Jump to content
Cactus_Germis

Transporteriai | Nuolatinė atranka į prižiūrėtojus

Rekomenduoti pranešimai

97bc5deba399500068256b198f86efab923.png

Ši tema skirta darbuotojams norintiems pradėti imtis kažko rimtesnio darbe ir užimti pareigas. Ši atranka vyksta nuolatos, kol tik yra pareigos į kurias galima kandidatuoti.
dTFSwXm.png
Prižiūrėtojai ir jų paskirtis

Vyriausias prižiūrėtojas (A) - prižiūri ir valdo prižiūrėtojus. Turi teisę nušalinti ir rinkti naujus prižiūrėtojus direktoriaus ar pavaduotojo sutikimu. Bendrai atlieka visapusišką darbą ir galiausiai kandidatuoja į pavaduotojo pareigas.

2 grobimų prižiūrėtojai (M- prižiūri tvarka grobimuose, renka pretenzijas ir vadovauja. Kadangi šis prižiūrėtojas stebi grobimų pažeidimus jis privalo turėti filmavimo programą. Už kiekvieną surinktą pretenzija prižiūrėtojas gali pasipelnyti 20% jos sumos.

Darbuotojų prižiūrėtojas (M- pasirūpina, jog kiekvienas darbuotojas būtų paruoštas veiksmui, kad turėtų visas reikalingas reikmenis (keybinder, hpzor, cleo ir t.t.). Turi palaikyti darbuotojus užimtus, vesti veiklas ir apmokymus, kad turėtų ką veikti.
dTFSwXm.png
Atrankos taisyklės

1. Paskelbus anketa padaryti, jog rodytų, kad redaguota per 10 min.
2. Nekopijuoti anketų nuo kitų.
3. Atsakymai turi būti atsakyti "Carrot" spalva.
4. Draudžiama keisti anketos šrifto, struktūros ir t.t.

dTFSwXm.png
Anketa norint kandidatuoti į vyriausiąjį prižiūrėtoją

Spoiler

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas:
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?:
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?:
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?:

dTFSwXm.png
Anketa norint kandidatuoti į grobimų prižiūrėtoją

Spoiler

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:
4. Kokią filmavimo programą naudojate?:
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?:
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?:

dTFSwXm.png
Anketa norint kandidatuoti į darbuotojų prižiūrėtoją

Spoiler

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Egis_Sel
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-4h.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Mėgstu vadovauti vaikams.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas:Teampseake uždedi A raidę, nes prieš mane visi kandidatoriai lygu 0. Aš esu geriausias ir žinomiausias.
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?:Rengsiu įvairias veiklas, dalinsiu algas, mokysiu drausmės, vesiu kvalifikacijas, bei valysim S.W.A.T bazę.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?:Kursiu gaują.
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?:Drausminant neklaužadas, kurie elgsis ne pagal taisykles. Ištreniruosiu snarglius ir paruošiu gyvenimui.

Redaguota nario Egis_Sel
siaip pildau del pavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Egis_Sel
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:2-4h.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Nes manau jog esu bahūras.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?:FRAPS
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?:Darysiu pzu ir filmuosiu kiekvieną žingsnį.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas: 10 gal nevardinsiu, nes jau noriu miego, nu bet vieną kitą galiu kurie dažniausiai pasitaiko: teleportavimasis, šaudymas su tazeriu, nelaiku pučiama žolė, rakinėjimas, admin komandų naudojimas, neleistinų ginklų naudojimas, neleistinų programų naudojimas, frakciju pagalba prieš kurią nevyksta grobimas padedinėjimas ir tt.
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo Iškickinčiau iš žaidimo ir pasakyčiau, kad negrįžtu į grobimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Mister_Inx
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:3-4val.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Na,tai gal,kad po ilgos sampo pertraukos reikia vėl grįžti nuo ten kur pradėjau t.y prižiūrėtojaus ir kilti laipteliais į viršu.Mh,dar gal,kad būtų garbė kažkam vadovaut ir užtikrint tvarka prižiūrėtojuose kurie atliktų savo darbą pagal jiems paskirtas užduotis.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas:Kad būtų palaikyta tvarka firmoje.(nesupratau pilnai klausimo)
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?:Nu tai gal,kad stebėsiu jų veiklą už kiekvieną manau nusižengimą skirsiu po žodinį įspėjimą jog to nekartotų ar pnš.Jei tai kartotusį bauščiau įspėjimais ar net lv ratų bėgimais.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?:Vesiu veiklas,palaikysiu tvarka serveryje/teamspeak'e , vežiosiu klientus.
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?:Tvarkyti nuo triukšmadarių ar pašalinių kickinimu'ui kurie nė nedirbą transporteriuose.

