell sakei kaimyną turi.
Redaguota nario Marius_Benz
3 kartas nemeluoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Coach_Carter // discrod nepazistu
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: parų tik kauno penktam komisariate
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: nes teisesauga visiskai dauzho nusikalstamas reik tokio kaip ash
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: visus dauzhyciau, nes lohai
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: ai tai tipo koksiuką stumdyt ne nusikalstama veikla?
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: o kam man su savim kovot? vstk be swatu nelabai ten stipri
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Petrašiūnų kapinės, /.shotrepeater 69
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: pavus ne facebooke stumdyčiau
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. nu ką manau? tu nikola teslos paklausk ką mano apie lemputę, pats kuriau pats ir darysiu *Myliu LMG.lt*
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: jei lauke +12 kailinius mesim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:Guetta_Dovis, Hugh1356 #7090
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte:Mano aktyvumas darbo dienomis LMG serveryje apie 3-4 valandas, savaitgaliais iki 5h. LMG serveryje žaidžiu nuo 2012 metų galo, buvau žinomas kaip Tony_Boxer, taip pat manau esu žinomas ir vardu Guetta_Dovis. Kalbant apie įvairias firmas, esu turėjęs tų prižiūrėtojų ir nemažai, buvęs kandidatu į medikų direktoriaus postą bet tai nėra aktualu, dar buvau kaip sakant ''vaikas'', o dėl žaidimo tai šis serveris man labai gerai žinomas žinau viską kaip reikia žaisti, kaip kur dirbti, kaip ką daryti.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:Visų pirma pasirinkau pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas, nes dyleriai yra tokia firma, kuri niekada nebūna neutrali serveryje, joje gausu visko: daug veiksmo, pelno bei didelio kontakto su teisėsauga. Esu toks žmogus, kuriam visada buvo ir bus priimtinesnė nusikalstama firma, mėgdavau grobimus, kovas su teisėsauga. Pasirinkau pildyti į direktorių būtent šios firmos, nes visada žaisdamas lmg turėdavau tokią svajonę pasiekti kokį rimtesnį postą, įgyti didelės vadovavimo patirties, pajausti tą atmosferą kuri vyrauja užimant aukštesnes bei atsakingas pareigas, tačiau to įgyvendinti nepakako, galbūt dėl metų ar negebėjimo susitvarkyti su agresyviais darbuotojais, nes visgi buvau nesubrendęs žmogus, tačiau šiuo metu norėčiau užimti tokias pareigas ir stengtis, kad dylerių firma serveryje atliktų savo darbą, nes jie šiame serveryje tikrai reikalingi, tačiau tam reikia žmogaus, kad jis leistų šiai firmai klestėti, palaikyti joje gerą atmosferą. Taip pat norėčiau prikelti dylerių firmą taip, kaip ji laikėsi kadaise prie Hugo'Armani laikų - buvo galima sakyti nenugalima, grobimai pastoviai būdavo išlaikyti, būdavo daug darbuotojų, jiems būdavo daug veiklos, firma tiesiog klestėdavo.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:Su kitomis nusikalstamomis firmomis palaikyčiau tikrai glaudų ryšį. Visada, komandinis darbas yra žymiai geresnis bei efektyvesnis, tarkim grobiant, kad ir tą patį hotelį, duodu kaip pvž. fūristų firma, grobimas eitųsi žymiai geriau būtų daugiau masės, efektyviau atliktas darbas bei geras veiksmo antplūdis, taip pat manau, jog kiekvienam nusikalstamos firmos direktoriui, ypač dyleriams tikrai nereikia, konfliktuoti su kitomis nusikalstamomis firmomis, nes be fūristų - dyleriai tikrai negyvuotų, nusikalstamų firmų pagrindinis priešas yra teisėsauga ir prieš ją visos nusikalstamos firmos turėtų susivienydamos kovoti.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl:Kiekviena dylerio vadovo atliekama funkcija yra labai svarbi, tačiau, kaip didesnį prioritetą dylerių firmai skirčiau nusikalstamoms veikloms, nes šis prioritetas yra labai svarbus kiekvienai nusikalstamai firmai, skiriant didžiausią dėmesį šiai veiklai firmoje ateina ir didžiausias pelnas, ir darbuotojai visada turi veiklos bei gali užsidirbti sau nemenkų pinigų. Dyleriuose veiksmo niekada nebūtų per mažai, nes didelis dėmesys būtų skiriamas grobimams, įvairiems susišaudymams, okupacijoms, ko pasekoje dylerių firma galėtų pažangiai klestėti.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:Atsižvelgdamas į dabartinės teisėsaugos jėgas, tam skirčiau labai didelį dėmesį, kaip išspręsti šią problemą, palaužti ją. Visų pirma norint susilpninti teisėsaugos viešpatavimą, reikia palaikyti gerą ryšį su kitų nusikalstamų firmų vadovais ir jų veikla, nes visada komandinis darbas yra žymiai kokybiškesnis, kuo daugiau masės, tuo mažesnis teisėsaugos pasipriešinimas grobimo metu. Antra - nuolat teisėsaugai reiktų priešintis, kuo dažniau daryti grobimus, okupacijas, konvojus neduoti teisėsaugai ilsėtis, plėsti savo gretas, duoti kuo daugiau veiksmo teisėsaugai, kad ji palūžtų nebūtų tokia gera atmosfera joje. 
