Jump to content
Eimis_Mag

Nekantriai sulaukėme naujojo SWAT firmos vadovo

Rekomenduoti pranešimai

Special Weapons and Tactics vėl puikuosis serveryje?

Hey, hey, hey, prieš kelias savaites netekome mūsų ilgalaikio SWAT vadovo - Aironas_Pavarde. Išbuvęs labai ilgą kadenciją (kas nebėra aktualu jau šiais laikais) Aironas per apytikslų 3 mėnesių tarpą parodė daug. Buvo ir nuosmukių, buvo ir pakilimų. Per tą laiką šis žmogus mums neparodė nieko išskirtinio, nieko ypatingo, tačiau parodė ką reiškia pastovumas bei ryžtas. Direktorius sugebėjo per tokį ilgą laiko tarpą palaikyti adekvatų darbuotojų skaičių, sugebėjo pasispardyti iki pat galo. Po jo palikimo sulaukėme ir noro savo sostą perleisti jo įpėdiniui - Vycka_Rycka. Nors ir kaip gaila, to padaryti negalėjome, kadangi žmogus neparodė tokios motyvacijos kurios buvo tikėtasi, tad buvo šansas suteiktas jam tai ištaisyti. Apie tai vėliau. Su šiais rinkimais siekiu išrinkti direktorių, kuris atitiks visus SWAT darbo standartus. Iš vis sulaukėme 4 anketų. Liūdna. Tačiau bent paguoda, jog iš jų beveik visi atitiko pirminius reikalavimus patekti į kitą rinkimų turą. Manau pats laikas peržvelgti kandidatus bei su jais susipažinti.

vluQOG7.png

- RINKIMŲ NUSIVYLIMAS -

Hugo_Expres

Nu joooo.... Nuo kur čia pradėti... Nežinau iš ties, tačiau pabandykime. Pradėkime nuo tavo kandidatūros, kurios tikrai nesitikėjau, kadangi galiu drąsiai teigti, jog nesusitvarkęs savo požiūrio į žaidimą nepasieksi nieko taip lengvai. Kalbant su tavimi TeamSpeak3 programėlėje elgies kaip neadekvatus žmogus, kuriam, manyčiau, tiesiog yra paprastas dėmesio trūkumas. Anketoje jau rašai kaip tvarkingas asmuo, argumentuoji, išreiški savo mintis darniai. Čia ir iškilo man pirmasis klausimas. Ką tu čia veiki? Pratęskime tavo gaujų kurimu kas savaitę. Paskelbei kandidatūrą, po kelių dienų pyst gauja (kuri visiškai bereikšmė). Gal tau atrodo juokinga tokie tavo proveržiai, tačiau, leisk priminti, jog linksma yra tada kai visiems yra lygiai taip pat, o su tokiais "prikoliukais" nemanau, kad bent vieną pralinksminai. Duodu galvą nukirst, kad šios tavo gaujos yra visiems aiškiai nusibodusios. Jei jau pradėjau analizuoti tai ir pabaigsiu. Tavo anketa užpildyta (pasikartosiu) tvarkingai, atsakyti visi klausimai. Iškart noriu paklausti, ar nematei punkto, kuriame buvo liepta paspausti "rodyti kas redagavo" 15 minučių po paskelbimo? Galvoji nepamatysiu ką tu ten paredagavai? Tik paskelbęs anketą į vienuoliktą klausimą atsakei "bus papildyta". Na, žinok su tokiu požiūriu galėjau tavęs iš vis neanalizuoti, bet iš ties linksma. Išsikėlei labai didelį ego sau, sakydamas, kad tu būtum pats geriausias kandidatas. Atsiprašau, esi geriausias kandidatas. Žinai kiek žaidėjai kartais turi vargti, kad galėtų pasiekti direktoriaus poziciją? Klausime apie tavo darbo patirtį teisėsaugoje nesugebėjai parašyti skaičių? Reikėjo išsiderkliavoti žiūriu tau. Tebunie. Norėjai dėmesio, suteikiau tau jį, nepagailėjau laiko. Atmestas.

