Jump to content
Eimis_Esc

[APKLAUSA] Jūsų įsimintiniausias įvykis nutikęs LMG serveryje ?

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Koks jūsų įsimintiniausias įvykis nutikęs LMG serveryje ?
2. Apklausos terminas: 7 dienos ( 1 savaitė ).
3. Apklausos tikslai: Sužinoti žaidėjų, geriausią / įsimintiniausią įvykį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Mano įsimintiniausias momentas jaučiu buvo dar prieš porą metų kai buvau SWAT pavaduotojas Ganjos eroj, kai žaidė apie 300 žmonių serveryje, kai grobimai vyko viens po kito, atrodė kad net nebuvo laiko atsijungt nes jei atsijungčiau tai kas tada vestų mano swatus į hotelį, kur vykdavo absoliučiai visi grobimai, skraidė pizdarvankos su rapidais, ir buvo leistini nocolsai. Šiais laikais reikia ne ilsėtis, o net ieškotis veiklos, nebėra prieš ką daryti grobimų, puse firmų užšaldytos, dar puse nėra direktorių, tai ką čia bepadarysi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įvykis. Kiekvienam žmogui skirtingas, kiekvienas žmogus svarbiausią įvyki supranta savaip, galbūt vienam pradėti žaisti čia yra didžiausias įvykis, kitam pasiektas valdžios postas, kitam pasiektas ilgai lauktas patirties skaičius, padarytas didžiausias grobimas, ilgiausias išbuvimas poste ir panašiai. Koks man geriausias įvykis? Sakykim, kad susipažinau su žmonėmis, su kuriais seniai norėjau, labiau juos pažinau, na ir aišku pirmas gautas pavaduotojas, ir tikėkimes dar jų bus kada nors (:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įsimintinų įvykių buvo daug, bet manau, dar šiais metais įvykęs, kuomet, užėmęs radijos pavaduotojo postą, nepraėjus daugiau nė dviems mėnesiams užėmiau mechanikų direktoriaus kėdę. Žinoma, kiti kandidatai nebuvo patys stipriausi, pasirodo, žmogus, kurį laikiau stipriausiu varžovu prieš save, nebuvo nė vienas iš rimtesnių kandidatų. Direktoriauti nusprendžiau ne ilgai, tik trejetą savaičių, žinoma, sprendimas nebuvo pats protingiausias, tiesiog, tai buvo mano „keturiolikinio“ klaida. Tačiau kuo galiu didžiuotis, tai tuo, jog pareigas teko užimti, nors ir tuo metu, kuomet žaidė vos po 150 žaidėjų, bet patirtis buvo neįkainojama, o ir dabar, mano darbą prieš pusę metų yra kas įvertina ir kartu su manimi džiaugiasi, jog teko vadovauti ir bent dalį to ką planavau, įvykdžiau. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Čia buvo tai, ką norėtųsi pakartoti ir vėl išvysti, tai ši kova, kurią organizavo buvęs direktorių prižiūrėtojas @Ryan_Collins, taipogi gan įsimintinas įvykis, kai @Coach_Carter(liaud.trenerio) gauja buvo pavyzdys visoms kitoms, kai serveryje žaidė 100 žaidėjų, didelė dalis buvo trenerio gaujoj, tai jos veiksmas irgi geresnis už gerą!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pas pscihą pirmas pavaduotojas :D Grajinau tą nakti iki tol kol mama nuo pc nuvarė, smagu būdavo išgerti savaitgaliais su lmginiais per skype kalbėdavom su vaizdu, kol neišaugau bazarų kovos būdavo vos ne kas valandą, bet jau per senas tam. Labai didelis nuotykis buvo pamatyti Baliono(D_Fellon) varpą, krč senbuviai supras. Pirmas tune drk nebuvo zjbs, bet labai patiko, S.W.A.T. drk belenkokia chėbra buvo, vos ne tokia kaip prie zagerono. Realiai visi tie prisiminimai ir palaiko čia dar mano egzistavimą šitame serveryje :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Įsimintiniausias laikas, tai kai 2017 susikūrė - Kavoriai - ir vėl buvo prikeltos gaujos, tad pasukau jų link. Tai buvo geriausias mano sprendimas, ir tai pakeitė mano žaidimą. Net dabar šiurpas pereina, kai žiūri video iš tų laikų. 

