Jump to content
Oreo_Mapp

Sukcius - Lukas_Hybrid

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė):  Oreo_Mapp
2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti)
3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė)
@Lukas_Hybrid

4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją:  Garsusis Lukas_Hybrid kitaip zinomas Mediku priziuretojas, 4 lygio administratorius. pradejo modifikuoti failus dazniausiai ideda i modpackus ir tada juo dalinasi su fauliuku kuris gauna jusu ip adressa. sJuukCk.png 

vsmtqN1.png 

visi irodymai yra kai pats paraso apie tai ir ar tikrai jis turetu buti 4 lygio nariu bei medikos direktorium?
5. Vaizdinė medžiaga: 
6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?
:  ne

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
prieš 3 minutes(-čių), Lukas_Hybrid rašė:

Sarkazmo lygio nesupranta zmogelis xD 

jo ir kai mano ip "galus" man rasyneji ir kai man internetas dingineja mmm ir kai su cgates kalbejau siandien 7 kartus irgi nieko ane?

image.thumb.png.f9100f8fb35085004cdacb7898f40d5b.pngimage.thumb.png.9836dc6beb7af8c6057d47348c930199.png

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Oreo_Mapp rašė:

jo ir kai mano ip "galus" man rasyneji ir kai man internetas dingineja mmm ir kai su cgates kalbejau siandien 7 kartus irgi nieko ane?

turiu savu saltiniu tikrai pats to nedarau xD

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-čių), Lukas_Hybrid rašė:

turiu savu saltiniu tikrai pats to nedarau xD

kaip tau gerai draugeliams baudas uzdirbineji svente ;) tik paskui neverk kad eisi mieste ir ateis tavo draugeliai supyzdins

image.thumb.png.b9af35fde8adc0269cfa677ddfa16f95.png.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.