vluQOG7.png

O M I S   Z E K A S

Na, Zekai, labas vakaras, su tavimi jau kalbėjau asmeniškai, tačiau kaip ir žadėjau išanalizuosiu tave plačiau. Iš dalies, nesitikėjau tavo kandidatūros. Man esi dar vis labai suskleista knyga, kurios puslapių taip dar vis negaliu pilnai perskaityti, asmeniškai neteko su tavimi bendrauti. Visada maniau, jog žaidi visiškai savo malonumui, nesiekdamas jokių pareigų. Nustebinai, iš tiesų nustebinai. Kandidatūrą iškėlei labai gerą, kadangi anketos atžvilgiu tavoji buvo geriausia, neneigsiu šio fakto. Peržvelkime tavo anketą, ką manai? Patirties teisėsaugoje tau tikrai netrūksta, penkiolika tūkstančių yra gan geri skaičiai, žinant, jog man šiose pareigose reikalingas tikras teisėsaugininkas. Pasiekimų fronte taip pat esi pakankamai pasireiškęs, atsimenu, teko stebėti tavo darbą man tapus Policijos pareigūnų vadeiva. Sėdėjai šalia vieno geriausių direktorių, jam padėjai SWAT firmą iškelti į tokias aukštumas, kokių, manau jau nebepamatysim. Atsimenu beje kaip palikus Collins'ui direktorių atėjai į mano firmą padirbai kelias valandas ir dingai. Ach, kaip keičiasi laikai, ar ne? <juokiuosi> Baigiam juokus ir peržvelkim kodėl gi sumąstei iš niekur nieko užpildyti į šio direktoriaus poziciją. Savają kandidatūrą iškėlei su tikslu pakeisti savo direktorius, pakeisti SWAT firmos išvaizdą tiek iš išorės tiek iš vidaus. Nori pakeisti savo žaidimą bei užtikrinti saugius miestelius visiems jų gyventojams. Kalbant apie pastarajį direktorių, išsireiškei visiškai teisingai - direktoriui trūko motyvacijos bei aktyvumo. SWAT darbuotojo idealą apibūdini kaip tvarkingą darbuotoją, kuris laikosi visų taisyklių, žinant, jog šios firmos atstovai turi būti pavyzdys visiems, labai puikus atsakymas. Atsakyme sulaukiau tiek ir išorinės informacijos, kurios klausimas neklausė, tačiau įvardinai aspektus, kurie yra susiję su visais rinkimais, mažas pliusiukas tau. Klausimas, kuriame turėjai nurodyti tris atgrobiamas vietas parodei viską labai puikiai, su nuotraukomis bei pilnais paaiškinimais. Trys gal ir gan banalios vietos, tačiau sunkios atsigrobti, kiekviena dėl savo skirtingų priežasčių, būdamas direktorius tikrai naudočiau panašias atgrobimo taktikas. Klausime apie reidus prisigavai. Tik atėjęs į Direktoriaus Prižiūrėtojo krėslą reidus pašalinau FTB bei SWAT firmoms bei suteikiau tik Policininkams kaip atskirą veiklą, tad kad ir kaip norėtum, SWAT firma organizuoti reidų negali. Pasiėmiau aš tave antram etapui, kuriame turėjai įtikinti mane praleisti tave į tolimesnįjį, tačiau, dėl tavo aktyvumo (taip, puikiai suprantu, jog nelabai išėjo tą aktyvumą rodyti) bei dėl kitų kandidatų stiprumo negalėjau tavęs leisti kovoti toliau. Noriu padėkoti nuoširdžiai už tavo įdėtą darbą, tikiuos nenusivilsi bei sieksi savo svajonių toliau. 

