Jump to content
Cactus_Germis

Transporteriai | Nuolatinė atranka į prižiūrėtojus

Rekomenduoti pranešimai

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Juozapas_Pompa
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 4-5 h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Jau buvau kitokių laisvų pareigų šiuo momentu nematau. Reikia gelbėti firma piniguose xD
4. Kokią filmavimo programą naudojate?: Bandicam
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?: /pzu komanda, vaizdo medžiagos peržiūrėjimas.
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas
Svetima firma gorbimo metu, čytinimas, kenkimas, klaidų naudojimas, gydymasis su komandomis, rakinimas arba tazerinimas, mušimas rankomis, Drive-by naudojimo, kliūtys per pzu.
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?: Gautu pizdy nuo manes, o sjp liepciau baigti ir pasidaryti irodymus jog tai padare netycia, kad nebutu pretenziju.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:heraklis_mafia
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:3h-4h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:del firmos gerinimo ir darbuotuoju ugdymo, prižiurejimo,kad firma butu išauklėta,visi butu mandagus, kelti transporteriu firma i aukstumas, 
4. Kokią filmavimo programą naudojate?:bandicam
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?:nufilmuoti turėti irodymus, /pzu
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas:/vt, gydytis, per anksti /pusti čytinimas kliutys per pzu grime be uniformos, tazinimas serverio klaidu naudojimas
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradžios?:pranesčiau direktoriui arba vyr priziuretojui, arba bandyčiau duoti žodini ispejima, jei parašytu pretenzijas liepčiau jam pačiam už jas sumokėti

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Henre_Lmg
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:3-4h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Nes esu pasirengęs pademonstruoti ką galiu,manau tikrai tikčiau šitoms pareigoms,darbuotojai nedarytų jokių nesamonių visalaiką būtų teamspeak3 programoje,už mano vedamas veiklas nusipelnė darbuotojai gautų tam tikrą piniginį prizą.
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:Išmokinčiau visus darbuotojus reikiamas komandas kaip reikia grobti pastatą,kur stovėti kaip tinkamai pūsti žolė.
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:Nes jie išmoks,pradės normaliai viską daryti,tinkamai pūsti žolė,iškart pareiti į bazę kai direktorius ar pavaduotojas pasakys.
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:Na pirmiausia bus žodinis ispėjimas,jei poto vėl darys nesamonęs,tada jau imsiuos stipresnių priemonių,pranešiu valdžiai.
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?:Nes tai palengvina žaidimą.

Redaguota nario Henre_Lmgg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 20 valandas(-ų), Titas_Sthanman rašė:

Micro_Playz paliko prižiūrėtojo pareigas, ačiū už jo darbą mūsų firmoje.

Renkamas darbuotojų prižiūrėtojas, pildom!

Titas_Sthanman, transporterių pavaduotojas

Nu prasau leisk man kazka padaryt :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Antanas_Nolaiferis
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Mano aktyvumas darbo dienom būna 1-3h kartais būna 1-4h priklauso kada gryžtu iš mokyklos.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Kodėl būtent noriu užimt šias pareigas todėl nes tikrai jau esu nusipelnęs jau apie kelias savaites jau dirbu šiame darbe ir norėčiau šias pareigas šiuo metu išmėginti ir toliau kilti karjeros laiptais link pavaduotojo posto ir  galu gale jaigu perleis man tai gauti savo pirmąjį direktoriaus postą.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Ną  prižiūrėtojų atrankoje atsižvelgsiu i tai jog ar darbuotojai nėra pažeidę taisyklių  jaigu jokių taisyklių nėra pažeidę tai stebėsiu tų kūrie užpildė aktyvumą kaip dalyvauja visuose veiksmuose tai grobimuose ir paprastose veiklose.
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?:Visus prižiūrėtojus skatinsiu kad pildytų ataskaitas  tikrindamas prižiūrėtojų ataskaitas atsižvelgsiu i tai  kaip  atlieką prižiūrėtojas darbą ar tą dieną ką nors nuveikė gero  bei ar buvo aktyvus ir pravedė kokią nors veiklą ar nufilmavo grobimą taip pat paraginsiu visus prižiūrėtojus aktyviai pildyti ataskaitas nes manau jiems tikrai pravers ataskaitų pildymas už taškus jie galės nusiimti savo norimus prizus pavyzdžiui pasiimti vienos dienos laisvadienį arba važinėtis su nuosava transporto priemone darbo metu vienai dienai.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Na  tai ką veiksiu apart prižiūrėtojų tikrinimo tai vesiu darbuotojams veiklas , apmokymus kaip reikia taisyklingai pūsti žole grobimo metu  taip pat padėsiu visiems darbuotojams kūrie isidarbins po atrankos isirašyti keybindą ir į gta san andreas aplanką isirašyti cleo bei hpzor kuris palengvins darbuotojams kūrie pūs žole grobimo metu kad matytu kiek gyvybių jie turi ar jiems jau reikia pradėti pūsti žolę , beabejo atėjęs į vyriausio prižiūrėtojo pareigas tai prižiūrėsiu tvarką kanaluose kad kanalai visi būtų tvarkingi ir visi darbuotojai būtų sukviesti į teamspeak o ko nebus tai skirsiu su pavaduotojo ar direktoriaus leidimu ispėjimus , be to dar prižiūrėsiu tvarką ir discord kanaluose kad visi darbuotojai būtų pasikeitę nickname į žaidimo  ir beabejo prižiūrėsiu visų darbuotojų atliekamą darbą .
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?: A raidę naudosiu tokiems tikslams kaip slaptažodžio pakeitimui taip pat naudosiu ir kanalo užmutinimui , dar naudosiu šią raidę pašalinių žmonių pašalinimui kūrie leidžia muzikas kanale ir trukdo darbui taip pat naudosiu išmuvinimui kūrie  darbuotojai sėdi afk ir užsimutine numuvinčiau į afk kanalą.