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link:Mano manymu, viena tokia iš sunkesnių grobiamų vietų būtų ''Otto Autos'', nes šis objektas, jis yra labai atviras, nėra labai patogi ir erdvi vieta grobimams. Grobiant šį pastatą trugdo labai jo vingiuoti laiptai, labai didelis minusas, kad galima šaudyti į bet kurį aukštą pro langus, taip ogi tikrai nepatogu numirus grįžti atgal į grobiamą vietą, nes tai yra labai toli nuo miestelių. Taigi, ši vieta mano manymu grobiant reikalauja daug ištvermės ir komunikacijos.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma:Dylerių firmoje iš idėjų nieko čia labai daug ir neprimastysi, nes daug kas būdavo ir bus įgyvendinta, nekalbant apie visas rankų sistemas ir kitas idėjas, kurios visiems žinomos, tačiau turiu keletą idėjų, kurios manau padėtų šiai firmai. Pirmoji iš jų, kurią norėčiau pavadinti ''žolės pūtimo pamokėlės''. Galbūt ši idėja ir skamba kvailai, bet nekiekvienas serverio žaidėjas moka efektyviai pūsdamas žolę gydytis įvairių susišaudymų bei grobimų metu, nekalbant apie patyrusius žmones, kurie matę daug nusikalstamų firmų. Taigi, kalbant trumpai ir aiškiai, serverio žaidėjui, kuris apie tai nelabai gerai žino, arba nelabai moka to daryti efektyviai, stengčiausi juos apmokyti, ateinant į šią nusikalstamą firmą. Daryčiau viską trumpai ir aiškiai, duočiau ''žolės'' ir jei ne visi norintys dirbti žinotų ką daryti su komanda /pusti paaiškinčiau, pamokyčiau, kaip kuo ilgiau išlikti, spėti ir šaudyti, ir save gydytis grobimų metu, nes per grobimus tai labai svarbus elementas. Kita mano idėja tai būtų tema pavadinimu - ''geriausias savaitės darbuotojas'' tai gana paprasta idėja, tačiau manau ją įgyvendinus darbuotoją skatintų efektyviai atlikti darbą dyleriuose, būti aktyviam, stengtis dėl firmos. Šiai temai sukūrčiau paprastą anketėlę, kurioje darbuotojui, ne visiem kas nori gauti gana nemažą premiją savaitės gale, įkelti savo aktyvumo lenteles, kiek praleido kas dieną, veiklas kuriose dalyvavo, kiek pardavė ginklų/narkotikų/žolės serverio žaidėjams, toks žmogus geriausiai atlikęs šį darbą arba net trys iš jų geriausi gautų tam tikras premijas, kas manau tikrai duotų didelį norą dirbti.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.Dylerių firmai ginklų konvojaus gabenimas yra labai svarbus. Kartais, pastariesiems direktoriams pritrūksta organizavimo įgūčių atliekant šią veiką, nes tam reikia iš anksto ir planuotai pasiruošti, kad pavyktų tai padaryti be didelių problemų, nes SWAT firma greitai gali tam sutrukdyti. Ginklų konvojus tikrai rengčiau, bent keletą kartų per savaitę nes tai yra būtina, dyleriams reikia ginklų, reikia patirties darant tokią veiklą, tai labai lavina reakcijos, komandiško darbo bei šaudymo įgūdžius. Manau sėkmingas konvojus visais atvejais gautųsi sėkmingas pasitelkiant tik komandišką darbą, todėl pasitelkčiau nusikalstamos firmos, su kuria būtų palaikomas ryšys pagalbą gabenant konvojų, nes toks darbas būtų efektyvesnis dėl didesnio žmonių skaičiaus ir gebėjimo sklandžiai pasipriešinti SWAT'ams.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas:Kaip sakant žadėk nežadėjęs, bet jei žmogaus nepažįsti pažadai gali tapti beprasmiai, tačiau aš pažadu žaidėjams ir direktorių prižiūrėtojui gavęs ''dylerių'' direktoriaus pareigas, visų pirma, kad jų tikrai nepalikčiau po kelių dienų ar savaitės, nedaryčiau kad firmoje būtų balaganas, atsakingai žiūrėčiau į šias pareigas ir darysiu viską, kad ši firma klestėtų.
Redaguota nario Guetta_Dovisl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:Egis_Sel  Egidijus#9979
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: 4-6h. forume- 24/7. Su LMG nuo 2011m.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:Mėgstu šį darbą, norisi atsiminti senus gerus laikus.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Pasakysiu tiesiai šviesiai nepalaikysiu jokių santykių, nesiruošiu niekam "nardyt", be to nemanau, kad tokie santykiai praverstu šiai firmai.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Manau daugiau laiko skirčiau nusikalstamom veiklom, o nelegaliu prekių pardavinėjimas būtu kaip laisvalaikis po darbo.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Kasdien atiduočiau visą save grobimams, kad teisėsauga nukentėtų finansiškai, vėliau tiesiog daryčiau veiklas PVZ: "Valom S.W.A.T.". :D
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Mano manymu tai būtu LS rūmai, vien dėl to, kad aplink labai daug erdvės ir sunku susikoncentruoti į vieną vietą iš kurios ateina teisėsauga, LS rūmus galima grobti tik su daug nusikaltėliu, kurie moka pūsti žolę ir gerai šaudo, panašiai kaip tai darė Frontello bloods, dar kitaip žinomi kaip "aštuntokai".
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Bandyčiau sudominti žaidėjus su rangų sistema.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. Tikrai daug dėmesio skirčiau šiai veiklai, nes ši veikla reikalauja itin gero mastymo.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Išbūsiu 2 mėnesius be jokių įspėjimų, bei palaikysiu pastovų žaidėjų kiekį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Black_Jacger, discord: Jack'as#1976
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: (4 – 6 valandos. Buvęs: Dylerių pavaduotojas, medikų pavaduotojas.).