vluQOG7.png

PAGRINDINIAI KANDIDATAI

- - - 

V Y C K A    R Y C K A

Labas, na, nebuvo taip sunku užpildyti tą anketą ar ne? Kiek nervų reikėjo išeikvoti? Kadangi turiu puikią progą leisk man pasiaiškinti. Direktoriaus tau neperleidau nes kaip ir matai buvo kitų asmenų, galimai esančių puikiais varžovais tau siekiant direktoriaus, tačiau didžiausia priežastis, kodėl nenorėjau tau perleisti - motyvacijos stoka, kurią norėjau, jog man įrodytum priešingai šiuose rinkimuose. Įrodei - aš klydau, motyvacijos dar turi, parako taip pat. Rinkimuose pasirodei neblogai, pirmame etape nurungei savo konkurentus. Tą galiu pripažinti pilnai. Peržvelkime kuom mane sudomino tavo kandidatūra. Patirtimi teisėsaugoje pasižymi nemaža, žinant, jog didelę savo žaidimo dalį praleidai nusikalstamose firmose. Pagirtina. Pasiekimų fronte taip pat esi ganėtinai pasižymėjęs žmogus, gal ir ne per geriausiu žodžiu žinant kaip žmonės atsiliepė sulaukus tavo kandidatūros, tačiau čia ne esmė. Šiuose rinkimuose vertinau būtent tavo šią kandidatūrą, lapų atgal versti neteko. Per didelio išsamumo tavo anketoje nesulaukiau, tačiau radau to, ko man reikėjo. Kandidatūrą iškėlei būtent sau kaip iššūkį sėsti prie SWAT firmos vairo. Iš ties sutinku, tai yra ganėtinai didelis iššūkis, žinant, jog SWAT firma yra laikoma kaip prestižinė. Noras užimti SWAT direktoriaus kėdę tave ir privedė prie to, dėl ko tu koveisi aršiai pastarasias dienas su savo varžovu. Kaip ir tavo pastarasis varžovas, Airono valdyme įžvelgei du pagrindinius minusus, kurie nulemė didelę šios firmos likimo dalį. Puikiai atsakei į sekantį klausimą, kuriame turėjai nurodyti SWAT darbuotojo idealą. Čia leisiu paskaityti jums: "Tobulų nebūna. Geras SWAT darbuotojas yra tas, kuris nelaikomas už rankytės sugeba tinkamai veikti įvairiose situacijose ir veiklose, geba tinkamus sprendimus priimti, yra visapusiškai ištreniruotas, yra paslaugus, sąžinigas bei nekorumpuotas. Manau geras darbuotojas turi galimybę klysti, nes tik tokiu būdu parodo, kad kažką daro ir tobulėja. Sieksiu savo darbuotojus padaryti tokiais, nes manau, jog turint šias savybes, darbuotojai sudarys malonų bei smagų kolektyvą, su kuriuo bus kitiems, man gera dirbti." Atsakai labai išskirtinai, parodydamas savo kitokį mąstymą, kuris tikrai gali praversti vedant SWAT firmą į priekį. Labai džiugu, jog klausime apie tavo bruožus nepagailėjai savęs bei atsižvelgei į savo neigiamas puses, kurių mes kiekvienas turime. Kartais mokėti pripažinti save visą yra labiau naudinga nei iškėlimas savęs į patį aukščiausią viršų. Sekančiame klausime, kuris prašė tavęs aprodyti savo galimus atsigrobimo būdus, mums pateikei visą trumpametražį filmą. Iš ties puiku, jog nepagailai laiko bei įdėjai tokį darbą siekiant užtikrinti savo šansus laimėti vis labiau. Buvai vienintelis, kuris teisingai atsakė į paprasčiausią, bet gan sunkų klausimą - "Ar SWAT firma gali organizuoti reidus?". Kaip ir jau aiškinau tavo konkurentui, SWAT nebeturi teisės į reidus, kadangi jų visas dėmesys turėtų būti skirtas stambesniems nusikaltimams fiksuoti. 

Kandidato pravesta praktika

Kaip jau ir daugelis matė, Vycka_Rycka buvo vienas iš mūsų pagrindinių kandidatų turėjusių progą parodyti tiek Direktorių Priežiūrai, tiek visam projektui ką jis sugeba. Praktikos užduotis - darbuotojų įgudžių lavinimas bei nelegalių veiklų stabdymas. Man svarbiausia buvo pamatyti kaip kiekvienas kandidatas interpretuos mano žodžius savaip. Tavoji praktika prasidėjo su didele nesėkme. Gauja atvažiavo tau užkirsti kelio į direktoriaus poziciją, tačiau tu išlikai itin ramus, susitvarkei su šia situacija be jokio mano įsikišimo, kaip tikras direktorius. Bandžius pratęsti veiklą, gauja vėl įsikišo bei dėl techninių nesklandumų teko tavają veiklą nukelti į kitą dieną. Atėjo nauja diena, veiklą pradėjome kuo tyliau. Tačiau ir šiandien neapsiėjome be visokių įsikišimų, tačiau juos numalšinome kur kas paprasčiau. Veikloje tu fokusavais kuo daugiau į žaidėjų apmokymą kasdieniam darbui. Vairavimas, šaudymo pratybos bei apmokymai hotelyje. Banalu, bet užtikrinta bei veiksminga. Pačių apmokymu metu buvo keli niuansai, kurie užkliudė mano akį, darbuotojų nepriežiūra, laukdami savo eilės darbuotojai nenustygo vietoje bei neištvėrę pradėjo šaudytis, daužytis. Hotelio apmokymuose dalis darbuotojų net nesiklausė ką sakei. Jų eigoje mums parodei kaip savo idėją pateiktą anketoje įgyvendinsi realybėje, užskaitau. Galutinį verdiktą rasi po tavo didžiausio konkurento analize. 

