Jump to content
Eimis_Mag

"Sveiki, jus gal pavežti?" - Taksi direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

           hq99EBD.png

Labas vakaras, mieloji publika. Po ne tokio ir ilgo Taksi firmos atšaldymo galime sėkmingai teigti, jog miesteliuose ir vėl gyvuos geltonom mašinom važinėjantys Taksi darbuotojai. Viso labo atrankoje sulaukėme gan didelio susidomėjimo - 19 anketų pareiškusių, jog nori užimti šią laisvą, ilgai nenaudotą kėdę. Išsirinkti, kaip ir suprantate iš tiek žaidėjų yra tikrai sunku, žinant, jog mano tikslas išrinkti ne būtent seną patyrusį vilką, o žmogų, kurio motyvacija, užsidegimas sugeba pranokti kitų. Nedelsiant laiko dar ilgiau peržvelkime atrankos etapus.

 

I

KANDIDATŪROS PATEIKIMAS ⋆

Spoiler

Šiame etape neanalizuosiu nei vieno kandidato, kadangi jų tikrai labai daug ir kas antram rašyti, jog esi dar pakankamai nepatyrusi/nerimta asmenybė, manau, nėra jokio reikalo, kas norės sužinoti savo priežastis susisieks su manimi asmeniškai. Iš tiek kandidatų išsirinkti kelis pagrindinius iš ties sunku, skaitant bei peržiūrint anketas, patikrinus aktyvumą išsirinkau keturis, kurie aršiai bandė išplėšti savo pergales bet kokia kaina. Iš šių asmenų atmesti dar du buvo kur kas sunkiau, kadangi kova buvo petis į petį, tačiau manau, jog pasirinkimai nenuvils. Su kandidatais kviečiu susipažinti antrame rinkimų turo etape.

 

II

POKALBIS DISCORD PLATFORMOJE 

Spoiler

 

  • Kandidatas Lauris_Hud

Nusikalstamųjų veidas nuspręndė nuleisti savo sparnus neutralioje firmoje? Iš ties, tavo kandidatūros tikrai nesitikėjau, net negalvojau, jog tokį patyrusį asmenį Nusikalstamoje pusėje domintų Taksi firmos direktoriaus kėdė. Sudominai, aktyvumas tavo pakankamai geras, tad dabar gali skaityti apie save būtent čia. Savo kandidatūrą iškėlei dėl to, nes manai, jog esi nepasiruošęs valdyti nusikalstamosios firmos direktorių, tačiau neutralios firmos tau atrodo puiki kelio pradžia link direktoriaus. Iš ties tinkama priežastis, tačiau nesutikčiau, jog nesugebėtum suvaldyti rimtesnės firmos, manau, turi gabumų, kurie dar yra neatskleisti. Direktoriavimo tikslai pakankamai solidūs – sukurti gerą atmosferą, prikelti Taksi firmą su trenksmu. Tikrai pilnai pritariu, jog sukūrus gerą atmosferą darbuotojams, gali sukurti labai rimtą firmą, o kadangi neutraliose dažniausiai turi dominti darbuotojus kasdienėm veiklom, norint išlaikyti jų dėmesį ties būtent viena firma. Pačius direktoriavimo tikslus pirmai savaitei išsakei kaip ir kiekvienas – forumo temų sukūrimas, darbuotojų atrinkimas ir užmotyvavimas ilgam ir sunkiam darbui. Tikrai nėra prie ko prikibti, malonu, jog darbuotojų nuomonė tau bus svarbi, į ją atsižvelgsi bei sugebėsi prisitaikyti prie visų poreikių. Kalbant apie tavo pačią kandidatūrą, aktyvumą, pokalbį – manau, galiu tave pilnai leisti pasirodyti finaliname rounde, kuriame susirungsi su savo galutiniu varžovu dėl vieno vienintelio prizo.

