Jump to content
Kenny_Silver

Direktoriaus gidas

Rekomenduoti pranešimai

*Gidas buvo paruoštas dirbant kartu su geriausiais buvusiais LMG direktoriais.

ea47328bb4ee55c224e61725dbc9d3b8411.png

Direktoriaus pareigos - nelengvas iššūkis skirtas nekiekvienam LMG projekto žaidėjui. Buvimas šioje pozicijoje žaidėjui atneša atsakomybių, galių ir pareigų, kurias reikia vertinti ir išnaudoti tinkamai - kaip, sužinosite šioje pamokoje.

ngDAI9L.png

Kaip tapti direktoriumi bei kuo jis užsiima projekte

Šis postas mūsų projekte yra neatsiejama kasdieninės rutinos dalis - kiekviena funkcionuojanti firma turi savo direktorių, kuris yra atsakingas už jos našumą, veiklą, efektyvumą bei aktyvumo miesteliuose palaikymą. Jais tampa žmonės, kurie Direktorių prižiūrėtojų ( toliau - DP. ) akimis yra pakankamai kompetetingi ir turi parako savo sandelyje išlaikyti firmą geroje padėtyje.

Direktoriumi tampama šiais būdais;

 • atrankos forume metu;
 • perleidimo po buvusio direktoriaus kadencijos;
 • DP pasiūlymu arba LMG.lt projekto komandos nutarimu.

Kokias pareigas/privilegijas turi direktoriai serveryje

Pareigos;

 • prižiūrėti savo firmos darbuotojus;
 • didinti savo darbo našumą;
 • komunikuoti su kitais direktoriais dėl įvairių diskusijų;
 • tinkamai atlikti savo pareigas pagal DP taisykles;
 • pasiskirti sau tinkamus žaidėjus į pavaduotojo pareigas.

Privilegijos;

 • atitinkami statusai forume bei žaidime;
 • ankstesnės žinios iš vidaus valdžios organų;
 • įvairių veiklų organizavimas atitinkamai nuo atstovaujamos srities.

ngDAI9L.png

Taigi, išsiaiškinome kaip tapti direktoriumi ir kas sudaro šias pareigas. Tačiau kaipgi išsilaikyti poste atliekant pareigas atitinkamai ir išlikti istorijoje kaip geram firmos vadovui? Apačioje surašytos tinkamos asmenybės savybės, kurios sudaro įvairių žmonių nuomone tinkamą direktorių išlaikyti aktyvią firmą projekte.

 1. Pastovumas. Manau, ne vienas esate girdėję šį žodį mūsų projekte, tačiau ar iš tiesų jis turi bent minimalią įtaką atliekamoms pareigoms? Pastovumas žmonėms leidžia atlikti paskirtą darbą neribotą laiką, o tai direktoriams yra didelis pliusas, žinant, jog dažniausiai mūsų direktoriai ilgiau mėnesio pareigų neatlieka ir pasiduoda motyvacijos ar pastovumo trūkumui. Ši savybė yra itin puikus būdas kategorizuoti direktorius, kadangi nedaugelis sugeba išlaikyti norą bei minėtąjį pastovumą atlikti savo pareigas ilgą laiko tarpą. Direktorių pavyzdžiai: Duff_Beer, Cactus_Germis, Deivis_Splash, Darek_Ogo, Inferno_Player.
 2. Charizma. Charizmatiškas direktorius sugebės užvesti savo darbuotojus, juos motyvuoti pastovų laiką bei pritraukti daug dėmesio savo firmos link. Tokio tipo asmuo bus puikus direktorius, kadangi jis itin įtikinamai kalba prieš dideles auditorijas, sugeba jas paskatinti kuo geriau atlikti savo darbą o ypač - vadovauti savo firmai ir lydėti ją į priekį. Direktorių pavyzdžiai: Ryan_Collins, Julius_Liaudis, Skirmantas_Dalniakas, Coach_Carter, Ereboser_Sir.
 3. Pagarba. Direktoriai mūsų projekte kasdien turi komunikuoti su įvairaus sluoksnio žaidėjais, išklausyti jų nuomones ir tarti paskutinį žodį. Jeigu direktorius neturės pakankamai pagarbos kitiems bei savitvardos, jis nebus tinkamas savo firmai valdyti. Pagarba - tai vienas iš daugiausiai įtakos turinčių bruožų, nuo kurio priklauso darbo tolimesnis likimas. Direktorių pavyzdžiai: Eimis_Mag, Sirioga_Master, Griffin_Opps, Monte_Gangga.
 4. Empatija. Darbuotojai visuomet firmoje jausis gerai, jeigu direktorius su jais bendraus kaip su lygiais. Empatija juos skatins toliau tobulėti, gerins firmos įvaizdį kitų žaidėjų akimis, leis susidaryti puikiems santykiams tarp darbuotojų ir valdžios, o juk firmoje svarbiausia - darbuotojai. Direktorių pavyzdžiai: Ryan_Collins, Coach_Carter, Laurynas_Balonelis, Edvis_Tanks, Masia_Mantas.
 5. Organizuotumas. Geras direktorius turi sugebėti puikiai organizuoti savo firmos ekonomiką, veiklas, bendradarbiavimą su kitomis firmomis bei LMG žaidėjais. Ši savybė išnaudota tinkamai direktoriui atneš žymiai našesnį darbą. Direktorių pavyzdžiai: Julius_Liaudis, Ryan_Collins, Daugwe_Tequila, Oskaras_Rodriguez.
 6. Disciplina. Puikus vadovas privalo susitvarkyti su savimi ir nurodymų neklausančiais darbuotojais. Be disciplinos, darbas negali tęstis ilgą laiką kokybiškai. Ypač svarbu Teisėsaugos/Nusikalstamųjų firmų vadovams. Direktorių pavyzdžiai: Mat_Himplin, Coach_Carter, Ignas_Boom ( pirma era ), Julius_Liaudis.

ngDAI9L.png

Ačiū už skaitymą. Tikiuosi, pamoka atnešė šiek tiek žinių ir noro užimti firmų direktoriaus pareigas.

Gidas sukurtas @Mat_Himplin prašymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Aktyvių narių   0 nariai

  No registered users viewing this page.

×