- - -

A R N O L D A S    S U P E R M E N A S

Ko labiausiai nesitikėjau - tavo grįžimo į serverį bei kandidatūros į SWAT direktoriaus kėdę. Prieš rinkimus susisiekei su manimi, klausdamas ar yra galimybė ar yra šansų. Kiekvienas pateikęs savo anketą jau skaitosi kaip kandidatas, šansai susideda vėliau, kai būna lemiami etapai. Iš tiesų nustebinai mane visomis prasmėmis. Atsimenu, kai tavo SWAT eroje teko man sėdėti atrankoje, galvoti kaip patekti, kadangi tuo metu buvau mažiausiai žinomas žaidėjas, na o dabar, pasižiūrėk kaip laikai keičiasi, vieną iš savo pirmųjų autoritetų serveryje analizuoju direktoriaus atrankoje. Užteks čia kalbėti man nesamones, pereikime prie tavo kandidatūros. Na, Arnoldai, kandidatūrą anketos atžvilgiu iškėlei silpniausią, iš tokio seno žaidėjo tikėjausi daugiau, tačiau nesakau, jog tavoji anketa buvo prasta, tiesiog buvo ne per daugiausiai išvystyta. Tau šiuo aspektu padėjo labai publikos palaikymas, tavo aktyvumas bei tavo ryžtas siekti direktoriaus ir vėl. Patirties teisėsaugoje turi daugiausiai iš tavo varžovų, beveik trisdešimt tūkstančių, kas iš ties yra įspūdinga, kadangi žinau, jog kaip ir kitas kandidatas praleidai dalį laiko kitoje barikadų pusėje. Vadovavimo pusėje taip pat esi pasižymėjęs, kas atsispindi publikos palaikyme. Kadangi buvusio direktoriaus darbo nepavyko tau stebėti visiškai, šį klausimą praleisime. Teisėsaugą pasirinkai dėl vieno tikslo - teisėsaugos sutvirtinimas po ilgalaikio Airono valdymo laikotarpio. Iš ties geras pareiškimas, kuris mane įtikino tave šiuo metu analizuoti vis labiau. Šiuo metu labai didelė stoka gerų valdžios atstovų, kurie yra pasiryžę savo laisvą laiką skirti serverio labui. SWAT darbuotojo idealą įvardinai blankiai, bet teisingai - aktyvus, paklusnus bei geras pavyzdys kitiems. Savo asmeninius bruožus išvardinai labai greitai, tačiau manau, jog jie atitinka asmenį, kurio ieškau šiuose rinkimuose. Esi pasitikintis savimi, kas yra geras bruožas iki to momento, kai tas pasitikėjimas kelia pasišlykštėjima. Tikėkimės tau taip nenutiks. Firmą įsivaizduoji kaip stiprų varžovą šiuo metu dominuojančioms nusikalstamoms grupuotėms, kaip vieningą stiprų kumštį, kuris sugebės teisėsaugos sritį iškelti į ilgą laiką nematytas aukštumas. Kalbant apie grobimų vietas, labai sudominai mane aprašęs piceriją, kurios iš tiesų ilgą laiką nemačiau grobimuose, kadangi, manau ši vieta yra ilgą laiką pamesta bei užmiršta, tačiau tavo atgrobimo taktikas galiu įvardinti užskaitytas, kadangi jos yra ilgą laiką ištikrintos bei veiksmingos. Patiko tai, jog nežadi būti savanaudis direktorius siekiantis susikrauti laurus vien sau, sieksi komunikuoti su visomis teisėsaugos firmomis, nes tavo teigimu, be bendradarbiavimo, teisėsauga iširtų. Sudėjus tavo trumpą bei neišsamią anketą, kurią manau užpildei tiesiog per greitai, tavo aktyvumą, tavo norą - patekai į kitą rinkimų etapą, kuri apžvelgsime netrukus. 

Kandidato pravesta praktika

Čia atsiskleidei labiausiai. Dar net neprasidėjus praktikai, kanale buvo jaučiamas tavo autoritetas tarp atsitiktinai išrinktų darbuotojų. Tyla, jokio pašalinio garso. Darbuotojams susirinkus į vietą, prisistatei save, pristatei savo praktiką, ko iš jos bei tavęs galima tikėtis. Stiprus žingsnis, kadangi tokios firmos direktorius turi puikiai žinoti pats ką daro bei savo žiniomis apšviesti darbuotojus, jog jie su dideliu pasitikėjimu galėtų savo darbą atlikti kruopščiai. Pradėjome veiklą. Mumis nusivežei į hotelį, patikrinai darbuotojų įgūdžius, nors reikalavimuose tavęs prašė juos apmokyti. Jautėsi, jog skubėjai, nes visą laiką galvojai apie laiko limitą. Iš ties gerai, žinant, jog esi žmogus, kuris vertina kiekvieną sekundę bei planuojasi savo veiksmus. Tačiau šioje vietoje tau skubėti nereikėjo. Galėjai pilnai pristabdyti arklius bei apmokyti darbuotojus išsamiau. Kita tavo praktikos dalis buvo kur kas geresnė. Darbuotojų įgūdžius lavinai įvairiai, pradedant mokėjimo lipti kliūtimis, mokinimo surakinti pažeidėjus net ir sunkiausiose situacijose, šaudymo pratybomis, baigiant gražia padėka už dalyvavimą. Tikrai malonu, jog praktikoje pasistengei kur kas labiau nei pirmame rinkimų etape. 