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Nes esu šioje srityje, patyres asmuo, kaip ir minėjau jog esu buvęs dylerių firmos pavaduotojas. Turiu pakankamai daug vadovavimo patirties šioje srityje, nes teko vadovauti grobimo metu, turiu labai didelį ryžtą tapti dylerių direktoriumi, kuris man gali duoti motyvacijos bei pakelti, mano būsimus sugebėjimus aukštyn bei įrodyti jums, jog esu vertas.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Palaikyčiau ryšius su fūristais, nes galėtumėm daug ką nuveikti, pratiškai. Grobimai/Okupacijos nelegalios veiklos, kurios paįvairintų darbuotojams veikla, tai būtų grynas įšūkis.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Nelegalių prekių pardavimai. Nes tai būtų įšūkis parduoti, narkotikus, visgi tai mūsų pagrindinis darbas, antras dalykas yra veiksmas, štai čia dydžiausia klaida yra direktorių, kad veiksmas, veiksmas ir vėl veiksmas.. Veiksmas yra gerai, visgi koks gali būti veiksmas jeigu firmoj balaganas?, dydžiausia problema turi būti pats darbas "pardavimai" ir panašiai, paskui tik apie veiksmą.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Manau nėra sudėtinga kariauti su teisėsauga, apart to kad per pirma push'ą nužudžius pareigūną gauni star'ų ir antram push'ui numirus tampi sugautas, tai teisėsauga dažniausia bet kuriuo atvėju gali laimėti, nebent jų skaičius ženkliai mažesnis, užtaikius progą galima nesunkiai nugalėti bet kuria teisėsaugos firmą, na nebent mūsų kaip sakant "masės" nesusirenka per veiksmą ir mes visiškai negalim nieko padaryti, tada tektu junktis į grupuotę. Budai manau būtų paprasčiausi, tie patis visi "hoteliai" ir panašiai, pirmiausia tektu viską išbandyt, paskui spragą radęs būtų lengviau.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Na kiek dalyvavau grobimuose, tai manau "hotelis" yra sunkiausia vieta, nupasakoti skirtinga grobimo eigą sunku, kadangi nežinai kaskart ko tikėtis, visgi atėjo sunkus laikai pačiame serverį, daug čyterių ir panašiai, nors kada jų nebuvo, bet esmė tame, kad kiek iš mūsų turime savo planą kaip jį įgyvendiname, bei nenorime išplepėti kitiems, kadangi anketa yra matoma, manau logiškai pamasčius šis klausimas nelabai yra naudingas, todėl pasiliksiu atsakymą sau, akis į akį atsakyčiau.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Geriausias firmos darbuotojas - kiekviena savaitę, bus sarašas, daugiausiai pardavęs visko, bei geriausiai pasirodęs treniruotėje gales laimėti priza.
      Dylerių okupacijos – Bus firmos darbuotojai įskirstyti į tam tikras pozicijas, kad galėtumėm lengviau laimėti prieš teisėsaugos sritį, su taktikom su viskuo.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. Na mačiau iš kitu anketų kaip jie ten sėkmingai rengtu tuos "konvojus", pirmiausia susitvarkyčiau firmą, tik tada kažką galėtume kalbėti apie "konvojus', jeigu firmoj betvarkė tai apie kokį "konvojų" galėtume kalbėt, plačiau galėsiu išdėstyt savo mintis kitame etape jeigu suteiks šansą.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Gavus dylerių frakcijos direktorių, tikrai galių užtikrinti pačius žaidėjus, bei pačia komandą LMG, jog bus labai daug veiksmo, bei orentacinių užduočių. Tikrai bus naujovių. ps: jeigu bus galimybė antrame etape, visas įdėjas išvardinti galėsiu gyvai, bei kokių naujovių bus.

 

Redaguota nario Black_Jackas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Gytis_Kjupakas ( kaip tupakas bet su K ) jo
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: Savaitgalejs po 15h prajibliašinu, o darbo dienom tai kaip į darbą atienu nuo 7 iki 7 pisu dažneusej, bet jei vejksmo hebrai neužtenka tai ipisu kartais ir viršvalandžių. o patirtis taj buves gal pora rozu dyl pavas, karta buvau pas furas barygomenas o db dar swatuose kirmyju
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: nu ką aš žinau, bl dyleriai yra viena genialiausių firmų lmg istorijoje, bazė tiesiog pasakiškai gerai sumapinta, viskas čiki briki, mašinos tai tikri barygamobiliai, su jais kaip su žolepjove pisi keurai *Myliu LMG.lt* viska.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: ajk tu pistume kara kaip turi but, mano barygamenai ( sugalvojeu besededamas bus nedylerei bet barygamenai ) dauzhys visus kaip db su swatais sedziu jau trecia savaite, net nerejks man prisijungt i serva klaupsis visi ir pildys anketas i darba. 
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: i sita klausyma atsakysiu vienu zodziu : aha.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: joo, swatai pizda dauzho, tai pisim sajunga su swatais ir padarysim bendra grobima kada nors. 
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: nu nesunku
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: oj *Myliu LMG.lt* kiek prigalvojes esu,  bet ce paslaptele, pamatysit kai isrinksit i valdzia barygomenus. 
