Jump to content
Eimis_Mag

Miesteliai bus saugūs - išrinktas naujasis FTB agentų direktorius

Rekomenduoti pranešimai

NAUJAS FTB AGENTŲ DIREKTORIUS PRADĖS TIRTI MIESTELIŲ BYLAS

Sveiki, sveiki, taip, matote teisingai, pagaliau FTB agentai vėl užplūs miesteliuose bei pradės savo ilgo žiemos miego tirti bylas. Pastarojo direktoriaus valdyme tikrai pasigedome tvirtaus bei stambaus lyderio balso, nors žinant jo pasiekimus bei jo turimą patirties bagažą - jam tai neturėjo būti didelė problema. Tačiau negalime sakyti, jog era buvo nevykusi, labiau nesirodė pilnos pastangos, kurios galėjo atsiverti labai paprastai bei vaizdžiai. Kas be ko, tariu ačiū Arnoldžiui už jo išlietą prakaitą, kadangi po jo kadencijos, firmos vairo perimti ilgą laiką niekas negalėjo, todėl šie rinkimai ir įvyko taip vėlai. Pačiais rinkimais nustebau, kadangi pamačiau tokių veidų, kuriuos teko man pačiam globoti po savo sparnu. Džiugu, jog naujos personos imasi iniciatyvos ir bando save perteikti per dar didesnius išbandymus. Prieš skaitant analizę, rekomenduojama įsijungti žemiau pateiktą dainą, užtikrinant, jog skaitymas nepabostų.

---

uPUom8h.png

Susipažinkime su kandidatais - jų anketas galite rasti čia

ATMESTI

Nedas_Ventura - esi visiškai neaktyvus, nuo anketos užpildymo tavęs nei kvapo pačiame žaidime. Kalbant apie tavo anketą - užpildei su tendencija - jei nebus geresnių kandidatų mane vis tiek išrinks. Ne, ponuli, niekas taip nedaro ir tokiais būdais direktorių nerenka. Patarimas - pradėk žaisti, rodyti pastangas jei nori iš ties vėl užimti pareigas. Šiam kartui turiu tave atmesti, tikiuosi klaidas išanalizuosi ir susiprasi.

Gain_Weight - šiek tiek rimtesnis kandidatas, tačiau vienas bet. Atrodo vos pradėjau eiti savo kadenciją Direktorių Prižiūrėtojo pareigose ir tave matau kiekvienuose rinkimuose. Matosi, jog gavęs direktorių vertės tau iš jo būtų nulis, kadangi tau tik svarbus užrašas - Direktorius. Gal ir klystu? Čia parodys ateitis, tačiau norint kandidatuoti, prašau išsirink direktorių kurio išties nori ir įrodyk man, jog aš šiuose rinkimuose dėl tavęs grubiai klydau.

Pukys_Baisulis - kuo didžiausias ne. Vien peržvelgus anketą darosi akyse mirgu margu. Ar tikrai manai, jog su tokia anketa bei su tokiu požiūriu sugebėtum patraukti Direktorių Priežiūrą savo naudai? Nuo kada sakiniai lietuvių kalboje rašomi su kiekvienu žodžiu iš didžiosios raidės? Sakiniai net nesudaro vienos minties, skaityti, beveik, neįmanoma, tikrai, nuoširdžiai sakau. Pildai į direktoriaus postą, ne į firmos prižiūrėtoją. Visų pirma anketose į direktorius nenaudojame ikonėlių. Gavai savo free post šiam kartui, tačiau prašau, jei turi norą užimti direktoriaus poziciją serveryje, atsižvelk į savo klaidas ir tikiuos, jog ateityje dar susitiksime.

Blue_Nike - nu pasistengei, pasistengei su savo anketa, tikrai įdėta darbo, tačiau vėl kažkas nutiko, kad anketą savo skelbei iš antro karto? Jei vieną kartą leidau pasitaisyt dėl kandidatų stokos, negalvok, jog kitus kartus leisiu lygiai taip pat laužyti taisykles. Nepamiršk, jog aš galiu matyti tavo tokias grubias klaidas. Iš dalies būtum gal ir neblogas kandidatas, tačiau pas tave yra dar nemaža patirties stoka ypatingai teisėsaugos srityje. Tau čia ne Medikų firmą ant savo pečių laikyt, kurioje ir be labai didelio indėlio gali išvystyti kažką.

uPUom8h.png

Naujasis direktorius Azaza_Aza? Kas čia dabar? Išsiaiškinkime kas čia vyksta.

