Jump to content
Eimis_Mag

Kas keis tepalus? Mechanikų direktoriaus rinkimų apžvalga

Rekomenduoti pranešimai

d36Pb9R.png

Heyo. Tikriausiai jau visi nekantraudami laukia naujojo garažo poeto, butelių meistro, mūsų mylimojo Kostės, kas jis bus, sužinosime šioje apžvalgoje. Rinkimų spręndimas buvo gan sunkus, kadangi turėjome 3 labai skirtingus kandidatus, kurie sugebėjo mus nustebinti kiekvienas kita prasme. Nuo stiprių anketų perėjome iki praktikos žaidime, kuri iš ties parodė naująjį Mechanikų firmos veidą. Po trijų veiklų, labai išsiskyrė du kandidatai, tad kaip ir jau turėtų būti aišku, vienam teko nuliūsti ir palikti rinkimus su trečia vieta. Ją garbingai užėmė mūsų buvęs Radijos DJ direktorius - Paul_Nesu. Vienintelis dalykas dėl ko teko atmesti jį - kitų kandidatų praktikos nurungė jo. Gaila, bet yra kaip yra. Tikimės, Paulai, jog tave dar išvysime ir kituose rinkimuose, ačiū už dalyvavimą.

Po tikrai nesėkmingo pastarojo "direktoriaus pasirodymo" mes esame motyvuoti išrinkti kuo tinkamiausią kandidatą, tad šiuo atveju pasirėmėme jūsų balsais, kuriuos aptarsime vėliau, analizuojant kandidatus. Galbūt nieko nebelaukę imkime ir peržvelkime jų kelią iki šios rinkimų apžvalgos.

mkrdWrU.png
PAULKAISER

Labas, Dylerių pavaduotojau. Jau ilgai manau laukei šių rinkimų bei jų atomazgos, nesėkmingai teko pačiu blogiausiu momentu būti paskirtu į Dylerių pagalbinio vadovo kėdę, tačiau tai rinkimams nesutrukdė. Užpildei atranką dar prieš nesėkmingą pasirodymą iš mūsų gerb. EP, tačiau gailiuosi, jog nedaviau tau šanso iš karto. Okei, užteks čia tauškėt nesamones, judam prie tavo anketos. 

       A N K E T A

Pirmų pirmiausia, mane pasitinka trumputė, bet tikiuosi tiksli anketa, kurioje galėsiu surasti to, ko šiuo metu ieškau būtent šioms pareigoms. Kadangi tai yra nuolatinė atranka, labai svarbu yra tai ko tu paklausi pats savęs. Direktorių Priežiūra tokiu būdu gali pamatyti būtent tai kas yra svarbiausia kandidatams, kurie pildo į direktorius. Tu akcentavaisi labiausiai į paprastumą, nesiruoši čia daryti stebuklų, bet ir nesiruoši žlugdyti firmos. Tikrai gerbiu, jog neprisižadi "iškelti firmą į aukštumas, kokių niekas gyvenime nėra matęs", nemėgstu tokių pareiškimų iš žmonių, kurie dar nepatekę sugeba jau taip stipriai išsireikšti, aš mėgstu, kai žmogus realistiškai pasako, jog darys viską, ką leis jo galios. Anketą šiuo metu analizuoju iš pačio galo, kadangi mane labai sudomino paskutinysis klausimas. Labai gražu, jog pasakei, kad didžiausią dėmesį skirsi darbuotojams, kurie iš ties ir yra tavo firmos atvaizdas. Šaunu, Kaiseri. Gerai, grįžtam į pradžią. Klausimas kodėl būtent Mechanikų direktoriaus pozicija. Tu pateikei gan banalias, gan jau nusibodusias priežastis, bet sąlyginai jos ir yra pagrindinės daugumai kandidatų. Nusibodo viena pusė, nori kitos. Suprantama, yra manau ne vienam tekę pakeisti savo pusę šiame žaidime. Tikiu, jog tai tau suteiktų naujų įspūdžių, tačiau labai tikėčiausi, jog netektų pamatyti to pačio, ką teko išvysti tau būnant Taksi pavaduotojo pozicijoje. Kalbėjom su tavimi asmeniškai, moki įtikinti tu mane, jog tau motyvacijos užtektų, tikrai moki. Tikiu, motyvacijos nestingi, šiuo aspektu dėl tavęs neabejočiau. Tačiau kiek ta motyvacija temptų tave į priekį? Atsakymą į šį klausimą būtų įdomu sužinoti vėliau. Labai mane sudomino klausimas, kuriame paklausei savęs kaip užimtum žaidėjus nuo to kasdienio darbo. Šaunu, kad pastebėjai vieną iš neutralių frakcijų minusų, dėl kurių kartais sunku direktoriam yra surinkti gerą kolektyvą. Aišku, kuom daugiau užimsi darbuotojus, jei ne veiklomis, ar ne? Manau tikrai tavo motyvacija bei tavo charakterio bruožai įneštų smagios atmosferos pačiam darbui bei būsimam darbuotojų kolektyvui. Esi tikrų tikriausias juokutis, humoristas. Esi asmuo su spalvomis, kurių manau tikrai labai reikia šiuo metu būtent šiam direktoriaus postui užimti. Sum sumarum, pakvietėme mes tave atlikti praktikos, kurios aprašymą rasi žemiau. 

