Jump to content
Eimis_Mag

vienas įvykis, galintis pakeisti jūsų gyvenimą

Rekomenduoti pranešimai

Lietingas Spalio penktadienis... Sėdžiu savo laikinuose namuose pavargęs po pirmos savaitės paskaitų. Praėjo mano pirmosios savaitės naujoje vietovėje, naujoje šalyje. 

Kaip atsiradau šioje vietoje? Geras klausimas. Vienas vienintelis žodelis "Taip" privedė mane prie šios akimirkos, kai galiu išsišiepęs sakyti, jog esu laimingas - tikrų tikriausiai laimingas. Ar kada teko jums patiems susimąstyti, jog vienas praleistas vakaras ar vienas atidėliotas įvykis galėtų lemti jūsų ateitį? Atrodo nerealu, ar ne? Tai yra viena didžiausių gyvenimo abstrakcija. Vienas vienintelis ištartas "taip" arba "ne" gali nulemti jūsų visą gyvenimą. Atsisakėte vykti į vakarėlį? O kas jeigu, tiesiog jeigu, tame vakarėlyje būtumėte atradę savo gyvenimo meilę, ar neatsiejamas pažintis vos ne iki paskutinės minutės. Kas, jei būtumėte pasiryžę bent kartą išbandyti kažką naujo? Gal būtumėte atradę savo prasmę ar vietą gyvenime? Šio klausimo neatsakys niekas, kadangi ateities negalime atspėti, tačiau kartais baisu pagalvoti, jog nuo vieno paprasto žodžio ar veiksmo gali jūsų likimas pakrypti visai kita linkme. Būtent apie tai aš čia ir noriu išsikalbėti, surasti bendraminčių, prieštaraujančių nuomonių. Kviečiu visus aktyviai prisijungti prie diskusijos, išreikšti savo argumentuotas mintis bei pasidalinti savąja patirtimi.

Drugelio efektas (angl. butterfly effect) - reiškinys, dėl kurio gyvenimo tekmė gali pakeisti savo kryptį. Galiu drąsiai teigti, jog pats šį reiškinį patyriau savo kailiu, kad tai nėra koks nors išsigalvojimas ar tik posakis. Sutinkant naujuosius 2020 metus turėsiu progą švęsti lygiai du metus nuo įvykio pakeitusio manojo prieš tai nevykusio gyvenimo upelio tekmę. Bus lygiai du metai, nuo tada kai sutikau savo sielos draugę, savo tikrąją antrą pusę. Viskas prasidėjo paprastai - pasakytas "taip" švęsti naujus metus su kita kompanija, kurių apsuptyje atsirado ir mano geriausias draugas su savo panele, kurios dėka turėjau galimybę susipažinti su šiuo nuostabiu žmogumi. Kaip ir kiekvienuose santykiuose, pradžia buvo sunki, atsižvelgiant į faktą, jog tarp mūsų atstumas buvo apie 10 valandų kelio automobiliu. Ilgokai, ar ne? Savo laimei radau transporto įmonę, kuri už padorią sumą nuveždavo mane link jos. Tuomet pradėjau studijas VGTU, inžinerijos kryptyje. Vien studijos atimdavo daug galimybių tiek susitikti dėl laiko stokos, tuo pačiu ir piniginės stokos. Sugebėjus per 6 mėnesius susitikti bent du kartus tai jau jautėsi kaip stebuklas, 2 pilnos savaitės džiaugsmo, tiek ir liūdėsio, žinant, jog vėl keliems mėnesiams teks išsiskirti ir komunikuoti per internetą. Praėjus kuriam laikui, būtent šis žmogus mane pastūmėjo mesti studijas, matant, jog aš tikrai ne esu patenkintas studijuodamas būtent šią kryptį. Su tokiu pokyčiu atsirado viena svarbi dilema man, renkantis, kur teks studijuoti toliau. Prisiminiau, jog nuolatos norėjau studijuoti užsienyje, pagyventi kitoje kultūroje, susipažinti su įvairiausiais žmonėmis. Vasario 5 diena. Spręndimas priimtas. Bandysiu laimę studijuoti kartu su ja, tame pačiame mieste, tame pačiame universitete. Jei jau turiu tokį šansą, tai kodėl jo neišnaudojus. Praėjo nemažas laiko tarpas. Pateikiau savo paraišką studijuoti jų universitete - liko 2 mėnesiai laukimo atsakui. Galiu pilnai ir tvirtai teigti, jog tie keli mėnesiai buvo labiausiai įtempti mano gyvenime, nes nuo jų priklausė mano tolimesnė ateitis. Labai nekantriai sulaukėme lemtingos Liepos 15 dienos. Atsidarau sistemą, per kurią siunčiau prašymą, matau - "1 new notification". Atidarau, o ten parašyta "Acceptance of Offer". Atsidusau, susikaupiau, įkvėpiau ir garsiai išrėkiau: "ĮĮĮĮĮSTOJAUUUUUUUU". Tuo momentu jaučiausi, lyg laimėjau didžiausią gyvenime loteriją (iš dalies taip ir buvo). Negaliu patikėti, jog savo jėgomis pasiekiau tai, ko visada norėjau. Svajonė išsipildė.