Redaguota nario Antanas_Nolaiferis

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Micro_Playz
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:mano aktyvumas yra geras bet norėtusi geresnio iš mano pusės 6-12 vąlandu per dieną
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:pradekim nuo to jog manau esu vertas šio vyriausio priziurėtuojo posto dėl mano aktyvumo. O taip tai esu draugiškas mėgstantis pabendrauti, pakalbėti esu tikrai ne tylenis. lengvai randu kalba su beveik visaias žaidėjais. todėl manau galiu rasti bendra kalbą tiek su prižiurėtojais tiek su darbuotojais. nesu pasiekęs daugiau nei paprastas prižiurėtojas ir manau reike siekti šiek tiek aukščiau pac ąsmeniškai manau esu vertas vyriausio prižiuretojo pareigu jei gauciau vyr. Priž tikrai nepasišiukšlinciau firmoje ir tikrai pamatytumete jog suteikete tinkamui ąsmeniui.    
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas:visu pirma anketa anketos užpildymas daug pąsako apie pati žmogu jei anketa tvarkinga gali keliauti į antrą etapa kųreme visa valdžia aptaria kaip jis atsakinejo klausimus tiek forume tiek per ts3 ir nuspriandžia ir išrinkti jy ar atmesti
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?:aišku bandysiu stebėti kaip elgisis teamspeako kanale ir žaidime ar nedaro nesąmoniu ir panašiai. o antras būdas tai žiurėsim kaip pildo atąskaitąs .
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?:stebėsiu dąrbuotojus ar nebugina algos necheatina ir tirbsiu trąnsporterio darbą  
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?:jei tarkim  atėjąs pašalinis ąsmuo   garsus per sandboxa  iškikinščiau iš kąnalo ir pakeisčiau kanalo pw ir jei neis susitvarkyti su darbuotojais užmutinčiau kanalą 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Heraklis_Mafia
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 3-6Valandos
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Noriu patirti sunkesio darbo nei kaškada , noriu išmokinti darbuotojus kaško naujo bei stengtis išmokinti darbuotojus šaudyti/pūsti
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Darysiu atranką forume, jei labai trūks prižiūrėtojų ringsiu ir žaidime
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?: Bandysiu  dalyvauti jų kekvienoje veikloje ar net padarysiu forume skilty kad pildytų kad tikrai matyčiau kad jie kaška daro per diena , jei matysiu kad tas prižiūrėtojas neaktivus bandysiu šnekėti ir kalusti kodėl o jei nešnekės ir nesakys nušalinsiu ir rinksiu naują.
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Darysiu kas kart po vienas ar dvi veiklas už kurias bus gaunami prizai kaip pinigai ar rangų taškai 
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?: Editinti Transporterių pagrindinime kanale slaptažody, kick nepagidaujamus žaidėjus , naujų prižiūrėtojų surašymui bei jų M raidės uždėjimui :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Fre_Dez
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:1-5h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Nežinau dauguma firmų buves darbuotojų prižiūrėtoju tad norėčiau išbandyti kažka aukščiau.
4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Peržiūrėti kekviena asmenį įvrertinti jį iš vidaus, išores susidaryti bendra nuomone,įvaizdi ar jis tikrai gali atstovauti pretenduojamose pareigose peržvelgti jo dirbimo procesa kaip jis bendrauja su komanda serverio žaidėjais ar turi gerą reputacija serveryje ir ar tikrai nesigailėsite priiėme atsižvelgti kaip sekasi įgyvedinti tikslus ir ar jis tikrai vertas to posto.
5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?: Prižiūrėsiu lauksiu klausimų kai paklaus būtinai patarsiu ir atsakysiu  į visus klausimus, leisiu jiems pasirodyti kaip firmoje tikras prižiūrėtojas tikrinsiu kaip 
6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?: Veisiu veiklas transporteriams. Darysiu treniruotes tikrinsiu ataskaitas kaip jie ar gerai jas pildo. Žiūrėsiu tikrinsiu visus jog mokėtu naudotis visomis reikalingomis priemonemis.
7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?: Užmūtinti žaidėjus arba kanalą jei jie trukdo dirbti, iškickinti nereikalingus žaidėjus/pašalinius kurie niekuom nesusije su transporteriais.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Golden_Tree
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-7Valandos
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Noriu užimti naujas pareigas transporterių firmoje
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?: Mokinčiau pūsti bei dažniau daryčiau veiklas kuriose butu pasišaudymai
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?: Bus lengviau atlaikyti grobimus ar net šturmus
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais: Pradėčiau sakyti žodinius ispėjimus o jei tai  nepadės sakysiu direktoriui arbą pavaduotojui kad rašytu ispėjimus o gal net iš darbo išmetimas 
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?: Cleo kad įsirašyti Hpzor o Hpzor naudingas nes kai pradedi pūsti nebematai gyvybiu tad HPzoras padeda matyti gyvybiu likutį , keybinderis padedą pūsti greitai ir naudingai žole