           P R A K T I K A        

Pradėjome praktiką, atsivedei draugų, jog būtų smagiau, surinkome keletą atsitiktinių žmonių. Jauteisi atsipalaidavęs, nesijautė įtampos, iš šono tikrai atrodė, kad veiklai buvo pasiruošta, tiek ir kiekvienam galimam scenarijui. Kaip ir trečios vietos laimėtojas, praktikoje tu parodei beveik tą patį, tik šiek tiek smagiau. Tavo veikla susidėjo iš Mechanikų darbo rutinos, nuvažiavome į miestelį, kuriame turėjome nutempti mašinas pagal tam tikrą maršrutą. Praktiška bei manau reikalinga veikla, tačiau niekuom neišskirtinė. Kol visi 12 darbuotojų užduotį atliko, laikas jau beveik ėjo į pabaigą, tad ant pačio galo sugalvojai surengti Mechanikų budėjimą miesteliuose, kas irgi nėra blogai, bet manau labai didelio įspūdžio nepadaro. Vienintelis dalykas kuom tavo praktika išsiskyrė nuo Paul_Nesu - atmosfera tarp tavęs ir darbuotojų, buvo momentų ir pajuokauti ir surimtėti. Tai galima sakyti, jog tavo charakteris ištempė tave į tolimesnį etapą. Didelis minusas ką aš ir mano kolega pastebėjome - vienam darbuotojui vykdant užduotį, kiti neturi ką veikti. Trūko bent minimalaus užimtumo laukiantiems savo eilės. Galų gale, mano reikalavimus praktikos atitikai, skundų neturėjau. 

mkrdWrU.png
NOJUSEXTAZY

Labas, Mindaugai. Jau tikėjausi tikrai tave išvysti šiuose rinkimuose, žinojau, kaip tu nori mechanikų. Esi tikriausiai mažiausiai įvertintas veidas šiuose rinkimuose, tačiau, kaip kandidatas bei varžovas kitiems, esi puikus. Laukei šių rinkimų su dideliu užsidegimu, parodei visą save, nustebinai manau ne tik Direktorių Priežiūrą, bet ir kitus serverio žaidėjus savo pajėgumu. Nešvaistykime laiko, einame analizuoti tavosios anketos.

