Jump to content
TTomas_Pospekas

Prisistatau Tomas_Pospekas

Rekomenduoti pranešimai

Skiltyje galiojantis anketos šablonas:

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):  Tomas_Pospekas
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Tomas , 26 metai 
3. Miestas, kuriame gyvenate: Anglija -Peterborogh dabar gyvenu. Gymtasis miestas Lietuva - Vilnius. 
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Žaisti krepšini , pasivaikčioti , dainuoti . 
5. Gerosios/blogosios savybės: Esu draugiškas , linksmas , simpatiškas , vienišas , užjaučiantis , atleidžiantis , mylintis , rupestingas . Nemėgstu tokiu žmoniu kurie pasinaudoje manim , įskaudina ir palieka . 
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?:  Neturiu
7. Ar turite sesių, brolių?: Taip Broli
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau iš pusbrolio. Ankčiau jis žaide šitam serveryje. 
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Turiu bet bus įkelta veliau. 
10. Jūsų tikslai serveryje: Pasiekti Direktoriaus pareigas. 
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Aišku Mechaius ir Takxi firmas. Šitos firmos man padaro didžiausia įspudi. Nes šitos firmos yra man geriausios ir jose dirbti man labai patinka tiek vienoje firmoje tiek kitoje. Abiejose firmuose buvau po 2 kartus pavaduotojas. 
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Serveryje dar kitaip vadinamas "Ponas Nigalima " arba "Pupsikas" :-D
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Ne neturiu
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Sekmės visiems. Tegul šitas serveris išlieka mūsų širdise. Kviečiame draugus prisijungti prie nuostabaus serveryjo. 
15. Jūsų nuotrauka (būtina):  kcEd0.jpeg

7v1Sj.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Su visais malonu susipažinti. Tai butinai kreipsius kaip reikės pagalbos. Jo sugryžau tik kol kas į Foruma. Į žaidime prisijungsiu tik po nauju manau kaip pc tėvai man atsius iš Lietuvos į Anglija. Tada jo žaidime ir ts susimatysim draugai. Jo bus per ts mano visiem žinomas žaidimas " Aspėk Daina ". Iš Taksi laiku kasdirbo kaip pavaduotojas buvau turėtu žinoti. Bandysim po įlgo laiko vėl pasiekti pavaduotojo pareigas. Susimatysim žaidime , ts ir forume :-) 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.