Gangs which always be in my heart

Kavoriai / Kavoriai Chapter 2 / 27th Avenue Bloods / Frontello Bloods xvii / Surenos x3 / Malavita familia / Svolačiai Chapter 3 / Brystal Garden Bloods 516 / Aristakratskiy Vagzal 228 / Melianeros 517 / EastSide Charlotte Hustlers 704  / Aristakratskiy Vagzal 228 Chapter 2 / - SILACIAI - Gaujų narys

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 12 valandas(-ų), Tedis_Ted rašė:

Kai pražaidi grubiai šešis metus projekte... pusę tikriausiai net neatsimeni, kas gražaus įvyko, kas juokingiausio ir liūdniausio įvyko, bet eina n*, negali pamiršt dalykų, kai kokie 80snukių vienam kanale, vyksta grobimas ir atsiranda kažkuris su savo bėdom, muzika, garsais, pripisimais, kaip @Ganja_Baby tarkim, kuris visas prirūkęs sugeba surenkt grobimą, ant sekundžių atsisėst, nes vaikis žolės pūst nemoka ir pradeda rėkt, kad nemokam laikyt xdd
( O šitą įkišiu, kad eilinį kartą primint sau, Tau, tą tavo nurautą vaikio juoką ;Dd ):

Arba vieni iš tų momentų, kai visiška tyla, lauki rush'o, ir būtinai kažkuriam, tam vieninteliam turi kažkas nutikt, turi laikyt mygtuką ir močiutė išlenda su žodžiais : -
-  SRIUBOS NORĖSI ? 
- NE, GROBIMAS DABAR BL*T !

Arba vieni iš tų momentų, kad ant tiek prižvengi, kad net valgydamas visą puodą sugebi išverst ir taip užrėkt, kad iki apsimyžimo gali prisijuokt, ne @Lukas_Vegeneris  ?( Neužsiminant Romos ir... mielo direktoriaus nuotykių su M/A raidėm, ir kaip ant sekundžių atėjau ir išėjau iš kanalo, iki dabar dar turiu skype pokalbius, kai visi juokėmės @Griffin_Opps ).

O vienas paskutiniųjų nuotykių, tikriausiai vienas geriausių, žiūrėt, kaip atstovauja firmai @Coach_Carter . Kad ir kokį vierchą palaikytų visi žaidėjai, projekto tėvą, bet... Kartais, būt " naktinės " treniruotės dalimi, ir girdėt, patirt jo tą  tokį " rage ", rėkimą, tiek treniruotėse, grobimuose, for example :
- " NU ATEIKIT S*KOS, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!! "
Arba iš tos pačios " treniruotės ", pamatyt darbuotoją, kuris ne tai, kad reidą daro, bet mūsų firminį prikolą įšovė, kurį... pamiršt neįmanoma :
- STOP, policija. Duok pitakį.

Tų įvykių, nuotykių yra tiek daug, kad.. tiesiog visiška gailestis, kad daugumą ištryniau, nebeturiu ir nėra kuo pasidalinti, apart viską prisiminti, pasijuokt kiek visko įvyko tokiame projekte su tokiais ne eiliniais žmonėmis, kuris dar kart parodė, ant kiek visi yra skirtingi, įvairūs, bet... susivienijant, būnant visiškai nurautam, būdavo nuostabiausios akimirkos pamirštant komandos nario būseną, siekiant užtrikint kitų malonumą, o tiesiog būt niekuo, įsidarbint ir būt dalis geriausios firmos, tarp nuostabiausių žaidėjų ir gerai praleist laiką.

Random ones, kurie likę ( @Jamal_Gibson , kaip be Tavęs saulę, Fūros/Gauja ir tą vaikį fokusiuką < 3 )  :

Ir žinoma, kaip be Tavęs, @Duff_Berr , vienas iš tų tikriausiai, kuris net ir gavęs baną, vis tiek sugebėjo gauti komandos narį, vis tiek siekti aukštūmų, TOP 1, būti draugišku ir net gi atleisti tam, kuris praktiškai viską būtų sugadinęs, man. Ačiū. ^^ :

Pati tu negraži :D pakviesk į fb vaikė tu 

plbm smagus laikai bv Furuose xde

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Daug yra puikių prisiminimų. Pradedant nuo pačio pirmojo darbo su pakvietimu įsidarbinimo Policijoje pas Dovis_Cliath (2012 vasarį); laiko komandoje ir daugybės sutiktų žmonių ar kitų šaunių akimirkų.

Tačiau šią minutę, apart pasitraukimo iš projekto, toks juokingiausias ir įsimintiniausias momentas prisimenu buvo, kai man būnant komandoje 2015 liepą, Jason_Franklin pasitraukė iš projekto. Tąvakar skaičiau komandos chat ir pradėjau piktdžiugiškai trint rankas (litteraliai), nes nuo to momento supratau, kad viskas yra įmanoma, net ir iš padugnės, kuris galvojo, kaip su bendraklasiais prikolas turėti gaują ir pinigus kalti dalyvaujant eventuose, – tapti projekto administratoriumi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki, turiu du gerus įsimintiniausius įvykius. Pirmas įvykis tai 2014 rudenį suradau LMG serveryje ir nuo to laiko pradėjau žaisti šį serverį. Antras įvykis tai po kelių metų Kesa pagaliau padarė tą 1.8, kad ir visai nieko gero nebuvo, bet vis šis tas. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.