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

GROBIMŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde:Heraklis_Mafia
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:2-5h.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:nes noriu padeti cactusui nes jam vienam sunku
4. Kokią filmavimo programą naudojate?:bandicam
5. Kokiais būdais bandytumėte užgaudyti pažeidimus grobimo metu?:/pzu filmuodamas keikviena sekunde
6. Išvardinkite 10 grobimo pažeidimų už kuriuos galima pildyti pretenzijas: gydimasis su privilegijomis vt darymas get to komandos per anksti putimas  musimasis su komandomis cytinimas kliuciu dejimas per pzu ir kliuciu virsijimas 
7. Kaip elgtumėtės, jeigu vienas iš savų darbuotojų grobimo metu pažeistų grobimo taisyklę pvz. pradėtų pusti žolę nepraėjus 5 minutėm po grobimo pradzios?: ispeciau kad susimoketu uz pretendzijas pats 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Problematic_Child
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: Priklauso nuo dienų. Tarkim pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais grįžtu tik 17:30h, nes einu į sportą. Bet galim imti 1-6h.
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:
: Noriu vesti veiklas, usiimti su darbuotojais, ir padaryti draugiškesnę firmos bendruomenę. Bei kažką pasiekti firmoje :)
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?: Žolės pūtima, gerinčiau pozicijas, kad nepraeitų ir neprarushintų. Gerinčiau reakcijas. Gerinčiau taiklumą.
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?: Išmoks gerai pūsti žolę, greitai reguoti. Būti atsakingams.
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais: TeamSpeak'e tai užmutinčiau kanalą, o žaidime bandyčiau tramdyti ispėjimai jei nepavyktų sakyčiau valdžiai.
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?: Cleo4: Kad veiktų HPZOR, o keybinder, kad lengviau pūsti žolę

fre_dez mldc

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

DARBUOTOJŲ PRIŽIŪRĖTOJAS

1. Jūsų Vardas_Pavarde: Golden_Tree
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 2-7Valandos
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?: Noriu užimti naujas pareigas transporterių firmoje
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?: Mokinčiau pūsti bei dažniau daryčiau veiklas kuriose butu pasišaudymai
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?: Bus lengviau atlaikyti grobimus ar net šturmus
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais: Pradėčiau sakyti žodinius ispėjimus o jei tai  nepadės sakysiu direktoriui arbą pavaduotojui kad rašytu ispėjimus o gal net iš darbo išmetimas 
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?: Cleo kad įsirašyti Hpzor o Hpzor naudingas nes kai pradedi pūsti nebematai gyvybiu tad HPzoras padeda matyti gyvybiu likutį , keybinderis padedą pūsti greitai ir naudingai žole

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Darbuotoju Priziuretojas
1. Jūsų Vardas_Pavarde:Pew_Paw
2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:4-7h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:renkti veiklas priziureti bendradarbius
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:trupuciuka taiklumo
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:taiklumo, ismoks geriau pusti kurie nemoka
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:pasidaryciau irodymus pranesciau pavaduotojams arba direktoriui
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?:keybinderis kad greiciau pustum su komanda /pusti cleo kad isirasytum I sampa o hpzor isirasyt I cleo kad matytum kiek turi gyvybiu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Darbuotoju Priziuretojas