vluQOG7.png

Galutinis verdiktas

Priėjome prie įdomiausios rinkimų dalies. Tai kas tas naujasis direktorius? Abu galutiniai kandidatai pasirodė gan neblogai, vienas papildydamas savais pliusais kito minusus. Vycka savo kandidatūroje pateikė gražią bei tvarkingą anketą, tačiau Arnoldas kitu atveju praktikoje parodė tikrąjį teisėsaugininko veidą. Pagal praktiką galėjau nuspręsti daug, abu atlikote beveik tas pačias užduotis, abu pasirodėte puikiai. Arnoldo praktikai niekas nedrįso sutrukdyti, kur Vyckos fronte pasirodė trukdžiai. Kas be ko, su tais trukdžiais kandidatas susitvarkė puikiai. Prieš atskleidžiant naująjį direktorių norėčiau pasidalinti esamų direktorių nuomonėmis:

FTB agentų direktorius Kenny_Silver

Arnoldas_Supermenas, matau kiaurą dieną, čiuvas tikrai yra motyvuotas ties tuo dalyku ir nori užsiimti Teisėsaugos gražinimu į proper poziciją. Kas liečia Vycką, man patiko praktika ir kaip pats sakei, tai, jog per ją išliko ramus, tačiau nemanau, jog Vycka jau gali kibti prie tokios firmos vairo. Supermenas rinkimų metu pasirodė žymiai geriau ir aktyviau.

Transporterių direktorius Cactus_Germis

Arndoldas_Supermenas, nes dar neteko regėti jo kaip direktoriaus, todėl norėčiau pamatyti. Esu girdėjęs gerų atsiliepimų apie jį.

Radijos DJ direktorius Baikeris_Note

Pasirinkau kandidatą - Arnoldas_Supermenas. Kodėl? Realiai galima labai plačiai išsiplėsti, tačiau pasakysiu trumpai. Pasirinkau šį žmogų, kadangi yra pakankamai žinomas projekte, turi užsitarnavęs vardą, bei gerą reputaciją. Žiūrint į vadovavimo patirtį, akivaizdu kad ji yra tikrai nemaža ir tai parodo jog tikrai sugeba vadovauti, yra motyvuotas, turi susidaręs savo firmos viziją, bei šiuo momentu rodo didelį norą imti SWAT firmos vadovo kėdę. Tikiuosi kad būdamas SWAT direktoriaus kėdėje paduos spaudimo nusikalstomoms grupuotėms, surinks gerą kolektyvą, bei padarys veiksmą pačiam serveriui.

---

Kaip ir matote, kelių direktorių nuomonės beveik sutampa, balsavimo rezultatas aiškus. Šiuo metu ieškojau kuo tinkamesnio, kuo tvirtesnio varianto SWAT vadovo kėdei užimti. Abu kandidatai būtų tinkami įvairiausiomis prasmėmis, tačiau vienintelis kandidatas, kuris šiuo metu labiausiai tinkamas šiai pozicijai, siekiant sustiprinti teisėsaugą - Arnoldas_Supermenas. Vienintelis faktorius, kuris padėjo išsiskirti nuo savo varžovo, puikiai parvesta praktika bei aktyvumas, kurio iš tiesų nesitikėjau, žinant tendenciją senbuvių - užpildžiau, kaip bus taip bus. Vyckai linkiu nenusiminti bei toliau siekti šio posto, kadangi rinkimuose pasirodei puikiai, parodei savąjį veidą visam projektui, manau, ateityje tave išvysime kaip SWAT direktorių, labai tikiuosi iš tiesų. Na, o šiuo metu noriu pasveikinti Arnoldą su naujomis pareigomis, palinkėti kuo didžiausios sėkmės, kadangi jos tau prireiks. 

Ačiū visiems, kurie perskaitysit iki galo, atsiprašau už rinkimų vėlavimą, iki kito karto.

 

Direktoriui neišbuvus 30 dienų laikotarpio savo pareigose - direktorius atiteks antros vietos nugalėtojui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×