Jump to content
Ben_Ryan

[APKLAUSA] Koks naujas treneris turėtu perimti Lietuvos rinktinės vairą ?

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų klausimas?: Kaip manote , kuris naujas treneris turi perimti Lietuvos rinktinės vairą į savo rankas ?
2. Apklausos terminas: 09-08     -      09-12
3. Apklausos tikslai: Sužinoti jūsų nuomones apie šį čempionatą , galimus pretendentus į LT rinktinės trenerius ir patį Lietuvos rinktinės žaidimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Nežinau , išsakysiu ir aš savo nuomone. Asmeniškai man taipogi geriausias variantas būtų Šarūnas Jasikevičius ( Kauno Žalgirio vyr. Treneris ) , bet... Yra vienas bet. FIBA langas prasideda tokiomis pačiomis dienomis , kaip ir Eurolyga. Mano mąstymu Šarūnas nemestu kelio dėl takelio ( aišku jį trauktu olimpiada ) nu bet Žalgirį dar kartelį išvesti į TOP8 ( ar net aukščiau ) prieš 15k sirgalių ? Sakyčiau jam tai yra pats nuostabiausias jausmas ( Taipogi sakė , kad niekada netreniruos Lietuvos rinktinės ) Todėl mano manymu Šarūnas atkrenta. Mano manymu pagrindinis kandidatas užimti trenerio postą tai būtų Benas Matulevičius , kuris profesionaliai atlieka visus scout'ingus , puikiai žino kaip reikia dirbti su tokiomis komandomis , nes jau turi aštuonerių metų ( bijau sumeluot ) bagažą. Jis taipogi labai unikaliai įtrauktu naujokus į rinktinę ir puikiai išnaudotu jų vidines savybes. Man asmeniškai realiausias kandidatas yra Benas Matulevičius ( Lietuvos rinktinės scout'eris ) . Bet taipogi yra tokių , kaip Jonas Kazlauskas ( Kinijos komandos vyr. Treneris ) , Rimas Kurtinaitis ( Maskvos Chimki vyr. Treneris ) ar net koks Darius Moskoliūnas ( Kauno Žalgirio vyr. Trenerio asistentas ). Laukiu jūsų nuomoniu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kaip matau vienintelis Ryano acc smegenų turi. Gal ir ne bambukas nusipirko acc... Visi sakot Šaras, o jūs nors pgalvojot, kad jam kinda po9xui ant tos rinktinės. Juolab, kad mačų dienos dubliuojasi su eurolyga, o tai ką su Žalgiriu daro Šaras yra fenomenas. Pats per kažkokią konferencija buvo sakęs, kad kol kas jis tikrai to daryti nenori. Kazlauskas dar būtų neblogas variantas, bet irgi sakė, kad jam jau įdomiau krepšinį per televiziją žiūrėti. Kurtinaitis vpš... Jei kas pamena jį. Moskuliūnas ar kaip ten tas Šaro vergas, vienintelis kuris turi perspektyvą ir gali kažką bandyti, bet viskas priklausys nuo LKF, tai sakyčiau tiesiog palaukit, o kai išrinks naują trenerį smerkit tik po jo pasirodymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Čia puse bahuriukų rašo visiškas pievas.  Visi mes puikiai matome ir suprantame, kad geriausias variantas būtų Šaras, tačiau to nebus, nes rinktines varžybos ir pnš. vyksta tuo metu kai Šaras Žalgirį vėda į top8, taip kad iki tol kol Šarūnas treniruos Žalgirį rinktinės į neiims. Manau geriausias variantas šiuo metu būtų Jonas Kazlauskas, Darius Maskoliūnas arba Kemzūra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Be abejo, norisi rinktinės trenerio pareigas jog užimtų pats dabartinis Žalgirio komandos vyriausias treneris (Šarūnas Jasikevičius), dėl jo pačio nuopelnų, bet, kitas manau puikiai rinktinės trenerio pareigas atliktų ir pats gerai žinomas Lietuvos krepšinio istorijoje Kazys Maskvytis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Galvojam visi apie vieną, bet žinom, kad neišeis. Realiausias iš išbandytų variantų būtų Jonas Kazlauskas, jeigu sutiktų apsiimt, bent kol LKF nusižiūrės tolimesnį  variantą ir kaip kalbėjo krepšinio “ekspertai”, jau išbandytas, patikimas ir dar po tokių kuriozinių situacijų, tinkamiausias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Paklausius ką čia žmonės kalba šitoj temoje, tai gal jūs geriau išvis tą krepšinį pamirškite. Nieko nesuprantat ir bazarinat.