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. ajk tu skristume su savo zvielikais i konvoju pistume blokada ir atgal
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: neturiu komentaru

ce va dar arabiskai ipisiu, nes per csgo mano nickas VLADIK ARABIK, tai reik mano tautieciu palaikimo

 

e على الخادم ، تخلص من جهات الاتصال: Gytis_Kjupakas (كتبغ ولكن مع K)
متوسط نشاطك اليومي في مشروع LMG.LT وتجربتك في مشروع LMG.LT: عطلة نهاية الأسبوع بعد 15 ساعة prajibliašinu ، وفي أيام الأسبوع ك 7 إلى 7 بيسو مجانًا ، ولكن إذا كان العبرانيين غير كافيين ، فإنهم في بعض الأحيان يتعدون الوقت الإضافي. يا تجربة ثم كنت ربما اثنين من الربيع ديل الوردي ، مرة واحدة كنت في barygomen غريب يا ديسيبل لا يزال سواتوسي kirmyju
لماذا تختار شغل منصب مدير وكالة: حسنًا ، أعرف أن تجار bl هي واحدة من أكثر الشركات الرائعة في تاريخ lmg ، فالقاعدة مخزنة بشكل جيد للغاية ، وكلها chiki briki ، والآلات عبارة عن barygmobile حقيقية ، مثلهم مثل الجراد كل شيء
ما نوع العلاقة التي تربطك بالشركات الإجرامية الأخرى ، لماذا: إذا كنت تدفع الحرب كما ينبغي ، فإن بريغامين (أتيت مع ديلر ولكن بريغامين) dauzhys جميعها كديسيبل مع مساحات لثلاثة أسابيع ، حتى لا أطلب مني تسجيل الدخول والخدمة انا اعمل
لماذا تعطي وكيلك أولوية أعلى ، مبيعات البضائع غير القانونية أو النشاط الإجرامي ، لماذا: سأجيب على هذا السؤال بكلمة واحدة: آها.
كيف وكيف ستقاتل مع تطبيق القانون ، والذي هو قوي حقًا على الخادم الآن: joo ، swatai pizda dauzho ، هذا تحالف pisim مع swats ، ولنجعله فريسة في يوم من الأيام.
اختر أحد مواقع النهب التي تعتقد أنه سيكون من الأصعب الاحتفاظ بها وإخبار العملية الكاملة للنهب ، نحو النهب الناجح:
ما نوع الابتكارات التي ستجلبها إلى الوكالة: oj * Love LMG.lt * بقدر ما أعتقد ، ولكن في الغموض ، سترى عندما تختار barygomen القوة.
لدى التجار الفرصة لتدريب قوافل الأسلحة ، وهو الأمر الذي يفقده المديرون الجدد. هل كنت تستعد لقافلة مسدس ، أي أفكار لديك لقافلة مسدس ناجحة؟ علِق رأيك في هذا الإجراء. إذا كنت ستطير قافلتنا في قافلة وتمنع الحصار
ما يمكنك أن تعد به للاعبين والمشرف بعد الحصول على منصب مدير الوكالة: ليس لدي 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:Amazing_Armis, Aloyzas#5029
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte:Šiuo metu mano vidutinis aktyvumas serveryje yra apie septynios valandos, bet prasidėjus mokslams sumažės iki keturių-penkių valandų. Kažkokių išskirtinių pareigų serveryje nesu užėmęs, nors šį projektą ir žaidžiu nuo 2013 metų, rimtesnių pareigų nei firmos prižiūrėtojas, gavęs nesu.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:Šiuo metu nusikalstamos grupiuotės yra labai susilpnėjusios ir atsilaikyti prieš dabartinę teisėsaugą yra pakankamai sunku. Į Dylerių direktoriaus pareigas pildau todėl, nes noriu sustiprinti dabartines nusikalstamų grupiuočių jėgas, kad teisėsauga, net negalėtų atsilaikyti prieš mus. Serveryje nesu užėmęs kažkokio rimtesnio posto, kas manau yra didelis minusas, bet esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę už firmą, esu pasiruošęs aukoti laiką ir energiją dėl dylerių firmos. Esu įsitikinęs savimi, kad sugebėsiu išlaikyti firmą ir ne tik pasipriešinti teisėsaugai, bet ir ją „sulamočinti“
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:Mano manymu, artimo ryšio palaikymas su kitomis nusikaltamomis grupiuotėmis yra vienas iš svarbesnių dalykų. Turėjimas daug priešų serveryje nėra naudingas dalykas pačiai firmai, ypač kai vienas iš tų priešų yra iš nusikalstamų grupiuočių srities. Žinoma nekalbu apie teisėsauga, kurie ir taip yra naturalūs priešai visoms nusikalstamoms grupiuotėms. Geras ryšys tarp visų nusikaltstamų grupiuočių atveria daugiau galimybių, t.y. didesnis kolektyvas grobimams, turint didesnį kolektyvą, galima grobti ir didesnes vietas, prašyti didesnės išpirkos. Turėti blogus ryšius su kitomis nusikaltastomos grupiuotėmis, būtų neįnauda tiek dyleriams, tiek kitai sričiai, ar gaujai. Nes atsilaikyti vienam prieš dabartinę teisėsaugos jėgą yra pakankamai sunku, todėl sukuriant tvirtą sąjunga, masiškai padidėtų nusiktalstamų grupiuočių darbo jėga, būtų galima nušluoti „agurkus“ nuo žemės,
