Jump to content
Kostas_Opelis

Kostas_Opelis - Atsiliepimas apie LMG.LT projektą.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, taigi norėčiau čia išreikšti savo mintis, pasakyti nuomone. Taigi serveryje žaidžiu nuo 2016 metų, su pertraukomis iki 2017 metų. Buvau sustojęs žaisti Šitą projektą tada nuo 2019 metų pradėjau žaisti Samp draugų dėka. Jie man parodė labai populiarų lietuvišką serverį, mes ten žaidėme kelis mėnesius paskui jie paliko mane vieną jame žaisti, ir žaidžiau iki 2019-12-00, po Kalėdų gavus naują kompiuterį. 2019-12-29 draugas mane privertė grįžti į šį projektą. Ir dabar esu labai jam dėkingas. Susikūriau naują akauntą, ir pradėjau žaisti.

Žodžiu, po kelių dienų žaidimo naujame akaunte Aš pasiekęs 6 tūkstančius patirties taškų įsidarbinau į medikų darbą buvau labai laimingas. Taigi po 30minučių dirbimo medikų darbe prasidėjo veikla. Man ten buvo labai įdomu, po šiek tiek už šaunia veiklą gavome atlyginimus po 50,000 serverio valiutos. Man čia buvo labai dideli pinigai ir aš su dideliu džiaugsmu nuėjau nusipirkti naują motociklą. Ir buvau labai laimingas. Paskui su draugu sužinojome, kad vyksta Kalėdinis konkursas kur gali laimėti 80,000 pinigų, mes labai nustebę nuėjome jo vykdyti po kelių valandų ieškojimo su @Lauris_Hud pagalba laimėjome prizą! Kadangi esu labai azartiškas žmogus administratorių pagalba sužinojau tokį dalyką, kaip ''Moneta'', pirmą kartą pabandžius monetą laimėjau labai didelę sumą netgi 180tūkstančių, bet norėjau laimėti daugiau, ir pralošiau viską :D. Nu tokia mano pradėjimo žaisti istorija.

Serveris susidaręs man labai gerą įtaka. Iš administratorių visada sulaukdavau greitos pagalbos, žaidėjai labai dažnai siūlo ar reikia pavešti. Retkarčiais turėjau pakesti įžeidinėjimus, nu bet dažniausiai pats kaltas būdavau :D. Žaidėjai tikrai šaunūs. Serveryje klaidų nėra tiek ir daug, bet kaikurios labai užknisa. 

Norėčiau padėkoti @Image__Lmg, @Mode_Full už pirmą darbą su pakvietimu.

@Mark_Lunno Už duotą pamoką, kad nereikia žaisti monetos iš visų pinigų.

@Koala_Stonkus Už geriausią mano dirbta darbą.

Ir aišku Serverio savininkui @Edga_Kesa;)

Tikiuosi, kad projektas dar ilgai, ir laimingai gyvuos. Ir aš galėsiu su dideliu džiaugsmu jį žaisti :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Aktyvių narių   0 nariai

No registered users viewing this page.