Jump to content
Jeffry_Boyka

Prisistatau Jeffry_Boyka.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius:  Mano vardas Manfredas, šiuo metu man 16 metu, 2003/03/10.
3. Miestas, kuriame gyvenate: Panevežys.
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Taigi mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, filmuoti vaizdo įrašus juos montuoti, nemėgstu mokyklos. 
5. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios manau būtų esu draugiškas, mandagus, sąžiningas, mėgstantis padėti kitiems, patikimas, visada turintis ką pasakyti. Manau reiktu su žmogum susipažinti nes čia prirašyti mes visi galim. Blogosios būtų tikriausiai per daug pavydus, greit supykstantis ir mėgėjas parėkaut ant žmonių. 
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Turiu šunį, Lora. 
7. Ar turite sesių, brolių?: Neturiu. 
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Internete, bei seniau kažkada buvau užsiregistravęs. Nuo 2019/12/26.
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Baikite juokus vakar tik pradėjau žaidimą čia, bet ne neturiu. 
10. Jūsų tikslai serveryje: Manau pasiekti ką ir buvau pasiekęs buvusiam projekte, tai komandos narį, ar direktorius. 
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Šiuo metu dar nedirbau darbo su pakvietimų bet žadu įsidarbinti į dylerius arba į teisėsauga. 
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: "Nežinau" Tokia būtų mane frazė. 
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Šiuo metu neturiu. 
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Taigi visiems sėkmės gero žaidimo, tikiuosi ir man pasiseks čia! 
15. Jūsų nuotrauka (būtina)https://m.imgur.com/a/VnVlJni

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Registruokitės arba prisijunkite norėdami atsakyti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Registruotis

Užsiregistruokite mūsų tinklapyje. Tai paprasta!

Registruotis

Prisijungti

Jau esate užsiregistravęs? Prisijunkite čia

Prisijungti dabar

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.