Jump to content
jeremyo_osama

aš, kitas aš ir lmg...

Rekomenduoti pranešimai

Hmmm net nežinau kaip pradėti visą šitą reikalą, bet pabandykim. Visų pirma tai sveiki, šioje skiltyje matomės pirmą ir paskutinį kartą, tad man čia viskas nauja, bet tuo pačiu ir nelabai įdomu. Esmė ta, kad šį darbą ketinau atlikti jau labai labai seniai. Tačiau taip ir atidėliojau, kol galiausiai nusprendžiau, kad nerašysiu. Bet neseniai teko vėl pergalvoti viską, nes žmogus paprašė manes pagalbos ir vietoje to, kad kažkam kažką įrodynėti, tiesiog išdėstysiu viską čia...

------

Pastraipų pavadinimų negalvosiu nes ir taip man visas šitas reikalas yra brain fu*k. Ta proga, kad esu šioje skiltyje pasidalinsiu keletą išgyvenimų ir pamąstymų, o kas apie mano paskyrą ir jos likimą nori sužinoti varykit žemiau. Taigi, visų pirma kodėl mano vadinuosi vierhas? Aišku man ir pačiam iki pat šiol atrodė, kad tai „laido riterystė“ arba šiaip šeštokėliai nori pavaidinti. Tačiau kiek giliau pasikapsčius galima atrasti faktų, kad vierhai yra ne tik tie bičai kurie turi „veipus“, gal būt tris linijas ant treningų ir gerą bazarą. Pasidomėjus žodžio reikšme galima atrasti daug intelektualių ir inteligentiškų žmonių vierhų tarpe. Tiesą sakant jau mane patį pykina nuo šito žodžio, bet važiuojam toliau... Klausimas kyla- link kurios pusės aš čia lenkiu? TIESIOG NORIU PASAKYTI, KAD VISI KURIE VADINASI VIERHAIS ATSITOKIT PRIEŠ VEIDRODĮ IR DEŠIMT KARTŲ PAKARTOKIT TĄ STEBUKLINGĄ ŽODĮ ir jei tada jūsų nuomonė apie save nepasikeis jūs esate tikras vierhas arba visiškas dundukas. TAIGI MORALAS- bl9t negadinkit šio žodžio reikšmės iki galo, nes mano laikais vierhai buvo tie žmonės, kurie buvo fenomenalūs ir jų arba bijodavai arba jausdavai didelę pagarbą. Taigi, paskelbus šį blogą forume pasikeisiu slapyvardį, nes gavau nušvitimą...

------

Ta proga norėčiau trumpai pakalbeti apie save, ką nuveikiau šitame „nuostabiame ir nepakartojamame“ serveryje. Visų pirma joks aš ne senbuvis, čia žaidžiau mažiau nei metus laiko ir kartais pačiam atrodo wow kiek aš nuveikiau ir kiek galėjau nuveikti jei būčiau stipriai to norėjęs. Apie savo pasiekimus nekalbėsiu jų nėra daug ir šiaip manau niekam jie neįdomūs. Čia noriu pakalbėti apie tai ką man davė lmg. O davė labai daug... Visų pirma, abejoju ar realiame gyvenime sugebėsiu pabendrauti su tokiais įdomiais ir skirtingais žmonėmis. O skirtingi jie buvo ne tik savo tikslais žaidime, bet ir požiūriu į gyvenimą. Iš jų išgirdau įviariausių nuomonių įvairiausiais klausimais, nemažai patarimų ir šiaip gyvenimiškų patirčių iš kūrių aš kaip „HALF Z“ kartos atstovas galėjau padaryti nemenkas išvadas. Niekam ne paslaptis, kad manes (manes, tai turiu omenyje paskyros ownerio, Lauryno) serveryje nematyti nuo paskutinio direktoriaus. Tai buvo apie birželio mėnesį. Jau tada gyvenimo vyko dideli pokyčiai ir SAMPą nugrudau į patį dugną prie savo „must do“. Dabar tarp kitko jo iš vis čia nėra. Taigi nenukrypstant nuo temos, noriu pasakyti, kad kai jau pajausite diskomfortą žaidžiant žaidimą- meskite jį šalinkitės kuo toliau. Nebandykite „gaudyti kalbį“ iš naujo, nes taip tik atidėliosite tai kas neišvengiama. Nepamirškite, kad tada ne tik gaištate savo laiką, bet ir gadinatės nervus, jei tai darote kovodamas su savimi. Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad šitas žaidimas, o ypatingai šitas serveris bet kokio tipo žmogui atneš vienokios ar kitokios naudos, tačiau anksčiau ar vėliau suprasit kiek laiko čia praleidote ir jei tada sau sugebėsite pasakyti, kad tai buvo prasminga- aš jus gerbiu.

