Jump to content
Eimis_Mag

Miesteliai išsirinko naująjį Šerifą bei Radistą!

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, mielieji, sveikinuosi su jumis naujose pareigose, su šviežia analize naujiems veidams užimti direktoriaus kėdes mūsų projekte. Iš ties negaliu nei pasigirti nei nuliūsti rinkimais, kandidatų rimtų buvo labai mažai, kuriuos būtų verta analizuoti išsamiau, tačiau radome. Analizė nebus labai išskirtinė, kadangi noriu kuo greičiau užpildyti tuščius tarpus direktorių sostuose. Praktikoms pravesti laiko neužteko, kadangi kaip ir sakau, skubu kuo greičiau papildyti tuščias vietas, tačiau ir be praktikos atsirado žmogus, kurio pergalė matosi aiškiai. Apačioje rasite abiejų direktorių analizes paslėptas po „Spoiler‘iu“. Tikiuos skaitymas neprailgs.

POLICIJOS direktoriaus rinkimų apžvalga

Spoiler

JM307bo.png

Kandidatas, kurio kandidatūros nesitikėjo, tikriausiai, niekas, tuo pačiu ir aš. Kandidatas, prieš kelis mėnesius užėmęs būtent tas pačias pareigas, palikęs dėl laiko bei motyvacijos stokos, pildo vėl, net nepraėjus kitai kadencijai. Dėl rimtų kandidatų stokos būtent šiuose rinkimuose turėjau tave išanalizuoti. Ne esi tikrai silpnas varžovas, tačiau ta dėmelė iš kelių mėnesių atgal kiša tau koją. Pakalbėjus su tavimi sakei, jog dabar atsirado laiko ir vėl norėtum pabūti už Policininkų firmos vairo, tačiau, kaip man būti užtikrintam, kad tai nepasikartos ir vėl? Per savo direktoriavimą neparodei nieko (tiesiai šviesiai). Su intriga, viliantis, jog pasikeistum, peržvelkime tavąją anketą.

Pradėjus skaityti iškart matosi, jog stengeisi rašyti kuo brandžiau, kad atrodytum kuo rimtesnis. Policija tave sužavėjo dėl įdomumo bei darbo rutinos, kuri abejoju ar po ilgo laiko žavėtų taip ir toliau. Darbuotojai nemėgsta rutinos, jiems reikia įvairovės. Vardinant idealaus Policininko sąvybes, pajutau lyg pats būčiau pildęs anketą prieš porą mėnesių. Tai reiškia, jog pilnai su tavimi sutinku. Pereinant prie charakterio bruožų, Tu, Tomai, mums pateiki – kritinį mąstymą, draugiškumą ir motyvaciją? Padėjau klaustuką, nes nežinau, nuo kada motyvacija yra charakterio bruožas. Tikiuos man į šį klausimą dar kada atsakysi. Priėjome prie man svariausio klausimo, kuriame turėjai kritiškai įvertinti savo buvusią firmą, direktoriavimą. Iš ties išvardinai gerai, tą pastebėjo visi, tačiau tavo direktoriavime labiau atsiskleidė tavo bendravimas su darbuotojais, kadangi daug veiklos iš tavo pusės nesimatė dėl tavo prasto aktyvumo. Iš tiesų teko man pačiam tau bandyti padėti, kadangi norėjau, jog tavo firma klestėtų. Pirmas blynas buvo prisvilęs, grįžai tik rinkimams prasidėjus, aktyvumas nėra iš prasčiausių, tačiau manau, jog tau dar reiktų pailsėti, pasisemti patirties, motyvacijos, pabandyti dar kartą pabūti pavaduotojumi ir tada pilnai nuspręsti.

iKXTgwn.png

Paskutinioji viltis suteikti miestelių šerifo vardą. Pradėkime nuo to, jog esi tikrų tikriausias teisėsaugos žmogus, turėjęs patirties kiekvienoje teisėsaugos firmoje. Turėjęs keletą direktorių, iš kurių galėjau savo akimis matyti tik vieną. Motyvacijos tavyje nestinga, tačiau turi tendenciją pasirodyti tik tuo metu, kai atsilaisvina pareigos. Kelintą kartą tave matau bandant savo laimę Policijos rinkimuose, netrukus išvysime ar šis kartas sėkmingas. Prisiminus tavo valdymo epochas, jos tikrai nebuvo blogos, turėjai gerą kokybės – kiekybės santykį, sugebėdavai atsikirsti nusikalstamumui su savo šerifų armija. Manau pradžia tikrai nebloga, tačiau peržvelkime tavąją anketą.