  • Kandidatas The_Fisheris

Jau kartą buvęs šios firmos vedlys bando savo šansą dar kartelį. Apklausoje pasirodei neblogai, atsakei į tai ko klausiau. Kandidatūrą sumąstei iškelti dėl to, nes manai, jog esi vienas iš šiuo metu paskutiniųjų galinčių suvienyti tokią firmą kaip Taksi, kad nebereiktų į admins skiltį prašyti nuolatinių get‘ų ten ir ten, iš ties sutinku, turi patirties būtent šioje srityje, supranti kaip tokia firma turi klestėti. Tavo direktoriavimo tikslai atsiskleidžia šiek tiek skirtingai nei kitų varžovų – įrodyti, jog nepadariau klaidos prikeliant Taksi firmą į gyvųjų gretas bei firmos aktyvumo palaikymas. Iš ties, gan stiprūs tikslai, tačiau kai kuria prasme gan nerealūs. Transporterių / Taksi firmos klausimu išsireiškei, jog konkuruojanti firma nekelia tau jokios grėsmės, tačiau įsivaizduojant, jog ši institucija turėtų aktyvų bei motyvuotą direktorių, įdomu, ar tos grėsmės vis dar nejaustum. Klausimas apie rangus mane sudomino, kadangi teigei, jog tokios sistemos tau visiškai nebus reikalingos, tad labai įdomu man ką padarytum vietoj jos ar be jos, kadangi darbuotojams vis vien reikia vietos, kur pasireikšti, kur tobulėti ties atliekamu darbu, taip, dažniausiai, išsirenkami pavaduotojai. Pirmos direktoriavimo savaitės tikslai išlieka, beveik, tie patys kaip ir praeito kandidato, tačiau juos išdėstai atvirkštine tvarka, tačiau manau, jog tokiai firmai, norint pritraukti darbuotojus, jiems iš pradžių labiau verta sužinoti būtent dėl ko jie į šią firmą eitų, tad forumo temos pirmoje vietoje nepamaišytų. Visais sumetimais, tavo atsakymai nebuvo gan išsamūs, bet jie buvo tvirti, tačiau nepakankamai, jog sudėjus tavajį aktyvumą, tavo motyvaciją bei visą šį mišinį į vieną visumą galėčiau praleisti tave rungtis toliau. Ačiū už dalyvavimą, linkiu nenusivilti ir siekti savo tikslų toliau!

  • Kandidatas Matis_Mind

Turbūt ramiausia bei tyliausia asmenybė, pildžiusi į šio direktoriaus poziciją. Esi labai ramus žmogus, nuolat tave pamatysi neutralių firmų glėbyje, kadangi tavęs šaudymai ir gaudymai netraukia visiškai. Tavo kandidatūroje tai ir pasireiškė. Ši firma tave traukia dėl savo ramaus pobūdžio bei pačio darbo esmės. Kaip sakant čia pradėjai, tad toliau tęsi savo pradėtus darbus bei siekius. Nori iš naujo patirti tuos šiltus atsiminimus, kurie tavyje ir sužadino tą liepsną, kuri lig šios dienos tavyje dega, norint šią firmą užvaldyti pačiam. Direktoriavimo tikslus bei pirmos savaitės tikslus surašei į vieną visumą, galima sakyti į tą patį klausimą atsakei du kart. Sumažėja darbo man <juokiuosi>. Tačiau rimtai kalbant, norėjau, jog abiejuose klausimuose atsiskleistum kitaip, kadangi abu klausimai reikšme buvo visiškai skirtingi. Išskiriant Taksi bei Transporterių rivalry, tu manai, jog būtent į taksi darbuotojus pritrauktum, kurie nenori, kaip ir tu, šaudymo ir gaudymo, kurie nori ramioje aplinkoje praleisti savo žaidimo dieną, vežiodami klientus, bendraudami su savo kolegomis. Puiku, to ir tikėjausi, norint išskirti abi firmas, kurių darbo esmė ta pati, tačiau reikšmė serveriui visiškai skirtinga. Rangų sistemos atžvilgiu mastai puikiai, kadangit iš ties neturint bent ko panašaus, sunku atsirinkti darbuotojus, kurie iš tikrųjų stengiasi, o kurie ne. Sudėjus tavo norą, tavo pastaruosius valdymo etapus bei tavo aktyvumą galiu drąsiai tave leisti pravesti praktiką žaidėjams bei įrodyti savo vertę pilnai.