Kenny Silver

Spoiler

Pagrindinis kandidatas numero uno. Tikriausiai, labiausiai laukei šios atrankos, puikiai atsimenu kiek kalbų buvo iš tavęs, jog tai tavo labiausiai anticipated firma. Puikiai manau visas serveris žino, kaip tu, būtent, šios firmos nori ir sieki jau kurį laiką, iš ties pagirtina, jog dar yra žmonių, kurie yra užsibrėžę vieno tikslo link ir kad to tikslo laikosi dar iki šių dienų. Pereikime prie tavosios anketos. Na ir ką Silveris mums pateikia šį kart? Anketa prasideda kaip ir dažniausiai - nuo pagrindinių bendrinių klausimų. Pasiekimų esi tikrai apturėjęs, apčiupinėjęs iš kiekvieno kampo, nuo pavaduotojų iki komandos nario. Esi brandus vaikinukas, turi gerą galvą, sugebi savo mintis išdėstyti tvarkingai, sklandžiai. Pirmajame man svarbesniame klausime - kodėl būtent teisėsauga, atsakai, jog ši pusė lyg tavo namai būtent šiame projekte. Šis faktas puikiai atsiskleidžia tavo pasiekimuose, esi patyręs teisėsaugos vilkas. Būtent FTB agentų firmą pasirinkai, kaip ir sakiau jau anksčiau, pakankamai anksti, kai dar tuometinis direktorius - Coach_Carter uždegė tavyje liepsnelę griebti jautį už ragų ir išbandyti save jo vietoje. Kovai su nusikalstamumu serveryje esi pasiruošęs bei atsakai labai patraukliai. Žinant, jog šiuo metu buvo pakeistas Dylerių vadovas, kurio firma, mano manymu, turėtų kelti didelę grėsmę šiuometinėms teisėsaugos firmoms, tu atsižvelgi į faktą, kad bus labai reikalingas bendradarbiavimas su visomis Teisėsaugos frakcijos firmomis, puiku, tikrai, jog nebūsi savanaudis, siekiantis susikrauti visus laurus sau. Labai svarbus kiekvieno direktoriaus sėkmės receptas sėkmingai firmai - bendradarbiavimas.  Kalbant apie FTB agentą - jo savybes išreiški labai tiksliai, be kurių šios firmos darbuotojas pražūtų. Pereinant skubiai prie klausimo, kuriam turėjai šansą save iškelti į viršų aukščiau kitų vadovų - tu jo nepasinaudojai, tačiau atsakei labai maloniai, išsiskirsi tuom, jog esi pasiruošęs nepasiduoti, kovoti už savo firmą iki galo. Tavo pažadai Direktorių Priežiūrai bei visam serveriui atitinka tavo anketą, tad manau, jog pažadus tikrai sugebėsi įgyvendinti. Na, Gyti, kaip manai, ar FTB direktoriaus pozicija tavo rankose? Manau, jog sudėjus tavo pasiekimus, tavo ryžtą bei tavo anketą esi labiausiai kvalifikuotas kandidatas sėsti ir valdyti Federalinio Tyrimų Biuro agentus, tad lieka tik pasveikinti tave bei palinkėti didžiausios sėkmės! 

(išgąsdinau prieš tai?)

Azaza Aza

Spoiler

Vis dar nesuprantu, kodėl būtent toks slapyvardis, bet tebunie, paliksim šį klausimą neatsakytą. Nežinau jau kiek rinkimų man, asmeniškai, teko tave matyti bei analizuoti. Tačiau ko tikrai nesitikėjau - anketos būtent į FTB agentų direktorių. Aš apšalęs. Atsimenu kai pirmą kartą teko tave išvysti savo firmoje bei stebėti tave bręstant, siekiant naujų pareigų. Džiaugiuosi, jog nepabūgai Gyčio stiprios kandidatūros bei parodei savo veidą taip pat. Nedelsiant laiko, išanalizuokim tavo anketą. Teisėsaugos direktorių pasirinkai būtent dėl tavo turimos patirties ten, tačiau, iš ties nelabai galėčiau pasakyti, jog ta patirtimi išsiskiri labai, kadangi pirmą kartą (jei neklystu) teisėsaugoj pasirodei mano eros pradžioj. Tavo varžovas jau šiuo aspektu tave lenkia labai stipriai. Esi iš ties tinkamas abejoms pusėms - tiek teisėsaugai, tiek nusikalstamoms. Skaitant tavo anketą matosi, jog dar yra šioks toks trūkumas patirties, tačiau kas patiko - priešingybė kitam kandidatui. Abu jūs man atskleidėte vienas kito priešingybes šiuose rinkimuose. Vien klausime apie pastarąjį direktorių tu apie jį rašai teigiamai, Gytis - neigiamai, tačiau priešininkas man tai įrodė. Kalbant apie nusikalstamumo mažinimą man sakai kaip išnaudosi firmos inventorių. Tikrai ne to tavęs klausiau. Kiši sau pats koją per savo neatidumą. Kalbant apie tavo siekius direktoriavimo epochoje - planuoji išklausyti darbuotojų norus bei juos bandyti pateisinti, iš tiesų gan geras atsakymas, tačiau siekiai nesusidaro iš vieno argumentuoto punkto, tikėjausi iš tavęs sulaukti didesnio užsidegimo siekiant savo pirmojo direktoriaus link. Išskiriant save iš visų buvusių direktorių srauto atsakai man tolygiai kaip ir tavo konkurentas, tačiau kitais žodžiais. Išanalizavus tavo visą anketą galiu teigti, jog yra dar nemažas trūkumas patirties bei suvokimo - kas? kaip? kur? Turi keletą spragų, kurias manau labai lengvai galėtum ištaisyti pabuvojęs dar kelis kartus pavaduotojo pareigose, tad stipriai rekomenduoju išbandyti save dar kartą pas naująjį direktorių ir būtent taip man įrodyti, jog esi vertas direktoriaus. Siekiant užtikrinti stiprią teisėsaugos komandą - tavo kandidatūrą turiu stabdyti čia bei pasakyti didelį ačiū už norą bei bandymą, viliuosi, jog tai tau bus geras spyris į galą pasitempti. Ačiū dar kartą už dalyvavimą. 

(atsiprašau, jei nustebinau per daug)

Direktoriui neišbuvus 14 dienų laikotarpio direktorius atiteks antros vietos laimėtojui.

Dar kartą nuoširdūs sveikinimai naujam direktoriui!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.