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl:Reikia labiau koncentruotis į darbuotojų paruošimą nusikalstamoms veikloms, apmokyti darbuotojus, kad jie įgytų geresnius šaudymo įgūdžius ir geriau orentuotusi per pačius grobimus, okupacijas ir ypač per ginklų konvojus, kas darbartiniems žaidėjams yra kaip ir naujas dalykas, nes jų beveik nevykdavo. Nelegalias prekes parduoti, aprūpinti kitas nusikalstamas frakcijas, dylerių parduodama produkcija, yra paprasta, nes tereikia suvesti kelias komandas. Mano manymu, pilnavertis darbuotojas turi turėti šiuos sugebėjimus: gebėti greitai reaguoti, gebėti prisitaikyti prie situacijos ir kontroliuoti pačią situaciją, šiuos sugebėjimus įgauti įmanoma tik per pačią praktiką (t.y. grobimai, okupacijos, konvojai ir t.t) ir per treniruotes skirtas apmokyti savo darbuotojus. Išvada ta, kad tikrai daugiau laiko skirčiau nusikaltamoms veiklos, nes visgi ir patys darbuotojai ateina į nusikalstamas frakcijas dėl veiksmo, šaudymo ir noro kovoti prieš teisėsaugą.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:Kaip ir minėjau prieš tai, tvirtos sąjungos sudarymas su kitomis nusikalstamos grupiuotės frakcijomis yra vienas iš svarbesnių dalykų. Todėl sudarius sąjunga, ženkliai padidėtų nusikalstamų grupiuočių jėga, kas priverstų teisėsaugą „pasispardyti“ bandant atgrobti vietas. Turint didelį ir gerai paruoštą kolektyvą net neabejoju, kad teisėsauga nesugebėtų sustabdyti nusikalstamos veiklos. Įrodant, kad nusikalstamos grupiuotės, vis dėl to nėra tokios silpnos, kaip jos atrodo, pritrauktų žaidėjų iš kitų firmų, o galbūt net ir iš pačios teisėsaugos, kas dar labiau susitiprintų gretas.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link:Manau sunkiausia būtų užgrobti LS tiltą, nors įvažiavimas ant LS tilto yra tik vienas, ji yra per daug atvira vieta. Pasislėpti ar užsiimti pozicija šaudyti yra sunku, nes išvis pozicijų tokių yra labai mažai. Teisėsaugai žymiai paprasčiau, susideda kliūtis ir šaudo. Todėl išlaikyti užgrobtą tiltą būtų žymiai sunkiau nusikalstamoms grupiuotėms, nei atgrobti jį teisėsaugai. Vientintelis efektyviausias būdas užsiimti geras pozicijas, būtų tiesiog sustatyti automobilius, kaip skydą nuo kulkų, tuomet būtų patogiau šaudyti į teisėsaugą ir automobiliai nesprogs, nes juose žaidėjų nėra.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma:Išskirtinių idėjų firmai nelabai esu paruošęs, nes dauguma priklauso nuo serverio pagrindinių administratorių, bet turiu kelias mintis, kuriomis galiu pasidalinti. Visų pirma aš labiau koncentruočiausi į darbuotojų stiprumą ir jų įgūdžių lavinimą. Svarbu, kad darbuotojai būtų gerai pasiruošę ir mokėtų taktiškai kovoti prieš teisėsaugą, grobti tam tikrus pastatus ar erdves. Tai reiškia rengsiu treniruotes, kurios gerins darbuotojų šaudymo, vairavimo įgudžius. Mokinsimės taktikų, kurios padės mums sėkmingai pravežti konvojus ar užgrobti tam tikrus pastatus. Nepamirškime ir komandiško darbo, įgudžių lavinimo. Serveryje pastebėjau, jog praktiškai treniruočių, firmos beveik nerengia, galbūt jie galvoja jog tai laiko švaistymas. Bet mano manymu, per treniruotes galima, geriau pažinti savo kolegas, kas priveda prie geresnio komandinio darbo. Kita mano mintis yra ta, jog reikėtų padaryti forume skiltį ar kažkokį tais pasikalbėjimą TS programe, kur darbuotojai galėtų pasakyti firmos pliusus ir minusus, į ką labiau orentuotis, ko trūksta, ko per daug. Taip galėtume suprasti ko firmos darbuotojai nori ar tikisi, kas padėtų dyleriams pasiekti didesnes aukštumas kaip firmai.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.Ginklų konvojai, galima sakyti serveryje yra kaip ir naujovė, serverio žaidėjai mažai ką apie juos žino, todėl manau, kad tikrai reikėtų juos rengti, kad darbuotojai įgytų daugiau patirties. Kalbant apie idėjas sėkmingo ginklų konvojaus link, turiu vieną idėja. Tarkim, per ginklų konvojų buvo pakrauti 2 burrito autobusiukai, būtų galima atsigabenti dar papildomai 2 burrito busiukus, kad juos galėtume panaudoti kaip „decoy“ prieš teisėsaugą ir teisėsaugai reikėtų daugiau darbo jėgos norint sustabdyti ir išsiaiškinti, visgi kurie iš tų 4 burrito‘s yra pakrauti su ginklais. Žinoma, tai reiškia, jog ir dyleriams reikėtų daugiau darbo jėgos, bet susodinus geriausius darbuotojus į burrito‘s su vežamais ginklais, vistiek mes turėtume pranašumą. Pasitelksime ir kitų nusikalstamų grupiuočių pagalbą, jog pasikrovime ar išsikrovime netrūktų jėgos atsilaikyti prieš teisėsaugą. Taip pat būtų galima ir išskirstyti burrito‘s važiuojamus maršrutus, kad SWAT‘ams būtų sunkiau sustabdyti konvojus. Nepamirškime ir treniruočių, kurios bus skirtos taktikoms lavinti, sėkmingam konvojaus pravėžimui.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas:Galiu pažadėti, jog gavęs pareigas, atiduosiu visą save siekiant aukštumų, kaip dylerių firmai. Pareigų nepaliksiu anksčiau laiko. Atsakingai žiūrėsiu į savo pareigas ir sieksiu aukščiausio. Sėkmės kitiems pildantiems!
