Jump to content
Vilius_Venturas

ANALIZĖ Į DYLERIŲ DIREKTORIŲ

Rekomenduoti pranešimai

ANALIZĖ Į DYLERIŲ DIREKTORIŲ

Rinkimais galiu ganėtinai pasidžiaugti, kadangi kandidatų buvo pakankamai daug, iš kurių Direktorių Priežiūra sugebėjo išsirinkti 3 pagrindinius. Šie kandidatai buvo stebimi bei įvertinami pagal savo aktyvumą, praeitus valdžios kėdžių potepius bei norą užimti šias svarbias pareigas. Kaip ir visiems aišku, Dylerių direktorius šiuo metu reikalingas kuo aktyvesnis, kuo galingesnis, kadangi situacija šiuo metu yra tragiška, ypač nusikalstamųjų pusėje. Netempęs toliau gumos, kviečiu visus susipažinti su kandidatais bei naujuoju Dylerių direktoriumi.

 

Budrys

Pirmas kandidatas, pirmoji rinkimų nesėkmė. Kodėl gi nesėkmė? Tuoj išsiaiškinsime. Tradiciškai pradėkime nuo kandidato anketos pateikimo. Anketa iš visų trijų pagrindinių kandidatų savo turiniu pasižymi mažiausiai. Anketa užpildyta, matosi, kaip į kokį darbą, tačiau pačio turinio esmės dar nevertiname, kalbame apie apimtį. Tačiau gal iš tos mažos apimties rasime turiningą anketą, kurioje rasime viską, ko ir prašome? Pasižiūrėkime. Pasiekimų esi turėjęs, tad žinai, kaip elgtis su turimomis pareigomis. Suvoki jų esmę bei svarbą. Priežasties aiškios nepateikei, būtent dėl ko rinkaisi Dylerių firmos direktorių. Tu atsakei, kodėl būtent ši firma tave traukia, tačiau šio klausimo klausia vos ne kiekvieno darbo atranka. Mes tikėjomės sulaukti brandaus bei solidaus atsakymo, kuriame būtų viskas tikslu bei aišku. Toliau skaitant tavo anketą matosi aiškus nesugebėjimas išdėstyti savo minčių tolygiai bei rišliai, daug gramatinių klaidų, sakiniai, kurie nesudaro jokios prasmės, kas jau labai aiškiai parodo, jog skubi, arba trūksta mažos dalelės suvokimo. Iš ties su kiekvienu klausimu darosi vis sunkiau ir sunkiau analizuoti. Pabaigęs suvirškinti tavąją anketą, patikrinau aktyvumą, kuriame irgi nepasižymėjai kaip žmogus, kuris šiuo metu gali užimti tokias pareigas. Siūlau tau nenusiminti, išanalizuoti gerai savo klaidas ir bandyti sėkmę kitą kartą. Tau skiriama trečioji vieta rinkimuose. 

 

