Jump to content
Lukas_Hybridas

Lukas_Hybrid užblokavo Dovis_Netas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Hybrid
2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Dovis_Netas
3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 1 video susiletinus matosi, jog naudoja kolumbiskas, taipogi mano abidvi anticheat sistema rodo, jog zaidejas naudoja rapid, kitaip pasakius "kolumbija" na, o video pabaigoje galime pastebeti jog zaidejas gauna kick nuo sistemos del rapid fire. 2,3 video irgi galime siek tiek izvelgti zaidejo kolumbisku kulku, taip pat parejo kickai nuo sistemos. Stebiu tave jau 3 dienas ir ngl uzbanint, nes sedziu dbr prie sudino pc, bet manau  irodymu uzteks.
4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/12pat , https://streamable.com/66ihu , https://streamable.com/g01p5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Pirmame video 5 žmonės šaudę į tą vieną asmenį, tai kodėl dabar Dovis yra kaltas? Kituose video irgi tas pats visi šaudė ne vien Dovis. Trūksta pagrindžiamų įrodymų, kad būtų galima teigti, kad čytinimas. Be to anticheat sistemų kaip žinau negalima naudoti, bei pamiršai ping nufilmuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Bent video susilėtinai? Tą padarius galima laisvai pastebėti, kad būtent Dovis šaudo į tuos asmenis ir būtent jo kulkos atima per didelį kiekį gyvybių. Pingo nematau priežasties filmuoti, nes jis čia niekuo nepadės. Dėl anticheat beto, parodyk man taisyklę, kad jų negalima naudoti. Ir nebesikišk ar reikės paviešinti video, kaip bandei mane papirkti, jog ištrinčiau savo užblokavimo anketą. To nepavykus padaryti, nes supratai, jog Dovis ištikrųjų naudojo neleistinas programas, dabar pradėjai ieškoti visokių atmazų.Anyway mano ir serverio anticheat abi sutinka, kad būtent Dovis naudojo neleistinas programas, o mano pateikti įrodymai paliudija tai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×