Redaguota nario Amazing_Armis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Manfris_Bmwx, ukiy#6526
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: Aktyvumas šiuo metų gan yra stabilus nuo 3 valandų iki 5 ar net daugiau, priklauso nuo orų lauke.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Nes apie šias pareigas jau svajoju gan ilgą laiką. Nuo pat pirmų akimirkų, kai tik pradėjau dirbti šioje firmoje, pajaučiau savyje tą motyvacijos ugnelę, kuri skatino stengtis, siekti kažko daugiau šioje firmoje. Šis darbas man toks artimas, niekada nepritrūksta motyvacijos dirbti čia, visuomet atsiranda naujų idėjų, minčių. Užėmęs šias pareigas, atradau save ir supratau, kad tai firma, kurioje noriu dirbti ir skatinti kitus žaidėjus rinktis šią firmą. Nuo tos akimirkos dar labiau prisirišau prie šios firmos, kadangi buvimas šios firmos dalimi teikė didelį džiaugsmą. Direktoriaus pareigas noriu užimti todėl, kad galėčiau skatinti kitus žaidėjus rinktis šią firmą, atverdama jiems daug galimybių šioje firmoje, įrodant, kad tai firma, kuri pasižymi maloniais darbuotojais ir motyvuojančiu darbu. Turiu daug idėjų šiai firma. Taip pat noriu, kad ir kiti žaidėjai pamiltų šią firmą taip stipriai, kaip pamilau aš. Noriu šią firmą iškelti dar aukščiau nei buvo ar yra šiuo metu. Noriu išbandyti savo jėgas būnant Direktoriaus pareigose būtent šioje firmoje ir parodyti visiems, kad šis darbas yra nuostabus.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Su fūristais,transporteriais gal net ir su tam tikromis gaujomis, kadangi mūsų serveryje atsirado labai žiaurios gaujos bei negailestingos todėl tektu su jomis kažkiek bendrauti bei joms už visą kitą, atlikta darbą duoti atlygi.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Manau, kad daugiau skirčiau prioritetą nusikaltamas veiklas kadangi prekių pardavinėjimas tas pats kaip ir mašinos lengvas ir trumpas, procesas o nusikalstamos veiklos yra visai kas kita susišaudymai, policijos persekiojimai kyšių siūlymai policijos pareigūnams, grobimai hotelių žmonių įžymiu.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Daugiau veiksmo, tikrinčiau darbuotojus priimdamas ar jie moka šaudyti, ar moka pusti žolė kokie jų reakcija, kokios jų idėjos būtų kaip grobti nusikalstamas vietas, stiprinčiau pats save užsigrudindamas, ir darbuotojus duodamas jiems užduotys dėl grobimų pradmenų, šaudymo įgudžiu kuriuos pats esu išmokęs per ilgą laiką.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Hotelio priekis - Visas veiksmas prasidėtu, kad praneščiau savo darbuotojams, kad už poras sekundžių bus grobimas visi susirinktu į hotelio priekį keli žmonės būtų prie sofos, kiti prie stalo keli būtų šonę ir kiti būtų šonę vieni būtų prie sienos, šono išlindę šiek tiek, kurie galėtu šaudyti su spazais/sg/ak/mp ginklais. Be mano leidimo darbuotojais negalėtu šaudyti tam tikromis atvėjais, (medikas, susimokėjimas). Jeigu matyčiau, kad darbuotojais pradėjo keisti vietas iškarto juos sudrausminčiau ir pasakyčiau, kad apsikeistu vietomis kam mažai HP tas pasišalintu nuo sofos/stalo, ir prašytu mediko heal'o tada vėl grįžtu į kitą pozicija.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Daugiau veiksmo, daugiau grobimų daugiau sąjungu su nusikaltomomis, daugiau aktyvių žmonių savo firmoje, didelis aktyvumas būtų dylerių serverį didelis prekių pardavinėjimas žmonėms (paketus).
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą: Su darbutojais aptarčiau šį veiksmą, kaip jis vyktu kokių principų, būtų išdestymai SWAT firmos bei kitų teisėsaugos narių nuvyliojimai, kad būtų įmanoma tą konvojų paiimti iš tam tikrų vietų kovojų, ir su palyda savo darbuotojais išmokytais bei gerai kolifikuotais darbuotojais, kurie yra pasiryžę net ir blogiausiam ir geriausiam, darbui bei atsidavę visa širdimį. Kadangi šis konvojus kitaip vadinamas darbas būtų labai pavojingas, mano darbuotojai už tokius veiksmus gali labai būtų ilgai pasodinti į kalėjimą, todėl jie būtų gerai apmokyti šaudyti bei turėti su savimi visas reikalingas atsargas ginklus/šarvus/(netikras liemenės kuriuos apsaugo nuo kulku).
