Jump to content
Eimis_Mag

Heal ar šarvų? Miesteliai pasitinka naująjį Medikų direktorių

Rekomenduoti pranešimai

auExOpv.png

Na, sveiki ir vėl, daugelis tikriausiai su didžiausiu nekantrumu laukia naujojo Chirurgo, ar ne? Atsiprašau už ilgai užsitęsusius rinkimus, asmeninės problemos. Na, bet mes čia ne apie tai, rinkimus padariau paprastus, kuo paprastesnius, kadangi noriu įvesti naują tendenciją dar nepasireiškusiems žmonėms suteikti pareigas, pirmąjame etape pasireiškė labai daug kandidatų, tačiau išsirinkau tik 3, kurių analizes galėsite paskaityti apačioje. Rinkimuose turėjome įvairių asmenų - nuo naujoko iki visiško senbuvio, turėjusio pareigų daugiau nei kas gyvenime būtų pasvajojęs. Tačiau eigoje galėjau suprasti, kad ir naujesni veidai turi parako. Kad ir kiek norėčiau čia išsiplėsti, manau pereikime prie kandidatų analizių. Let the show - begin!

SG7z418.png
 

ArnasQuery

Sveikutis, tikriausiai manau nesitikėjai, kad pateksi į analizuojamų kandidatų sąrašą, ar ne? Atsimenu puikiai, kaip dar skeptiškai galvojau apie tavo paskyrimą į Radijos pavaduotojo poziciją, tačiau galiu teigti, kad nustebinai. Stebint tavo darbą teko apgalvoti, kodėl nebuvai įvertintas prieš tai. Esi naujausias veidas rinkimuose, tačiau tikrai neprasčiausias. Pasirinkau tave, nes patiko tavo vadovavimas Radistų kolektyvui, tavo nuolatinės veiklos bei tavo aktyvumas. Iš tiesų tikėjausi, kad pasirodysi geriausiai, tačiau klydau. Anketoje vienintelis man rūpintis klausimas - priežastis kodėl užsinorėjote direktoriaus. Priežastis tavoji buvo noras kilti aukščiau nuo pavaduotojo posto. Stebint tave žaidime tai matėsi, jog aktyvumas tavo geras, net nereikėjo tikrinti man jo per VVP. Aktyvumas geras, bet kaip pačios pastangos? Na, žinau, jog tu dirbai SWAT, stengeisi ten kilti, tai man sukėlė šiokį tokį nerimą, jog tu nebeapsisprendi ko tiksliai tu nori. Norint tavo paslaptingą asmenybę išanalizuoti toliau teko tave pasikviesti pokalbiui, kuris prilygo antrąjį rinkimų etapą, kurio metu galėjau pamatyti kiekvieno kandidato bruožus, savybes bei rimtumą. Pasikviečiau tave pokalbiui gana netikėtai, tačiau kaip kandidatui, tai manau neturėjo būti stabdis, kadangi keliant kandidatūrą į direktorių, žmogus turi jau turėti savo firmos viziją, planą. Būtent toks klausimas labiausiai ir buvo akcentuojamas pokalbyje. Plano didelio firmai neturi, tiesiog pasimatė požiūris - "kaip bus taip bus, jei gausiu susitvarkysiu". Nemanau, kad su tokiu požiūriu pasiseks, nebent visiškai nebūtų iš ko rinktis. Firmos vizija tavo labai blanki, jokių idėjų, jokių siekių pačiam sau, tiek ir patiems darbuotojams. Tikrai trūksta man tavo noro, Arnai, norėčiau, kad perskaitytum ir suprastum savo klaidas. Pakalbėjom ir apie blogiausius atvejus, kaip darbuotojų stygis, motyvacijos dingimas bei tolimesni faktoriai, kurie nulemia firmos mirtį. Su tokiais atvejais atrodei, kad būtum pasiruošęs susidoroti, net nuo pirmos dienos, tai kaip čia gaunasi, pasitikėjimo savimi trūkumas? Iš esmės, Arnai, rinkimuose pasirodei dar nepasiruošęs, tačiau kaip pirmas bandymas, nesakyčiau, kad labai prastas, retas kam taip anksti pasiseka su rinkimais, tad prašau tavęs nenusiminti, išanalizuoti savo klaidas, savo kandidatūrą ir kas joje man nepatiko ir toliau stengtis tokiu pačiu ritmu, finišo liniją pasiekus tau užkabiname bronzinį medalį. Ačiū, jog dalyvavai.
 

