Jump to content
Mantvydas_Zigass

Pristatau Mantvydas_Zigass

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Mantvydas Zigas
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Mantvydas ir man yra 22 metai.
3. Miestas, kuriame gyvenate: Daug zinosit, greit pasensit, bet miestas labai grazus 
4. Jūsų pomėgiai, hobiai:  Kaip lankiau mokykla sportavau boksa kuris labai man patiko, dabar kaip neturiu tiek daug laiko siam dalykui, dirbu ir sportuoju gym`e.
5. Gerosios/blogosios savybės: Geros savybes yra tokios, kad esu labai draugiskas bachuriukas, reiks pagalbos jei galesiu pagelbesiu, zodziu esu paslaugos, o blogos kaip prigeriu kazko stipriau iskarto noriu eit kaltis su bet kuom  :D:D
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?:  Taip, kate vardu Naida.
7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu 2 brolius.
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Suzinojau is savo geru draugu kurie cia zaide, pradejau zaisti nuo 2012 metu.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą):  Neturiu, nelindau cia niekam i sikna kaip dauguma, bet turejau S.W.A.T pavaduotoja.
10. Jūsų tikslai serveryje:  Joks tiesiog laisva laika praleisti kartais kaip salta lauke prie sio serverio :D
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?:  Nusikalstomos ir teisesauga, galiu pritapti ir ten ir ten :D Nei vienas nepadare ispudzio.
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?:  Gal nesakysiu, nes negraziai skamba mano sita fraze :D
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Serveryje ne, realiam gyvenime taip turiu.
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina)
15. Jūsų nuotrauka (būtina)https://www.part.lt/perziura/e00533c33a6b3939d4855e573b7d279c753.jpg    https://www.part.lt/perziura/c56e5500d51c06c322d93d9a37e4ebc8454.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.