Jump to content
Offline_Matas

Prisistatau Offline_Matas

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Offline_Matas
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Matas 19
3. Miestas, kuriame gyvenate: Sandnesas, Norvegija.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Išeiti su šuniu į lauką, būt su draugais, pagert patūsint, aišku sampą žaist, ten į /padmins atsakinėt, grobimu paorganizuot.
5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios - esu minkštos širdies, esu mandagus, suprantantis, kai reikia būnu griežtas, subrendęs ir šiek tiek protingas. Blogosios - Esu pavydus, kartais greit susinervinu, galbūt kartais per griežtas.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Turiu katę vardu Mango3ab66b7d1760c8e4f6d8dd34d996d5d4710.jpg bei šunį vardu Avika.fd249a84c828c46337dc658ab34473ba39.jpg
7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu brolį mažesnį 5 metais
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau jau net nepamenu kaip, žinau jį nuo 2013 metų, žaidžiu čia su pertraukom, žaidžiau prieš du metu su Evil_Boys vartotoju kol neleavinau, grįžau dabar su šiuo vartotoju nes nebepamenu to kito vartotojo slaptažodžio:) Jasonas jį man gražino kai jau buvau pasiekes dylerių pavaduotoją su šiuo acc, todėl net nebeapsimoka jo naudot ypač kai dabar užimu dylerių direktoriaus pareigas.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Viskas surašyta mano paraše, bet galiu ir čia mestelt kelis žodžius, esu buves medikų, swat, pd, fbi, dylerių pavadutoojas, ir dabartinis dylerių direktorius.
10. Jūsų tikslai serveryje: Tikslai pasiekt IV administratorių, o poto toliau plėstis į komandą, jei tik bus laiko.
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Didižiausią įspūdį padarė Karolis_Ganjababy swat era kai pats buvau pavaduotojas ten. Taip gavos nes buvo surinke tikrai gerą komandą kalbant apie valdžią, darbuotojai irgi buvo maladiec. Daug prikolų buvo ždž
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Neturiu tokios.
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Autoriteto neturiu bet matau kelis gerus komandos narius bei žaidėjus į kuriuos lygiuojosi, tai būtų Pinky_Boy dėl savo aktyvumo, Lukas_Hybrid dėl savo banedų, Eimis_Mag dėl darbštumo, Paul_Kaiser dėl prikolų.
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Einat visi į dylus kol drk esu, šausim veiksmo.
15. Jūsų nuotrauka (būtina)880b2b47f34245de1cda7449183e207a585.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 15 valandas(-ų), Mad_Book rašė:

Swx matai, tikrai achujienai pas tave dirbt ir beto gerai prisistatei, sekmes.

Sv, dėkui, stengiuos:)

prieš 15 valandas(-ų), Kristupas_Gameris rašė:

Sveikas, Offline, malonu susipažinti. Girdėjau tave šiek tiek TeamSpeak3 programoje, įspūdis tikrai buvo neblogas.

Sveikas, girdėjai ir girdėsi dar:)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Saras_Cortez rašė:

ooo nutelis i lmg svavo morda imete nu krč sveiks atvykęs XDDDDD kada ketv kartosim ? krč geros tau karjeros greičiau rask ka norgei veikt o ne prie kompo kirmyk 

:DDD atėjau laiku pasirinkt, kartosim čj vasara jei paeis, ieškau ieškau aš čia ką veikt, o db ką veiksi.. :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.