Redaguota nario _Mister_Inx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Dovis_Netas
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Jei be AFK tai būtų nuo 2 iki 4 valandų.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Noriu padėti plėstis transporterių firmai. Padėti valdžiai užsiimti su firmos darbuotojais. Užsiimti su darbuotojais kuo daugiau kai valdžios nėra. Palaikyti tvarka ts3 programoje, ypač per veiksmus, kad būtų įmanoma susišnekėt ir panašiai.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Įsitikinimas, jog tas žaidėjas sugebės atlikti pareigas taip kaip reikia ir t.t.
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?: Tai pradėsiu nuo to, jog šį karta būsiu griežtas ir neleisiu prižiūrėtojams per daug atsipalaiduoti. Stengsiuosi kuo daugiau su jais šnekėti ts3, apie darbuotojus, apie firmos trūkumus ir t.t. Bandysiu kiek įmanoma labiau juos motyvuoti ir manau viskas bus gerai.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Bus skiriamas dėmėsis ir darbuotojams, paklausinėsiu jų ko nori ir t.t. Stengsiuosi darbuotojus padaryti nuolankiais ir užtikrintu aktyvumų.
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?: Kanalų priežiūrai (move, kick) reikės vistiek kažką movinti ar per atrankas. Kick'inti reikės kurie ateina ir šūdą mala kanale arba jungia muzikas.

Redaguota nario Dovis_Netas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Aš Juozapas_Pompa, 14 metų ir kandidatuoju į Vyr. Prižiūrėtojo pareigas firmoje.
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Įprastas iki 5-6 valandų, bet netgi pora kartu esu praleidęs 12 valandų (Kur mano gyvenimas? :D) Tad galiu teigti jog esu pakankamai aktyvus šioms pareigoms.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Atėjau į firma kažką pasiekti, ne pakenkti. Noriu jog firma toliau taip sklandžiai sutartu su kitomis, darbuotojai tarpusavyje nesipyktu ir padėtu vienas kitam. Prižiūrėtojai atsakingai eitu savo pareigas, žinoma iš to galėtu ir užsidirbti. Kai firmos pgr. valdžia neaktyvi vyriausiu palieka vyr. priž. ir jis turi užtikrinti jog užgrobimu, ir visokių kitų grobimų tipų veiklų būtų apsisaugota, atsiginta. Esu atsakingas, neviniojų žodžio į vata ir veikiu ką prisižadu. Man svarbus darbuotojas, prižiūrėtojai ir firmos valdžia. Esu aktyvus forume. tad temos bus ir yra sekamos aktyviai. Esu buvęs grobimų prižiūrėtojas, tad noriu pasiekti kažką labiau, kad nenuvilčiau kitų ir sutvarkyčiau reikalus kaip reikia.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Prižiūrėtojas turi būti patyres, žinoti ką daro ir apgalvoti kiekviena savo žingsnį prieš darant. Turi būti veiklus, bei svarbiausia malonus ir aktyvus. Turi suprasti jog šios pareigos jam buvo duotos, ne šiaip sau ir nuo jo priklausys eros istorija ir kitų firmų nuomone apie mus. Mokėti palaikyti gerus santykius ir bendrauti su kitomis firmomis draugiškai.
Veiklų prižiūrėtojas - Rengti bendras veiklas su kitomis firmomis, apmokyti ir parengti darbuotojus įvairioms situacijoms.
Grobimų prižiūrėtojas - turi mintinai žinoti kiekviena grobiama vieta, grobimų taisykles ir strategijas kaip bus ginamasi ar puolama. Taip kogi turi parengti darbuotojus grobimams išaiškinti pagal jų galimybes vietas, ir spec. ginklus vietose (PVŽ: Admin - spaz, mag ir pnš. VIP: Sniper, ak-47).

