Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Pan_Cake

Prisistatau Darius_Kille

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Darius_Kille
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Darijus, 13
3. Miestas, kuriame gyvenate:  Žemaičių Naumiesčio miestelyje
4. Jūsų pomėgiai, hobiai:  hobis pažaisti samp rp serverį LMG, sportuoti ir būti su draugėmis(klasiokėmis)
5. Gerosios/blogosios savybės: gerosios- esu draugiškas blogosios- esu nervuotas dažnokai ir biški pavydus
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?:  Turiu katiną bet juokingas vardas- Pyška  ir turiu šunį vardas- Maksas
7. Ar turite sesių, brolių?:  turiu du brolius ir viena sesę
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?:  man pasiūlė pabandyti Gta SanAndreas Multiplayer pažaisti mano kaimynas ir padėjo atsisiūsti tai buvo 2016 metais
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą):  neturiu pasiekimų išvis
10. Jūsų tikslai serveryje: na nežinau tapti žinomas gerai serveryje ir norėčiau siekti veiklų prižiurėtojo kokioje firmoje
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Cactus_Germis Apsauginiai
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?:  mėgstamiausia mano frazė tai tikriausiai būtų Kas yra? tu skatyna :D
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?:  Neturiu, o gal ir turiu, nes nelabai žinau ką tai reiškia :D
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina):  Sėkmės 
15. Jūsų nuotrauka (būtina)https://imgur.com/a/K9LXpWX

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 3 valandas(-ų), Jimmy_Greens rašė:

:ĎDDDDDDDDDDDDDDDD

13 Metų? Nepisk proto :Dd Sėkmės

kas nepisk, dar pabazarink nujungsiu supratai?

prieš 1 valandą, Deivisss_Zamasu rašė:

@lauriss_samperis ziurek is tavo kaimo sitas :Dddd. Zdrw Darijau ir paka

tas 13 tave sulauzytu, tai geriau net nebazarink. 

zdarova vierchas, nemusk tik manes, malonu susipazint nors ir taip jau pazystami

kada parukom? 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.