Jump to content
Tadaksss_Lietuvis

Peikiu Koala_Stonkus (S.W.A.T pavaduotojas)

Rekomenduoti pranešimai

<12:59:30> You poked "Tadaksss_Lietuvis" with message: dalbajobas.
<12:59:46> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Galėsi sėdėti NDS
<13:00:00> You poked "Tadaksss_Lietuvis" with message: pzda kaip tu mane isgazdinai nuuu *Myliu LMG.lt*
<13:00:10> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Šaunu.
<13:00:30> You poked "Tadaksss_Lietuvis" with message: tu gali ten savo ciplionkas tenais gazdint bet ne mane durneli
<13:00:39> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Šaunu.
<13:00:56> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Patiko ane?
<13:01:05> You poked "Tadaksss_Lietuvis" with message: duok pw
<13:01:05> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Mums irgi vakar labai patiko
<13:01:30> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: ką tu pasakysi, vistiek mutei sėdi tai *Myliu LMG.lt* vps
<13:01:46> You poked "Tadaksss_Lietuvis" with message: tu debilas?
<13:02:02> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Dėja, bet ne.
<13:02:07> You poked "Tadaksss_Lietuvis" with message: bet matos
<13:02:12> You poked "Lukas_Lays" with message: duok pw
<13:02:26> "Tadaksss_Lietuvis" pokes you: Tai tu aklas turbut arba akynius reikia nešioti.
<13:02:42> You poked "Tadys_Kent" with message: sw duok pw
<13:04:25> "Lukas_Lays" pokes you: gm

kur, as nematau? ko nekalbi teamspeake? as ce esu durneli l;d

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 7 valandas(-ų), Profesorius_Iks rašė:

fūrose sedėjo pas Arnoldi buvo daunų daunas toks ir liko toliau. Atsičiūhink tu *Myliu LMG.lt* nuo to sampo daune. Gautum per ausį nuo to pačio Stonkaus ir sėdėtum *Myliu LMG.lt* toliau prilipęs prie monitoriaus, ašaras šluostytum arba už ausų į rūsį būtum nuleistas. Šokinėja jis gaidys, šokinėk geriau per pravienų tvorą, ten gal bent žulikams naudos padarysi. Toks ahujel bet *Myliu LMG.lt* tik baną gavęs bėga papeikimą rašyt. Va tuoj į mokyklą galėsi vėl kaskart gavęs španų į rurą bėgt pas socialines pagalbos prašyt. vienu žodžiu valink *Myliu LMG.lt* ciulpk byby persipjauk venas.

Pl, pl tai čia aš isijautes į žaidimą ar jus? + ne tavo papeikimas ką čia rašai? xD Ko čia verkiat, kad praradot pavaduotoją? Čia juk žaidimas. Išeikit į lauką, pakviepuokit grino oro, o nelinkėkit persipjauti vėnas ar kažkas panašaus. Sako, kad aš čia kažkoks nolaiferis ir nuo monitoriaus nenulimpu. Klystat. Turiu ką veikt apart LMG. + mokslai gerai sekėsi ir gerai seksis. Ir kokios pagalbos man čia prašyt? :D Čia jums matau reikia pagalbos, nes čia jau per daug. Realybėje siulo susitikti vien dėl paprasto žaidimo. Graudu tiesiog žiūrėt. Gerai baigiu kalbą. Sėkmės toliau varvinti akytes į monitorių. Ir @Gustis_Gustisss nepasigailėk jų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.