2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:10-15h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:nes esu kuo puikiausei pasiruoses siomis pareiguomis turiu pilna ideju kaip pagerinti firmos darbuotojus ir panasiai. kalbant apie ideajas mano idejos butu tokios. visus darbuotojus paruosti grobimams okupacijomis ir panasiai. galbut dar klausite kodel reikia ruosti jeigu jie ir taip viska muoka? as pasakyti iskarto galiu kad per zoles praktika gal ir papucia bet kai vyksta grobimas jie bijo starus rinktis arba nepucia isviso tuos zoles.
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:negaisiu laiko nesamonems ir ir nauduosiu savo laika darbuotoju igudziu gerinima. man ypac svarbu kaip darbuotojai pasiruodis grobimo metu ar apiplesimo. delto as juos galiu tinkamai paruosti.
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:mano veiklos nebus ten nieko vertos tik tam kad ataskaitas uzpildyti. as darysiu tik praktines arba ygudziu lavinimo veiklas tam kad darbuotojai uzvaldytu visa filma ir nebutu slabakai kaip kaikurie dabar. 
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:esu saltu nervu ir sunervuoti labai sunku mane. del to as lauksiu kol atvyks iki bazes per tam duota laika ir jeigu neatvyksta su savo turimais yrodimais uzpildysiu ispejimus  ispejimu uzdejimo/nusiemimo skiltyje
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?:sitos visos programos laibai naudingos grobimo metu cleo per cleo keliami daugybe modifikaciju ir panasiai i cleo sio atveju reike kelti hpzor hpzoras ruodo givybiu skaiciukus nes kaip iputi 3 ar daugiau zoles tau neberuodo givybiu ir laiko o jei turi zmogus hpzora jam ruodo skaicius givybiu tam ir naudingas hpzoras o keybinder su keybinderiu galima ipusti zole su vienu migtuku paspaudimu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Micro_Playzzz rašė:

2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?:10-15h
3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:nes esu kuo puikiausei pasiruoses siomis pareiguomis turiu pilna ideju kaip pagerinti firmos darbuotojus ir panasiai. kalbant apie ideajas mano idejos butu tokios. visus darbuotojus paruosti grobimams okupacijomis ir panasiai. galbut dar klausite kodel reikia ruosti jeigu jie ir taip viska muoka? as pasakyti iskarto galiu kad per zoles praktika gal ir papucia bet kai vyksta grobimas jie bijo starus rinktis arba nepucia isviso tuos zoles.
4. Kaip tobulintumėte darbuotojų pasirodymą veiksmuose?:negaisiu laiko nesamonems ir ir nauduosiu savo laika darbuotoju igudziu gerinima. man ypac svarbu kaip darbuotojai pasiruodis grobimo metu ar apiplesimo. delto as juos galiu tinkamai paruosti.
5. Kuom jūsų vedamos veiklos bus naudingos darbuotojams?:mano veiklos nebus ten nieko vertos tik tam kad ataskaitas uzpildyti. as darysiu tik praktines arba ygudziu lavinimo veiklas tam kad darbuotojai uzvaldytu visa filma ir nebutu slabakai kaip kaikurie dabar. 
6. Paaiškinkite kaip susitvarkysite su nepaklusniais darbuotojais:esu saltu nervu ir sunervuoti labai sunku mane. del to as lauksiu kol atvyks iki bazes per tam duota laika ir jeigu neatvyksta su savo turimais yrodimais uzpildysiu ispejimus  ispejimu uzdejimo/nusiemimo skiltyje
7. Kaip manote kodėl yra svarbus cleo, hpzor, keybinder turėjimas darbuotojams?:sitos visos programos laibai naudingos grobimo metu cleo per cleo keliami daugybe modifikaciju ir panasiai i cleo sio atveju reike kelti hpzor hpzoras ruodo givybiu skaiciukus nes kaip iputi 3 ar daugiau zoles tau neberuodo givybiu ir laiko o jei turi zmogus hpzora jam ruodo skaicius givybiu tam ir naudingas hpzoras o keybinder su keybinderiu galima ipusti zole su vienu migtuku paspaudimu

Nematau į kokias pareigas būtent tu pildai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Fre_Dez del visiško nekompetetingumo ir nesutarimų su darbuotojais ,dramų kelimo buvo pašalintas nuo pareigų

Fake_Dollar Buvo paskirtas į vyriausiojo prižiurėtojo pareigas del Fre_Dez išreikšto nori perleisti pareigas ir mano bei firmos pritarimo firma vienbalsiai nubalsavo už

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.