5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?: Kiekviena diena turės užpildyti specifine forumo anketa kuria pildys tik prižiūrėtojai (Dienos darbai ir užduotys). Bendrausiu kiek įmanoma labiau su jais, kad išsiaiškintume trūkumus, nevisi esame šventi darome klaidų tad išspręsti ir jas. Jog nekiltu rimtų konfliktu, o jeigu kyla būtų jie išspręsti be papildomų dramų. Darbuotojai savaitės pabaigoje galės išreikšti savo nuomone prižiūrėtojams, kad jie iš darbuotojų akių žinoti ką blogai daro ir kur taisytis.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Rengsiu D. Eventus. Prižiūrėsiu darbuotojus. Planuosiu veiksmus, bei padėsiu kitoms firmoms bendrose veiklose. Jau blogiausiu atvėju
 atliksiu firmos paskirti, vežiosiu klientus.
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?: Dažnai atsiranda tokių kurie trukdo ir šneka nesąmones teamspeake. A raidė bus skirta tam jog turėčiau papildomu teisiu numalšinti tai. + Tai puikus ženklas darbuotojui atskirti, kas valdžia, o kas eilinis darbuotojas. Nesakau jog M raidė yra prastesnė bet čia pareigų ir atsakomybes firmai skirtumai.

Redaguota nario Juozapas_Pompas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: John_Heloxy
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-5h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Idk pabandyt ta noriu :DD
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:  Kas nesisegdavo ta paaiškinčiau kaip daryt ar parodyčiau :)))
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?: Išmoks pust gal geriau, šaudyt taikliau.
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais: Jei baisei kažka blogo nepadarė tai isp, o jei nesamonęs vpš dirba tai iš darbo mesčiau.
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?: Cleo su hpzor kad rodytu gyvybes skaičiukais, nes be ju nematai gyvybiu kai kelis kartus paputi žole, o kad nereiktu kažko visa laika rašynėt pasijungi keybinda isirašai ka nori parašyt ir nusistatai ant kokios raidės ir nereik rašynėt tsg raide paspaudi ant kurios nusistatei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų Vardas_Pavarde:R_K
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:5 valandas praleidžiu minimum, bet kol kas praleidžiu žymiai daugiau apie 10.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Manau jog esu rimtas kandidatas, turintis didelius šansus patekti į šį postą. Kodėl ? Nes esu labai motyvuotas, tą manau direktoriui įrodžiau praeitoje eroje, kurioje jis buvo pavaduotojas, pildydamas rangų sistemą, bei savo aktyvumu. Esu aktyvus, turiu gana daug idėjų, esu užėmęs didesniais pareigas, tad manau jog susitvarkyti su šiomis pareigomis nebus sunku. Taip pat manau jog tai yra labai didelis šansas, bei ėjimas link pavaduotojo, kurio aš labai čia noriu, kadangi čia yra gera kompanija su kuria manau būtų tikrai smagu žaisti, bei noriu kilti aukštyn, ir kelti savo reputacija aukštom pareigom.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas:Visu pirma tai anketa forume, kurioje išsirinkčiau tuos kurie yra labai aktyvus tiek žaidime, tiek TeamSpeak programoje, kurių anketa buvo gera. Tada eis praktika žaidime, kuri įrodys prižiūrėtojų pasiruošimą būti prižiūrėtojų, praktikoje bus kelios situacijos, bei pravesta veikla prižiūrėtojo.Tada eis paskutinis etapas, tai mano galutinis sprendimas, iš anketos forume, bei praktikos žaidime nuspręsiu kas buvo geriausias iš geriausių. Turbūt klausite į ką būtent atsižvelgsiu anketoje forume ? Taigi Anketoje labiausiai atsižvelgsiu į kandidato idėjas, kuriomis jis pritrauktų tiek žaidėjus į firmą, tiek juos priversdamas čia pasilikti. Tai pat žiūrėsiu, kaip jis atrodys žaidime, užpildęs anketą, tai yra ar jis pildys rangų sistemą, nes manau jog rangų sistema įrodo ar darbuotojas yra motyvuotas, kurio labai reikia prižiūrėtojo postui.
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?:Manau kad tai bus ataskaitos, mano idėja yra tokia, jog ataskaitose prižiūrėtojai turi atlikti daug užduočių, tarkim kelias per dieną, kitas per savaitę, nes tai juos priverstų būti aktyviems, o aktyvumas prisideda visur, kuo prižiūrėtojas aktyvesnis, tuo iš jo bus daugiau veiklų, tarkim koks grobimų prižiūrėtojas, savo veiklose visada mokina pūsti žolę, taip bus lengviau atlaikyti grobimus, ir panašiai.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Stengsiuosi kurti daugiau temų forume, jog jie ten turėtų veiklos, o jų veiklos tai pat užimtų ir darbuotojus. Tada firmoje manau, neišliktų rutina, o būtų labai įdomiai čia dirbti, bei nenuobodžiauti.
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?:Prižiūrėti ten tvarką, tikrai nebandysiu achuelinti ir panašiai, tarkim jei prižiūrėtojas ves veiklą, ir jeigu bus triukšmas ir panašiai, tarkim užmūtinti kanalą.