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Savo didelį aktyvuma, komunikabilumą savo šiam darbe atsakingumą, įsitelkimą į darbą į patį darbą parodymą, kad neveltui pasiemiau tik, kad pasirodyti koks esu kietas su direktoriaus posto ir už manę žemiau yra tik 'netikę žmonės' kurie nieko nepasiekę, būčiau kaip ir visada linksmas sukalbamas, padėdantis aktyvus visuomės pilietis kuris atlieka gerai bei tvarkingai duoda darbą, bei pareigą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

 

 

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai:Nojus_Box, Boxas#6320
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte:Dideliu aktyvumu negaliu pasižymėti kadangi šiuo metu mokausi ir tai man užima daug laiko mano dėnotvarkėje, darbo dienomis nuo 1 iki 4 valandų per parą, savaitgaliais nuo 3 iki 7 valandų per parą.Buvęs dyleriu firmos pavaduotojas.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas:Realiai tai tiksliai pats pasakyti negaliu, tiesiog ši firma mane traukia ir tiek, gal dėl to jog neseniai buvau šios firmos valdžios dalimi ir nenoriu taip greitai palikti šios firmos vienos ir be priežiūros.Turėjau šansą tapti šios firmos galva, bet jo nepasinaudojau tai norėčiau atsigriebti ir parodyti ką aš moku ir galiu padaryti su firma ištikrūju.Ir po ilgų galvojimu nusprendžiau vis dėl to užpildyti į dyleriu firmos direktorių.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:Pirmiausia tai klausimas kokia firma ir kokia valdžia.Kadangi prieš dabartinius nusikalstamų firmų direktorius nieko neturiu tai manau palaikyčiau ypač gerą ryši tarpusavyje.Nežadu kariauti su nusikalstamomis firmomis kol jie patys nepradės drumsti mums ramybės ir daryti nesamonių, jei kokia nors firma užsišoks nežadu sedėti rankų sudėjas, tiesiog  parodyčiau ant ko užsišoko ir grobčiau juos pačius.Serveryje pradėjo atsiradinėti vis daugiau gaujų, kuo tuoliau tuo  labiau praranda baimės jausma, gaujos sakyčiau šiuo metu yra nusikalstamoi pusei lyderės, todėl šiek tiek reikėtu pasisaugoti jų.Manyčiau visos nusikalstamos firmos turėtu koncentruotis tik į viena taška, teisėsauga.Nepaslaptis jog šiuo metu teisėsauga yra itin stipri, todėl siūlyčiau visoms nusikalstamoms firmoms vienitis ir kovoti prieš teisėsauga kartu.
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl:Bandyčiau visiems trims dalykas skirti laiko po truputi, kadangi reikėtu sustiprinti viena ir kitą dalyką.Pirmiausia šiek tiek skirčiau dėmesio pačiai firmai, kad firma įsivažiuotu ir atsistotų ant kojų.Tada pagrindinis mano tikslas būtu nusikalstamos veiklos. Kadangi esu pastebėjas, kad patys darbuotojai nori daugiausia veiksmo, tai iš to galim spręsti, kad pirmoje vietoje dominuoja veiksmai, o antroje vietoje nelegalių prekių pardavinėjimas, tai didžiausia dėmesį skirčiau nelegaliai veiklai, o prastumti kokį vieną kitą nelegalių prekių paketa manau darbuotojai laisvai prastumtu patys ir neturėtu kilti jokių sunkumų.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:Paprasčiausiais būdais, daryti daug veiksmo grobimai, susišaudymai, konvojai ir spausti teisėsauga kiek galima daugiau kol ji palūš ir liks trapi.
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link:Sunkiausia manau būtų išlaikyti Las Brujas apleistą miestelį, kadangi ši vieta yra visiškai atvirta ir per grobima teisėsauga gali visus sušaudyti per visas keturias puses.Mano planas būtu toks, prisivešti kuo daugiau transporto priemonių, kad burito su tahomomis galėtų atstoti mums kaip barikadą ir teisėsauga negalėtu mūsu visų taip lengvai išvalyti.Penkis gerus pūtikus pasiūsčiau ant stogo, jog galėtu šaudyti atvažiuojančius teisėsaugos narius, tuo metu jiems sprogtu mašinos ir mes lengvai prisidengdami savo blokadomis galėtumėme juos visus isšaudyti. Kitas varijantas yra pats paprasčiausias, bet nelabai saugus, tai visi susilipa ant stogų ir šaudo, prieš rusha visi nuliptu ant žemės, jog būtų lengviau atlaikyti rusha, bet svarbiausia būtų visiems išlikti kartu ir neišsilakstyti po vieną. 
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma:Idėjos tikrai ne naujos, esu matęs ir pas senesnių dyleriu direktorių panašių idėju tai nieko naujo čia ir nepribursiu.1.Taškų sistema, kas be ko savo firmos neįsivaizduočiau be šitos temos, kitiems manau šios sistemos jau yra atsibodusios ir galvoja, kad jų niekam nereikia, bet aš esu senamadiškas žmogus ir galvoju jog be šitų sistemų nelabai ir ką galėtum kažką ir nuveikti.Kadangi visgi darbuotojai daugiausia laiko skiria šios sistemos pildymui, o visa kita palieka antroje vietoje.2.Naktinis uždarbis, kas tai?Idėja būtu labai paprasta, būtu suskirstitas tam tikras laikotarpis pavyzdžiui nuo 23:00 valandos iki 9:00 darbuotojai galėtu pigiau pardavinėti nelegalias prekias serverio žaidėjams.Pardavę prekę darbuotojai turėtų grąžinti tą suma kuria gavo kai pardavę nelegalias prekias.Jei darbuotojas atsisakytų grąžinti žaidėjui pinigus žaidėjas turėtų prasinešti man arba mano pavaduotojams ir tada su darbuotoju būtu apie tai pakalbėta.Kad neliktu nuskriausti patys darbuotojai forume būtu sukurta speciali tema kuriuoje viskas būtu kompencuota už parduotus paketus.3.Trečioji idėja "Mąsinis pardavinėjimas" nesu dar pilnai užbaigęs šitos idėjos, bet manau suprasite mano idėja.Nusikalstama firma galėtu mąsiškai užsisąkyti nelegalias prekes iš dylerių ir darbuotojai mąsiškai vienu metu jiems parduotu prekes, bet koks skirtumas  firmai kuriai parduodamos nelegalios prekės?Aš kaip firmos direktorius už nupirktas prekias grąžinčiau nusikalstamos firmos valdžiai dalį gautos sumos.4.Ketvirta  mano idėja yra "savaitės apibendrinimas" ar kažkas panašaus, per visą savaitę stebėčiau darbuotojus ir viena diena surinkęs visą informacija pasidalinčiau su savo darbuotojais, ką jie daro blogai ką daro gerai, jų elgesys, bendravimas ir kiti aspektai.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.Esu pats ne karta dalyvavęs ginklų konvojuje ir galiu teigti, jog yra tikrai įdomiau dalyvauti konvojuose nei sedėti grobimuose, tai mano atsakymas toks, taip rengčiau.Taktiku ar idėju nesidaryčiaus, tiesiog daryčiau tipiniu būdu, pasiimti dvi tahomas ir dvi buritos, du mechanikus jog galėtu taisyti mašinas.Sėkmingo konvojaus pargabenimas labai paprastas, pirmiausia važiuotu tahoma ant mėsos, tada burito su ginklų konvojumi, sekanti buritio ir vėl tahoma, važiuotumėme per baltą tiltą į bazę, kadangi turėtumėme mechanikus daug bėdų su pargabenimu manau ir nekiltų.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas:Iš firmos padarysime aktyvia, rimta, šaltakraujiška ir su daug veiksmo firma kaip ir pirklauso dyleriams.