Pradedant su tavo potraukiu link Policininko uniformos, jame aiškus realaus gyvenimo motyvas – noras kažkada tą uniformą užsivilkti pačiam ant pečių. Kalbant apie tavo Policijos pareigūno idealą, kalbi lyg tikras teisėsaugos atstovas, kurio vienintelis tikslas – užkirsti kelią nusikalstamumui. Labai patiko vienas tavo išsireiškimas: „nes, kad ir vienas policininkas yra visos policijos veidrodis.“ Stipru. Pilnai dėl to sutinku, kadangi būtent šiame darbe labai daug reikalaujama bendradarbiavimo su savo kolegomis. Išvardinai sau labiausiai būdingus charakterio bruožus: savikritiškumas, ryžtingumas bei komunikabilumas. Vėl gi neturiu prie ko prikibti, visi reikalingiausi bruožai sudedantys Policininko idealą. Patiko mintis, jog su darbuotojais bendrausi kaip su lygiais, kadangi nori sukurti jaukią aplinką ne tik kitems, bet ir pačiam sau, ko pasekoje pasiektum geresnių rezultatų. Iš esmės esi šiuo metu tinkamiausias kandidatas užimti būtent šį postą, pasirinkimo didžiausio neturėjom, tačiau manau savo spręndimu nenusivilsiu, šiuo metu ieškau tvirto valdžios atstovo, kadangi teisėsauga šiuo metu atrodo klaikiai. Stipriai rekomenduoju pasiimti Tomą į pirmus pavaduotojus. Linkiu visokeriopos sėkmės!

Direktoriui neišbuvus savo poste 14 dienų, jis atiteks antros vietos nugalėtojui
Rekomenduojamas pirmasis pavaduotojas – Tomas_Weeds

RADIJOS DJ direktoriaus rinkimų apžvalga

Spoiler

q7srATg.png

Senbūvis bando savo laimę kilti aukščiau? Man, asmeniškai, nelabai matytas vardas, bet nesakau, jog tikrai šviežias. Atsiranda reikalas pasikapstyti daugiau. Ne esi žmogus, kuriam trūktų suvokimo kaip elgtis su pareigomis, kadangi jų, matosi, kad esi turėjęs. Žaidime teko matyti tavo aktyvumą, tavo įdirbį būnant laikinuoju Radijos DJ pavaduotojumi. Neturint daug ką analizuot iš tavo bendrojo žaidimo, pereiname prie tavosios anketos.

Anketa iš apimties neatrodo labai patraukli, kadangi nėra stambi, tačiau nuolatos renkant žmones į pareigas atsižvelgiu, jog gali būti įjungtas stiprus kokybė > kiekybė varikliukas. Norą direktoriauti Radistams išreiški savo didele būtent šio darbo patirtimi, kuri tave skatina perimti šios firmos valdymą ant savo pečių. Būdai kaip bandytum sudominti žaidėjus radistų darbu - veiklos, kas, mano nuomone, yra gan banalu, bet iš dalies veiksminga. Iš ties skaitant toliau matosi, jog tikrai jauti didelę meilę būtent radistų firmai, didelis pliusiukas, žinant, jog tokio žmogaus, būtent dabar, aš ir ieškau. Veiklų sferoje neišsiplėtei. Pažadėjai, jog vesi išskirtines veiklas, bet ar tai tikrai būtų išpildyta, ar tai tik eiliniai žodžiai, norint papirkti direktorių prižiūrėtoją savąja linkme? Mano manymu, nieko naujo, ko nebūtų niekas matę, čia sugalvoti yra labai labai sudėtinga. Malonu tikrai girdėti, jog atvirai lauktum visų žaidėjų savo firmoje, kadangi tai yra labai geras pagrindas visiems įsitvirtinti mūsų projekte. Peržvelgus tavo anketą tikrai matosi trūkumas darbo prie jos, keleta gramatinių klaidelių, kartais neatidumas, kuris tau pakišo koją šiuose rinkimuose, labai džiugu, jog tavo aktyvumas išlieka toks puikus. Šį kartą teks tau suteikti antrąją vietą, tačiau stipriai rekomenduoju naująjam direktoriui pasiskirti tave į pirmojo pavaduotojo postą, iš kurio, manau, sugebėsi pakilti iki direktoriaus. 