  • Kandidatas Mode_Full

Žaidėjas, apie kurį, tikriausiai, žinau mažiausiai, tačiau sudominai savo registracijos anketoje, suteikti šansą pasirodyti rimčiau mano akimis. Apklausoje discord programoje pasitinka pirmasis atsakymas „iš tiesų nežinau“. Ne koks pirmasis įspūdis, ar ne? Tačiau skaitant toliau susigrąžini mane bei bandai sudominti. Pirmą direktoriavimo savaitę apibūdini vėl gi, labai paprastai bet solidžiai, kaip ir kiekvienas kandidatas – temos forume, masinė atranka bei veiksmas. Nežinau, ar skaitau anketą į nusikalstamos firmos direktorių ar į taksi? <juokiuosi> Kalbant rimtai, tai neatsispindėjo tavo klausime to, ko tavęs klausiau, tačiau bandei kabintis link atsakymo. Kalbant apie tavo norą užimti būtent šias pareigas atsakai labai blankiai, esi turėjęs keletą pavaduotojų bei manai, jog kaip pirmas direktorius, taksi firma tau būtų neprošal. Kas labiausiai sudomino tai tavo pareiškimas, jog padarysi tai, ko nei vienas direktorius nėra padaręs, tačiau neaprašei nei ką tiksliai padarytum, nei ko trūkdavo kitų direktorių valdymuose. Projektas jau gyvena ilgą laiką, ir labai abejoju, ar parodytum kažką labai itin naujo, ko dar niekas nėra nei karto matęs. Stiprus pareiškimas, tačiau nevykęs. Direktoriavimo tikslai niekuom manęs nesužavėjo taip pat. Skubi rašyti, jog tavo vieninteliai tikslai nenuvilti Direktorių Prižiūrėtojo? Tavo direktoriavimas turėtų būti supamas tavo vizijų išnaudojimo, kadangi tu gauni laisvę firmą kurti savaip, direktorių priežiūra turėtų tau būti tik ramstis, padedantis firmą atremti ją po truputį statant nuo pamatų. Tolimesniuose klausimuose iš vis neradau ką galėčiau analizuoti. Atrodo, jog užpildei kaip ir kiti kandidatai su mąstymu „jei paeis tai paeis“, neparodei man, jog turi tą užsidegimą užimti firmos vairą, nors turiu prisipažinti, jog į tave dėjau daugiausiai vilčių. Deja, tavo kandidatūrą turiu užbaigti čia, tad linkiu nenusiminti, toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų. Manau, dar susimatysime kituose rinkimuose.

 

 

III

PRAKTIKA ŽAIDIME 

Spoiler

 

Priėjome prie lemtingos akimirkos, kuri atskleis mūsų naująjį dušmanų firmos veidą. Pasilikome du kandidatus, kurie iš visų devyniolikos sugebėjo išsiskirti savo mąstymu, savo aktyvumu, savo noru bei pačiu siekiu link šios akimirkos. Abu kandidatai gavo tas pačias sąlygas norint pravesti praktinius apmokymus:

  • Veiklos trukmė – 1 valanda
  • 15 darbuotojų, išrinktų atsitiktinai
  • Veikloje turi atsispindėti jūsų sugalvota veikla, darbuotojų įgūdžių lavinimas, budėjimas

Kandidatai užduotis įvykdė puikiai, tačiau abu skirtingais būdais. Šiomis sąlygomis norėjau atskleisti jų būsimą valdymo epochą, jų asmenybę bei jų mąstymą. Išbandymas pavyko puikiai. Vienas kandidatas sugebėjo savo praktikoje parodyti paprastą veiklą, tačiau jos metu parodė, jog sugeba iš savo darbuotojų sekundėmis užsidirbti pagarbą, kurios vedamas išlaikė ramią bei tvarkingą atmosferą, kuri leido be jokių trikdžių veiklą pravesti vienos valandos bėgyje. Iškilus keletai techninių nesklandumų sugebėjo greitai išmąstyti kaip juos panaikinti. Kitas kandidatas atskleidė vienos valandos trukmėj savo išskirtinį mąstymą bei gebėjimą sukurti smagią, linksmą atmosferą, kurioje visi darbuotojai laiką praleido su šypsena bei juoku, bet jo praktikoje pasimaišė tai, jog kurdamas linksmą aplinką bei įdomias veiklas, pamiršo vieną dalyką – drausmė. Drausmės trūkumas buvo, tačiau nebuvo labai didelis, bet iš ties jis sutrukdė pilnai atskleisti savąją idėją bei siekius. Kalbant vėl apie bendrą visumą, tai užduotis abu kandidatai įvykdė, tik kaip ir matote ankstesniuose sakiniuose, skirtingais būdais. Manau, jog abu kandidatai verti šio posto vienareikšmiškai, tačiau gaila, jog galiu išrinkti tik vieną. Atlikus trumpą apklausą tarp direktorių bei kitų žaidėjų – kandidatas išaiškėjo labai lengvai. Jis, asmuo, kuris sugebėjo savo praktikoje išlaikyti darbuotojų dėmesį, pagarbą bei absoliučią tvarką. Na, o norint sužinoti kandidato vardą, teks paieškoti pačioje analizėje. Į pirmąjį pavaduotoją stipriai rekomenduoju antrosios vietos nugalėtoją, o direktorių sveikinu bei linkiu visokeriopos sėkmės.

 

Naujasis Taksi firmos direktorius - Lauris_Hud
Direktoriui neišbuvus 14 dienų savo poste direktorius perleidžiamas antros vietos nugalėtojui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×