Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Liutka_Easy

Prisistatau Liutka_Easy

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Liutka_Easy.
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Liutauras 20.
3. Miestas, kuriame gyvenate: Vilkaviškis.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai:  Šiuo metu mano pomėgiai: Būti su chebra lauke, krapštytis prie automobilių ir žinoma kaip dauguma pasėdėt prie kompiuterio.
5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios savybės, kad esu  punktualus, komunikabilus ir mėgstu pajuokauti kaip sakoma. O blogosios, kad esu labai priekabus žmogus mėgstu prisikabinti prie žodžių xD.
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Neturiu.
7. Ar turite sesių, brolių?: Taip turiu, vieną brolį.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Apie šį projektą sužinojau, kad 2012 metais. Šiame projekte žaidžiu nuo 2013, žinoma su pertraukomis ir esu pakeitęs ne viena vartotoją.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Neturiu.
10. Jūsų tikslai serveryje: Šiuo metu neesu išsikėlęs tikslų šiame serveryje.
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: ---
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Neturiu tokios.
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?:  Projekte žinoma, kad turiu netgi du autoritetus, tai būtų Ryan_Collins ir Lukas_Yawazaki. O realiame gyvenime, tai būtų Žakas Fresko.
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): ---
15. Jūsų nuotrauka (būtina)https://www.part.lt/perziura/e37563b2027b06315e38cbd23378a0f0375.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 8 valandas(-ų), Luk_Pran rašė:

Sveikutis Liutaurai. Malonu susipažinti, sėkmės tau žaidime bei realiame gyvenime. Manau dar teks mums pabendrauti ir tikrai sutarsime ;)

Labas, man ir tikrai malonu susipažinti. Dėkui labai. Na žinoma, kad teks ankščiau ar vėliau ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.