Jump to content
Deivis_Razer

[APKLAUSA] Ką daryti, kad serveris vėl atsigautu?

Kaip manote jūs?  

38 nariai balsavo

 1. 1. Kaip manote, ką reikėtu daryti?

  • Kad kėša grįžtu ir nors kažkiek atnaujintu.
   22
  • Kad grįžtų seni komandos nariai, kurie atnaujino forumą bei serverį
   16


Rekomenduoti pranešimai

Seni komandos nariai jokiu būdu nesugrįš, kadangi jau jiems nebe tas amžius, kad žaist, na, jei ir kai kurie sugrįžtu, tai tik manau žaistu po darbų, vakarais ir gal kažką darytų. Visas serverio tempimas į dugną yra tik dėl @Edga_Kesa apsileidimo, ir atnaujinimų darymas, kurie nėra tiek svarbūs, kiek galbūt kai kurie žaidėjų pasiūlymai. Galėtų bent padaryt tą normalią AntiCheat sistemą, tada bent jau tie patys renginiai būtų kokybiškesni. Dabar, belieka tik patiems išradinėti įvairiausias palengvinančias programas, kurios stabdytų nelegalių žaidėjų kenkimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kaip Jonas_Awp mynėjo - seni Komandos nariai ar seni projekto Dievai negrįš - nes ne tas amžius, ir kalbant apie jų grįžimą. Jų grįžimas nieko nepaįvairins, nieko nepakeis. Gal veixmo padarys, bet, norint, sugrąžinti projekto aktyvumą kuris buvo kaip 2014-2015 metais - atnaujinimai, bei pastangos dėl projekto dabarties bei ateities.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Manyčiau, kad turėtų grįžti pats pagrindinis serverio administratorius @Edga_Kesa. Kadangi vos tik atėję naujokai peržiūri pagrindinio serverio savininko profilį ir šis lankėsi prieš keletą mėnesių, iškart naujokai bėga iš serverio, kadangi iškart į mintis šauna mintis, jog čia veiklos išvis nėra ir nebebus ir čia būtų laiko švaistymas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Mano nuomone kaip daugumos kitų tai tūrėtų grįžti Edga ir daryti atnaujinimus. Serverio klaidas ištaisyt, pakeist senus objektus/interjerus, sukurt biznių sistema, nes jau belekiek laiko yra parašyta (Biznio valdymas jau gereitai) ar bent jau AntiCheat normalų padaryt, kad eventus eitų be trugdžių pravest.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×