Jump to content
Eimis_Mag

Plikių valdovas sugrįžta! Fūristų direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

FŪRISTŲ DIREKTORIAUS RINKIMAI

 

Labas vakaras, mielieji serverio žaidėjai,

su malonumu galiu pranešti, jog miesteliuose vėl pradės kurstuoti plikių armija. Fūristai turi naująjį savo vedlį. Iš pradžių apsispręndimas buvo ganėtinai sunkus, kadangi išsirinkus pagrindinius kandidatus - jie abu labai stiprūs, tačiau Direktorių Priežiūra nusprendė šiuose rinkimuose duoti ir publikai savo atskirą balsą, kurio rezultatai stulbina (juos pamatyti galėsite žemiau). Perėjus per žaidėjų balsavimo anketas, vedlys, galintis nuvesti Fūristus į pergalę nusimato tik vienas. Analizėje paminėti daug ko ir nereikėjo, kadangi jūsų, mielieji, žodis buvo ryškus bei aiškus. Norint užtikrinti kuo efektyvesnį Fūristų darbą pasirinkome šį žmogų... Tikriausiai visi jį žinote, tačiau peržvelkime analizę, joje galėsite suprasti daugiau.

-- Publikos balsai -- 

#TeamVenturas - 41 balsas
#TeamLexas - 10 balsų

Iš tikrųjų stulbinama, ar ne? 51 balsavęs asmuo, tačiau procentaliai 80% balsų atiteko vienam vieninteliam varžovui. Malonu žinoti, jog ateinantis vadovas turi tokį didelį publikos palaikymą.

Bendroji analizė

Išsiaiškinome publikos balsavimą, tačiau susipažinkime su kandidatais iš arčiau. Manau tiems, kuriems iš ties rūpėjo - paskaitė abiejų kandidatų laiškus bei su jais jau susipažino, tad manyčiau, jog labai išsamios analizės laiškams nereikia. Jeigu norite paskaityti jų laiškus, spauskite ČIA. Abu kandidatai stiprūs bei turintys savo pliusus bei minusus. Nebūtumėm žmonės, jei neturėtumėm kiekvienas savų minusų, nieko tobulo nėra. Kaip asmenybės abu yra pasižymėję savo darbais, puikiai žinomi mūsų serveriui. Lexas yra mūsų rinkimų underdog'as, žmogus, kuris, manau dar yra nepakankamai įvertintas, tačiau suteikus jam šansą atsiskleistų taip, jog niekas nepamirštų. Vilius, kitu tarpu, yra asmenybė, kuri jau mūsų projektui yra atsiskleidusi iš visų įmanomų pusių, žmogus turintis begalę pasiekimų, tačiau neskubant jo išgirti, galima teigti, kad šis asmuo kartais išsireiškia net gi per plačiai, kas priveda prie taisyklių laužymų bei kitokių pažeidimų. Abiejų jų rinkimuose tikėjausi sulaukti ir nuolat bijojau, jog bus labai sunku pasirinkti ar vienas ar kitas, čia man padėjote jūs, mielieji. Viliui surinkus 80% publikos balsų, visus kitus apklaustųjų balsus, viskas išaiškėja bei atsiskiria vienas nuo kito kaip diena ir naktis. Vilius turi savo užnugarį, turi savo armiją, kuri pasiruošusi su juo eiti iki pat galo, ko ir tikiuosi, žinant, jog tave renku į vieną svarbiausių firmų direktoriaus poziciją šiuo metu. Lexai, tu man pasirodei labai ramus, labai nuoširdus žmogus, kuris dėl Venturo didelio vardo projekte neturėjai dar kartą šanso pasireikšti, tačiau galiu teigti, jog rinkimuose pasirodei puikiai. Sudominai, manau, visus pagalvoti ir savęs paklausti "o kas gi jeigu Lexas iš tikrųjų gautų direktorių, gal būtų net gi ir geriau?" Na jau kas be ko, mane tai tikrai sudominai. Norint užtikrinti šiuo metu kuo efektyvesnį darbą nusikalstamųjų pusėje, tenka laimėtojo karūną ant galvos mauti tau ryškiai stipresniam kandidatui, tačiau, stipriai stipriai rekomenduoju Viliui tave pasiskirti į pirmojo pavaduotojo krėslą, kuriame manau man bei visai bendruomenei įrodysi, jog dėl tavęs labai klydome. Tave matau kaip labai rimtą varžovą ateityje, publika pareiškė, jog jie nori būtent šio direktoriaus už Fūristų firmos vairo, tad linkiu nenusiminti bei kitą kartą parodyti save pilnu "gražumu".  Na, o daugiau nešvaiščius žodžių noriu pasveikinti naująjį Fūristų firmos direktorių - Vilius_Venturas. Linkiu visokeriaupos sėkmės bei parodyti dar kartą visiems kaip tu moki trypti <juokiuosi>.

 

Kandidatai, kurių neanalizavau turi 24 valandas susisiekti su manimi norint sužinoti nepatekimo priežastis
Direktoriui neišbuvus nustatyto laiko direktorius atitenka antrosios vietos nugalėtojui
Rekomenduojamas pirmasis pavaduotojas - Lexas_Lmg

Su jumis buvo Direktorių Priežiūra, iki kitos analizės *winky face* 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×