Jump to content
Eimis_Mag

Pristatau Eimis_Mag

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimis_Mag
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Legalus mano vardas - Eimantas, šiuo metu man yra 19 metų
3. Miestas, kuriame gyvenate: Šiauliai
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Esu geek’as, pomėgiai susideda iš vaizdo įrašų montavimų, retkarčiais programavimu, domiuosi apie automobilius, tinklininis.
5. Gerosios/blogosios savybės: Esu sau pačiam griežtas, nuolat save stumiu siekti kuo daugiau, darbą atlikti kuo profesionaliau. Esu draugiškas, atlaidus, nemoku rimtai pykti ant kitų, kartais būna, jog užsivedu per greitai, bet ir greitai atleidžiu. Esu savikritiškas. Manau tiek manųjų sąvybių užteks šiam kartui. 
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Šuo - Luna.
7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu sesę.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau 2012 metais, tačiau rimtai žaisti pradėjau tik 2017 metų viduryje.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Dylerių 2x, Fūristų, SWAT, Medikų pavaduotojas, SWAT, Policijos 2x, FTB, Medikų direktorius.
10. Jūsų tikslai serveryje: Turiu vieną tikslą - smagiai praleisti laiką bei sukurti aplink save tokią pačią atmosferą kitiems. Tuo pačiu bandau siekti aukščiau direktoriaus ar pavaduotojo pareigų. Svajonė - Forumo Moderatoriaus pareigos.
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Teisėsaugą. Esu serveryje pramintas mentu, mentas ir būsiu. Didžiausią įspūdį man padarė Mat_Himplin paskutinioji Policijos era, kurios metu buvau FTB agentų direktorius, vien dėl šio žmogaus galėjo ir mano firma klestėti ir toliau skambėti dar iki šiandien.
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: “Be the change you want to see in the world”
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Projekte autoritetų kaip ir neturiu, kadangi iš kiekvieno sutikto žmogaus gali kažką naujo išmokti. Na, o realiame gyvenime autoritetas alternatyviojo roko grupės lead singer’is - Dan Reynolds (Imagine Dragons)
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina)

15. Jūsų nuotrauka (būtina)https://www.part.lt/perziura/d4619ed520c1109ec1172e2ead2258d7405.jpeg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 34 minutes(-čių), Arnold_ZuIikas rašė:

Labas Eimanatai malonu <3

A girdi girtas gal tu neatdakinek i temas tj gausi isp grazuoluk. Malonu, nesi paminejęs mano best medikų eros, todė nelinkėsiu gg irl ir gg ing. Dawaj lauk mana prisistatims bud geresnie. Ai ps ne svajone fmv, busimas fmv pataisyk drg klaida radau ner uz ka.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 10 minutes(-čių), Lukas_Hybridas rašė:

A girdi girtas gal tu neatdakinek i temas tj gausi isp asiloide. Malonu, nesi paminejęs mano best medikų eros, todė nelinkėsiu gg irl ir gg ing. Dawaj lauk mana prisistatims bud geresnie. Ai ps ne svajone fmv, busimas fmv pataisyk drg klaida radau ner uz ka.

Niekas nežino dar būsimas ar ne būsimas. Laukiu nesulaukiu tavojo prisistatymo ;) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nu sveikutis Eimuti. Tai malonu, kad prisistatei, nors daugiau apie tave žinosime. Šaunu! Sėkmės tau šiame serveryje, bei asmeniniame gyvenime! ;) Manau tikrai sutarsime, kaip ir šiuo metu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Inferno_Player rašė:

Dunce sv, nors ir pažįstu, nes rankom jau lenkėm rėkyvoj, bet vis tiek pasisveikinsiu dar kartą. Agirdi, o tai koks nelegalus vardas?

Nelegalaus neatskleisim, vėliau su tokia informacija išlįst Šiauliuose bijosi 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Svx, svx mano meile čj pyksi jei dar nematei palikau pava sakei nesimetyt bet Masia sugruzino mane, fotkes jau mačiau gal i drg rk pridet fb nu zdz meile busi tu tas modas nepergyvenk šitam srv šiuo metu nesimato heresnio už tave su tokia motyvacija nenardau kas yra? 

Ždž drg laukiu gristanciio ir tavo moralu man tikiuosi sulaukti nes jie pamokantys (isimylejas)(isimylejas)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 minutes(-čių), Matas_Kurkk rašė:

Svx, svx mano meile čj pyksi jei dar nematei palikau pava sakei nesimetyt bet Masia sugruzino mane, fotkes jau mačiau gal i drg rk pridet fb nu zdz meile busi tu tas modas nepergyvenk šitam srv šiuo metu nesimato heresnio už tave su tokia motyvacija nenardau kas yra? 

Ždž drg laukiu gristanciio ir tavo moralu man tikiuosi sulaukti nes jie pamokantys (isimylejas)(isimylejas)

Laba, laba, dėl pavaduotojo tai čia tavo teisė rinktis, aš tik patariau iš savo pusės kiek galėjau, tikiuos nesigailėsi savo spręndimo. Lauksim judesio iš žinai kur, gl.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.