Sėkmės visiems !

 

Redaguota nario Rokas_Kviestass
R_K Kandidatas į Vyr. prižiūrėtoją.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Karo_Wanted
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 4-6h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Nesu turėjas pareigos norėčiau išbandyti  kaip man seksis nenoriu net grobimu vyriausio man gal gali buti dar persnunku dabar pameginsiu bšk gan lengvesnias pareigas.
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:mokyčiau pusti žolę,šaudyti gražiai bendrauti, ir tai bučiau mandagus gražiai aiškinčiau nepiktybiškai mokyčiau kol pavyktu :)
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:Išmoks vairuoti,šaudyti,gražiai elgtis, bendrauti, turėčiau tikrai nemažai ko išmokyti per laika išmoks :)
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:Pranešių Valdžiai kad nuramintumėte arba isp arba nuraminčiau gražiai bendraučiau :)
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?:kad matytų kiek turi hp ,keybndą kad geriau pūstų žole, nes kuikurie spamina /pusti. numesčiau linka kad atsisiustu tada pamokynčiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Naujas vyriausias prižiūrėtojas - @Dovis_Netas

Apžiūrėjau visų anketas ir kandidatus. Iš visų kandidatų manau Dovis šiuo metu yra vientintelis turintis tvirtą žodį. Galiu pasakyti iš patirties, kad Dovis moka suvaldyti prižiūrėtojus, todėl padariau tokį nuosprendį, kad jis užims šias pareigas.

Ieškomas dar darbuotojų prižiūrėtojas ir 2 grobimų prižiūrėtojai, tai pildom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Paulius_Pestysis
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 1-5 h 
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: nes šiuo metu nera normalios nusikalstamos firmos kuri galėtu pasipriešinti teisėsaugai  , todėl nuspendžiau kad Cactusas vienintelis dar gali prikelti nusikalstamas.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: OBS
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: screensshotu ,fimuodamas arba /pzu 
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas: pasigydymas , surakinimas , nutazinimas , teisesaugos putimas , vt naudojimas , getinimas , čytu naudojimas , neleistinu ginklu naudojimas , kitu firmu prieš kurias nevyksta grobimas  kišimasis 
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: nukillinčiau ir po grobimo liepčiau išmokti grobimo taisykles o veliau ji patikrinti 