       A N K E T A

Kaip ir tavo varžovas, anketoje turėjai progą pateikti mums viską, kas tau atrodo svarbu renkant tave į mechanikų direktoriaus kėdę. Tikrai nesitikėjau tokios anketos. Buvo gandų, jog anketa rašyta ne tavo rankomis, tačiau tai tik gandai, jie išsisklaido savaime ir paaiškėja tiesa. Tavo atveju anketos analizę pradėsiu nuo klausimo kodėl Mechanikai. Ši firma tave pritraukė nuo to momento, kai tu įsidarbinai į jį kaip į savo pirmąjį darbą. Kaip sakoma, pirmoji meilė nerūdija. Jokiame kitame darbe nesijautei taip, kaip jauteisi būtent šiame, tavo pagrindinis tikslas žaidime - padėti kitiems tiek kiek tau leidžia jėgos. Šaunu, kadangi Mechanikų darbas yra labai tvirtai susijęs su pagalbos sritimi. Tačiau, manau, jog Mechanikai gali būti ir kur kas daugiau. Priežastis tavo kandidatūros aiški, galime pereiti toliau. Tavęs pačio iškeltame klausime apie darbuotojų motyvavimą tu mums pateiki savo atsakymą kaip darbuotojų skatinimą ne premijomis, tačiau suteikimu galimybei kilti aukščiau firmoje, valdžios pačios bendravimu bei dėmesiu jiems, na ir galų gale - veiklomis. Sutikčiau, Mindaugai, kad tai yra labai svarbu, bet tai yra efektinga, kai pats direktorius motyvacijos turi, tačiau kai valdžios motyvacija dingsta, darbuotojų nepaskatinsi. Žinant tave, tau jos taip greit nepritrūktų, tačiau visiems anksčiau ar vėliau ji dingsta, tokiu atveju jos turi semtis tiek tu, tiek darbuotojai iš kitų būdų. Toliau labai sudominai paklausęs savęs dėl Tavo firmos įvaizdžio. Atsakyme šiek tiek palikai klaustukų skaitančiam, kadangi pradedi kalbėti apie firmos pavadinimą, užbaigi apie tavo firmos idėjas, kas manyčiau turėtų būti atskiras klausimas bei atsakymas. Tavo firmos įvaizdį turėtų sudaryti tokie aspektai kaip: darbuotojai, kaip jie atvaizduotų firmą, jų paruošimas, valdžios rodymasis serveryje, veiklos - bendras vaizdas, kurį galėtų matyti visi aplinkiniai. Galutiniai klausimai tai galiu teigti, jog yra bereikšmiai, kadangi pusė anketos jau yra duodama jums pateikti save, tad nematau prasmės rašyti dar klausimą: "paskurinis pasisakymas". Sudėjus viską bendrai atrodai įdomus kandidatas išbandyti tave toliau, tad suteikėme tau šansą taip pat parodyti tai vedant veiklą prieš Direktorių Priežiūrą. Apie ją paskaityti galite žemiau. 

       P R A K T I K A

Šioje rinkimų dalyje galėčiau teigti, jog buvai labiausiai pasiruošęs, kadangi kol kiti kandidatai akcentavosi į mechanikų darbo rutiną, tu sugebėjai būtent tai pateikti kartu su žiupsneliu linksmybės bei mažos konkurencijos. Galiu patikinti, jog tikrai veikla buvo smagi, matėsi emocijos, kurios buvo sukeltos dėl tavo veiklų. Veiklos kriterijus atlikai taip pat, pliusiukas. Per 45 minutes spėjai nuveikti daug, lenktynės iki KMA, bulių kautynės, kurios gal ir nebuvo labai svarbios, bet buvo smagu, prikabintų mašinų parkavimo įgūdžiai, budėjimas. Galiu pagirti, kadangi labiausiai gebėjai organizuoti savo laiką. Išlaikei rimtą atmosferą, palaikei darbuotojų tvarką, užimti sugebėjai visus vienu metu. Tikrai galiu pasakyti, šaunuolis. Praktika įvyko sklandžiai. Tačiau galų gale dar mūsų laukia galutinis verdiktas. 

mkrdWrU.png

GALUTINIS VERDIKTAS

Abu kandidatai pasirodė puikiai, tikrai, džiugu matyti, jog užkūrėte tokią pirtį rinkimuose. Džiugu, jog nebuvo pykčių tarp kandidatų, palaikėte abu gerą sportsmanship. Esu pilnai užtikrintas, jog nesuklysčiau pasirinkdamas nei vieną iš jūsų, kadangi abu turite savų minusų ir savų pliusų. Abu atėjote gerai pasiruošę. Tad šiuo momentu mes su kolega nuspręndėme leisti publikai pareikšti savo žodį, kokio būtent direktoriaus jie norėtų - kūrybingo bei tvarkingo ar linksmo ir spalvingo. Nesitikėjau, jog vienas kandidatas sutriuškins taip savo varžovą, tačiau publika savo žodį pareiškė, dauguma nori būtent šio. Mes kaip prižiūrėtojai su jūsų, mielieji spręndimu nesiginčysim, abu kandidatai būtų patenkinę mūsų lūkesčius, tad jūsų spręndimas mums išsakė nugalėtojo vardą. Naujuoju Mechanikų direktoriumi skelbiu - Paul_Kaiser

Sveikinimai naujajam Direktoriui!

 

Direktoriui neišbuvus savo pareigose 14 dienų jis atiteks antros vietos nugalėtojui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis per kitus puslapius
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Aktyvių narių   0 nariai

    No registered users viewing this page.

×