KoalaStonkus

Na tavęs tai tikrai nesitikėjau, net neplanavau daryti rinkimų, kadangi turėjau išsirinkęs asmenį pakeisti Luką, tačiau sužinojus, jog tau parūpo Medikų firma, iškart susidomėjau pamatyti, ką tu čia esi prigalvojęs.  Kandidatūrą iškėlei stiprią, kaip ir nekeista žmogui, su tokiu patirties bagažu. Iš tiesų labai dominai mane savo kandidatavimu, serverio nusikalstamųjų valdovas renkasi ramesnę sritį? Po kiek laiko pasėdėjus ir pagalvojus, supratau, jog tau tikriausiai rūpi karo medikai bei jų išnaudojimas iki tokio lygio, kad dėl jų pradės skųstis visi. Ar mano spėjimai klydo išsiaiškinsime šiek tiek vėliau. Pagal viską tai daug kas galvotų - Koala su tiek pasiekimų, čia lengvas laimėjimas. Ne ne, bičiuliai mieli, kiekvienas kandidatas yra analizuojamas nuo A iki Z, kiekvienas yra laikomas lygus rinkimų metu, kuriuose jie ir išsiskiria. Kaip ir minėjau viršuje, mano siekis yra skatinti naujesnius veidus pildyti į direktorius bei bandyti savo laimę. Esi tikrai išskirtinė asmenybė pačiam projektui davusi daug - nuo džiugių iki liūdnų emocijų, kadangi prieš tave stoti bijodavo daugelis. Pareigų per visą šį laiko tarpą taip pat susirinkai labai daug, nepamenu nei vienos prastos tavo direktoriavimo eros, kadangi nuolatos išlaikydavai standartus, pavaduotojo pareigas gerbdavai šiek tiek mažiau, tačiau taip pat buvo tokių akimirkų, kuriose sužibėdavai vėl iš naujo. Atrodo galima tave girti ir girti. Tačiau kiekvienas turime savų minusų bei savybių, kurios mums kiša koją. Turiu tokį spėjimą, jog esant tokiai serverio situacijai nevertintum pareigų tiek kiek vertindavai anksčiau. Pereikime prie tavo pokalbio su manimi. Klausimai sekė gan tie patys, firmos vizija bei idėjos, kuriems tu atrodei, jog esi pilnai pasiruošęs. Firmos viziją turi ir mano spėjimai dėl karo medikų pusiau pasitvirtino. Nors ir neutrali firma, tau būtų puikus šansas ją išnaudoti taip kaip paprastą gaują, kurioje manau, jog būtų mažas šansas pasireikšti naujesniems veidams. Tau atėjus į valdžią medikus tektų išvysti kaip nusikalstamą grupuotę. Nors ir atsitikus tokiam scenarijuj, turiu jausmą, jog atsibodus tau ir neišvydus to, ko tikėjaisi - tavo motyvacija dingtų bei tektų vėl Medikų direktorių rinkti iš naujo. Iš visos bendros visumos, esi vienas iš labiausiai tinkančių kandidatų valdyti šią firmą, tačiau tai yra vien dėl tavo turimo patirties bagažo. Galutinį verdiktą galėsi paskaityti apačioje, po paskutinio kandidato aprašu. 
 

ModeFull

Paskutinis kandidatas, paskutinis varžovas Koalai. Iš tiesų kas mane labiausiai nustebino tai tavo neišsenkantis atkaklumas. Noriu pasidžiaugti, jog nors ir patekai į kitą sąstatą, tu laukei ramiai nei žodžio neprataręs. Tikriausiai ta mano tyla bei neaktyvumas tave suglumino, ar ne? Tikrai to nenorėjau, kadangi, manau, teko tau jau pagalvoti, kad vėl nepasisekė bei esi atmestas. Tikrų tikriausiai ne. Kaip sakoma pasilikau desertą pačiai pabaigai. Manau niekam nekeista, jog Lukui palikus direktorių - postą norėjau siūlyti tau, bet dėl kai kurių kėblumų to padaryti negalėjau ir per tą laiką atsirado kandidatų, galinčių konkuruoti su tavimi. Džiaugiuosi, jog nepabūgai ir užpildei atranką, kurioje galėjau savo norą pratesti. Luko eroje pasižymėjai labiausiai iš visų jo buvusių pavaduotojų, kadangi didžiąją dalį darbo atlikai būtent tu, tik tas tavo nušalinimas/palikimas mane privertė sunerimti. Būtų buvę kur kas paprasčiau tau būnant pavaduotojumi prieš pastarojo direktoriaus nušalinimą. Yra kaip yra, tad rinkimai įvyko, juose pasirodei ganėtinai silpnokai iš pat pradžių, kadangi dėl tavo to ramumo, tavęs besikišančio į visokius reikalus neteko matyti, visą laiką kaip pelė po šluota sėdėjai ir laukei, kol ateis ta akimirka sužinoti visą tiesą. Aktyvumas tavo neprastas, tačiau galėtų būti bent šiek tiek ir geresnis. Labiausiai atsiskleidei per privatų pokalbį su manimi, kurio laukei labai kantriai. Pasikalbėjome tik šiandien, tačiau nepasigailėjau dar kartą tave pasiėmęs į galutinį kandidatų sąstatą. Pokalbis niekuom neišsiskyrė nuo kitų, klausimai tokie patys, kurie man leido tave išanalizuoti išsamiau, kaip pačią asmenybę bei tavo pasiryžimą valdyti šią firmą. Firmos viziją turi paprastą, bet aiškią, turi sugalvojęs, kaip pritraukti bei išlaikyti darbuotojus, kurie iš tiesų noriai ateis dirbti pas tave. Kalbant toliau, matosi, jog esi subrendusi asmenybė, kuriai dar niekas nedavė šanso pilnai pasireikšti, kalbant toliau - laiko turi, pats pareiškei, aktyvumas matosi. Viliuosi, jog atsitikus taip, jog gautum direktorių - aktyvumas pagerėtų dar labiau. Motyvacijos matosi, jog nestygsti, puikiai viskas išdėstyta tavo mintyse, tavo atsakymuose, ko ir tikėjausi iš kandidato, kuris jau pagal viską turėjo užimti šią kėdę. Jūs su Koala labiausiai tinkate tolimesniai analizei, kurią rasite apačioje. 