Redaguota nario Paulius_Pestysiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Mister_Inx
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:2-3val.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Nu tai nežinau,gal kad nepavyko pasiimti vyriausiojo dėl ne konkrečios priežasties.O šiaip tai gal,kad veiklas vest galėčiau pabendraut su darbuotojais sužinot jų problemas ir panašiai.
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:Mokinčiau pūsti žolę gerinčiau pozicijas grobimuose jog nepavyko jiems atgrobti.
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:Jog sugebės iškart daryti kai buvo sakoma veikloje.Mokės iškart atsitoti ten kur teisėsauga dažniausiai prabėga,toliau,kad mokėtų gerai pūst žolę ir  greit jų nenušautų ir neatsisėstų  į "jailą"
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:Bausim už kiekvieną smulkmeną jog būtų palaikytą tvarką stabiliai.Jei bus blogiau su tuo pačiu asmeniu kreipsiuos į valdžią jog jie pakalbėtų ir koreguotų to asmens veiksmus.
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?: Nes jog greit nenušautų esant veiksme betkokioj situacijoj ir žinotų kada ir kur reikia /pusti žolę.Keybinderis manau būtų tinkamas naudot dėl,kad greit galėtų /pusti žolę ir nenumirti ir neatsisėti į kalėjimą.

Redaguota nario _Mister_Inx
Už Lietuvą vyrai be pleiskanų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Titas_Sthanman
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Mažiausiai praleidžiu per dieną bent po 60 minučių, priklauso nuo aplinkybių.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Nes norėčiau firmoje kažką pasiekti, todėl pamatęs atranką sugalvojau pabandyti ir sudalyvauti atrankoje.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: Bandicam arba OBSstudio
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Visą laiką filmuočiau visą grobimą ir filmuodamas bandyčiau prigauti žaidėjus, kurie pažeidinėja grobimo taisykles.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:
 

 1. Naudojo neleistinas programas grobimo metu.
 2. Naudojo serverio klaidas grobimo metu.
 3. Gydosi grobimo metu su vip/admin komandomis
 4. Atsiteleportavo į pastatą kuris yra užgrobtas.
 5. Viršijo kliučių limitą.
 6. Per anksti pradėjo pūsti žolę.
 7. Rakinimas/šaudymas iš tazerio grobimo metu.
 8.  Grobimo metu nenaudoja ginklo, o bando rankomis muštis.
 9. Į grobimą atvykstą be darbo uniformos.
 10. Grobimo metu naudojo /kill ar /freeze komandas be įrodymų ar be priežasties.

7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Pasidaryčiau įrodymus ir atlikčiau /kill žaidėjui, kuris pažeidė taisykles.

Redaguota nario Titas_Sthanman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Juozapas_Pompa
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-4h, visaip
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Nežinau, nepaėjo į vyr. priž buvaus supykes gal bent paeis tvarka atvesti grobimuose. Teisėsaugoje pavyko išmokyti bananus šaudyti gal čia mašinėles pavyks.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: Bandicam
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Filmuočiau, po grobimo peržiūrėčiau medžiaga rasčiau kažka negero iškarto į pretenzijas.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas: Svetima firma gorbimo metu, čytinimas, kenkimas, klaidų naudojimas, gydymasis su komandomis, rakinimas arba tazerinimas, mušimas rankomis, Drive-by naudojimo, kliūtys per pzu.
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Stipriai sudrausminčiau liepčiau padaryti įrodymus jog tai padarė netyčia. Jeigu neklausytu prasileistu lengva ispėjima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Girtas_Bapkinas
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 3-4h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Net nezinau. Nes patinka daryti tvarka per grobimus.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: Bandicam
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Filmuodamas
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:
Svetima firma padeda grobimo metu, cytinimas, kenkimas, klaidų naudojimas, gydymasis su komandomis, rakinimas arba tazerinimas, mušimas rankomis, kliūtys per /pzu. Į grobimą atvykstą be darbo uniformos.  Grobimo metu nenaudoja ginklo, o bando rankomis muštis.
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Pranesciau jei ka Direktoriui apie tai. Tada duociau begti lv rata arba rasyciau isp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:ignelis_Glxi
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:6-10
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:noriu izbandyti kaska naujo ne tik buti paprastas darbotojas
4. Kokią filmavimo programą naudojate?:Bandicam
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?:Filmodamas grobma ir paziuredamas /pzu. jaigu ira itarimas kat getinas arba vt daro.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:/heal./vt./get.to./mac./vv.cytinti.saudimas snaiperiu .tazz.rakinimas
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?:Paaiskinciau jog galima pusti tik po 5min no grobimo pradzios ispeciau zodziu.nu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Titas_Sthanman
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Mažiausiai praleidžiu per dieną bent po 60 minučių, priklauso nuo aplinkybių.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Pirmas kartas kaip dirbu transporterių firmoje, todėl norėčiau kažką pasiekti šioje frakcijoje. 
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: Bandicam arba OBSstudio
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Visą laiką filmuočiau visą grobimą ir filmuodamas bandyčiau prigauti žaidėjus, kurie pažeidinėja grobimo taisykles.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:
 