Dabartis. Baiginėju rašyti savo blogą, sėdžiu įsipatoginęs naujoje šalyje, laukiu rytojaus paskaitų. Jausmas, žinokit, neapsakomai geras, žinant, jog sugebėjau priimti tokį svarbų spręndimą, įgyvendinti savo svajonę. Neapsakomas jausmas, kai grįžti į namus, savo namus, tavęs laukia tavo mylimas žmogus, jautiesi tikrai pilnas, lyg viskas taip ir turėtų būti. Moralas visos mano istorijos toks - nebijokit atsiverti naujiems iššūkiams, išbandyti kažką naujo, niekad negalite žinoti, gal ir jūsų gyvenimas apsivers 180 laipsnių kampu. Norėjau pasidalinti savo patirtimi, norėčiau sulaukti ir jūsų nuomonių, jūsų išgyvenimų. Pasidalinkite savais įvykiais, pakeitusiais jūsų gyvenimą. Sulaukus susidomėjimo - ateityje pratęsiu savo blogą su mano patirtimi būtent čia, mano išgyvenimais. Ačiū, jog skaitėte, iki kito karto!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 5 minutes(-čių), Kenny_Silver rašė:

nusišneki

džiaugiuos už Tave, draugeli, kad taip šauniai Tau viskas ten susiklostė. Nemesk kelio dėl takelio dabar, kai viskas tiesiog puikiai einasi. Dideliausios sėkmės santykiuose ir moksluose:) 

daug minčių supasi vienu metu, dėkui labai :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šaunuolis Eimi, džiaugiuosi už tave tie 10 valandų kelio, tiek laukimas žmogaus pora savaičių ar mėnesių jog susimatyti vėl dėl 2 dienų ar nors savaites, matosi iš abiejų pusių jog labai stipriai vienas kita mylite. Bei pastebėjau padarysi viską jog būtum šalia draugęs. Šaunuolis linkiu gerų mokslų metu, kartu su drauge, bei pilnai sukompliksuoto gyvenimo su savo simpatija. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 22 minutes(-čių), Kuolas_Tube rašė:

Šaunuolis Eimi, džiaugiuosi už tave tie 10 valandų kelio, tiek laukimas žmogaus pora savaičių ar mėnesių jog susimatyti vėl dėl 2 dienų ar nors savaites, matosi iš abiejų pusių jog labai stipriai vienas kita mylite. Bei pastebėjau padarysi viską jog būtum šalia draugęs. Šaunuolis linkiu gerų mokslų metu, kartu su drauge, bei pilnai sukompliksuoto gyvenimo su savo simpatija. 

Didelis dėkui, Tau, gerbiamasai, sėkmės ir tau, užlėk kada į ts

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Ignelis_Lol rašė:

Wow wow wow kažkas tobulo, kūribingas žmogus tu Eimi. Patiko, jog išdėstai savo mintis, "Niekada neskubėk ir būsi pirmas"

Ačiū, ačiū, malonu girdėti :) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Emis_Klaipeda rašė:

Smagu, jog rašai tokius tekstukus, bet manau pasirinkai netinkamą plaformą išsireiškimui. Linkiu sėkmės moksluose.

Visa idėja yra paskatinti kitus nebijoti, išreikšti savo nuomonę

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jo...Blogas pats geras viskas ok, zinau tik ta, kad nevisi dristu vienas isvaziuoti kazkur i kita sali studijuoti, todel respectas, kad nebijai gyvenimo platumu ir istiesu esu gan drasus. Sekmes tau moksluose, studijuose ir aisku gyvenime :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, StiII_Cold rašė:

Ne visi kaip tu gyvena žaidimuose 

kazinau, ciuvakas ryskiai paprikolino, o tu priemei tai kaip izeidima.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 13 valandas(-ų), Lit_Asf rašė:

kazinau, ciuvakas ryskiai paprikolino, o tu priemei tai kaip izeidima.

Nu iš tokių priimt prikola tai nhj jam lmg tai visas gyvenimas čj matos ne visi kaip jis gyvena žaidimu :)) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-10-06 at 21:44, Deivisss_Zamasu rašė:

vienintelis ivykis galintis pakeisti tavo gyvenima, RCON’as

Svorio numesi va, daugiau laiko mokslam skirsi ir pana atsiras drg tu mano mielas 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 8 valandas(-ų), StiII_Cold rašė:

Nu iš tokių priimt prikola tai nhj jam lmg tai visas gyvenimas čj matos ne visi kaip jis gyvena žaidimu :)) 

nzn iskur tu istraukei tu kad matosi?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.