SG7z418.png

FINALAS

Rinkimai prašvilpė, kandidatai jau nekantriai laukia rezultatų paskelbimo. Finišo tiesiojoje susikirto Mode_Full bei Koala_Stonkus. Kaip ir visados, Koalos kandidatūra iškelta su tikslu bei vienu vieninteliu siekiu - veiksmas, veiksmas ir dar kartą veiksmas. Mode taip pat turi tikslą, įrodyti to, ko dar nėra pats sau įrodęs. Abu kandidatai yra solidūs, abiejų kandidatūrose galėjai rasti užtikrintą asmenį, kuris pasiryžęs iki pat galo eiti už save. Iš ties sunkus pasirinkimas, tikrai sunkus iš mano pusės, tačiau nuspręndžiau jį priimti ne vienas, atsižvelgęs į kitų direktorių nuomones, kelias komandos narių nuomones bei keletos paprastų civilių - rinkimų spręndimas gan aiškus. Tačiau jo dar taip lengvai neatskleisiu. Aktyvumo atžvilgiu laimi Full'as, tačiau Koala dirbantis asmuo, tad suprantama, jog jo aktyvumas bus mažesnis nei kitų. Nors ir dirbant, siekti tokį aktyvumą yra dar gana pagirtina. Kaip ir minėjau, kuo toliau, tuo labiau stengiuosi atsižvelgti į projekto naujokus, nors Mode ir nėra labai šviežias, tačiau dar pilnai neįvertintas, laukia savo šanso. Nubalsavus paklsaustiems žmonėms, palaikymas ties šiuo asmeniu yra labai didelis. Manau, jog laikas mūsų nusikalstamųjų firmų karaliui sėsti į savo krėslą ir pailsėti ir užleisti vietą naujesniems veidams. Ačiū visiems už dalyvavimą.

Naujasis direktorius - Mode_Full

 

Direktoriui neišbuvus 30 dienų laikotarpio postas atitenka antros vietos nugalėtojui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Analize tikrai gera. Analizuota tikrai neblogai kiekvieno kandidato, galiu pagirt Eimanta, saunuolis! Buvo tikrai idomi atranka I direktoriaus posta, bet sveikinu savo varzova - @Mode_Full Tikiuos islaikysi direktoriaus posta ir nusluostysi kitiems nosi su savo firmos valdymu bei tikiuos, isnaudosi pilnai savo Mediku firmos inventoriu. Tik palinkesiu tau geriausio, o tau @Eimis_Mag, kaip ir sakei... (cituoju is temos) "Manau, jog laikas mūsų nusikalstamųjų firmų karaliui sėsti į savo krėslą" tai vat...lauksiu nusikalstamu. su zverejes busiu dabar nuo siol ;dd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Didžiausi sveikinimai @Mode_Full su direktoriaus pareigomis, manau buvai tas kandidatas, kuris labiausiai nusipelnė stoti už šios firmos vairo. Na tikiuosi šioje kadencijoje atsiskleisi visomis spalvomis ir ištaisysi ne tik buvusio direktoriaus padarytas klaidas, bet ir įneši savo unikalaus indėlio į firmą. Na @Koala_Stonkus esi tikrai daugeliui autoritetą turintis asmuo su begaliniu patirties bagažu, tačiau, manau, ir pats supranti, jog esi labiau linkęs į nusikalstamų pusę, todėl neutralioji pusė būtų šioks toks tavo paties suvaržymas. Tikiuosi labai nenusiminei, vis dėlto visada yra šansas pabuvoti neutraliųjų pusėje ir vėliau pasireikšti kaip direktorius. O dabar tegu džiaugiasi nauji veidai. @Eimis_Mag Na kolega tavęs nepaminėti būtų tikrai nuodėminga, nes kaip visada sugebi nustebinti savo įdėtu darbu į analizės turinį bei pavidalą. Well done!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×