Jump to content

Suarchyvuota

Ši tema yra suarchyvuota ir uždaryta.

Benas_Dog

Ieškau ENB

Rekomenduoti pranešimai

» Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: ENB

» Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: Neturiu.

» Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): Ieškau enb, galit siūlyti įvairius ENB, svarbu kad pc pavežtų pc specs: procesorius Intel(R) Core i7 - 7700HQ 2.80GHz, ramai 16gb, vaizdo plokštė GTX 1060 8gb.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius

Sveikas, ačiū tau už šį ENB, jis man tikrai patinka, bet yra viena problema, neleidžia žaisti samp su šiuo ENB, tad gal galėtum patarti kaip išspręsti šia problemą arba pasiūlyti kita ENB ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2020-01-13 at 18:24, Nojus_Box rašė:

Sveikas, radau  tavo norima   modifikacija,  gero   naudojimo

8f161b5b69266f259c5bc92c6862b604989.pnghttp://www.mediafire.com/file/zl8clz1a7964h56/XunENBV1.rar/file

Sveikas, galbūt žinai kokia man problema galėtu būti. Atsisiunčiu viską gerai, švarų Gta, be jokių kitų failų tik šitą enb.  Ir mėginu pasileisti Gta, ir tiesiog rodo, kad melynas ratukas sukasi ir nepasileidžia. Ar čia dėl mano kompiuterio gerumo?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 1/14/2020 at 18:48, Kostas_Opelis rašė:

Sveikas, galbūt žinai kokia man problema galėtu būti. Atsisiunčiu viską gerai, švarų Gta, be jokių kitų failų tik šitą enb.  Ir mėginu pasileisti Gta, ir tiesiog rodo, kad melynas ratukas sukasi ir nepasileidžia. Ar čia dėl mano kompiuterio gerumo?

Yra tam tikri WIndows 10 ar kitu windowsu fixai Išbandyk juos man irgi matai švarus viskas ir nepaleidžia enb , isimečiau fixa ir puikiai veikia žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 9 minutes(-čių), Just__Mikis rašė:

Yra tam tikri WIndows 10 ar kitu windowsu fixai Išbandyk juos man irgi matai švarus viskas ir nepaleidžia enb , isimečiau fixa ir puikiai veikia žaidimas.

Sveikas, dėkui už pagalbą, bet šitą problemą susitvarkiau prieš kelias dienas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.