Menco

Antrasis mūsų kandidatas, kuris pateikė solidžią, bet per daug nepasižymėjusią anketą. Joje galime rasti trumpą apimtį, tačiau jau šiuo atveju - žodžiai dėliojasi tvarkingai, sakiniai sudėlioti rišliau. Skaityti bei analizuoti įmanoma. Priežastys, kaip ir pastarojo kandidato - galima sakyti - vienodos. Tave ši firma žavi, ją kaip ir pats sakei esi nusižiūrėjęs jau ganėtinai seniai, tačiau nepakakdavo to drąsos lašelio išbandyti savo jėgas. Pasiekimų skiltyje esi pasižymėjęs nusikalstamosios pusės atstovas - tikras Tiuninginis. Tai jau parodo, jog patirtį esi sukaupęs bei turi gerą suvokimą, kaip valdyti bei išlaikyti nusikalstamą firmą. Skaitant tavo anketą toliau, susidomėjau ties klausimu apie santykius su kitomis nusikalstamomis frakcijomis. "Su fūristai palaikyčiau agresyvius santykius". Labai įdomu girdėti, jog esi pasiruošęs kovai su įvairiomis frakcijomis, ne tik teisėsauga. Rodo tavo norą užvaldyti serverio darbų viršūnę, pasitikėjimą savimi bei prisitaikymą prie įvairiausių situacijų. Karas tarp savų frakcijų yra nuolat įdomus reiškinys, tiek jame dalyvaujant, tiek jį stebint. Taip ir atsiranda dažniausiai aršiausios dvikovos, kuomet akis į akį susiduria dvi firmos, ir jų tikslas tik vienas - nugalėti ir pasiekti savo viršų. Idėjų skiltyje nieko ypatingo nepateikei, paprasta rangų sistema, kuri jau yra nebe idėja manyčiau, o projekto dalis, kuri privalo būti kiekvienoje firmoje, ir idėja su ginklų konvojumi, kurią įgyvendinus tu išrinktum 4 darbuotojus, kurie vairuotų tr. priemonę konvojaus metu. Nieko ypatingo, nieko pritraukiančio. Peržiūrėjus tavąjį aktyvumą, jame irgi nepasižymėjai per daugiausiai, tačiau iš dalies suprantama, 3 savaites laukiant analizės bet kuris prarastų norą toliau laukti. Išanalizavus visus aspektus bei sudėjus į vieną mišinį, būtum sąlyginai geras kandidatas užimti šią kėdę, tačiau buvo pora dalelių, kurių pritrūko, kurias užpildyti galėjo šių rinkimų laimėtojas. Nenusimink, išanalizuok savo klaidas bei bandyk savo jėgas kitą sykį, dėkui už dalyvavimą. Tau skiriama antroji rinkimų vieta. 

 

Boxas

Mūsų paskutinis kandidatas, paskutinis vilties lašelis šiuose rinkimuose. Kaip ir su kitais kandidatais - pradėsime nuo pačios anketos turinio bei apimties. Anketa iš pirmo žvilgsnio matosi patraukliai, matosi didelė apimtis, matosi įdėtas darbas, nepagailėtos kelios sekundės. Pereikime prie anketos turinio. Perskaitęs anketą nustebau, kadangi prieš tai tikėjausi, jog anketa bus paremta kiekybė > kokybė faktoriumi, tik tam, jog atrodytų įdomesnė bei rimtesnė. Mano nuostabai, pakeitei nuomonę. Tikslai tavo prasideda kaip ir kitų kandidatų - žavi firma, tačiau skaitant toliau matosi, jog yra užsidegimas, tikra liepsnelė valdyti BŪTENT šią firmą. Didelis bei riebus pliusas tau į kišenę. Pasiekimų atžvilgiu savo konkurentams nusileidai, tačiau, vertintant tavo pavaduotojo epochą, pasirodei tikrai neblogai, galbūt net ir drįsčiau sakyti, jog tikrai gerai. Esi subrendęs žmogus, kuris tikrai neišnaudotų šių pareigų veltui, supranti jų svarbą bei reikšmę ne tik tau, bet ir visam projektui. Kalbant apie santykius su kitomis firmomis teigi, jog palaikytum gerus santykius su visomis nusikalstamomis grupuotėmis iki tol, kol jie tavo Dyleriams pradėtu kišti pagalius į ratus. Šaunu žinoti, jog esi pasiruošęs stovėti už savo firmą bei darbuotojus iki pat galo. Idėjų aspekte pasižymėjai tikrai labai. Šios idėjos negalėčiau sakyti, jog labai išskirtinės ar pagyvinančios firmą, tačiau jos buvo apgalvotos išdėstytos nuo A iki Z. Labai geras ženklas, žinant, jog žmogus kandidatuojantis į direktoriaus poziciją yra išsikėlęs aiškią sau viziją, kaip turi atrodyti jo tobulas kolektyvas bei jo darbas. Peržiūrėjus tavo aktyvuma radome paskutinį įtikinantį faktorių, kuris negrįžtamai nulėmė Direktorių Priežiūros spręndimą suteikti tau Dylerių direktoriaus pareigas. 

 

 

Direktoriui neišbuvus poste 30 dienų, direktorius bus perleidžiamas antros vietos nugalėtojui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×