 1. Naudojo neleistinas programas grobimo metu.
 2. Naudojo serverio klaidas grobimo metu.
 3. Gydosi grobimo metu su vip/admin komandomis
 4. Atsiteleportavo į pastatą kuris yra užgrobtas.
 5. Viršijo kliučių limitą.
 6. Per anksti pradėjo pūsti žolę.
 7. Rakinimas/šaudymas iš tazerio grobimo metu.
 8.  Grobimo metu nenaudoja ginklo, o bando rankomis muštis.
 9. Į grobimą atvykstą be darbo uniformos.
 10. Grobimo metu naudojo /kill ar /freeze komandas be įrodymų ar be priežasties.

7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Įspėčiau jog pažeidė taisykles, jei tai pasikartotu pasidaryčiau įrodymus ir skirsčiau įspėjimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Blue_Nike
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 3-6h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Aš noriu užimti šias pareigas, dėl to nes ištikrūjų bent jau iš mano pusės, tai paskutiniu metu mažai grobimų būna. Taip pat norėčiau aš istestuoti savo būda grobimų, savo rikiuotę ir kaip aplamai vesti patį grobimą. Kartais pamatau, jog per grobimus tikrai būna neįdealios įdėjos. Sakykim čia kažkada buvo taip, jog beibolo aikštėje, visi buvo suėję i vieną pusę, o iki kol FTB nenuvažiavo i kitą pusę, spėjo susirikiuot ir gerai pasislėpt, tada tik transporteriai ten dasigavo. Manau, kad reiktų iš anksto sugalvoti įdėja, kad visi pasiskirstytų, pasiruoštu, ir nebūtų kvaili. Tikrai norėčiau gauti šansą būti prižiūrėtojų, ir pasižiūrėti as aš ištempčiau, ir tikrai savimi pasitikiu toje rolėje.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: XBOX recorder, arba ShadowPlay, kaip kada.
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Filmuočiau, ir nuolat stebėčiau ar kažkas pažeidžia taisykles, ir ar yra kokių nors pretenzijų ir panašiai. Nuolat žiūrėčiau ir į transporterius, ar jie daro viską teisingai, aplamai turėčiau akis aplink visą savo galva ir žiūrėčiau, kas ir kaip veikia, ir ar viskas eina skalndčiai be jokių problemų.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:
Gydymasis su privilegijomis.
Negalima /vt i grobimo vietą.
Tazinimas/rakinimas grobimo metu.
Serverio klaidų naudojimas.
Čytinimas.
Kliūčių viršyjimas.
Per ankstus /pusti žolės.

I grobimą atvyksta be darbo uniformos.
Kliūtys per PZU.
Mušimasis rankomis, o ne šaudymas su ginklais.


7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Pirmą kartą įspėčiau, kad taip daugiau nebedarytų, (aišku kiti gali ir pamiršti), nes padarė neteisingai, jeigu tai pasikartotų ir manęs neklausytų, tada turėdamas įrodymus duočiau įspėjimą. O daugiau jau žėsim.

