Jump to content
Eimis_Mag

utopia

Rekomenduoti pranešimai

utopija, plačiai paplitęs terminas, kurioje mes kiekvienas bent kartą esam įsivaizdavę gyvenantys, įsivaizdavę, kaip mūsų akimis atrodo ta tobula civilizacija, tobuli žmonės, tobuli įstatymai. Galime net nepajusti, kaip mūsų mintyse išsidėsto tobulybės atvaizdas. Kiekvienam jis skirtingas, vienam gali būti intelektualų grupė, kuri gali nuspręsti už mus viską tobulai, į kuriuos visi turėtų lygiuotis, whereas kitam žmogui tobulybė yra tiesiog paprastas žmogus, kuriam taisyklės yra tik tam, jog jos būtų laužomos. Bet tada ateina realybė, ir suprantam, jog tai praktiškai neįmanoma, pasaulyje virš septynių milijardų žmonių, kiekviena asmenybė yra skirtinga.

("žmonės labai retai įvertins jūsų gerus darbus, kurių atliksite labai daug kartų gyvenime, tačiau kritikuos jus ir smerks dėl vienos vienintelės padarytos klaidos")

kažkaip vis tiek kiekvienas sugebam rast jėgų ir konteksto teisti kitus, kad ir ne viešai, bet jau žvilgsnio užtenka ir jau mintyse pradedat judgint žmogų taip, kad jo gyvenimą galite sugriauti. Iš kur tiek galimybių? Iš kur tiek jėgų? Kartais mes tiek skubam nuteisti kitą žmogų, nes jis neturi tokio gyvenimo kaip jūs, atrodo, kad jei jis mažiau pasiturintis ar nesirengia firminiais drabužiais - jis yra ne žmogus, galima iš jo derkliavotis kiek tik širdis leidžia, tačiau nepagalvojat, kiek bent vienas jūsų ištartas žodis gali sukelti jiems nepalankių jausmų. Aišku, niekada nėra blogai turėti savo nuomonę, tai yra vienas iš didžiausių faktorių, kuris išskiria mus nuo kiekvieno individo, tačiau mano idėja yra tie skaudinantys komentarai, tuomet, kai jau sugebame kitą žmogų paversti tikru robotu, kuriam atrodys, jog turi gyventi pagal jus, atimame iš jo teisę būti savimi. Tie žodeliai, kurie gal mums ir neturi didelės reikšmės, mums suteikia pasitenkinimo, manant, jog mes esame už kitą žmogų pranašesni, asmeniui, kuris tuos žodelius sugeria labiau nei pijokas prie maximos, imantis savo 5 skarbonkę alaus, tik tam, kad numalšintų savo troškulį ir beribį skausmą, tai priveda prie kone didžiausios problemos - depresija. Depresija dažniausiai būna nepagydoma, kadangi mūsų visuomenėje depresija yra išreikšta kaip silpnybės forma, niekas nenori pasirodyti silpnesnis. Tačiau būnant uždarytam savo jausmuose, savo mintyse - blogiausia, ką gali nutikti kiekvienam, ypač jaunesniam asmeniui, nes turi galvoti, " ką šiandien padarysiu ne taip?" Prie ko priveda depresija? Savižudybė. Teko stebėti tiek talentingų, protingų, gabių žmonių atimančių savo teisę gyventi, tik dėl to, nes mes (kalbu kaip visa bendruomenė) leidžiame sau teisti kiekvieną pagal savo mintyse sukurtą utopiją. Ar bent pagalvojate, jog netiesiogiai jūs atimate kito žmogaus gyvybę? Galvojat - "ką tu čia skiedi, neįmanoma taip". Žinokit, viskas yra labai realu, kartais tik reikia tą realybę pripažinti pačio viduje. Pats buvau šioje vietoje, kur atrodė everything is lost. Tikrai nėra labai geras jausmas. Skubame teisti, žinant, jog tai numalšins mūsų pačių problemas kelioms akimirkoms, nors puikiai žinote, jog jei atsistosite prieš veidrodį, patys rasite prie ko prikibti žiūrint į patį save. Pabandykite, žiūrėsim kaip jausitės po šio momento. Įsivaizduokit save to žmogaus vietoje, įšokite į jo batus, galbūt tada suprasite, ką jis turi išgyventi kiekvieną dieną. Nėra nei vieno žmogaus, kurio gyvybė nebūtų svarbi, kiekvienas iš 7 milijardų esame reikalinga visuomenės dalis. Galiu išsireikšti labiau su pavyzdžiu. Kodavime, vieno elemento trūkumas gali sugriauti visą programą, kodą. Įsivaizduokite, kad kiekvienas iš mūsų esame tam tikras elementas, kurį išėmus iš kontencijos - visa programa gali sugriūti.  

norint šį reiškinį sustabdyti turime pradėti kiekvienas nuo savęs, pradėkite priimti žmogų toks koks jis yra, ne kiekvienas gali gimti po "laiminga žvaigžde", ne kiekvienas turi sugebėjimų būti ar tai fiziškai stiprus ar protingas, kaip Einšteinas. Esame skirtingi, kiekviena asmenybė reikalinga, net ir to nesuprantant. Užjauskite kitus, gal tas žmogus yra patyręs tokių dalykų, kuriuos tu košmaruose sapnuoji, o jiem tai gali būti realybė. Neišskyriau nei vieno žmogaus accordingly rašant šį blogą, rašiau apie visą bendrą visumą, kurią galiu pastebėti kasdieniame gyvenime, kad ir vaikštant on a simple street, going back from school. Išmokime toleruoti kitų veiksmus, juos pačius, nes niekada negali žinoti, kokių dalykų tas vienas gyvenimo elementas gali atnešti, kad ir mums. Tikiuos mano litanija, pamokslas galės įkvėpti ir kitus, skatintant atverti savo akis, arba bent susimąstyti. Ačiū, kad skaitėte, iki kito susimatymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

prieš 1 minutę, Eimis_Mag rašė:

("žmonės labai retai įvertins jūsų gerus darbus, kurių atliksite labai daug kartų gyvenime, tačiau kritikuos jus ir smerks dėl vienos vienintelės padarytos klaidos")

labai teisingi žodžiai, kuriuos galima panaudoti ir mūsų projekte, ne tik kasdienybėje.

puikus blogas, ačiū, jog daliniese. geras išdėstymas, skaitymas neprailgo. sėkmės tolimesniose rašliavose(:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Kartas nuo karto užsuku į forumą ir štai pamačiau tavo blogą. Šis blogas tikrai priverte susimastyti kaip elgtis prie kitų, jog negalima kalbėti už akių, o visą savo nuomone turi pasakyti tiesiai tam žmogui i akis. Taipogi privertė susimastyti kaip elgtis su savimi kaip save vertinti, jog nevisada reikia priimti kitu nuomone už gryna piniga. Tobulybes visada bus kur siekti ir ne vienas žmogus nėra tobulas. Visi darome klaidu. Ir jei matome žmogu matome paskendusi liudesyje, mes negalime jo dar labiau priversti panirti i liūdesi, o kaip tik paklausti kas blogai ir suteikti jam kokia nors tai pagalbą. 

Mano nuomene šis blogas yra tikrai vertas jūsu dėmesio! Šaunuolis Mag'ai! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Paskaičiau blogą, skaitant pas mane galvoj virė realus apmastymai dėl kai kurių mano padarytu veiksmų, ištartų žodžiu ir galimų pasėkmių. Mintis tikrai gili ir aprėpenti kiekviena žmogelį. Puikiai Magai! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar


  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×