Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Antanas_Guogga

Pristatau Mantvydas_Zigass

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Mantvydas Zigas
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Mantvydas ir man yra 22 metai.
3. Miestas, kuriame gyvenate: Daug zinosit, greit pasensit, bet miestas labai grazus 
4. Jūsų pomėgiai, hobiai:  Kaip lankiau mokykla sportavau boksa kuris labai man patiko, dabar kaip neturiu tiek daug laiko siam dalykui, dirbu ir sportuoju gym`e.
5. Gerosios/blogosios savybės: Geros savybes yra tokios, kad esu labai draugiskas bachuriukas, reiks pagalbos jei galesiu pagelbesiu, zodziu esu paslaugos, o blogos kaip prigeriu kazko stipriau iskarto noriu eit kaltis su bet kuom  :D:D
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?:  Taip, kate vardu Naida.
7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu 2 brolius.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Suzinojau is savo geru draugu kurie cia zaide, pradejau zaisti nuo 2012 metu.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą):  Neturiu, nelindau cia niekam i sikna kaip dauguma, bet turejau S.W.A.T pavaduotoja.
10. Jūsų tikslai serveryje:  Joks tiesiog laisva laika praleisti kartais kaip salta lauke prie sio serverio :D
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?:  Nusikalstomos ir teisesauga, galiu pritapti ir ten ir ten :D Nei vienas nepadare ispudzio.
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?:  Gal nesakysiu, nes negraziai skamba mano sita fraze :D
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Serveryje ne, realiam gyvenime taip turiu.
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina)
15. Jūsų nuotrauka (būtina)https://www.part.lt/perziura/e00533c33a6b3939d4855e573b7d279c753.jpg    https://www.part.lt/perziura/c56e5500d51c06c322d93d9a37e4ebc8454.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.