Jump to content
Ponas_Hoperiss

[APKLAUSA] Geriausias visų laikų direktorius?

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Koks jūsų manymu geriausias visų laikų direktorius?
2. Apklausos terminas: 7 dienos.
3. Apklausos tikslai: Noriu sužinoti geriausią visų laikų firmos vedlį.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Geriausias yra abstraktus žodis, vienam gali reikšti vieną, kitam - kitą. Ne visi žaidė tais laikais kai direktoriai buvo tikrai tokie oho, kurie išsiskyrė nuo kitų savo mąstymu bei sugebėjimais. Mano nuomone geriausią direktorių iškirčiau - Ryaną ir Coachą (šnekant apie jo pirmą fūristų erą)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na, esu ganėtinai nesenai pradėjęs žaisti ir daug direktorių nemačiau, bet galėčiau išskirti porą personų, tokių, kaip LUK PRAN, tik nepradėkit verkt, kad pavaduotojas ir giriu savo direktorių, tiesiog man patinka jo vadovavimo įgūdžiai. Toliau, ką galėčiau išskirti, tai būtų dabartinis medikų direktorius CARLOS DRUGS, šie žmonės tikrai subrendę ir moka elgtis su pareigomis.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Gibsonas, Nrg, Kasekas, Cristianas, Fellonas, Arnoldis (2014-2015 metai fūros), Xesto, Styvas daug yra ką paminėti kurie buvo tikrai geri direktoriai, nes vieną išskirti būtų labai sunku, nes vieni nusikalstamom kiti teisėsaugai kiti neutraliom vadovavo. O mano išvardinti direktoriai direktoriavo tuomet kaip serveryje laikėsi po 400~ žaidėjų, tai firmose būdavo ne po 5 ir ne po 10 žmonių, jei neklystu pas Styva Taxistuose būdavo po 30 žmonių, o pas Fellona tuneriai bazej netilpdavo nepaslaptis jog būdavo priimama dvigubai žmonių nei leistina, bet ir šiais laikais taip darytu tik kad nėra kas jau čia žaistu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Čia būtų galima skirstyti pagal metus, kasmet atsirasdavo kokių nors rimtesnių direktorių, kurių eros tikrai nerealios. Ties mechanikais, pradedant Suzuki'o era, baigiant Yeah'o era. Policijos tai vienareikšmiškai Himplin'o. Nors ir neilgai truko vadovavimas, bet tai, ką patyriau bedirbant pas jį, buvo kažkas tokio, kas dabar turėtų būti pavyzdys kiekvienam. Specialaus būrio, (SWAT) direktorių Greyn'o ir Arnoldžio firmos, vienos geriausių ir įspūdingiausių. Apsaugos, tai net ir klaust nereikia, vienareikšmiškai Germio, metai laiko daug ką pasako. Transporterių firma jau kiek laiko atskirta, bet sužibėjusių direktorių nesimato ir vargu ar dar matysis kažkada. Fūristai tai Ventūro manau, taipogi patiko visai, ne  tokio lygio kaip Himplin'o mentai, bet link tos pusės.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano atžvilgiu geriausias visų laikų direktorius yra @Marko_Escobar [ dylerių firma ], kai kiekvieną dieną būdavo po 40 - 50 bendradarbių, nespėdavai atsipūsti ir žiek jau vienas po kito eina veiksmai, grobimai ir pan. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.