Jonas Kazlauskas - atsisakė, jau du olimpinius ciklus (4 metai vienas ciklas) atidirbęs žmogus, pohui jam ant tos rinktinės.

Šaras - neįmanoma, kiek jūs čia galit prunkšt apie jį, nu tiesiog pasakė ne ir viskas, baigta kalba, kiek galima? O ir išvis kalbat, kad Šaras geriausias, neįtikėtinas treneris, juokinga. Nei jūs suprantat, kas padaro Šarą tokiu treneriu koks jis yra, nei jūs suprasit kada. O jei norit suprast, tai Šaras yra aukštos klasės treneris ne dėl derinių, žaidimo plano ar labai didelio arbitražo ties žaidimo skaitymu. Šaras yra geras treneris, nes jis sugeba visus įtikinti įsipirkti į savo sistemą. Ar tai būtų motyvacija rėkimu, ar kažkaip kitaip - Šaro gerumas slypi tuo, kad jo visi žaidėjai tiki jo autoritetu bei galimybėmis laimėti bet kurį žaidimą. Tam, kad tikėtų jie tomis galimybėmis ir būtų šimtu procentų įsipirkę į tą sistemą, reikia daugiau negu mėnesio turnyriuko kas metus, reikia viso sezono, o kartais net ir trijų, jog žaidėjas iš tikrųjų patikėtų Šaro sistema ir besąlygiškai aikštėje kovotų dėl pergalės, nesvarbu ar -20 ar +15 turim. Nesvarbu ar dugne turnyrinės lentelės ar viršuje sėdi komanda - Šaras sugeba išspausti iš savo auklėtinių šimtą procentų bet kuriuo laiku. Kas čia ginčytis norėsite, kad neteisus aš, tai tiesiog pažiūrėkit į Žalgirį pradžioje sezono ir gale. Pradžioje sezono, kuomet legionieriai dar ne visu šimtu procentų pasitiki sistema, nelaiko Šaro tokiu autoritetu su kuriuo į karą eitų Žalgiris visada atrodo prasčiau negu gali atrodyti. Gale sezono, kuomet jau visa komanda mato trenerį kaip mozę kuris praskyrė juodąją jūrą, tada jau Žalgiris rodo rezultatus geresnius negu bet kas tikisi iš jų. Kitas dalykas dėl ko Šaras yra matomas kaip vienas iš geriausių EL trenerių yra ne tik ta priežastis, jog jis motyvuoja įsipirkt žaidėjus į savo sistemą, JIS PATS gali išsirinkti žaidėjus. Jam Žalgiryje tiek laisvės, jog jis pats kaip GM renkasi kas už jį žais ir kas nežais (nu žinoma pagal biudžetą). Taip nebus su Lietuvos rinktine. Nepaskambinsi Daviesui ir sakysi a girdi draugeli, ateik lošt už mus. Turi 15-16 žaidėjų ir iš jų turi išsirinkti 12.  mėgsti tu ar nemėgsti, geri ne geri, dirbi su tuo kas duota. Kalbant apie techniškumą krepšinio, vienintelė dalis kurioje Šaras išsiskiria nuo kitų trenerių tai yra timeout playsai. Kai subraižo dėrinuką iš po pertraukėlės gerą, kuris veikia pora atakų ir pastumia spurtuoti komandą. Šioje vietoje tikrai spaudžiu dešinę, Šaras elitas. Bet kas iš to, jeigu jo sistema visiškai netinka rinktinei ir jis pats nenori jos treniruoti? 

Maskvytis - nu nėra čia ką kalbėti, duokit jūs jam tą vairą ir tegul dirba. Maskvytis irgi nėra kažkoks įspūdingas treneris, tikrai ne Kazlauskas ir ne Sireika, bet Maskvytis yra vidutinio lygio specialistas kuris yra jau dirbęs su trečdaliu mūsų rinktinės, jaunimo rinktinėse (Ulanovas, JV, Giedraitis, Butkevičius), vadinasi jis jau yra pažįstamas su TREČDALIU mūsų rinktinės, čia 4/12 žaidėjų. Vadinasi jis jau žino jų tendencijas ir yra parodęs jiems, kad jis yra vertas gerbti treneris. 

Kurtinaitis - neblogas variantas, nes tikrai išmano krepšinio žaidimą, bet turi per didelį ego, clashins su dauguma žaidėjų, čia bus cirkų konkrečių.

