Jump to content
Offline_Maatas

Offline_Matas užblokavo Zygis_Budrys

Rekomenduoti pranešimai

Jei buciau naudojas aima matytusi. Per jusu video as lakstau greitai o tuo metu buvau ant kelio todel taip ir buvo. Sorri kad mezonas yra best internetas xD. Bet siaip jokio aimo nebuvo ner ko mazint nes sis video ta irodo. Pradejau filmuoti tada kai sukilo pingas nes man nesieme hp del priezasties kaip dabar jeigu uzbanintu+ pirma sekunde matosi kai man atsigauna pingas ir viskas ivyksta zaibo greiciu. Labos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Iš tokio atstumo su uzikais taip pataikyt? Ypač kai drožei be sustojimo, be spreado taip niekaip nepataikytum, o ir matosi kad nusisukes pataikei tas kulkas. Į visus drožei net nežiūrėdamas. Nesimazink dėl pingo, jei nepatvirtins bannedo, tai ir žlugs lmg.. per tokius amžinus čyterius siekiančius aukštumų kurių jie niekad nepasieks.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tipo ka tu cia bazarini ? :D Grn puikiai matosi kad as tuo metu buvau ant asfalto kai "begiojau prie jusu" tai yra sukiles pingas butu aimas butu matesi per video kai saudau arba spreadas. puikiai matosi kad pas mane taikinukas pleciasi. Jei galvoji kad turiu keybinda kuris kas tris sekundias ijungia isjungia sprada su aimu tai aik galva issiplaut. Ir idomu kurioje vietoje aimas kai atsitupes saudau u cactusa ir taikinukas net link jo nejuda nes tsg didelis sencetivity pelytes ir praeina nu zd. ner ka bazarint palauk ap pats pamatysi. 

Plius @Cactus_Germis pries mirsti negalima kiek zn atsijungti + jei esi gaudomas. o vidose puikiai matosi kai pries mirti atsijungi kad nesestum. Nieko nesakau bet cia toks pastebejimas minimalus ;p

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Offline_Matas rašė:

Per tas tris sekundes labai lengvai gali išjungt viską, nemanau kad esi tas molis kuri neparašytų ''aim'' arba ''spread'' per tris sekundes:)

seni kai tu aima isjungi komanda zaidime buna :D sprada isjungi praeina 2-3 sekundes kol isnyksta uzrasas desniam kampe pacioj spreadoff tai manau ties ta vieta galim ir baigt gyncitis ir tiesiog nevark. Numeciau video kuriam puikiai matosi tas tavo+cactuso+ir dar keliu transporteriu 'aim' plius jei naudociau aimo tikrai nefilmuociau saves ;p geriau parasyk @Arnold_ZuIikas kas buna kai zaidejas pries mirti su starais kuris yra saudomas atsijungia ;p 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

stai jusu video kai man lagina. Kai gyvybes vos krenta. O as saudau i viena taska o ne i zmogu i jusu sakoma "aim" https://streamable.com/j21g1 @Arnold_ZuIikas ju paciuose yrodimuose kituose matosi kad nieko as necytinu o man yra pingas bet jie apkarpe visa video tik tam kad pakenkti. 

https://streamable.com/j21g1

PUIKIAI MATOSI KAI AS SAUDAU I VIENA TASKA IR JUDU I PRIEKI NORS ESU UZSIBUGINES. nu zodziu nezinau ka cia dar tiek laiko mastyt :(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.