Redaguota nario Nojus_Box

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Dianos_Laikas, diskordas #palangosmaximosdarbuotoja, taip pat skype; Dianosbyrkosfotkes.
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: Pusantros minutes. Patirtis dyleriuose pagal XP: 2lemai.
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: Nes geriausios idejos visam serveryj nerasit tokiu veiklu daugiau niekur dbr esu geriausias mediku nematomas priziuretojas
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl:
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ir nusikalstamoms veikloms mergu dulkinimui bei papu implantams.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje:
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: Profkes valgykla
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Išbuvimą daugiau nei 2valandas dyryku.
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: saudysiu baltaodzius ir grobsiu bobas.
Redaguota nario _Kerstas_Starkovas_
Box'as Win bcs Starkovo brolis jaunesnysis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

ANKETA

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje, discrod kontaktai: Saimonas_Fire Fire#9712
 2. Jūsų vidutinis aktyvumas per parą, skiriamas LMG.LT projektui ir patirtis LMG.LT projekte: Šiuo metu, aktyvumas tikrai buvo mažas dėl tam tikrų priežasčių, tačiau serveriui skiriu nuo 2 iki 4 valandų, aišku dar priklauso nuo dienos, kartais daugiau. Šilačių lead, dylų pavas, bet nespėjau prisijungt į serverį. 
 3. Kodėl pasirinkote pildyti į dylerių firmos direktoriaus pareigas: 1. Tai nusikalstama frakcija. 2. Firma kuriai nereikia daug pastangų norint padaryti stiprią. 3. Viena iš mėgstamiausių firmų, kurioje esu praleidęs nemažai laiko ir buvęs ne pas vieną gerai serveryje žinomą buvusį direktorių, kurie su dylerių firma daug pasiekė.
 4. Kokius ryšius palaikytumėte su kitomis nusikalstamomis firmomis, kodėl: Ryšiai, būtų tik su kai kuriomis gaujomis, nes kitos nusikalstamos firmos tik algas bugina ir verkia kai gauna veiksmo. 
 5. Kam skirtumėte didesnį prioritetą dylerių firmai, nelegalių prekių pardavinėjimui ar nusikalstamas veiklas, kodėl: Dabar pats paimk ir pagalvok. Kas pelningiau ir labiau naudinga serveriui? Daryti nusikalstamas veiklas (kas yra labiau rizikinga) ar "stumdyti" paketus? Prekės visada parsiduos, nes visą laiką yra darbuotojų kurie nori pinigų, todėl dirba ir stengiasi juos uždirbti.
 6. Kaip ir kokiais būdais kariautumėte su teisėsauga, kuri šiuo metu yra tikrai stipri serveryje: Paprastų paprasčiausias būdas. Daug nusikalstamos veiklos, nes kokių dar būdų įsivaizduojat kariauti? Banai? Papeikimai? 
 7. Išsirinkite vieną iš grobiamų vietų, kurią Jūsų manymų būtų sunkiausia išlaikyti ir nupasakokite visą grobimo eigą, sėkmingo grobimo link: LS tiltas, o ką čia pasakot? Atleki užsiimi tilto galą, stogus, jei matai jog teisėsauga šaudo iš toli ir pasislėpę už kliūčių, nulipam nuo stogų ir laukiam kol teisėsauga pradės "rushint", o kadangi mes galim pūsti atlaikyti rushus, neturėtu būti labai sunku, jei yra normali komanda surinkta. Aišku dar daug kas priklausytu ir nuo skaičiau tiek priešininkų tiek mūsų.
 8. Kokių naujovių įneštumėte į dylerių firma: Jūs apie naujoves galvojat? 150 vos susirenka žaidėjų kokių jūs naujovių norit, veiksmo daryt serveryje reik, o ne forume naujas taškų sistemas ar dar kokias nesąmones galvot...
 9. Dyleriai turi galimybę rengti ginklų konvojus, ko iš pastarųjų direktorių galima pasigesti. Ar rengtumėte ginklų konvojus, jai taip, kokių idėjų turite sėkmingo ginklų konvojaus link? Pakomentuokite ką manote apie šį veiksmą. Ginklų konvojų mačiau tik Mariaus praktikoje ir tai tuo metu teisėsauga buvo tikrai labai silpna, todėl konvojus pavyko, tad taktikų dabar neprigalvosi čia, kol neišbandysi, gal tiesiog užteks paprastai išvažiuot iš pasikrovimo vietos ir ramiai nuvažiuot į bazę atsišaudant. Ginklų konvojus išties yra gan įdomus, todėl jų rengčiau nemažai.
 10. Ką galite pažadėti žaidėjams ir Direktorių Prižiūrėtojui, gavus dylerių firmos direktoriaus pareigas: Veiksmas, veiksmas, veiksmas. 
Redaguota nario Profesorius_Iks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×