Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Rokas_Vampyrass

Prisistatau Rokas_Vapyras

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Vampyras
2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Rokas 13metu 
3. Miestas, kuriame gyvenate:Zemaiciu naumiestis 
4. Jūsų pomėgiai, hobiai: As megstu laisvalaikiu buti su draugais , isdaikaut namose mano hobis>Zaisti>pc> Lmg.lt bendrauti ir t.t
5. Gerosios/blogosios savybės: Nu esu fainas isdykelis megstu buti rimtu kentu Pakybint mergas  bet nemegstu tkiu zmoniu kurie tave isduoda :( tave  ar palieka viena. bet ustat turiu as geriausiu  draugu ir man  gyvenimas grazus 
6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Katinas>Setonas >Suo>reksas
7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu 3 seses 1 broli
8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Apie projekta suzinojau nuo draugu .  O as lmg pradejau Zaist kaskur nuo 6metu :) 
9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Neturejau :( 
10. Jūsų tikslai serveryje: Butu tikru bachuru ir turet ko daugiau draugu sitame serveryje
11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Nu Dirbu taxi jau apie 6dienas  direktorius yra geras nes  kai nebera pinigu jis visalaik atsiranda padaro veikla ir isdalija premijas
12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Nesisuksi negivensi 
13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Ne :) 
14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Tegunie lmg geriauses 
15. Jūsų nuotrauka (būtina)67826077_714424815673706_5313002745630818304_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ohc=tUvSGe4bvjcAQlNzrTUVdp-6SHAN2BqjsPGzeCTux41YXYoLd9E_2ViYQ&_nc_ht=z-p3-scontent.fvno1-1.fna&_nc_tp=1&oh=909555fe2089fdd49ab9373ced9fb6c2&oe=5EA95BC4

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.