Kemzūra - 2011 EČ namuose. 2012 Londono Olimpiada. Outcoachino Kemzūrą į vienus vartus VISI treneriai, makedonai, australai ir dar šimtas panašių cirkininkų tiesiog nusivalė batus ant šio specialisto galvos. Paimkit jūs jį į rinktinę ir tada galit iškarto traukt Kleizą iš pensijos, nes viskas ką jis sugebėjo tai tik sėdėt ir žiūrėt kaip Kleiza 2010 metais vienas prieš visą pasaulį žaidė.

Sireika - neblogas specialistas, panašiai kaip Maskvytis.

Maskoliūnas - eikit jūs n**** su tuo savo Maskoliūnu, jam daržus ravėti ne treneriu dirbti. Čia tas pats snukis kur 3-2 aikšte ginasi prieš pick n rollą. Nepatiko 9-16 vietos čempionate? Galėsit verkt kai išvis į tuos čempionatus nepateksim.

Tomas Pačėsas - gaila jau į treniravimo pensiją išėjęs, užsiima vadyba šiais laikais, bet pagal mane tikrai geras treneris atitinkantis Lietuvos standartus. Nebijo pastatyti žaidėjus į vietą, išmano krepšinį tiek senąjame žemyne, tiek pasaulyje, tikras gynybos specialistas ir ne kartą parodęs kad moka išnaudoti žaidėjų stipriąsias vietas puolime. (Gdynėje DMO karjėros metus žaidė)

Tiek žinių apie normalius kandidatus, kas ten Matkevičių kiša, tai atsigaukit, jis net skautingo pagrindinio nedaro, apie ką jūs kalbat :DDDDd. Nulis autoriteto iš žaidėjų pas jį bus ir bus tokia klounada kokios dar nematėme. O ką kalba eina apie Fizruką tai tikrai nemaloniai nenustebino. Visą laiką sakiau, kad klounas konkretus Adomaitis, bet šitam čempionate va ir parodė, kad būtent klounas ir yra. Nežino kada imt timeoutus, nežino ką į aikštę leist prieš kokius žaidėjus. Nemoka išnaudoti komandos stipriųjų pusių, viskas ėjo tik ant kūrybos, nesimatė jokios minties, komandinio darbo puolime. Visą laiką tas pats dėrinys. Du prieš du, išbėga gynėjas prieš didelį ir meta floaterį. Nu arba įmeta į post-upą Ulanovui, JV, Saboniui o tie jau padėk dieve kad kažką parodytų. Neveiks toks žaidimas. Nusileidžiame mes talentų lygiu visam pasauliui. Reikia gero, paruošto krepšinio kuriame žibės mūsų stipriosios pusės. T.y. Centrai ir lengvieji kraštai. Visiškai neišnaudotas Kuzminskas visą čempionatą, kodėl jį state į PF, kai jis turi sprogstamosios jėgos daugiau negu bet kuris kitas SF. Kam tą Mačiulio karkasą aikštelėje laikyti kai jis po traumos, nebeturi visiškai jokios nė jėgos nė atletiškumo, nė puolime nė gynyboje. Kas pamena Mačiulį tai žino, jog jo visas žaidimas buvo paremtas agresyvumu, judėjimu gynyboje (kas pamena 2010 PČ du iš eilės stealai prieš ispanus ketvirtfinalį, comebackas nesveikas buvo). Kas pamena 2015 EČ kai 33 prieš gruzinus užmetė. Žaidimas aštriai prie krepšinio, nebijojimas mesti, perėjimas į greitą puolimą, puiki gynybinė IQ, viskas tiesiog zjbs. Nu bet dabar 2019, Mačiulis vos pajuda, kam jį ten laikyti? Nu tikrąja ta žodžio prasme jokios naudos, kai ant suolo sėdi Ulanovas, Butkevičius o Kuzminskas žaidžia nenaturalią poziciją. Siaubutis irgi geras siaubas, konkrečiai grybą pjovė visą čempionatą, ir puolime ir gynyboj konkretus nulis. Fizrukas prapi*** rungtynes su francais taip žiauriai mum, aiškiai matėsi, jog Gobertas turi problemų ginantis ant perimetro, nepakyla laiku, tai kodėl neleist Saboniui Pick n Popint? Tam Pačiam Jankūnui kur jau tik šešėlis aikštej laksto galėjo duot daugiau PnP galimybių, nes tokiose jis geriausiai jaučiasi, bet ne, reik lįst po kašiu ir bandyti kažką įrodyti prieš Gobertą. Klounada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×