Redaguota nario Blue__Nike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Blue_Nike
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 3-6h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Aš noriu užimti šias pareigas, dėl to nes ištikrūjų bent jau iš mano pusės, tai paskutiniu metu mažai grobimų būna. Taip pat norėčiau aš istestuoti savo būda grobimų, savo rikiuotę ir kaip aplamai vesti patį grobimą. Kartais pamatau, jog per grobimus tikrai būna neįdealios įdėjos. Sakykim čia kažkada buvo taip, jog beisbolo aikštėje, visi buvo suėję i vieną pusę, o iki kol FTB nenuvažiavo i kitą pusę, spėjo susirikiuot ir gerai pasislėpt, tada tik transporteriai ten dasigavo. Manau, kad reiktų iš anksto sugalvoti idėja, kad visi pasiskirstytų, pasiruoštu, ir nebūtų kvaili. Tikrai norėčiau gauti šansą būti prižiūrėtojų, ir pasižiūrėti ar aš ištempčiau, ir tikrai savimi pasitikiu toje rolėje.
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: XBOX recorder, arba ShadowPlay, kaip kada.
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: Filmuočiau, ir nuolat stebėčiau ar kažkas pažeidžia taisykles, ir ar yra kokių nors pretenzijų ir panašiai. Nuolat žiūrėčiau ir į transporterius, ar jie daro viską teisingai, aplamai turėčiau akis aplink visą savo galva ir žiūrėčiau, kas ir kaip veikia, ir ar viskas eina sklandžiai be jokių problemų. 
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:
Gydymasis su privilegijomis.
Negalima /vt i grobimo vietą.
Tazinimas/rakinimas grobimo metu.
Serverio klaidų naudojimas.
Čytinimas.
Kliūčių viršyjimas.
Per ankstus /pusti.

I grobimą atvyksta be darbo uniformos.
Kliūtys per PZU.
Mušimasis rankomis, o ne šaudymas su ginklais.


7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Pirmą kartą įspėčiau, kad žolę pradėjo pūsti per anksti, (aišku kiti gali ir pamiršti), jeigu tai pasikartotų ir manęs neklausytų, tada turėdamas įrodymus duočiau įspėjimą. O daugiau jau žėsim.


PILDAU NES POMPA LEAVINO

Redaguota nario Blue__Nike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Titas_Sthanman
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Viskas priklauso nuo aplinkybių, jei blogas oras lauke, prie kompiuterio praleidžiu daugiau laiko, jei oras geras ir kol dar vis šilta lauke, daugiau laiko praleidžiu būdamas lauke. Bet per dieną sugebu išbūti bent jau mažiausiai 2 valandas.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Kaip ir minėjau pildydamas į grobimų prižiūrėtoją, jog noriu kažko pasiekti transporterių firmoje ir tai darau palaipsniui. Pradėjau nuo grobimo prižiūrėtojo, nors ir grobimu prižiūrėtojas esu neilgai, bet norėčiau firmoje pasiekti šiek tiek daugiau. 
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Iš pradžių atsižvelgčiau į taisykles, jei nepažeidė taisyklių, stebėsiu darbuotojo veiklą žaidime, kaip jis bendrauja su darbuotojais, atsižvelgsiu į aktyvumą bei ar subrendęs darbuotojas šioms pareigoms ir tikrai galėtu su jomis susitvarkyti.
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?: Skatinsiu pildyti prižiūrėtojų ataskaitas, tikrindamas ataskaitas atsižvelgsiu kiek treniruočių padaro žaidime, koks jo aktyvumas ir panašiai, pagal ataskaitas galėsiu stebėti jo veiksmus ir jei prižiūrėtojas mažai laiko praleis žaidime, ar pavyzdžiui grobimų prižiūrėtojas nefilmuos grobimų, paraginsiu aktyviau atlikti savo pareigas prižiūrėtojo poste.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Vesiu veiklas, padėsiu darbuotojams įsirašyti visas reikalingas programas apart spreado ir panašiai. Palaikysiu tvarka teamspeak kanale bei discord serveryje. Prižiūrėsiu kaip darbuotojai dirba firmoje, ne tik prižiūrėtojai. 
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?: Keičiant slaptažodį jei gaus pašaliniai asmenis, išmoovinsiu darbuotojus kurie sėdi afk kanale. Na ir prižiūrėsiu tvarką ts3 kanale.

Redaguota nario Titas_Sthanman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×