V1prxho.png

Paskutinioji viltis ir šiuose rinkimuose, kadangi kandidatų nei vienur, nei kitur daug neatsiranda, kurie būtų verti. Kiek teko su tavimi bendrauti, esi tikrai labai malonus žmogus, esi labai paslaugus, draugiškas, komunikabilus, kas tikrai man suteikia labai daug vilties, jog būsi tas išrinktasis prikelti šią firmą. Kiek yra tekę tave stebėti žaidime, esi dar vienas radistų darbo vilkas, kuriam ši firma prikelia gerus atsiminimus. Peržvelkime tavo anketą ir suprasime ar visos šios savybės, kurias išvardinau, atsiskleidžia. 

Tikrai galiu teigti, jog pasitinka mane tvarkinga, brandi anketa, pasiruošusi nugalėti. Kalbant apie tavo bruožus, išvardini juos lygiai tokius pačius, kaip ir pats minėjau dar net neskaitęs. Radiją pasirinkai, kadangi čia prasidėjo tavo karjeros kelio pradžia, jai jauti didelę simpatiją, norą vadovauti bei iškelti ją iš pelenų. Labai šaunu žinoti, jog yra pastovių žmonių, susitelkusių į vieną vienintelę firma ar sritį. Žinant tai, esu užtikrintas, jog tau pareigas suteikus, į jas žiūrėtum atsakingai, rimtai. Sudominti žaidėjus bandytum savo sukurta atmosfera, kurioje leistum pasireikšti kiekvienam, mažam ar dideliam. Bandai mane sudominti su naujomis sitemomis, kurios iš ties intriguoja, kadangi tikrai norėčiau pamatyti kažką naujesnio nei paprastas rangų sistemas ar kažką panašaus. Radistai tau reiškia labai daug, nors ir neturėdami įdomių ar labai svarbių sistemų žinai, jog su ja galima nuveikti daug, jei tik pasistengtum. Skaitant toliau radau mintį, su kuria nesutikčiau. Ta mintis, jog radistų reikšmė serveryje nėra labai svarbi. Iš dalies pagalvojus, radistai yra vidurys tarp visų firmų, sujungianti jų ryšius, komunikaciją, suteikianti informacijos srautą žaidėjams, kurios, galbūt, be jų jos ir negautų. Džiugu matyti, jog ruošiesi išnaudoti Radijos firmai paskirtą naujovę - "reporteriai". Įdomu tikrai pamatyti, kaip šią idėja interpretuosi savaip. Sudėjus visą bendrą visumą, esi tinkamiausias kandidatas šiuo metu užimti Radijos DJ direktoriaus kėdę, tad belieka palinkėti sėkmės!

Direktoriui neišbuvus savo poste 14 dienų, jis atiteks antros vietos nugalėtojui
Rekomenduojamas pirmasis pavaduotojas – Paul_Nesu

Noriu padėkoti visiems dalyviams, kurie stengėsi dalyvauti rinkimuose, nepatekusieji, norintys sužinoti nepatekimo priežastis, prašau susisiekti su manimi asmeniškai.

Dar kartą linkiu sėkmės naujiesiems direktoriams!

LX98RVGEGP

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinimai naujiesiems Policijos ir Radijos vadovams. @Karka_Djd - linkiu pagražinti savo pd istoriją, @Baikeris_Note - linkiu įrodyti visiems iš kokio kelmo esi spirtas.
Sėkmės vyrukai, kelkit firmas į aukštumas!
@Eimis_Mag - Taip pat sveikinimai kolega su pirmąją oficialia dp analize, blynas tikrai pavykęs ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinimai naujiems radijos bei PD firmos direktoriams gavus pareigas. Kažkaip jau ir buvo aišku, kas bus išrinktas, atsižvelgus į pildančiųjų anketas bei  jų sukauptą patirtį serveryje. @Tomas_Weeds_ kaip čia dbr suprast palikai, kad vėl pasiimtai :/ ? O dėl Karkos tikiuosi šikt vėl prie pc neužsimanysi? Tik Vyckos neimk į pavus xd. O mageliui tai anketa tokia paprastutė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.