Jump to content
Piktas_Lukas

Piktas_Lukas pasiekimai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki! Taigi per savo žaidimo erą esu sukaupęs ne mažą patirtį šiame projekte, todėl noriu pasidalinti savo patirties bagažu!

Baikerių pavaduotojas 2012.07.12-2012.09.05

Taigi mano kelias prasidėjo būtent nuo šios frakcijos, jeigu galima taip išsireikšti tai buvau visiškai žalias šitame žaidime, tačiau motyvuotas ir kupinas idėjų. Viskas prasidėjo nuo to kai pamačiau jog yra atranka į Baikerių firmą, aš kaip tik turėjau pakankamai patirties, todėl pabandžiau ir man pavyko gauti darbą. Praėjo viena savaitė, antra, darbe sekėsi labai gerai ir direktorius nusprendė jog reikia surasti sau pagalbininką, nes tuo metų postą paliko kitas, ir man pabandžius sudalyvauti atrankoje pavyko gauti pavaduotoją, tas laikas buvo neįkainuojamas, nes puikiai sekėsi laikyti firmą su direktoriumi, buvome puiki frakciją iki to laiko kol direktorius paliko postą ir taip 2012.09.05 palikau ir aš savo pirmą postą.

Dylerių pavaduotoja/direktorius 2012.09.15-2013.01.12

Šį darbą labai gerai pamenu, nes jis buvo mano išsigelbėjimas ir naujos eros pradžia. Dar tą patį vakarą kuomet palikau pavaduotoją(ne savo noru), teko ieškotis naujos šeimos ir ją atradau dylerių firmoje. Nepraėjo nei keletą dienų, direktorius pasiūlė man pavaduotoją su tikslu, jog padėsiu jam iškelti firmą į aukštumas ir davė net laiko apsvarstyti viską. Kurį laiką pagalvojus nieko nelaukdamas priėmiau naujus iššūkius ir išbandymus, su šia firma pirmos savaitės buvo katastrofa, kadangi žaidėjai buvo neaktyvūs, nieko nenorėjo, direktorius pradėjo svarstyti apie savo posto palikimą, tačiau jam pasitarus su keliais savo draugais jis nusprendė, kad man perleis oficialiai dylerių firmą, tai buvo pirmas kartas kuomet aš tapau firmos galva ir po to laiko kai jis perleido man postą aš jį šiltai priėmiau į pavaduotoją, nes žinojau, koks žmogus yra ir kokios mintys pas jį galvoje dedasi.

Fūristų direktorius 2013.02.08-2013.05.20

Palikus dylerių postą dėl tam tikrų priežasčių prasidėjo tikroji ir taip galvoju geriausioji mano eros pradžia, nes tuo metu paėmiau pačią stipriausią frakciją su priešakyje puikių bei motyvuotų vaikinų. Atsiradus atrankai į fūras aš užpildžiau anketą ir pabudęs vieną rytą negalėjau suprasti kas vyksta, nes sveikinimai ėjo vienas po kito, tada įsijungiau forumą, ir pastebėjau, kad naujas fūristų direktorius esu būtent aš, tuo metu, net sunku buvo patikėti kas vyksta, nes tuo metu fūristo darbas buvo pats pelningiausias ir norimiausias darbas, o aš tapau tos firmos galva. Ir tuo metu kol firma buvo mano rankose, buvome viena stipriausių frakcijų žaidime, viskas sekėsi, vertėme vieną teisėsaugos pulką po kito. Tačiau viskam ateina pradžia ir pabaiga dėl tam tikrų priežasčių reikėjo palikti postą.

PD/FBI pavaduotojas/direktorius 2013.06.12-2013.09.25

Palikus fūristus kurį laiką išvis nesistengiau imti jokio posto. Tačiau praėjus kiek laiko, pasiūlė prisijungti prie PD/FBI komandos, man iškart siūlė pavaduotoją, bet aš pasielgiau kitaip, atsižvelgdamas į daugumą vaikinų, kurie dirbo tuo metu teisėsaugos komandoje nusprendžiau, kad iš mano pusės bus ne pagarba jiems, kad aš nebūdamas darbe iškart tapsiu pavaduotoju, todėl viską pradėjau dirbi nuo nulio. Pradirbus kiek laiko, vėl gavau pasiūlymą tapti pavaduotoju, o ir dauguma darbuotojų palaikė mane ir skatino eiti, todėl nusprendžiau, kad reikia nedvejoti ir priimti pasiūlymą, tuomet su PD/FBI komanda tapome viena geriausiu darbų LMG žaidime, suradome daug naujų dalykų, kaip sugauti nusikaltėlius, įsteigėme komandas atsakančias už tam tikrus nusikaltėlių gaudymus. Ir laikui bėgant tiesiog pasakė, kad aš perimsiu vairą firmos ir mano era PD/FBI ėjo iki 2013.09.25. Tuomet palikau postą aš.

Mechanikų direktorius 2013.10.29-2014.01.03

Tuomet save atradau naujame darbe, tokiame neutraliame, kur nereikia daug pastangų ar didelės iškrovos. Su mechanikais buvome gan stipri bei neutrali firma, nes kiek dirbau visą laiką darbuose, visi žaidėjai buvo motyvuoti, siekti tikslų, todėl gan lengva buvo laikyti firmą. Su šia firma viskas buvo gerai, net sunku kažką daug plėstis.

GTA modifikacijos moderatorius datos nepamenu ir aprašymo nebus.

Aišku, per visą tą laiką buvo daug sugrįžimų, bet pasidalinau tais geriausiais įspūdžiais. Noriu pasidžiaugti tuo, kad buvo tų kurie tikėjo manim, skatino, tariu didelį AČIŪ jiems. O dabar nauji tikslai yra užimti naujas pareigas ir to sieksiu. Ir noriu pasakyti tiems, kurie galvoja, kad yra sunku tapti valdžios atstovu, taip nėra, turit visada tikėti ir įdėti daug noro! Tikėkit savimi ir sėkmė pati ateis! Jei kam kyla kokių klausimų drąsiai rašykit, atsakysiu.

Ačiū, kad skaitėte, pagarbiai Piktas_Lukas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.