-----

Rašau, trinu akis ir galvoju kokias pievas aš čia rašau. Na ką jau tikrai išsiaiškinau, kad ne mano stilius tokios rašlevos, tačiau esu tas žmogus kuris pradėjęs visko taip lengvai nemeta.( Neprikišinėkit dyrikų...). Manau, kad pats laikas  pereiti ir prie mano pagrindinės temos- PAAIŠKINTI ŽMONĖMS DABARTINĘ SITUACIJĄ IR „Tribute“ kuris bus pačioje pabaigoje. Čia jau rašau didesniu šriftu, nes kai kam bus aktualiau. Taigi @Jeremy_Osama dabar galite pamatyti serveryje, tačiau tai ne tas pats visų mėgstamas, niekieno nežinomas ir tuo pačiu nekenčiamas veikėjas.(Manau, kad kiekvienas iš jūsų atsirinksite sau teisingą variantą) Žmogus kuris dabar žaidžią su šituo V_P yra man žinomas ir ji yra jam „padovanota“. Tad neapsigaukite ir nevadinkite manes patys žinot kaip, o vadinkite taip, kaip šitas veikėjas atrodys Jūsų akyse. Viską ką aš buvau pasiekęs ir visą mano asmenybę siejama su šituo vartotoju išbraukite iš savo galvos ir įsivaizduokite, kad niekada manęs nepažinojote. Nors ir žmogui sakiau, ko daryti, ko geriau ne daryti, bet nepanašu, kad jis manes klausė... Paskyros susigražinti tikrai neketinu ir SAMPo klausimas mano gyvenime jau uždarytas. Esmė, ką noriu pasakyti, tai, kad suteikite šiam žmogui šansą, nes aš jį Jam suteikiau ir pastebėjau motyvaciją ir potencialą pratęsti mano pradėtu darbus. Kam įdomu, tai manau, kad niekada daugiau nebesusitiksime SAMP platformoje, TS3 taip pat, kad nereiktų po to vėl „gaudyti kablių“ ir panašiai. Kas turit kontaktus- fb,snap ir panašiai visada galit parašyt- pabendrausim. O kas dar turi kažkokių klausimų kol kas galite rašyti į a.ž forume arba šios temos komentaruose, kol kas dar aplankysiu forumą(karts nuo karto).

----

O dabar atėjo ta blogo vieta kurios aš asmeniškai labiausiai laukiau, Tai yra šioks toks tribute visiems lmgiečiams su kuriais teko bendrauti, kurie man padėjo. Taip pat kai kurie šiame sąraše gali manęs, net neprisiminti ar nežinoti, tačiau jei esate čia- aš jums jaučių didžiulę pagarbą. Taigi: @Cactus_Germis @Deivis_Splash @John_Moron @Emis_Sones@Tomas_Tankas @Koala_Stonkus @Adidas_Vaitila @Wolking_Dead @Marius_Benz @Julius_Liaudis @Saimonas_Firea @Saras_Gurry @Karka_Djd @Eimis_Mag @Dominykas_Miguel @Lukas_Yawazaki @Ryan_Collins @Einaras_Bmw @Erko_Morello @Koldunu_Vagis @Setono_Degtine @Jack_Evans @Janny_Pink @Vycka_Rycka @Nojus_Ceejay @Edvis_Tanks @Danilo_Quentuela @Justelis_Tiz @Coach_Carter@Gustis_Gustisss @Mode_Kiss @Augis_Dash @Ignas_Eox @Pinky_Boy @Arnold_ZuIikas @Lukas_Fanta @Max_Tosha @Jimmy_Absolut @Oskaras_Rodriguez, @Kenny_Silver @Nojus_Box @Eimantas_Vegele@Griffin_Opps @Vilius_Venturas @Monte_Gangga @Karolis_Ganjababy @Nojus_Pumputis@Javan_Hoonigey

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

nesitikėjau, truly. iš Tavęs. supratai kas yra sampas ir jog tai neturi būt prioritetas gyvenime. smagu buvo su tavim pažvengt iš šūdų, smagu žiūrėt, kaip fail'ini pareigose, smagu žiūrėt, kaip augi jose. su Radijumi kažkaip blogai gavos. jeigu atvirai kalbant, ir į tą komandą prasimušt turėjai šansų, bet durniukas esi. 

ačiū, jog paminėjai, džiugu buvo prisidėti prie Tavo žaidimo. Visokeriopos sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), jeremyo_osama rašė:

Taigi nenukrypstant nuo temos, noriu pasakyti, kad kai jau pajausite diskomfortą žaidžiant žaidimą- meskite jį šalinkitės kuo toliau. Nebandykite „gaudyti kalbį“ iš naujo, nes taip tik atidėliosite tai kas neišvengiama . Nepamirškite, kad tada ne tik gaištate savo laiką, bet ir gadinatės nervus, jei tai darote kovodamas su savimi.

Visapusiškai sutinku su šia citata, nes pats buvau tokioje situacijoje ir atidėliodavau palikimą (IV), bet palikęs supratau jog tai buvo neišvengiama ir šis įvykis tik pagerino mano gyvenimą.

Realiai, nustebau perskaitęs tavo blogą, nemaniau, kad esi toks. Įsivaizdavau tave kaip kokį rajoninį vaikį arba vierchą xd, stipriai klydau dėl tavęs.

Džiugu, kad prisimeni mane, sėkmės gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.