Jump to content
Eimis_Mag

Su įjungtais švyturėliais atrieda naujasis Medikų direktorius

Rekomenduoti pranešimai

qTTSpXe.png

Sveiki mielieji projekto žaidėjai,

skubant papildyti medikų firmos gretas, atriedu su šviežia analize. Tokia ir analizė <ahem>... Tuojaus paaiškinsiu kodėl. Paskelbiau atranką, kurios visas principas - motyvacinis laiškas. Tačiau, kažkaip motyvacinį laišką radau tik pas vieną kandidatą. Man iš ties įdomu sužinoti iš jūsų, dalyvių, ar rimtai nematėte parašytų žodžių "rinkimų formatas - motyvacinis laiškas?" Surašiau punktus, kurie turi atsispindėti kandidato laiške, tačiau iš visų kandidatų sulaukiau anketų... Chebryte, kaip taip nesugebat išmatyt paprastų dviejų sakinių, kurie nulemia visą kandidatūrą, kaip dar po viso to sugebat kaltinti mane, jog nepaskaitėt prieš paskelbiant savo "laiškų", jei dar neaišku, tai čia sarkazmas. Prieš vieno kandidato, kurį iš ties galiu analizuoti, anketos paskelbimo pasirodė ir kitos "tinkamesnės" anketos, tačiau arba jos buvo atestos dėl menkumo bei neatidumo, arba buvo nukopijuotos iš mūsų pagrindinio kandidato. Tikriausiai visi jį žinote, visiems jis aiškus. 

L'HYBRID motyvacinis laiškas

Spoiler

uSbYDEA.png
RB8KIkJ.png

Ar čia dar reikia ką sakyti? Vienas vienintelis tvarkingas laiškas, vienas vienintelis kandidatas, kuris ne tik pasistengė užpildyti viską tvarkingai, bet ir nepagailėjo penkių minučių perskaityti visas taisykles. Vienas kandidatas, paskelbęs savo laišką prieš pat rinkimų užsidarymą, atrodė iš ties vertas analizuoti, tačiau perskaičius turinį bei sudėliojus visus taškus, aiškus Luko laiško plagijavimas, nors tai buvo griežtai draudžiama, taisyklėse. Vienas vienintelis patarimas, kurį galėčiau patarti visiems - perskaitykit visas taisykles, jei kas neaišku, paklauskit, nuolat esu pasiruošęs padėti. 

---

Kalbant apie patį Luko laišką, turinys tikrai pranoko lūkesčius, iš išvaizdos atrodo, jog gali būti apgaulingas, tačiau nepagailėjus laiko ir paskaičius viską nuo pradžių iki galo nustebtumėte kiek įdomių bei svarių minčių žmogus turi savo galvoje, kurias išdėstė puikiai. Kandidatas turi pakankamai pasiekimų/pareigų, jog žinotų kas yra pareigos bei kaip su jomis elgtis. Yra tik vienas vienintelis bet, kuris leido man sustoti minutėlę ir gerai apgalvoti. Būtent šis vienintelis jau dabar mano išgirtas kandidatas turi praeitį susijusia su veikla, kuri iš ties serveryje netoleruojama (nebijokit, nekalbu apie x pardavinėjimą. Kalbu kita prasme, tačiau atsižvelgus į situaciją serveryje bei pačio asmens norą bei užsibrėžimą ties šia firma, negalėjau jo atmesti, nes rinkimus tektų kartoti iš naujo, o būtent šiuo metu, kai serveris yra pačiame Nusikalstamos prieš Teisėsaugos kovos įkarštyje, medikai yra viena svarbiausių firmų, kuri gali nulemti kovos pabaigą. Tęsiant pačiu laišku, visi mano išdėstyti punktai buvo atidžiai išdėstyti su gerai argumentuotomis priežastimis, kas drėbia didelį pliusą į Luko pusę. Kiek pačiam leidai žinoti, laiškas turėjo būti netgi dvigubai ilgesnis bei išsamesnis, tačiau sutilpai į šį formatą, kas iš dalies rodo, jog sugebi prisitaikyti prie situacijų, kurios kartais nebūna tavo naudai. Sugebėjai išvardinti trijų pastarųjų Medikų firmos direktorių pliusus ir minusus bei išaiškinti kaip tas skyles užtaisytum savo epochoje. Labai malonu žinoti, jog nebijai stoti net prieš DP analizuodamas jo buvusią Medikų erą bei jos pasekmes, džiugu, jog turi savo aiškią nuomonę bei nebijai ją išreiktšti viešai. 

---

Labai džiaugiuosi, jog nepabijai atrankos, susirinkai visus savo "velnius" bei surimtėjai, kadangi, manau, esi šiuo metu vienas vienintelis kandidatas galintis ištraukti Medikų firmą iš bedugnės. Viliuosi, jog aš, pasirinkdamas tave, nedarau didelės klaidos, bei stipriai tikiu, jog pasirodysi puikiai ir kaip pats minėjai - sulauksi darbuotojų pagyrimų po kiekvieno grobimo. Nieko toliau nedelsiant, su dideliu pasitikėjimu noriu tave pasveikinti tapus naujuoju miestelių Chirurgu, linkiu valios, stiprybės bei išsamaus bei turiningo darbo. 

Sveikinimai dar kartą naujajam direktoriui!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikinimai Lukui. Džiaugiuosi, jog nepatingėjai išreikšti savo minčių apie firmą ir parodyti norą užimti direktoriaus postą tokio masto anketoje. Sveikintina ir Direktorių Priežiūros veikla - po tokios betvarkės, paliktos po praeito DP, Eimanto žaibo greičio darbas tarsi atgaiva serveriui. Rodyk ir toliau tokį pajėgumą. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.