Jump to content
Eimis_Mag

[Apklausa] Dėl Taksi bei Apsaugos firmos atšaldymo

Kokios firmos atšaldymą norėtumėte išvysti labiau?  

50 nariai balsavo

1. 1. Kuri firma jus labiau domintų, jei būtų atšaldyta?

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų klausimas?: Ar norėtumėte išvysti apsaugos bei taksi darbo atšaldymą? Atsakant prašyčiau argumentuoti (taip, nes..., ne, nes...)
2. Apklausos terminas: 1 diena
3. Apklausos tikslai: Sužinoti, ar žaidėjai norėtų pamatyti šių firmų sugrįžimą į mūsų projektą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Prabalsavau už apsauga, nes pačiam teko būti šios firmos vadovu ir tiesiog norėčiau pamatyti kaip kiti direktoriai susitvarkytų su šiuo darbu šiuo metu. Taksistų irgi norėčiau, bet dabar yra transporteriai, kurie atlieka tą pačia funkcija, todėl galbūt siūlyčiau palikti taksistus užšaldytus, kol mažas žaidėjų skaičius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Rinkaus taxus nes nu kam tos apsaugos kai servery zaideju ner daug ir iš apsaugos nieko gero nes apsaugai nelabai ir yra darbo nes teisesauga atlieka uz juos visa darba o taxistai dirba vezioja naujokus kol transai uzsijeme. Nu nebent apsauga butu priskirta kaip teisesaugos pagalbibinke netik gaudyt nusikaltelius bet ir atgrobinet.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pamirskit jus tas apsaugas ir taksus ;D nebe 200 zaideju zaidzia, kad tiek firmu serve butu. Apsauga useless, nes yra 3 mentu firmos, o kaip neutrali apsauga xjnia gaunas. Taksai nereikalingi, jeigu transai aktyvus. Jei nori atsaldyt taksus, saldyk transus

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pasirinkau Taxiorus, nes tikrai truksta dusmano, i /padmins visi verkia kad pagetint ten ir ten nes nera taksu, o transporteriu tik 2 on per visa diena buna, apsauga niekados nebuvo isnaudota iki jos 100% galimybiu, tai nemanau kad ji kazka pakeistu serveryje, TAXAI.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš esu už Taksi firmos atšaldyma. Mano manymu, būtų geriau atšaldyti taksi firma, o pašalinti transporterius.

Jeigu yra tik galimybė, galiu pasiūlyti, atšaldyti taksistus ir apsauginius, užsaldant transporterius. Nelabai toks darbas, manau šis darbas turėtu būti sukoncentruotas į įškvietimus, o ne grobimus. Atšaldant taksistus būtų suteikta pagalba naujokams ir panašiai, kurie neturi privilegijų ar ką, o atšaldant apsauga ir leidus jiems vykti į grobimus, pagalba būtų suteikta teisėsaugai. Apsauginiai galėtu būti atšaldyti, tik tada, kaip jiems būtų sugalvota naujų idėjų.

Apibendrinus viska: Atšaldykit abudu darbus, o užšaldykit transporterius.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Mano nuomonė tokia, kad nereikėtų atšaldyti šiuo metu nei vienos Firmos, nes būtent, todėl, kad jugi pažiūrėkit koks skaičius serveryje vos 120+ on, tai nėra tolko tikrai šiuo metu atšaldyti, tiesiog yra transporteriai, tad jie, kaip ir taksai, na aišku šiuo metu nelabai ir tų transų yra vos 5 on dieną, tad jai jau prabalsuot, tai daugiau už taksus, nes pats esu patyręs jau vadovavimo taksų, tai kažkaip man jie labiau prie širdies nei apsauga, o jai atšaldysit taksus, tai tada šaldyk transporterius, nes tikrai su iškvietimais nieko gero nebus, nebent sujunk į vieną firmą, tiesiog, kaip buvo seniau Taksi/Transporteriai, tai tada manau kita kalba būtų.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prabalsavau už apsauginius, bet noriu kad atšaldytum abidvi firmas, pasibandyk su abiem firmom, jei nepatiks užšaldysi vėl, transporterių trūksta, bet tai vyksta dėl to nes būkim biedni, bet teisingi, kitos nusikalstamos frakcijos dominuoja prieš transus, todėl niekas ten nenori dirbti, jei atšaldžius taksus, būtų kas vežiotu žmones po miestelius, o ne kaip dabar transai, jų nėra serveryje ir niekas nereaguoja į iškvietimus todėl visi verkia į /padmins. Dėl apsaugos aš už nes girdėjau tavo mintis apie tai ką tu su jomis nori daryti, tai prašom, manau tikrai paeis, atšaldyk ir bandykis, blogiau nebus tikrai. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kaip ir šnekėjom magai kad aš einu už apsauginius ir taxi gal ir visai nieko nes tikrai visi jau rašinėja per /padmins get ten ir ten tai gal, kaip sakoma tikėkimės abu atšaldysi ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš už taksus. Transporteriai dabar labai jau sunkiai išnaudoja savo galimybę būti nusikalstamom, ir gal retkarčiais koki grobimą padaro ir viskas, bet į iškvietimus nereaguoja žinant kiek per diena į /padmins ateina prašymu su get, tai naudos iš jų - 0. Manyčiau juos reiktu pakeist su taksais. Taksai manau butu geriau visam serveriui, o ir nusikalstamos susikoncentruotu į dvi firmas, visapusiška nauda.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Nenoriu as čia keblint situacijos bet turiu savo nuomonę apie šitą reikalą. Reikia iš pradžių atsižvelgti kiek žmonių žaidzia serveryje, ir tada realiai pamąstykite ar verta, jau ir tai kai kurios firmos negeba surinkt žmonių, dar dvi įdėjus bus tik dar blogiau nei labiau į gerą pusę. Balsas ne už vieną tegu būna kaip yra dabar

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na siūlyčiau taksi sugražinti į serverį, kadangi tikrai šiuo metu reikia šios firmos, nors yra ir transporteriai, bet su tokiu direktoriumi nieko gero.O dėl apsaugos reikėtų stipraus žmogaus kuris galėtu vadovauti šiai firmai, ir manau reikėtu apgalvoti apie apsaugos paskirtį.Už grąžinti taxi darbą

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taksi atšaldyti, tikrai reikia jų atliekamo darbo rutinos, nors ir nėra per daugiausiai iškvietimų, tačiau reiktų atgaivinti. O dėl susitarimo sutransporterių firmą dėl klientų priėmimo tikrai įmanoma. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Realiai tai balsoju už Apsauga Kodel? Nes taxi darba perima transporteriai ,o apsauga gale padeti tik nusikalstamiai frakcijai tiek ir teisesaugai Aš Balsoju už apsauga

Aš savo nuomone išsakiau tai nežinau viskas priklauso nuo žaideju balsavimo Sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.